Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 1. kolejka (09.02.2019 - 10.02.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,605

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2019 - 1. kolejka (09.02.2019 - 10.02.2019)

    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Są jeszcze trzy wolne miejsca. Jak ktoś chce się jeszcze zgłosić to musi oddać swoje typy najpóźniej w piątek do południa.


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Martino1989 - nil
    Grupa 1, leh71 - SirKruszon (1-0-4, 23-27)

    Grupa 1, Seba.Kolos - (L)ookasch

    Grupa 2, St.Maro - Runi (2-0-3, 50-59)
    Grupa 2, Zygo (1-1) - emil83 (1-0-4, 16-47)

    Grupa 2, Bary89 - CW(L)KS

    Grupa 3, Mrugs - rey
    Grupa 3, glazek - Rulkoś
    Grupa 3, Szawar - Meazza (1-0-0, 9-4)

    Grupa 4, LOL3K - nevermind
    Grupa 4, Ciechu - Tom Kruz
    Grupa 4, księciuniu - Efcia (0-1-1, 7-9)

    Grupa 5, Tomi - trzeci
    Grupa 5, Krawczol - Antares (1-0-1, 14-14)
    Grupa 5, OLIUSTKA - janmarci



    E. W wolne miejsca wpisałem osoby które uzupełniają stawkę (zostawiłem na czerwono).
    Ostatnio edytowane przez St.Maro ; 08-02-2019 o 19:11

  2. #2
    Legionista Awatar nevermind
    Dołączył
    06.2008
    Skąd
    St. Tropez
    Posty
    5,180
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-1
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

  3. #3
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,624
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 0-0
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  4. #4
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-0
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-0

  5. #5
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-3
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 2-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-2
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

  6. #6
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    Najlepszy klub: Legia
    Najlepszy bukmacher: Fortuna

  7. #7
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,027
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 3-0


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  8. #8
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,921
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-4
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  9. #9
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,018
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  10. #10
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,511
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 3-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-2
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

  11. #11
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,511
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 1-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 0-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-1
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,449
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-2
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 0-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  13. #13
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,538
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  14. #14
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,014
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 1-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

  15. #15
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,247
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

  16. #16
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,221
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-0

  17. #17
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    841
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 3-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-1

  18. #18
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,383
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-2
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  19. #19
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,238
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest – Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg – Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland – Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht – PSV 1-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray – Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK – Olympiakos 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  20. #20
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,255
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-0
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

  21. #21
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    2,076
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  22. #22
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,605
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 0-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 0-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-0

  23. #23
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    670
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-2
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 3-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 0-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  24. #24
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,892
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 0-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  25. #25
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,389
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 3-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 4-2
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  26. #26
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,192
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2

  27. #27
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,589
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-0
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 2-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 1-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  28. #28
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,357
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 2-1
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 0-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-1

  29. #29
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,662
    09.02 16:00 CYP, Apollon - AEL Limassol 1-0
    09.02 19:00 SUI, Basel - St. Gallen 2-1
    09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-0
    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 1-0
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 0-1
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-3
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-1
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 2-0
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  30. #30
    "09.02 19:30 HUN, Ujpest - Ferencvaros 1-1"

    10.02 14:00 DEN, Aalborg - Randers 0-1
    10.02 16:00 DEN, Nordsjaelland - Brondby 1-2
    10.02 16:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    10.02 16:45 NED, Utrecht - PSV 1-2
    10.02 17:00 TUR, Galatasaray - Trabzonspor 2-0
    10.02 17:30 CRO, Hajduk Split - Lok. Zagreb 1-1
    10.02 18:30 GRE, PAOK - Olympiakos 2-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •