Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Wątek: Wisła Płock - Legia [21. kol. Ekstraklasy 2018/19, 10.02.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Duda z tego co pamiętam ( a mogę się delikatnie mylić) to po pierwszych trzech meczach to miał dwie bramki.
    Nie można bronić kogoś , bo jest młody.
    Kulenovic zaliczył wczoraj jakąś niesamowitą ilość strat plus spudłował w sytuacji w której nie miał prawa. I tak jak w lidze ewentualna strata punktów krzywdy nie zrobi tak w pucharach gdzie będziemy toczyć bój z jakimś renowanym rywalem z Wysp Owczych często takie sytuacją mogą decydować o byc albo nie być.
    Zgadzam się co do sytuacji w pucharach - w tym momencie także nie wystawiłbym Kulenovicia w 1 składzie. Chodzi mi o to, że bardzo dobrze rokuje jego umiejętność kreowania sobie odpowiedniego momentu, z którego jest w stanie oddać strzał lub groźne podanie. Wczorajszy mecz potwierdził, że chłopak to ma, dlatego tak pozytywnie podchodzę do jego gry.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista Awatar Antares
    Przypomnijcie sobie debiut Niko, jak spalił praktycznie każdą akcję. Naprawdę nie ma co wyciągać daleko idących wniosków po 30 minutach w których zresztą głównie skupialiśmy się na obronie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Przypomnijcie sobie debiut Niko, jak spalił praktycznie każdą akcję. Naprawdę nie ma co wyciągać daleko idących wniosków po 30 minutach w których zresztą głównie skupialiśmy się na obronie.
    Chyba Dudy, Nikolic w debiucie ze Śląskiem strzelił 2 bramki (jeśli czegoś nie pomyliłem).
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Chyba Dudy, Nikolic w debiucie ze Śląskiem strzelił 2 bramki (jeśli czegoś nie pomyliłem).
    Zadebiutował w Superpucharze z Lechem. A na Ł3 z Botosani w LE, to wtedy miał tyle spalonych, ale widać było, że jak się zgra to będzie z niego pożytek. No i w trzecim meczu załadował dwie bramki, właśnie ze Śląskiem.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Uprawnienia umieszczania postów