Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 83

Wątek: Legia - Piast Gliwice [19. kol. Ekstraklasy 2018/19, 15.12.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Budyń_70
    Choojowo będzie wygrać z tak osłabionym Piastem.
    Co poniektórzy będą mieli niezłą polewę z ewentualnego zwycięstwa z takimi leszczami.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Choojowo będzie wygrać z tak osłabionym Piastem.
    Co poniektórzy będą mieli niezłą polewę z ewentualnego zwycięstwa z takimi leszczami.
    Weź przestań i pomyśl co może się tutaj dziać w przypadku innego wyniku jak zwycięstwo ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

4 w Piaście nie zagra za kartki więc prosta matematyka

4:0

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    4 w Piaście nie zagra za kartki więc prosta matematyka

4:0
    Raczej prosta ekstraklasowa matematyka, że będzie trudniej niż z tymi 4 w składzie Piasta.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Niezgoda wraca
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Raczej prosta ekstraklasowa matematyka, że będzie trudniej niż z tymi 4 w składzie Piasta.
    Może być o tyle trudniej, że poza Felixem Garcią Piast nie ma dziś w zasadzie żadnych żądeł i pewnie zagrają 5-4-1. Siła rażenia Piasta jest dziś niemal zerowa i ich jedyną szansą jest murowanie się na 0-0.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Z ciekawości. Co z Pazdanem? Kontuzjowany czy Pinto po prostu nie widzi go w kadrze meczowej?
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kulenovic wyrzucił z 18ki meczowej Kante a Carlitosa posadził na ławkę

Pięknie się chłopak rozwija

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Weź przestań i pomyśl co może się tutaj dziać w przypadku innego wyniku jak zwycięstwo ...
    Oczywiście, że wiem, aczkolwiek pewnie wiesz o co mi chodzi...
    O to ciągłe deprecjonowanie dokonań naszej drużyny, tak jakby zapomniało się w jakim miejscu była nie aż tak dawno.

Legionista Awatar Stout
    Jakiś link np na YT ?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

http://assia.tv/live/football/?lang=pl

Znowu 'kumaci' bawią się w race =.=

Legionista Awatar crolick
    Szkoda Jodły

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Kulenovic wyrzucił z 18ki meczowej Kante a Carlitosa posadził na ławkę

Pięknie się chłopak rozwija
    I Sandro na 1-0

A na trybunach śpi Malarz.

Legionista Awatar Raffels
    Jak widzę sędziowanie tego śmiecia Frankowskiego to mi się tasak w kieszeni otwiera...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Antares
    Szymański znowu dużo bezsensownego wiatru, ale zero konkretów z tego. Jak defensywni pomocnicy mają piłkę to też po nią nigdy nie wychodzi tylko gdzieś schowany, nie rozumiem jego gry.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Jakości 0...

Może i tę siermiężną ligę wygramy ale w Europie z taką grą wstyd się pokazywać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Szymański znowu dużo bezsensownego wiatru, ale zero konkretów z tego. Jak defensywni pomocnicy mają piłkę to też po nią nigdy nie wychodzi tylko gdzieś schowany, nie rozumiem jego gry.
    Szymański gra idealnie pod Sa Pinto. Pierwszy rusza do pressingu, dużo wstrzeliwuje piłek w pole karne(ostatnio gdzieś widziałem statystykę celnych podań w pole karne, i Szymański albo jest najlepszy w lidze, albo w czołówce ligi).

Oglądanie meczu trochę boli, ale cieszy fakt, że gola strzeli 19 latek po asyscie 22 latka, który obecnie jest naszym najlepszym piłkarzem
    team LEGIA

Żenada z tą walką o przedłużone święta przez Jędrzejczyka i Vešovicia... Ładnie się wykartkowali...

Legionista
    Ale to było słabe. Po raz kolejny poczłapali 90 minut, a tak zapraszali na mecz... Sami paralitycy zostali w składzie, no może prócz Nagy'a. Jedyny plus to 3 punkty i... oprawa.

Do 80 minuty w strzałach celnych 1-1... (choć tą główkę Piasta ciężko było nazwać strzałem).
    Dobrze, że chociaż w końcówce coś ruszyło.

Mecz w naszym wykonaniu wybitnie brzydki......ważne trzy punkty.

Legionista
    Jeśli dobrze policzyłem, w kolejkach 1-4 oddano na naszą bramkę 16 strzałów celnych, w meczach 5-19 gdy pojawił się Sa Pinto oddano na nasza bramkę 37 celnych strzałów, w tych meczach był fatalny mecz z Wisłą Płock (1-4) oraz mecz z Wisła Kraków (3-3). Czyli widać poprawę zdecydowaną w obronie, ci co się znają na piłce uważają że zespół buduje się od obrony, to robi Sa Pinto. Nie ma cudów w ataku i już nie będzie w tym roku, ale każdy przyzna że ostanie mecze to sielanka w obronie dla kibiców. Wielu z nas chyba już wyzbyło się obaw tego że będą głupie błędy w obronie i będą padać głupie bramki. Co przez wiele ostatnich lat było normą w meczu z Legią, wystarczyło sie bronić, bo wiadomo było że Legia zrobi jakiś głupi błąd i będzie okazja do strzelenia gola. Poprawa jest radykalna, gra ofensywna kuleje to tez przyzna każdy, ale na wszystko jest czas. Ktoś tu napisał że nie ma co myśleć o grze w Europie, a ja się zapytam kiedy my będziemy grać najwcześniej w Europie ? Ano będziemy grać w lipcu czyli za 7 miesięcy, jeśli Sa Pinto potrafił w 3 miesiące tak zmienić naszą grę defensywną, to czy nie można mieć nadziej że gra ofensywna będzie lepsza za 7 miesięcy ? Dajmy czas temu człowiekowi, niech spokojnie pracuje, w kolejkach 1-4 średnia wieku była około 28 lat dzisiaj wychodzimy na mecz ze średnią wieku 24,6 niżej ma tylko Górnik 24,5. Zmiany sa ogromne, jeszcze na początku sezonu wielu twierdziło, że nie mamy kogo sprzedać, aby ratować budżet, dzisiaj gola strzela 18-letni chłopak Kulenovic, asystuje 18-letni Szymański, 23-letni Nagy, a na bramce stoi 18-letni Majecki. Mecz nie był porywający, ale czy ktoś chociaż przez sekundę martwił się o wynik meczu ? Wygrali i super, cudów piłkarskich nie było, wygrana bez wysiłku, niech się martwi teraz Lechia. Jeszcze wyjazd do Sosnowca i mam nadzieję że będzie mozna powiedzieć, że po tym co się działo na początku sezonu, gdy była totalna tragedia, wielu chyba z nas nie wierzyło, że może być tak jak teraz jest obecnie, a uważam że jest dobrze i będzie jeszcze lepiej. A o Europie to my nie myślmy, na Europe będzie czas za 7 miesięcy i jestem dziwnie spokojny że będziemy na nią przygotowani, wydaje mi się że z taka gra jaka jest obecnie przeszlibyśmy spokojnie wszystkich rywali których mieliśmy latem w pucharach w tym roku i rok temu. Więc nie dramatyzujmy, tylko trzymajmy kciuki, bo mamy trenera ,który wie czego chce od tej drużyny i wie jak to zrobić, a przez ostatnie dwa lata to nie było takie oczywiste.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 15-12-2018 o 23:50

Legionista Awatar Jestem
    Dwie naprawdę piękne brameczki, kilka składnych akcji, praktycznie zero zagrożenia, sporo prób strzeleckich na różnym poziomie ale w sumie gra wiadomo czego nie urywa, to było absolutne minimum.
    Młodzi się sprawdzają, jeszcze jeden mecz i na wiosnę się zobaczy co dalej.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez oorleano Zobacz posta
    Żenada z tą walką o przedłużone święta przez Jędrzejczyka i Vešovicia... Ładnie się wykartkowali...
    To nie przedłużone święta. To czysta karta na wiosnę i spokojne przygotowania w zimie.

Legionista Awatar Marcino
    4 pkt przewagi nad trzecią drużyną wypracowane, strata do lidera wciąż niezbyt duża, wygrywają, nie tracą znowu bramki, młodzież ogrywana, Sandro zrobił swoje.

Naprawdę jest bardzo dużo pozytywów z pracy Sa Pinto.
    Miała być solidna defensywa i jest solidna defensywa z młodym na bramce. Mamy tylko 18 straconych bramek, Pinto przejął drużynę która już miała tam parę zaaplikowanych. Mniej od nas (17) ma tylko Lechia, która ma trenera dłużej niż my.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez oorleano Zobacz posta
    Trenować i tak pewnie będą musieli. No i weź pod uwagę, że jakby dostali tę kartkę z Sosnowcem to potem w przygotowaniach mogliby mieć utrudnione zadanie. W sparingach przeważnie drużyny przygotowują się do tego pierwszego meczu i siłą rzeczy w tym pierwszym składzie mógłby grać kto inny. A tak "na czysto" mogą czekać do wiosny.

Gra defensywna została bardzo dobrze ułożona. Od dłuższego czasu rywalem mają maksymalnie dwie okazje, czasami jedną, albo i jak wczoraj wcale. Przecież nawet w tym przegranym meczu z Pogonią to oni mieli tak naprawdę półtorej sytuacji. Gol po rożnym i ten strzał życia Kozulja. Tam za to my nic nie mogliśmy wykreować i nad tym trzeba zimą pracować, żeby tych fajerwerków z przodu było coraz więcej.

Po remisie w Białymstoku pisałem, że 14 punktów w 6 ostatnich meczach zważywszy na wyjazdu do Gdańska i Szczecina biorę w ciemno. Jak wygramy z Sosnowcem to będzie tych punktów 13, czyli całkiem udana końcówka roku.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Carlitos daje dużo więcej w takich meczach wpuszczony na podmęczonego przeciwnika, mówiłem to przy okazji ostatniego meczu. Kulenovic od powrotu z wypożyczenia bardzo pozytywne zaskoczenie (trochę jak Nagy), ograli go we Włoszech i teraz mamy z niego pożytek.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Chmielo
    Dzbany pięknie posklejane. Cisza jak makiem zasiał.

Liczę, że przed przerwą Lechia zgubi jeszcze punkty, a my przywieziemy 3 oczka z Sosnowca i przezimujemy z minimalną stratą pod wodzą kolejnego amatora. Zimą kolejne pożyczki, łapanka, transfery z III ligi hiszpańskiej i powinno być dobrze.

Brawa dla przedszkolaka Kulenovića, którego z uporem maniaka promuje wuefista. Widać u niego duże chęci i ambicję, choć drużyna przez to strasznie cierpi. Majecki też bardzo pewnie wczoraj.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 16-12-2018 o 10:14
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dzbany pięknie posklejane. Cisza jak makiem zasiał.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Uprawnienia umieszczania postów