Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 77

Wątek: NajlepSza oprawa w 2018 roku - WYBIERAMY!!!

Legionista Awatar Jaszcz
    1. Mistrz nie do Poznania
    2. #KIEDYMYŻYJEMY
    3. Mistrzostwo to nie wszystko
    4. All Cops Are Bałwans
    5. Tadeusz Sznuk
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

1. #KIEDYMYŻYJEMY za to jakim rozniosła się echem
    2. Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo
    3. All Cops Are Bałwans
    4.United we stand divided we fall
    5.Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j.

1. Historia dzieje się na naszych oczach
    Świetny pomysł, jeszcze lepsze wykonanie. Efekt prawie 3D. Zrobić taki efekt czegoś odbijającego się w oku to tylko Wy umiecie.

2.#KIEDYMYŻYJEMY.
    Coś więcej niż oprawa. Do pomysłu i sposobu prezentacji dochodzi przekaz. Klasa.

3.Ludzie ludziom zgotowali ten los
    Oprawy z okazji ważnych dat wynieśliście na zupełnie inny poziom. Książka do historii na trybunie. Uczy.

4. Mistrz nie do Poznania.
    To co najbardziej lubię w oprawach. Pomysł, gra słów, dwuznaczność.

5. Sznuk.
    Jak we wszystkich. Pomysł, wykonanie. Wciąż wyznaczacie nowe ścieżki. Zawsze coś nowego.

1.#KIEDYMYŻYJEMY - oprawy mające swoje odniesienie do Ojczyzny, zawsze są mi bliskie, dlatego daje na 1 miejscu!
    2.Ultras Legia Warszawa - jak dla mnie świetna sektorówka + race + że za granicą.
    3.Kapitalne Miasto - a tak sobie, bo mi się wizualnie podoba
    4.MISTRZ NIE DO POZNANIA - za przekaz.
    5.Tadeusz Sznuk - nie wiem, może dlatego, że byłem na wyjeździe wtedy poważnie, za pomysł i wykonanie
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!
    Janusz Waluś czekaMY!

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
    dla szpiclów katów tchórzy"

Legionista Awatar arni87
    1.#KIEDYMYŻYJEMY
    2. Tadeusz Sznuk
    3. United we stand divided we fall
    4. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    5. Kapitalne Miasto
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

1. Ludzie ludziom zgotowali ten los - hasło rozpierdol i ciężka do namalowania a wyszło mega dobrze
    2. Mistrz nie do poznania
    3. Mistrzostwo to nie wszystko... - race zawsze cieszą

Legionista Awatar kublet
    1. Tadeusz Sznuk - Za genialny pomysł, piro i za fakt, że to oprawa na wyjeździe. To chyba była najczęściej udostępniana oprawa w internecie po ''Kiedy My Żyjemy''
    2. Bez NaS - Jedyna w tym roku kartoniada ale za to na jaką skale. Idealnie pasowała do tamtego dnia i szopki jaką jest Puchar Polski.
    3. Ultras Legia - Bo wygląda zajebiście. Proste, nie wiem dlaczego aż tak bardzo mi się podoba ale ma coś w sobie co przyciąga wzrok. Może to połączenie ciemnej sektorówki z racami?
    4. #KIEDYMYŻYJEMY - Trzy sektorówki na całą Żyletę, to robi wrażenie. Już nie wspominając o dymach które wyglądają kozacko.
    5. MISTRZ NIE DO POZNANIA - Hasło idealne. Lepszego nie mogło być.
    Ostatnio edytowane przez kublet ; 28-12-2018 o 20:29
    POZDRO!

Legionista Awatar cezary_L
    1. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j.
    2.All Cops Are Bał‚wans
    3.#KIEDYMYŻYJEMY
    4.Bez NaS ten dzień„ nie wyglądał‚by tak samo
    5.Ludzie ludziom zgotowali ten los
    Jedyny łatwy dzień był wczoraj.

1. #KIEDYMYŻYJEMY
    2. Mistrz nie do poznania
    3. Mistrzostwo to nie wszystko
    4. All Cops Are Bałwans
    5. United we stand divided we fall

Legionista Awatar emil01pl
    1. MISTRZ NIE DO POZNANIA
    2. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    3. #KIEDYMYŻYJEMY
    4. All Cops Are Bałwans
    5. Tadeusz Sznuk

1. Tadeusz Sznuk
    2. #KiedyMyŻyjemy
    3. Mistrz nie do poznania
    4.Bez Nas
    5. Mistrzostwo to nie wszystko

1. #KIEDYMYŻYJEMY
    2. United we stand divided we fall
    3. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    4. Mistrz nie do Poznania
    5. All cops are bałwans

1.Ludzie ludziom zgotowali ten los
    2.Kapitalne Miasto
    3.All Cops Are Bał‚wans
    4.MISTRZ NIE DO POZNANIA
    5.Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j.

Legionista Awatar jkp
    1. Tadeusz Sznuk - za niezwykły pomysł, za super wykonanie, za oryginalność i za to ze oprawa jaraja się nawet ludzie niezwiązani z piłka i kibicowaniem (moja mama np
    2. KiedyMyZyjemy - za idealne zgranie z obchodami 100lecia odzyskania niepodległości, za wydźwięk jaki zrobiła w Polsce i nie tylko
    3. Balwan - znowu za zgranie z rzeczywistością i przygodami w Gdańsku. Poza tym jak to ktoś ładnie napisał wcześniej - za j.. policji z gracja i warszawska klasa
    4. Mistrzostwo to nie wszystko... - za zabawny pomysł i dystans
    5. Mistrz nie do Poznania - za hasło, trafność i przekaz.

Mi tez brakuje kartoniad
    Jesteście NajlepSi !!!

Rok pod znakiem sektorówek Wszystkie świetne.Po raz pierwszy więcej niż 1 na całą Żyletę podczas meczu i to aż 3 więc mamy nowy rekord. Brakowało kartoniad pewnie przez spadającą frekwencję choć można robić np wycinaną sektorówkę i tło z chaosu z chorągiewek lub podświetlane folie, nawet w 2 wersach (na piętrze i parterze). Kiedyś coś podobnego już próbowaliście (Mistrzowska atmosfera). Byłoby większe urozmaicenie.
    1. Ludzie ludziom zgotowali ten los- zniszczona Warszawa z tak dobranym piro powodowało dreszcze dlatego zdecydowanie nr 1
    2. Ultras Legia Warszawa- old schoolowa kostucha to zawsze zajebisty motyw. Dodatkowy plus za prezentację za granicą
    3. All Cops Are Bałwans- świetna oprawa z jajem, "odśnieżenie zaspy" i odsłonięcie wyrazu kiedy każdy myślał, że tam będzie "bastards" do tego na Białe święta świetnie dobrane piro
    4. United we stand divided we fall- świetny pomysł w ciężkich chwilach
    5. MISTRZ NIE DO POZNANIA- świetny tekst i motyw, który był odpowiedzią na sektorówkę Lecha przy Ł3

Legionista Awatar tio
    Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że wybór najlepszej oprawy, a także kolejnych czterech był bardzo trudny. Wg moich kryteriów dobra oprawa powinna charakteryzować się estetyką wykonania i celnym hasłem (przesłaniem). Dodatkowym plusem jest jeśli odnosi się do aktualnych wydarzeń związanych z Klubem/kibicami/Miastem. Należy także docenić także trudność techniczną wykonania i ew. trudność zaprezentowania oprawy.
    Wg powyższych kryteriów każda z opraw poddanych pod głosowanie zasługuje na uznanie. Ponieważ jednak, ze względu na szacunek dla Twórców należy dokonać wyboru poniżej przedstawiam moją subiektywną ocenę.
    1. #KIEDYMYŻYJEMY
    Oprawa, która wykroczyła daleko poza stadion. Nie śledzę mediów społecznościowych ale wiem, że akcja odbiła się szerokim echem także wśród osób niezwiązanych z ruchem ultras i szeroko rozumianym kibicowaniem. Trzy sektorówki z przesłaniem plus świece dymne w barwach narodowych. Godne uczczenie stulecia niepodległości.
    2. Mistrzostwo to nie wszystko ale wszystko bez mistrzostwa to ch*j
    Moim zdaniem podwieszane oprawy wyglądają najlepiej i wydaje mi się, że są trudniejsze do wykonania niż klasyczne sektorówki. W tym konkretnym wypadku doceniam kunszt wykonania postaci sensei Ueshiby Morihei. Plus celne hasło z ukrytą dedykacją i race.
    3. Tadeusz Sznuk
    Oprawa na wyjeździe, któremu towarzyszyła udana mobilizacja. Wspaniale wykonana sektorówka, w sposób b. czytelny (postać p. Tadeusza świetnie wykadrowana, tekst wyjustowany do lewej krawędzi, dwie wielkości czcionki, większa - uwypuklająca ważniejszą część tekstu). Na końcu piękna odpowiedź na zadane pytanie. Plus za pomysł oprawy.
    4. Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo
    Za celne hasło, w dniu, który PZPN chce uznawać za święto piłki. Jednoznaczny sygnał, że ograniczanie swobód na trybunach poza innymi konsekwencjami będzie miało także wpływ na owe święto. Szkoda tylko, że fani Cracovii wysłali inny sygnał.
    Jedyna w tym roku kartoniada, na co uwagę zwrócili już moi przedmówcy, nie ma się jednak czemu dziwić, bo frekwencja na Łazienkowskiej, delikatnie mówiąc, nie zachwyca. Trybuna Północna na większości spotkań w tym roku świeciła pustymi miejcami więc trudno w takich warunkach szykować kartoniady. Ludzie obudźcie się!
    5. United we stand, divided we fall
    Dobra odpowiedź trybun na ówczesną sytuację na naszym podwórku. Boleję tylko, nad faktem, że tekst nie jest w naszym ojczystym języku ale rozumiem, że powinien być zrozumiały także dla obcokrajowców reprezentujących nasz Klub. Chciałbym żeby to hasło znalazło zrozumienie i odzwierciedlenie w czynach tak abyśmy wszyscy wspólnie pracowali na rzecz silnej wielosekcyjnej Legii.

Wymieniłem pięć najlepszych opraw ale doceniając pozostałe napisałem też kilka słów o nich:
    - "Zimowa prezentacja" z przymrużeniem oka (All Cops Are Bałwans) - szybka odpowiedź na bezsensowne działania wobec nas kilka dni wcześniej. Dobrze, że czapka nie została odwzorowana w 100% zgodnie z oryginałem bo to jednak pozostawiłoby niesmak, a tak wszystko OK. Dodatkowo białe flagi, race i adekwatny podkład muzyczny.
    - Zmuszająca do zadumy sektorówka wykonana z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego. Widok ruin Warszawy zawsze wywołuje u mnie szereg silnych uczuć, od strasznego żalu, że coś takiego w ogóle miało miejsce po gniew, że był ktoś komu śniło się starcie Warszawy z map aż do dumy, że nasi Dziadowie i Ojcowie stanęli do nierównej walki, a potem to Miasto odbudowali.
    - Bardzo ładnie wizualnie oprawy: "Kapitalne Miasto", "Ultras Legia Warszawa" oraz "Historia dzieje się na naszych oczach". Estetyka prac- to moim zdaniem mocno NaS wyróżnia na mapie ultras.
    - "Mistrz nie do Poznania" - szkoda, że poznańska publiczność nie mogła jej podziwiać (wraz z transparentem "mistrz drugiego planu"). Wtedy to dopiero: mieliby k***a dosyć.

Na koniec tej nieco przydługiej wiadomości chciałbym jeszcze wspomnieć o trzech wydarzeniach "ultras", które miały miejsce w tym roku i o których należałoby pamiętać. Pierwszym z nich jest oprawa zaprezentowana podczas jesiennego meczu z Lechem 16.09. - flagi, transparenty i stroboskopy (link - https://youtu.be/80cHBV25Cns - tego samego dnia na wejście piłkarzy pokazano "United we stand, divided we fall"). To wyszło bardzo fajnie i moim zdaniem warte jest powtórzenia. Druga rzecz warta odnotowania w naszej pamięci to debiut w tym samym meczu flag na kijach (następnych kilka debiutowało potem na meczu z Wisłą 21.10). Dobrze, że się pojawiły bo wygląda to elegancko jak powiewają podczas meczu na naszej trybunie. Trzecie to "oprawa" przedstawiona na stadionie w Białymstoku, tyle lat "cyrków", a i tak to co się miało stać to się stało.

Dzięki NS-om za wykonaną pracę!
    Wszystkiego dobrego w nowym roku.
    Legia Mistrz!
    Ostatnio edytowane przez tio ; 29-12-2018 o 21:24 Powód: Wytłuszczenie części tekstu w celu lepszej czytelności.
    My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy razem z Tobą i na dobre i na złe!

Legionista
    1.Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo
    2.MISTRZ NIE DO POZNANIA
    3.Tadeusz Sznuk
    4.United we stand divided we fall
    5.#KIEDYMYŻYJEMY

Legionista Awatar wojciech.waw
    1. #KiedyMyŻyjemy
    2. Tadeusz Sznuk
    3. All Cops Are Bałwans
    4. Mistrz nie do Poznania
    5. Mistrzostwo to nie wszystko, ale wszystko bez mistrzostwa to ****

Legionista Awatar PeCe
    1. Mistrz nie do Poznania + wszystko co nie weszło. Super pomysł, okoliczności i fakt, że weszło nawet po czasie.
    2. Kapitalne Miasto - bliska sercu
    3. ACAB - też trochę bliska sercu
    4. Tadeusz Sznuk - świetnie namalowana sektorówka i super pomysł.
    5. Mistrzostwo to nie wszystko.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Legionista
    1. Ultras Legia Warszawa
    2. MISTRZ NIE DO POZNANIA
    3. Kapitalne Miasto
    4. #KIEDYMYŻYJEMY
    5. Tadeusz Sznuk
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Legionista Awatar Ćwirek
    1. Tadeusz Sznuk
    2. #kiedymyżyjemy
    3. Mistrz nie do poznania (jak ja to lubię )
    4. Ultras Legia Warszawa
    5. ACAB

1. Kiedy my żyjemy,
    2. Mistrzostwo to nie wszystko,
    3. Mistrz nie do Poznania,
    4. Tadeusz Sznuk
    5. Ultras Legia

Legionista
    1. All Cops Are Bałwans - za hasło, za przekaz, za bałwana trafnie wyśmiewającego wiadomo kogo
    2. United we stand divided we fall - trafne hasło w odpowiednim momencie, chyba najładniejsza sektorówka tego sezonu
    3. #KIEDYMYŻYJEMY - oprawa, która rozpoczęła głośną kampanię społeczną (duży plus za 3 sektorówki pod rząd)
    4. Ludzie ludziom zgotowali ten los - po prostu kawałek historii, nie wymaga komentarza
    5. Tadeusz Sznuk - za pomysł, dodatkowy smaczek że na wyjeździe

Legionista Awatar Moriarty
    1. #KIEDYMYŻYJEMY
    2. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    3. Mistrz nie do Poznania
    4. United we stand divided we fall
    5. Tadeusz Sznuk
    Bazinga!

1.Historia dzieje się na naszych oczach - Fajne hasło, wielkość
    2. #KIEDYMYŻYJEMY - Rozmach, otoczka obok oprawy, edukacja, pomysł
    3. Tadeusz Sznukn - Pomysł
    4.All Cops Are Bał‚wans - ACAB z jajem
    5. MISTRZ NIE DO POZNANIA - szpilka

1. #KIEDYMYŻYJEMY
    2. Kapitalne Miasto
    3. Tadeusz Sznuk
    4. Ludzie ludziom zgotowali ten los
    5. All Cops Are Bałwans

Legionista Awatar Gabro
    1. #KiedyMyŻyjemy
    2. Mistrz nie do Poznania
    3. United we stand
    4. Tadeusz Sznuk
    5. ACAB
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Zajacc
    Głosujemy do końca tygodnia.
    Nazywam się Henryk Zając i od 20 lat naprawiam pralki.

Legionista
    1. #KIEDYMYŻYJEMY.
    2. Ludzie ludziom zgotowali ten los.
    3. Mistrz nie do Poznania.
    4. United we stand divided we fall.
    5. Tadeusz Sznuk.
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

1. Ludzie ludziom zgotowali ten los - za bezustanne upamiętnianie tych tragicznych wydarzeń w sposób jaki nie robi tego nikt inny. Dodatkowo te operowanie tymi szarościami, dla mnie perfect!

2. ACAB - za przekaz, który pięknie odzwierciedlił decyzje bałwanów z Gdańska

3. Kiedy my żyjemy - tu nie trzeba nic opisywać, swoją robotę treść odegrała w 100%

4. Tadeusz Sznuk - bez pokazu piro i tak wiedziałem, co odkryła osoba z zagadki Tadeusza

5. Bez NaS ten dzień nie wyglądałby tak samo - oprawa sama mówi co kto i w ogóle!
    Ostatnio edytowane przez Włóczykij ; 03-01-2019 o 11:18

Uprawnienia umieszczania postów