Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 125

Wątek: Lechia Gdańsk - Legia [18. kol. Ekstraklasy 2018/19, 09.12.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Mógł? On tu powinien podawać do cholery...
    Jakby wpadła to nikt o takim przymusie by nie gadał ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar bloniaq
    Czyli zgadzamy się, że zjebał.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Raffels
    Mógł również próbować walić z połowy boiska. Miał ostry kąt i patelnie do kolegi...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Gdyby mu wszystkie wpadały to by nie grał w ekstraklasie ...

Strzeli z Gliwicami na 4-0 i znów będzie wielki

Legionista Awatar dilbert
    Piłkarskiej jakości w tym meczu tyle, co kot napłakał i nie piszę tego tylko o Legii... Ciężko się to ogląda. Natomiast ilość głupich strat w wyniku nonszalanckich podań i bezmyślnych główek po naszej stronie - porażająca.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Gdyby mu wszystkie wpadały to by nie grał w ekstraklasie ...

Strzeli z Gliwicami na 4-0 i znów będzie wielki
    Według wielu tam już mamy trzy punkty gwarantowane ze względu na niechęć piłkarzy do gry z nami (wykartkowani na maksa).

p.s. Zrypał Sebek, od razu powinien do Veso podać
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Martins do zmiany, dramatyczny mecz, same starty, niecelne podania i faule. Do zmiany, za niego Nagy.

Przegrywamy środek pola i to dramatycznie. Na razie Cafu i Martins dużo gorzej od Łukasika i Kubickiego.

Legionista
    Cafu według mnie ok, ale Martins nie daje rady, kilka strat i to pod własną bramką, cały czas spóźniony o jedno tempo, kandydat na czerwoną, mam nadzieję że go zmieni Sa Pinto, bo możemy sobie mecz skomplikować.

Cytat Zamieszczone przez dilbert Zobacz posta
    Piłkarskiej jakości w tym meczu tyle, co kot napłakał i nie piszę tego tylko o Legii... Ciężko się to ogląda. Natomiast ilość głupich strat w wyniku nonszalanckich podań i bezmyślnych główek po naszej stronie - porażająca.
    nie widzę ani jednych ani drugich w pucharach

marna ta liga
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista
    Dramatu nie ma. Nie straciliśmy bramki i ciągle gramy w jedenastu. Ale w szatni muszą paść mocne słowa.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Może i wykończenie nie takie jak powinno, bo strzał jednak obroniony, ale nikt nie odniósł się do Szymańskiego, ktory jak na siebie i swoje warunki idealnie wręcz wyprowadził tą kontrę. Mogło się podobać.

Legionista Awatar Bootleg
    20 min. do końca ale woli walki o zwycięstwo to jakoś wielkiej nie widać... chyba ten remis im pasuje
    Always look on the bright side of life!

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    20 min. do końca ale woli walki o zwycięstwo to jakoś wielkiej nie widać... chyba ten remis im pasuje
    Tak to niestety wygląda od samego początku. "Jak nam coś się uda wcisnąć małym nakładem sił to super - grunt, żeby nie przegrać"

edyta: główka Sobiecha i gwizdnięty po tym różny idealnie opisuje poziom meczu. Kurła jaki paździerz.
    Ostatnio edytowane przez dilbert ; 09-12-2018 o 18:57

coraz chudszy Awatar Kijek
    Zanim się pojawi na forum fala wydzielin z zachwytów po tym meczu i "remisie na ciężkim terenie u lidera" to pora na coś obiektywnego.

Żenujący mecz Legii, kolejny wyjazdowy dżemik. Rzygać się chciało.

Dramatyczni: Carlitos, Vesovic, o tym Martinsie to nie ma co pisać nawet. Coś strasznego. Do tego milion beznadziejnych wykopów Majeckiego.

Dno w wykonaniu Legii, no ale taktyka polegająca na "zamurujemy bramkę a jak będzie okazja to wypierdolimy przed siebie i coś może będzie" dała remis z jedną dobrą kontra przez 90minut.

No ale najważniejsze, że kilku przedszkolaków może sobie dopisać "+1" do liczby występów.

5 punktów straty do Lechii, co z tego? najważniejszy cel tego meczu osiągnięty.

(Post napisałem w 30 minucie i w zasadzie nie wiem na co czekałem bo nic się nie zmieniło).
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Benek
    Ale to było meczycho!
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Z plusów tego meczu - Kijek jest zadowolony.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Loko
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Zanim się pojawi na forum fala wydzielin z zachwytów po tym meczu i "remisie na ciężkim terenie u lidera" to pora na coś obiektywnego.

Żenujący mecz Legii, kolejny wyjazdowy dżemik. Rzygać się chciało.

Dramatyczni: Carlitos, Vesovic, o tym Martinsie to nie ma co pisać nawet. Coś strasznego. Do tego milion beznadziejnych wykopów Majeckiego.

Dno w wykonaniu Legii, no ale taktyka polegająca na "zamurujemy bramkę a jak będzie okazja to wypierdolimy przed siebie i coś może będzie" dała remis z jedną dobrą kontra przez 90minut.

No ale najważniejsze, że kilku przedszkolaków może sobie dopisać "+1" do liczby występów.

5 punktów straty do Lechii, co z tego? najważniejszy cel tego meczu osiągnięty.

(Post napisałem w 30 minucie i w zasadzie nie wiem na co czekałem bo nic się nie zmieniło).
    Ja odnoszę wrażenie, że Ty po prostu źle życzysz temu klubowi za sterami Mioduskiego.
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

w pucharach już ostrzą sobie zęby na nasze potęgi...

żenada!niezliczona liczba strat i niedokładności

polska piłka to przepłacane szambo
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Ja odnoszę wrażenie, że Ty po prostu źle życzysz temu klubowi za sterami Mioduskiego.
    Gdzie w moim poście to wyczytales ?

Ps. Za Bogusia byśmy to wygrali.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Mecz katastrofalny z obu stron. Majecki mógłby poćwiczyć wyprowadzanie piłki nogą. Plus, że przynajmniej nie przegraliśmy i nam nie uciekli w tabeli. Widać Pinto wkurzony to będzie opierdol gwiazdeczek.

Legionista
    Nie potrafiliśmy opanować środka boiska, bardzo duża w tym zasługa Martinsa, najsłabszy mecz tego zawodnika w Legii, Szymański też niewiele lepiej. Majecki dzisiaj pokazał że nauki dużo przed nim, kiepska gra nogami i słaba gra na przedpolu. Dla mnie Cierzniak lepszy w obu elementach, Majecki lepszy na linii bramkowej.

Legionista Awatar Gabro
    Kit wyszedł z tego hitu. Za całokształt Legia na plus, może raczej plusik. Za mało kreatywności z przodu.

Za Bogusia i za Czerczesowa już graliśmy na ciężkim terenie w Gdańsku...
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Bootleg
    Słabiutko to wyglądało... Lechia jako lider też mega cieniutko. Zero składanych akcji. Masa strat i długich piłek tylko po to aby mieć z bani odpowiedzialność za budowanie akcji...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Raffels
    Żenujący mecz obu żenujących piłkarsko drużyn, obnażających jak żenującą ligę mamy. Dno.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

W najgorszym wypadku oglądalibyśmy teraz jak się w Białymstoku kopią po czołach modląc się, żeby nie padła bramka

Ewentualnie wystawilibyśmy słabszy skład bo przez 4 miesiące nie możemy strzelić gola na wyjeździe, i lepiej zrobić All in z Pogonią w Warszawie

Legionista Awatar Chmielo
    Gdzie w moim poście to wyczytales ?

Jutro korona a za tydzień Gdańsk. Oj to może być zabawna zima.
    Tegoroczną zimę będziesz miał wyjątkowo smutną.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Abstrahując od poziomu tego meczu, to nasuwa się kolejny smutny wniosek.
    Majecki na linii spisuje się dobrze, na przedpolu również, ale jego gra nogami to prostu dramat, on nie umie grać w piłkę. Jak do kurvvy wygląda szkolenie pod tym kątem bramkarzy, że bramkarz nie będący pod naciskiem napastnika (20 metrów), nie podaje do najoczywistszej opcji (obrońcy który jest 20 metrów od tego napastnika), tylko kopie w ślepo do przodu. Przecież to jest ***** kpina, nie wierzę że przeciętny B klasowy piłkarz ma gorsze umiejętności od niego, pod tym kątem. Ile dzisiaj procent piłek poszło do przeciwnika? Od kilku lat w światowej jest trend, w forsowaniu bramkarza jako ostatniego obrońcy, a u nas piłka do bramkarza = z całej "epy" do przodu. Ktoś powinien za to beknąć.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Cytat Zamieszczone przez felixxx Zobacz posta
    Widać Pinto wkurzony to będzie opierdol gwiazdeczek.
    Tylko jak długo to będzie działać? Swoją drogą, ciekaw jestem np. kto ich uczy wielokrotnego odbijania między sobą piłki łbem na środku boiska? Mecz był tak zły, na tylu poziomach, że ręce opadają...

Uprawnienia umieszczania postów