Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 6. kolejka (16.03.2019 - 17.03.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,539

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 6. kolejka (16.03.2019 - 17.03.2019)

    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W Superpucharze liczy się wynik po 90 minutach
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, nil - Martino1989 (0-1-0, 5-5)
    Grupa 1, SirKruszon - leh71 (4-0-2, 30-31)
    Grupa 1, (L)ookasch - Seba.Kolos (0-0-1, 4-5)

    Grupa 2, Runi - St.Maro (3-0-3, 64-57)
    Grupa 2, emil83 - Mar.Cin (1-1-1, 18-18 )
    Grupa 2, CW(L)KS - Bary89 (0-0-1, 0-2)

    Grupa 3, rey - Mrugs (0-0-1, 3-4)
    Grupa 3, Rulkoś - glazek (1-0-0, 9-7)
    Grupa 3, Meazza - Szawar (0-0-2, 5-15)

    Grupa 4, nevermind - LOL3K (1-0-0, 7-5)
    Grupa 4, Tom Kruz - Ciechu (0-0-1, 5-9)
    Grupa 4, Efcia - księciuniu (1-1-1, 12-13)

    Grupa 5, trzeci - Tomi (1-0-0, 5-3)
    Grupa 5, Antares - Krawczol (1-0-2, 19-20)
    Grupa 5, janmarci - OLIUSTKA (1-0-0, 8-5)

  2. #2
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,979
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-0

  3. #3
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-2
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-0
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 3-2
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-0
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,979
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  5. #5
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,334
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-2
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  6. #6
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,456
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  7. #7
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,149
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-0
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-0
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-0
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-1

  8. #8
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,178
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-2

  9. #9
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,872
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-0
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    827
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 1-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-0
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-2

  11. #11
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,359
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 0-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 3-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-0
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 3-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 2-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  12. #12
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,012
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 1-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  13. #13
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,203
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-2
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1

  14. #14
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,103
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana – Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar – Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg – Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-0
    17.03 17:00 CYP, Apollon – APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka – Osijek 2-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos – Olympiakos 0-1
    17.03 19:30 ROM, Astra – FCSB 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  15. #15
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,539
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-0
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-2
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-0
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-2

  16. #16
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,418
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-0
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-2
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-3
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  17. #17
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    2,053
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  18. #18
    Legionista Awatar nevermind
    Dołączył
    06.2008
    Skąd
    St. Tropez
    Posty
    5,179
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-2
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-2
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

  19. #19
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,469
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-2

  20. #20
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-2

  21. #21
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,820
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-3
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 1-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 0-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  22. #22
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,482
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-1
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 1-0
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-0
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1

  23. #23
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,550
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  24. #24
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    666
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 1-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 3-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  25. #25
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-0
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-1
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 2-1
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 1-0

  26. #26
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,313
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 2-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-2
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-0
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-0
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-1
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-1

  27. #27
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,608
    16.03 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    17.03 14:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-2
    17.03 16:00 NOR (Superpuchar), Rosenborg - Molde 1-1
    17.03 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-0
    17.03 17:00 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-2
    17.03 17:00 CYP, Apollon - APOEL 1-0
    17.03 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    17.03 17:30 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    17.03 18:00 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-0
    17.03 19:30 ROM, Astra - FCSB 0-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •