Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 77 z 77

Wątek: NajlepSza oprawa w 2018 roku - WYBIERAMY!!!

Legionista Awatar TreLu$ '
    1. Kapitalne Miasto
    2. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    3. #KIEDYMYŻYJEMY
    4. Tadeusz Sznuk
    5. All Cops Are Bałwans

1.#KIEDYMYŻYJEMY - Przekaz, plus świece dymne ze strobo i racami dały ZAJEBISTY EFEKT.
    2.Ultras Legia Warszawa - Świetnie wykonana sektorówka plus race - wyszło ELEGANCKO.
    3..Tadeusz Sznuk - Bardzo dobra sektorówka dopasowana do sektora z racami dały MEGA EFEKT,ciekawy powysł do tego oprawy na wyjeżdzie DAJĄ TO COŚ.
    4. Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo
    5.All Cops Are Bałwans - Dobry motyw i bardzo dobre wykonanie(Zabrakło mi tylko PETARD HUKOWYCH przy tej oprawie)

Bardzo dobry,pracowity rok w wykonaniu NIEZNANYCH SPRAWCÓW za co BRAWA!!!
    Oby 2019 był jeszcze lepszy

Legionista
    1. Ludzie ludziom zgotowali ten los - Wszystko tu idealnie "zagrało", świece dodające odpowiedniego klimatu, oprawie, która pod względem szczegółów i wykonania absolutny top. Osobiście lubię taką kolorystykę. Jeśli by się dłużej przyjrzeć, można dostrzec tutaj oczy

2. Tadeusz Sznuk - Lubię takie oprawy jak ta, z humorem. Idealnie dopasowana do sektora, aczkolwiek może lepiej by się prezentowała jakby sektorówka była do końca sektora, ale to tylko moje spostrzeżenie
    Pomysł, przekaz i wykonanie jak zwykle na wysokim poziomie.

3. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j. - Mam słabość do podwieszanych opraw, i chyba to decyduje że owa oprawa ląduję na 3. Dołożyłbym tu jednak trochę więcej machajek, mam wrażenie że tło wyszło takie trochę blade . Porównajcie to np. "Za kibicowski trud..." Co do postaci spróbowałbym, aby przejścia między kolorami były płynniejsze.

4. All Cops Are Bał‚wans - Jak wyżej, słabość do opraw podwieszanych. Białe świecidełka powinny być częściej używane Oczywiście plus za przesłanie, ale również za szybką odpowiedź w krótkim czasie

5. #KIEDYMYŻYJEMY - Kapitalna Lekcja Historii.

Podsumowując, to mam wrażenie, że ten rok był ciut słabszy od pozostałych, ale za chwilę sobie myślę, że to był kolejny bardzo dobry rok. Tak jak ktoś napisał poniżej, wynika to z bardzo wysoko postawionej poprzeczki. Z niecierpliwością czekam ten rok Pozostałe oprawy również na plus

Legionista Awatar LOL3K
    1. Sznuk
    2. KiedyMyŻyjemy
    3. ACAB
    4. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j
    5. Mistrz nie do poznania

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar kempes_wola
    1. #KIEDYMYŻYJEMY
    2. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j
    3. Tadeusz Sznuk
    4. All Cops Are Bałwans
    5. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    To nasza jest duma, to nasza jest sława, ukochany klub stolicy - Legia Warszawa.

Legionista Awatar Tomi
    1. #KIEDYMYŻYJEMY
    2. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    3. Ultras Legia Warszawa
    4. Tadeusz Sznuk
    5. All Cops Are Bałwans
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

1. "Historia dzieje się na naszych oczach" - za precyzje wykonania i fajny efekt końcowy
    2. "Jeden z dziesięciu" - za pomysłowość i kreatywność oprawy
    3. "Mistrz nie do Poznania" -a) problem z wniesieniem na sektor, b) hasło na oprawie c) utarcie nosa poznaniakom
    4. "Ludzie ludziom zgotowali ten los" - bardzo dobrze odwzorowany kadr z Pianisty
    5. "United we stand. Divided we fall" - za wsparcie zawodników w trudnych chwilach i pokazanie ze cała Legia zawsze razem
    Pawel83

Legionista Awatar Paluch
    Muszę przyznac, że ten rok mieliście znowu bardzo dobry.
    Ale ciężko jest mi wybrać taką najlepsza z najlepszych opraw, polecę więc tak:
    1.#KIEDYMYZYJEMY - co tu dużo gadać, akcja ogólnopolska, zaangażowani sportowcy, wykonanie miód, ponadto dla mnie każde oprawy związane z historia, patriotyzmem i nauka dla młodszych kibiców są zawsze najbardziej wartościowe.
    2.Mistrz nie do Poznania. Fajna gra słów, świetny pomysł, szkoda, że weszło po meczu, ale co to był za mecz, wyjazd i w ogóle, bardzo dobra oprawa, taka z jajem, lubie bardzo.
    3. Tadeusz Sznuk - przede wszystkim za kreatywność na miarę jednej z topowych ekip. Umiejętność przelania pomysłu na płótno no i racunie.
    4.All cops arę balwans -fajna kolorowa oprawa, pomysłowa, szydercza, a to się bardzo liczy, bo mam wrażenie, że cała Polska scena ultras kompletnie o tym aspekcie zapomniała w ostatnich latach.
    5. Mistrzostwo to nie wszystko - dla mnie najbardziej precyzyjnie jak przez kalkę zrobiona postać, mnóstwo rac, bardzo fajne połączenie z hasłem i do tego adekwatne do sytuacji w jakiej bylismy.
    Jednym słowem 5/6 (bo zawsze trzeba sobie stawiać nowe wyższe cele)

Administrator Awatar CywiL
    1. All Cops Are Bałwans - pomysł i wykonanie pierwsza klasa, a jeśli przy okazji oberwało się wiadomym służbom to...tym lepiej. #acab
    2. #KIEDYMYŻYJEMY -oprawa to tylko kropka nad i jeśli chodzi o tą akcję, tempo z jakim się rozwijała i zasięgi zaskoczyło chyba nawet pomysłodawców.
    3. Tadeusz Sznuk - po raz kolejny, doskonały pomysł i co najważniejsze IMO jeśli chodzi o wyprawy wyjazdowe, idealne dopasowanie oprawy do sektora przyjezdnych.
    4. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j. - bardzo lubię podwieszane oprawy i wykorzystywanie w pomysłowy sposób, znanych wszem i wobec haseł czy postaci.
    5. MISTRZ NIE DO POZNANIA - sektorówka jak sektorówka ale hasło "mistrzowskie".

Dodatkowo wyróżniam wszystkie pozostałe sektorówki które wskoczyły na jeszcze wyższy poziom niż w poprzednich latach. Ta z Trnavy zajebista ale ciut przymała i zabrakło według mnie jakiegoś transa na płot. Z minusów to nie podeszły mi za to oprawy z PP.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

1.Tadeusz Sznuk
    2.Mistrzostwo to nie wszystko
    3. #KIEDYMYŻYJEMY
    4.Kapitalne Miasto
    5.Mistrz nie do Poznania

Legionista Awatar Zajacc
    Jakby ktoś chciał jeszcze zagłosować to przypominam, że dzisiaj ostatni dzień. Jednocześnie wszystkim, którzy głosy już oddali dziękujemy.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista
    1. #KIEDYMYŻYJEMY - oprócz tego co zostało napisane, będę miło wspominał walkę z czasem do samego końca o zaprezentowanie oprawy w takiej formie w jakiej została zaprezentowana. Usterka przy jednej z sektorówek wymagała kilkunastogodzinnej pracy w noc poprzedzającą mecz i przedpołudnie w dniu meczu. Bardzo mile spędzony czas, jak za dawnych lat

2. Ludzie ludziom zgotowali ten los - po jej zaprezentowaniu byłem umiarkowanie zadowolony, zwłaszcza gdy zestawimy ją z poprzednią oprawą upamiętniającą Powstanie. Daję jej drugie miejsce oczywiście za tematykę i pomysł (znany i lubiany kadr) - trochę odchodzący od dotychczas prezentowanych. Tu nie chwaliliśmy bohaterstwa Powstańców, nie wskazaliśmy też tak bardzo bezpośrednio jak rok wcześniej, kto jest winny namalowanej skali zniszczenia. Druga rzecz to wykonanie. Wielkość niektórych elementów i ich ilość na sektorówce wymagała znacznie większego skupienia niż zwykle i momentami doprowadzała mnie do wkurwienia. Bardzo się cieszę, że wyszło tak jak sobie zakładaliśmy. Świece dodały klimatu i według mnie jest Kanada.

3. Mistrz nie do Poznania - za wyjazd, zajebistą grę słów i w pełni trafione tego dnia hasło.

4. Tadeusz Sznuk - całość wyszła od Marthy Coston. Czekaliśmy dość długo na możliwość zaprezentowania oprawy przez brak pomysłu na jego wykonanie. Wielokrotnie ewoluowało, aż w końcu stanęło na szanownym Tadeuszu Sznuku. Najfajniejsze w tej oprawie jest to, że mogliśmy namalować transparent dziękujący tej kobiecie, złożony z czterdziestu słów wyjaśniających kim była, jak zapewne zrobiłoby większość ekip. Woleliśmy zostawić zalążek pomysłu, który leżał od 2-3 lat i poczekać na coś co uznamy za godne zaprezentowania.

5. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j - znowu coś zupełnie innego niż dotychczas. Zamiast wielkich próśb do jaśnie oświeconych piłkarzy o walkę za którą dostają pieniądze, postanowiliśmy się trochę pośmiać co dotychczas nie było częstym zjawiskiem w naszych oprawach. Ponadto bardzo mile wspominam proces wymyślania tej oprawy. Jakby ktoś to zobaczył to by nie uwierzył, że w taki "nieszablonowy" sposób Nieznani Sprawcy trafili na pomysł, który później zaprezentowali
    Kilka osób wspominało, że sektorówka jest świetnie namalowana. Nie zwykliśmy mierzyć sobie czasu, natomiast w tym przypadku, czas jej namalowania to niemal co do minuty - 2.45 h. Bardzo sympatyczna robota.

Pozdrawiam serdecznie i życzę nam wszystkim jeszcze lepszych opraw. Jebac bałwansów!
    Narkotyki i Spirytus

Legionista
    1 #KIEDYMYŻYJEMY - za zasięg z jakim to poszło i porzuszenie aspektu, który rzeczywiście wymagał poruszenia
    2.
    United we stand divided we fall - za klimat ultras, jeden za wszystkich wszyscy za jednego!
    3. Tadeusz Sznuk - za rozkminę zajebistą
    4. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j - był banan na ryju parę dobrych minut
    5. Mistrz nie do Poznania - gra słów, szkoda, że nie weszła, bo by się pyry przegotowały
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar Traper
    1. #KIEDYMYŻYJEMY
    Trudno jest dobrze ugryźć temat patriotycznych opraw, dlatego cieszę się, że drugi rok z rzędu robimy coś kozackiego związanego z obchodami ważnymi dla naszego kraju/miasta. Sama oprawa może nie jest majstersztykiem pod względem graficznym jednak miała skupić się na przekazie i uważam, że nie dało się tego lepiej zaprezentować. Oprawa okraszona sporą ilością pirotechniki, która prezentowała się tego dnia wybornie. Nie da się ocenić tego co miało miejsce tego dnia na trybunach bez brania pod uwagę wydarzeń w kolejnym tygodniu oraz tego jak wielkim echem odbiła się nasza akcja. To na tyle z tego co każdy z Was widział
    20 godzin przed meczem, gdy na spokojnie domykaliśmy ostatnie tematy związane z oprawą okazało się że jedna z sektorówek właściwie nadaje się do wyrzucenia, wyścig z czasem jaki nastąpił był jednym z większych wyzwań jakie stanęły przed naszą grupą. Mogę to śmiało napisać, że nikt inny w Polsce nie dał by rady zrobić tego co nam się udało. Ostatecznie na trybunach zostały zaprezentowane wszystkie 3 sektorówki a klimat panujący podczas ratowania tej oprawy był zajebisty, takie rzeczy się wspomina latami

2. Tadeusz Sznuk- nie będę się powtarzał po Piotrusiu w kwestii rozwijania pomysłu. Oprawa na wyjeździe to zawsze jest coś lepszego Tutaj mieliśmy do czynienia z sektorówką o nieregularnym kształcie, która idealnie wpasowała się w sektor i towarzyszyła jej elegancka ilośc świeczuszek. Miła dla oka prezentacja o której mówili nie tylko stali bywalcy stadionów

3. Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo
    Uwielbiam kartoniady, tym bardziej szkoda, że dane było nam ją zrobić w zeszłym roku tylko raz. Możliwe, że nie była to najbardziej skomplikowana w naszej historii, ale dzięki swojej monumentalności wyglądała bardzo dobrze. Do tego race, których za wszelką cenę tego dnia nie chciał widzieć **** zwany prezesem pzpnu. Ten finał był zupełnie inny od pozostałych ale mam nadzieję, że pokazał idiotom z piłkarskiej centrali że nie warto wydawać tysięcy na rentgeny i pajacować, jeżeli będziemy chcieli to pirotechnika i tak znajdzie się na stadionie.

4. Mistrz nie do Poznania- szkoda, że nie udało się jej zaprezentować w trakcie meczu i nie mieliśmy przyjemności obserwować reakcji poznańskich trybun na nią. Gra słów, która zawsze się podoba

5. Ultras Legia Warszawa- mega dokładnie namalowana sektorówka, super szczegóły, race na europejskim wyjeździe, czego chcieć więcej? Bardzo miło wspominam ten wyjazd i mnóstwo okoliczności które towarzyszyły nam tego dnia w drodze na Słowację

Zdecydowanie trudniej było mi wybrać oprawy niż w zeszłych latach. Uważam że wszystkie były na wysokim poziomie i nie było takiego oczywistego faworyta jak w zeszłym roku. Dziwny to był rok, bardzo mało kartoniad, których niestety nie jesteśmy w stanie zaprezentować gdy nie mamy 100% pewności, że trybuna będzie pełna, bardzo duża ilość sektorówek na całą trybse. Od bardzo miłych wspomnień jak zagranie na nosie pzpnowi, przez Poznań, który dla mnie był najgorszym dniem od kiedy robię oprawy, po jesień bez europejskich pucharów. Biorąc pod uwagę, że odpadł nam mistrzowski Poznań, wyjazd do Gdańska i europejskie wyjazdy, oceniam ten rok pozytywnie. Natomiast negatywnie oceniam to co dzieje się na innych stadionach, takiego dziadostwa nie było na polskich trybunach nigdy.

Do zobaczenia w 2019 roku, oby nie był gorszy
    Ostatnio edytowane przez Traper ; 06-01-2019 o 22:05

Legionista Awatar sokolasty
    1. MISTRZ NIE DO POZNANIA
    Mega gra słółw użyyta w idealnym momencie
    Taki pstryczek w nos w kierunku wroga. Celny!

2. #KIEDYMYŻYJEMY
    Genialna akcja na ogromną skalę. Wartość edukacyjna - nieoceniona.
    Szczegółowo wykonane sektorówki + bardzo fajny ekekt ze świecami dymnymi.
    Biało - czerwony dym unoszący się na murawą wyglądał obłędnie.

3. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    Zawsze mam sentyment do opraw patriotycznych nawiązujących do rocznicowych wydarzeń historycznych.
    Hasło pomimo swojej prostoty, daje dużo do myślenia.
    Wartość tego typy choreografii daje wymierny efekt sięgający daleko poza granice naszego kraju.

4. United we stand divided we fall - za pokazanie w dobrym momencie i przekaz w kierunku piłkarzy jak i sezonowych kibiców. Wszyscy jedziemy na jednym wózku.

5. Kapitalne Miasto - starannie wykonana sektorówka

Brawo NS!
    Ostatnio edytowane przez sokolasty ; 07-01-2019 o 12:29
    always look on the bright side of life

Legionista Awatar metyl
    1. Tadeusz Sznuk - za pomysłowość i wykonanie.
    2. United we stand divided we fall - oprawa idealnie pasująca do realiów tamtych dni, bardzo trafione hasło.
    3. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j. - za poczucie humoru i ładne wykonanie
    4. Ludzie ludziom zgotowali ten los - bardzo dużo detali, widać że kosztowało to dużo pracy
    5. #KIEDYMYŻYJEMY - za całość akcji, która przebiła się daleko poza stadion

Legionista Awatar Zajacc
    WYNIKI

1. #KIEDYMYŻYJEMY (246)
    2. Tadeusz Sznuk (150)
    3. MISTRZ NIE DO POZNANIA (141)
    4. All Cops Are Bałwans (122)
    5. Ludzie ludziom zgotowali ten los (113)
    6. Mistrzostwo to nie wszystko (100)
    7. United we stand divided we fall (55)
    8. Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo (52)
    9. Kapitalne Miasto (48.)
    10. Ultras Legia Warszawa (47)
    11. Historia dzieje się na naszych oczach (16)

Wszystkim biorącym udział w głosowaniu bardzo dziękujemy.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Uprawnienia umieszczania postów