Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 101 z 101

Wątek: Legia - Korona [17. kol. Ekstraklasy 2018/19, 01.12.2018, godz. 20:30]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez muran Zobacz posta
    Ale wiesz, że mówisz o dwóch różnych kartkach?
    A po którym fragmencie jego wypowiedzi wnioskujesz, że nie wie? Nawet je rozróżnił kolorami.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie wiem kogo uciszał Seba, ale mam nadzieję, że nie będzie za bardzo gwiazdorzył, a w razie czego Sa Pinto z Cześkiem go utemperują.

Jest pewien pozytywny i rzadki aspekt tego meczu. Otóż Kuchy w przerwie meczu oświadczył, że nie było na nim faulu, tego od żółtej kartki.
    Z kolei po meczu trener Korony stwierdził, że czerwona ewidentna i nie ma o czym gadać. Jaki kontrast z buraczanymi naszymi konkurentami ze Stoku ...
    Bardziej bym podkreślił ten rzadki aspekt. Skoro Kucharczyk wiedział że Diaw go nie fauluje, to po co nurkował w sytuacji gdy wygrał pojedynek 1na1 i miał nad rywalem przewagę!? Kompletny brak logiki...

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Bardziej bym podkreślił ten rzadki aspekt. Skoro Kucharczyk wiedział że Diaw go nie fauluje, to po co nurkował w sytuacji gdy wygrał pojedynek 1na1 i miał nad rywalem przewagę!? Kompletny brak logiki...
    A skąd wiesz, że zanurkował a nie zaplątał się we własne nogi, albo trafił w jakiegoś "kreta"?
    Istotne jest, że nie upierał się przy wydumanym faulu i Korona bez problemu powinna uzyskać anulowanie tej kartki, takie fair play jednak i mimo wszystko. Bardzo rzadkie na naszych stadionach. Podobnie z przyznaniem przez trenera słuszności czerwonej, mało który by tak jasno to powiedział, przynajmniej by ściemniali jeśliby nie kwestionowali, a ten po prostu "słuszna" i już.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie wiem kogo uciszał Seba, ale mam nadzieję, że nie będzie za bardzo gwiazdorzył, a w razie czego Sa Pinto z Cześkiem go utemperują.

Jest pewien pozytywny i rzadki aspekt tego meczu. Otóż Kuchy w przerwie meczu oświadczył, że nie było na nim faulu, tego od żółtej kartki.
    Z kolei po meczu trener Korony stwierdził, że czerwona ewidentna i nie ma o czym gadać. Jaki kontrast z buraczanymi naszymi konkurentami ze Stoku ...
    Ale tam po tym faulu było zbliżenie na Kucharczyka, który machał ręką i pokazywał nie, nie, nie. Nie wiem czy on już na boisku nie przyznawał się, że żadnego kontaktu nie było.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    A jaki miał zamiar? Padolino wyszło ujowo, przesadził, obczaił od razu, że słabo to wyszło to i pomachał żeby kartki nie dostać. Za aktorstwo i zamysł przyaktorzenia kartka się należy.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ale tam po tym faulu było zbliżenie na Kucharczyka, który machał ręką i pokazywał nie, nie, nie. Nie wiem czy on już na boisku nie przyznawał się, że żadnego kontaktu nie było.
    Tak chciał, że aż nie chciał.
    Wstajesz na równe nogi, podbiegasz do sędziego i mu mówisz co i jak. To jest Fair Play.
    A tak to można sobie między bajki takie przyznawanie włożyć.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    A po którym fragmencie jego wypowiedzi wnioskujesz, że nie wie? Nawet je rozróżnił kolorami.
    Nie złapałem kontekstu, nie ma tematu

Legionista
    Fair Play to był Klose gdy w barwach Werderu odmówił wykonania niesłusznie podyktowanego karnego, czy gdy przyznał się do przyjęcia piłki ręką przy strzeleniu gola w barwach Lazio przeciwko Napoli, co jest tym bardziej godne podziwu że był to pierwszy gol w meczu(pierwszy kwadrans). A potem Napoli strzeliło kilka bramek, Lazio przegrało do zera. To jest fair play, przyznanie się do błędu czy oszustwa w momencie gdy wszystko jest na styku. Sterling mógłby się i przyznać do oszustwa w meczu bez historii przeciwko Szachtarowi, ale czy miałby odwagę przyznać się do oszustwa gdyby to była 93 minuta przy wyniki 1-1? Wątpię.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Fair Play to był Klose gdy w barwach Werderu odmówił wykonania niesłusznie podyktowanego karnego, czy gdy przyznał się do przyjęcia piłki ręką przy strzeleniu gola w barwach Lazio przeciwko Napoli, co jest tym bardziej godne podziwu że był to pierwszy gol w meczu(pierwszy kwadrans). A potem Napoli strzeliło kilka bramek, Lazio przegrało do zera. To jest fair play, przyznanie się do błędu czy oszustwa w momencie gdy wszystko jest na styku. Sterling mógłby się i przyznać do oszustwa w meczu bez historii przeciwko Szachtarowi, ale czy miałby odwagę przyznać się do oszustwa gdyby to była 93 minuta przy wyniki 1-1? Wątpię.
    A teraz podaj jakiś tak samo dobry przykład z polskie eklapy, niech będzie od początku jak powstała albo dodaj nawet z 10 lat wstecz!

p.s. Po bramce, Seba uciszał kolegów tęczowego Krzysia z wiadomo jakiego miejsca w necie. Dotarło do mnie jak widać długo po meczu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar CW(L)KS
    O co chodzi z tymi kolegami tęczowego Krzysia? Bo ja nie w temacie.
    Bo śnieg...

W skrócie? Banda c***a tak jak Krzysiu.

Uprawnienia umieszczania postów