Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 83 z 83

Wątek: Legia - Piast Gliwice [19. kol. Ekstraklasy 2018/19, 15.12.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Carlitos daje dużo więcej w takich meczach wpuszczony na podmęczonego przeciwnika, mówiłem to przy okazji ostatniego meczu. Kulenovic od powrotu z wypożyczenia bardzo pozytywne zaskoczenie (trochę jak Nagy), ograli go we Włoszech i teraz mamy z niego pożytek.
    Bo to nie jest "9" do gry w ataku pozycyjnym gdzie rywal broni się większością zawodników. Ile to meczów oglądaliśmy gdzie Carlitos dostawał tylko piłki tyłem do bramki z obrońcą na plecach i wszystko tracił? Do takiej gry potrzeba silnej "9", który z tym rywalem na plecach będzie umiał grać, powalczy o głowę. Potem gdy prowadzimy i rywal coraz bardziej się odkrywa to właśnie jest gra dla Carlitosa.

Hiszpan musi mieć piłkę przodem do bramki i trochę przestrzeni, wtedy jest z niego pożytek. Zresztą tych statystyk takich słabych nie ma. Połowa sezonu za nami, a ten ma 8 goli i 3 asysty, gdyby drugą połówkę miał taką samą to 16 goli i 6 asyst to całkiem przyzwoite liczby.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 16-12-2018 o 10:21
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

coraz chudszy Awatar Kijek
    Porywający styl, piękna gra, zmiażdżony Piast II Gliwice, brawo Legia.

Jakim trzeba być pojebancem żeby się zachwycać Kulenovicem w tym meczu, miał jedna patelnie i dzięki Bogu ja strzelił. Przed tym i po tym totalne dno. Widać jak wiele mu brakuje.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 16-12-2018 o 11:02
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Chmielo
    A jednak nie.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar klinton
    Scrollując temat meczowy po wygranej Legii zauważa człowiek avatar z Rado i już nie musi nawet czytać, bo wie czego można się w tym poście spodziewać .

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jakim trzeba być pojebancem żeby się zachwycać Kulenovicem w tym meczu, miał jedna patelnie i dzięki Bogu ja strzelił. Przed tym i po tym totalne dno. Widać jak wiele mu brakuje.
    Asysta

Dawaj Miro jeszcze brameczke i uwalisz hejterkow.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Wybornie przeczołgany troll

Legionista Awatar Moriarty

Minimum kultury mógłbyś zachować. Ale pewnie za dużo wymagam...
    ---------------------------------------------------------------------------------
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Legionista Awatar so(L)dier
    18 czy tam 19 latek strzelający bramkę ale nie grający jak Ronaldo więc nie można się zachwycać.
    Poza tym nikt się nie zachwyca. Dobrze że strzelił, ma dużo braków, jest młody, dostaje szansę, coraz lepiej je wykorzystuje i to cieszy

Styl nie jest za piękny, racja. Są 3 pkty więc trzeba się cieszyć a nie naskakiwac jeden na drugiego. Dajcie sobie na wstrzymanie bo słabe to

Legionista Awatar Raffels
    Smutne jest to, że dla niektórych jedynym celem w życiu jest dosrywanie. I to nawet swojemu klubowi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Defensywa 5+ , ofensywa 3- . Jak wszystkim napastnikom dopisze zdrowie i forma to na wiosnę w ataku Rysiek będzie miał spory ból głowy kogo wystawić . Kulenović , Carlitos , wraca Niezgoda a jeszcze do tego jest Kante .

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Bo to nie jest "9" do gry w ataku pozycyjnym gdzie rywal broni się większością zawodników. Ile to meczów oglądaliśmy gdzie Carlitos dostawał tylko piłki tyłem do bramki z obrońcą na plecach i wszystko tracił? Do takiej gry potrzeba silnej "9", który z tym rywalem na plecach będzie umiał grać, powalczy o głowę. Potem gdy prowadzimy i rywal coraz bardziej się odkrywa to właśnie jest gra dla Carlitosa.

Hiszpan musi mieć piłkę przodem do bramki i trochę przestrzeni, wtedy jest z niego pożytek. Zresztą tych statystyk takich słabych nie ma. Połowa sezonu za nami, a ten ma 8 goli i 3 asysty, gdyby drugą połówkę miał taką samą to 16 goli i 6 asyst to całkiem przyzwoite liczby.
    Pełna zgoda, dlatego cieszę się że trener też zaczyna to dostrzegać. Carlitos gdy ma sporo wolnego miejsca potrafi dużo zdziałać, natomiast do gry w meczach z mocno defensywnie nastawionym przeciwnikiem będą lepsi Niezgoda i Kulenovic.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Defensywa 5+ , ofensywa 3- . Jak wszystkim napastnikom dopisze zdrowie i forma to na wiosnę w ataku Rysiek będzie miał spory ból głowy kogo wystawić . Kulenović , Carlitos , wraca Niezgoda a jeszcze do tego jest Kante .
    Kante ma odejść.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Smutne jest to, że dla niektórych jedynym celem w życiu jest dosrywanie. I to nawet swojemu klubowi.
    "moja racja jest mojsza ......"

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Kante ma odejść.
    Źródło informacji prywatne czy publiczne?

Swoją drogą to Kante nie będzie mieć szansy zagrać jak Jarek wróci na dobre.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Pięknie. Zapętlił się i potknął o własne giry

Bracia po szalu,szukam jakiegoś miejsca na wyjazd do Sosnowca. Ktoś coś pomoże?

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Źródło informacji prywatne czy publiczne?

Swoją drogą to Kante nie będzie mieć szansy zagrać jak Jarek wróci na dobre.
    legia.net

Legionista Awatar Benek
    W Canal + będą do jutra szukać zagrania u Remiego aby udowodnić, że był karny
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    W Canal + będą do jutra szukać zagrania u Remiego aby udowodnić, że był karny
    Wg. Smutnego Waldemara należał się im karny.
    O tej sytuacji jednak nie wspomniał, biedaczek.

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Wg. Smutnego Waldemara należał się im karny.
    O tej sytuacji jednak nie wspomniał, biedaczek.

...
    Czysty przypadek, tak samo jak przy ręce Remiego.

W Lidze + ekstra się bardzo ośmieszyli. Najpierw pokazali rękę Remy gdzie zagrał udem a potem jak wszyscy jednogłośnie uznali, ze to udo to na siłę szukali tej akcji gdzie piłka przypadkowo otarła się o rękę Remy gdzie on jeszcze wyraźnie cofał rękę od piłki. Dziwnym trafem rękę Czerwińskiego przeoczyli. Ja nie wiem co oni chcą na siłę udowadniać ?

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Czysty przypadek, tak samo jak przy ręce Remiego.
    O przypadku to można mówić odnośnie Remy'ego. Sytuacja z Czerwińskim moim zdaniem wyczerpuje znamiona "zagrania" piłki ręką a jednak gwiazdorzy z C+ nawet się o tym nie zająknęli. Taka to własnie wiarygodna stacja a ten cały Stempniewski to kręci przepisami jak mu jest akurat wygodnie.
    Ostatnio edytowane przez r9robins ; 18-12-2018 o 09:21

Legionista Awatar Jestem
    Kibice Legii Warszawa nie obejrzą dwóch najbliższych meczów wyjazdowych swojej drużyny. To kara nałożona przez Komisję Ligi po spotkaniu z Piastem Gliwice (2:0).
    Może jakby tak dobrze pogadać to by zaliczyli karę jako już odbytą? - za Gdańsk i Białystok
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów