Pokaż wyniki od 1 do 28 z 28

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 2. kolejka (16.02.2019 - 17.02.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,458

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 2. kolejka (16.02.2019 - 17.02.2019)

    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, SirKruszon - Martino1989 (0-1-1, 6-12)
    Grupa 1, nil - Seba.Kolos
    Grupa 1, (L)ookasch - leh71 (1-1-3, 22-32)

    Grupa 2, emil83 - St.Maro (1-0-5, 39-60)
    Grupa 2, Runi - Bary89 (1-1-0, 26-24)
    Grupa 2, CW(L)KS - Mar.Cin

    Grupa 3, Rulkoś - Mrugs
    Grupa 3, rey - Szawar (0-0-2, 7-14)
    Grupa 3, Meazza - glazek

    Grupa 4, Tom Kruz - LOL3K (2-0-2, 31-32)
    Grupa 4, nevermind - księciuniu
    Grupa 4, Efcia - Ciechu (3-0-1, 45-37)

    Grupa 5, Antares - Tomi
    Grupa 5, trzeci - OLIUSTKA
    Grupa 5, janmarci - Krawczol

  2. #2
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 2-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  3. #3
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,815
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-3
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  4. #4
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,945
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-2
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-2
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 2-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 2-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1

  5. #5
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,160
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  6. #6
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,588
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 1-3
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 0-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  7. #7
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    997
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 2-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 3-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-2
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 1-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  8. #8
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,430
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-2
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-2
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-2

  9. #9
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-2
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-2
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 0-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 3-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 1-1
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1

  10. #10
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,443
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  11. #11
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,068
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 2-0
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-0

  12. #12
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,375
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 2-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  13. #13
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,941
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  14. #14
    Legionista Awatar nevermind
    Dołączył
    06.2008
    Skąd
    St. Tropez
    Posty
    5,172
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-2
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 2-1
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    819
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-2
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 0-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 1-3
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-0
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 3-1

  16. #16
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,278
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-2
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-3
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 2-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  17. #17
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,935
    16.02 14:00 HUN, Debrecen – Ferencvaros 1-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge – Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock – Celtic 1-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp – Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg – Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos – AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting – Braga 2-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  18. #18
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    2,024
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-3
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  19. #19
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,158
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-2
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-0
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1

  20. #20
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,245
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  21. #21
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,656
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-0
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 1-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  22. #22
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,458
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-2
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-0

  23. #23
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    660
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 1-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-3
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-0
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  24. #24
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,514
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-1
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 2-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  25. #25
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,328
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-3
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 1-4
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 3-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  26. #26
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,277
    16.02 14:00 HUN, Debrecen - Ferencvaros 0-1
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-1
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-1
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 1-1
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-2
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 1-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1

  27. #27
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,782
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 1-0
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 0-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 2-1
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 1-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-0
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  28. #28
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,374
    16.02 16:00 CYP, APOEL - AEK Larnaca 2-2
    16.02 16:00 SVK, Dun. Streda - Slovan Bratislava 1-2
    17.02 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    17.02 17:00 CZE, Pilzno - Slavia Praga 1-0
    17.02 17:00 SCO, Kilmarnock - Celtic 0-2
    17.02 18:00 BEL, Antwerp - Anderlecht 0-2
    17.02 18:00 DEN, Esbjerg - Brondby 0-1
    17.02 18:30 GRE, Olympiakos - AEK 2-1
    17.02 21:00 POR, Sporting - Braga 2-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •