Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 5. kolejka (09.03.2019 - 10.03.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,539

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 5. kolejka (09.03.2019 - 10.03.2019)

    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Martino1989 - (L)ookasch
    Grupa 1, SirKruszon - nil (2-0-1, 33-31)
    Grupa 1, leh71 - Seba.Kolos (0-0-1, 8-10)

    Grupa 2, St.Maro - CW(L)KS (2-0-0, 16-0)
    Grupa 2, emil83 - Runi (0-0-2, 14-18 )
    Grupa 2, Mar.Cin - Bary89

    Grupa 3, Mrugs - Meazza
    Grupa 3, Rulkoś - rey (0-0-4, 15-28 )
    Grupa 3, glazek - Szawar

    Grupa 4, LOL3K - Efcia (2-1-3, 31-51)
    Grupa 4, Tom Kruz - nevermind
    Grupa 4, Ciechu - księciuniu (3-1-5, 80-84)

    Grupa 5, Tomi - janmarci
    Grupa 5, Antares - trzeci
    Grupa 5, Krawczol - OLIUSTKA (2-1-1, 26-24)

  2. #2
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,359
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 0-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 3-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 4-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 0-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  3. #3
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,469
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-1
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  4. #4
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 3-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-0
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-2
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-2
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

  5. #5
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,149
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

  6. #6
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,334
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  7. #7
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,608
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 0-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 1-1
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-2
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-3
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 3-2
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  8. #8
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    827
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-1
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

  9. #9
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,482
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-0
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

  10. #10
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,872
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-0
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  11. #11
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,456
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  12. #12
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 0-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  13. #13
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,550
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  14. #14
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,252
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 0-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,979
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  16. #16
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,178
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-2
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  17. #17
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,539
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-0
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-2
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-3
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  18. #18
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,203
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  19. #19
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,979
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-1
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 2-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  20. #20
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,418
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-1
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-2
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-3
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-2
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-2
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  21. #21
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,103
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  22. #22
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    666
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-1
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  23. #23
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    2,053
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-1
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-0
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  24. #24
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,313
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 1-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 2-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 1-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

  25. #25
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,012
    09.03 14:30 RUS, CSKA Moskwa - Kazań 2-0
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 3-1
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 1-1
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 1-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  26. #26
    09.03 16:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
    09.03 16:00 SCO, Celtic - Aberdeen 1-0
    09.03 17:30 CZE, Sparta Praga - Pilzno 2-1
    09.03 18:30 GRE, AEK - Panathinaikos 2-0
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-1
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  27. #27
    Legionista Awatar nevermind
    Dołączył
    06.2008
    Skąd
    St. Tropez
    Posty
    5,179
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 2-1
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 1-1
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-2
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 3-1
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

  28. #28
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,820
    10.03 14:30 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    10.03 16:30 BUL, Levski - Ludogorets 0-2
    10.03 17:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    10.03 17:00 TUR, Besiktas - Konyaspor 2-0
    10.03 17:30 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •