Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Sklep sportowy

Legionista

Sklep sportowy

Hej, prowadzę w Warszawie na Rembertowie niewielki sklep sportowy. Nie wiem czy to kwestia dzielnicy, ale mam bardzo mało klientów. Szukam sposobu, jak ich do siebie przekonać, macie może jakiś pomysł?

Legionista
    Może powinieneś przestawić się na klientów intenretowych.
    Zwłaszcza, że jest w tej branży naprawdę duży potencjał. W sieci można wygrać na dwa sposoby, oferują unikatowy towar, a więc taki którego nikt inny nie sprzedaje, lub druga opcja, to zaproponować towar w niższej cenie niż konkurencja. Idealna sytuacja, to taka w której oba powyższe warunki zostaną spełnione.
    Proponuję rzucić jeszcze tutaj pod linkiem.
    Ostatnio edytowane przez adw ; 25-03-2019 o 07:56

Legionista
    Z tymi klientami internetowymi to cenna uwaga. Poprosiłem o pomoc znajomego informatyka, pomógł mi stworzyć sklep na popularnej platformie i nauczyć się nim zarządzać. Ale uznał, że to nie wystarczy i dał mi namiar do jednej firmy https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/warszawa/. Od tego czasu jest nieco lepiej i mam nadzieję że tak już zostanie

Polecam zrobienie strony internetowej sklepu i pozycjonowanie jej. Ja tak zrobiłem i efekty są super. Coraz więcej nowych klientów i biznes się kręci Współpracuję z https://www.granker.pl/ zajrzyj na ich stronę i przemyśl sprawę. Naprawdę warto ja nie żałuję swojej decyzji. Powodzenia i do dzieła

Sam ostatnio praktycznie zupełnie przerzuciłem się na kupowanie w sklepach internetowych. Im robię się starszy tym bardziej nie przepadam za chodzenie po sklepach stacjonarnych Jeszcze kilka lat temu lubiłem sobie pochodzić po takich miejscach orze przejrzeć sobie nowe kolekcje ciuchów, jednak ostatnio mnie to męćzy. Szczególnie,ze mogę sobie zobaczyć co jest w sklepach internetowych, a sklepy internetowe praktycznie zawsze maja ceny korzystniejsze niż sklepy stacjonarne.
    Polecam przejrzeć sobie buty w sklepie pantofelek. Babska nazwa sklepu, to fakt, ale mają tam bardzo dużo dobrych promek na męskie obuwie :P
    https://pantofelek24.pl/pol_m_Wyprze...skich-792.html
    Ostatnio edytowane przez Adrianos ; 23-04-2019 o 06:22

Legionista
    A rowery biegowe ? Gdzie znajdię w dobrej cenie?? Takie z przeznaczeniem dla dzieci.

Jeżeli mowa o akcesoriach sportowych, to ja zazwyczaj kupuję przez internet - dużo szybciej i sprawniej to wychodzi. Wybieram się pod koniec maja na opóźnioną majówkę. Jako, że będzie miejsce do pływania, to stwierdziłem, że przyda mi się maska do nurkowania. Kupiłem model na całą twarz, żona wybrała tylko okularki z fajką do oddychania, zobaczymy która lepiej spisze egzamin

Podepnij się jako partner do jakieś miejscowej akcji charytatywnej. Mały koszt, a dość duży zasięg + zawsze robisz coś dobrego dla innych
    Od zawsze, na zawsze wierny Legii oraz ac milan. Kup sobie wypasione skarpetki.

Widocznie oferujesz kiepskie ceny. Drugim powodem moze być lokalizacja. Jeśli nie masz dobrej lokalizacji to po prostu wiele osób może nie wiedzieć, że masz stacjonarny sklep w którym oferujesz akcesoria sportowe.

Sam ostatnio urządzałem sobie domową siłownie, bo po przeprowadzeniu sie do domu wreszcie mogłem sobie zaadaptować jedno pomieszczenie na ćwiczenia ( co było praktycznie niemożliwe w mieszkaniu). I w zasadzie wiekszość rzeczy do wyposażenia kupiłem w sklepach internetowych z uwagi na korzystniejsze ceny od tego co oferują sklepy stacjonarne. Jak tutaj https://trainingshowroom.com

Może powinieneś zacząć sprzedaż internetową?
    Ostatnio edytowane przez pioben ; 31-05-2019 o 09:30

Uprawnienia umieszczania postów