Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 101

Wątek: Legia - Korona [17. kol. Ekstraklasy 2018/19, 01.12.2018, godz. 20:30]

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Czyli rozumiem że według Ciebie zwycięstwo Legii nie jest wynikiem jej dobrej gry, czytaj pressowaniem, doskakiwaniem, agresywnością, odbiorem tylko tym, że Korona zagrała słabo bo zapomniała jak się gra w piłkę / było za zimno / nie mieli dnia, tak?
    Znowu, po raz kolejny nadinterpretowujesz/przeinaczasz/dopowiadasz sobie tak aby było tobie wygodnie. Trudno.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Znowu, po raz kolejny nadinterpretowujesz/przeinaczasz/dopowiadasz sobie tak aby było tobie wygodnie. Trudno.
    Nooo... nie. Myślę, że ten zarzut w większym stopniu dotyczy ciebie.

Dziś Korona grała dobry mecz. Tzn. próbowała grać. Nie lagowała, grała piłką, wymieniali się pozycjami. Natomiast piłkarskie umiejętności były po stronie Legii. Oczywiście oprócz umiejętności Legia dołożyła to co wymieniłem we wcześniejszym co przełożyło się na zwycięstwo.

Podsumowując Korona zaprezentowała się na poziomie jednak nie wystarczylo to na Legię, bo ta zagrała bardzo dobry mecz. Nie efektowny ale efektywny. Więc nie jest to tak jak przedstawiasz że Legia ok ale tylko dlatego że Korona słabo.

Legionista Awatar Raffels
    Jeśli twoja aktywność tutaj w ostatnim czasie to 100% ironii to jesteś mistrzem. Jeśli nie to twoje wpisy powinny trafiać do tematu z pokemonami.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Nooo... nie. Myślę, że ten zarzut w większym stopniu dotyczy ciebie..
    Nie.

Dziś Korona grała dobry mecz. Tzn. próbowała grać. Nie lagowała, grała piłką, wymieniali się pozycjami. Natomiast piłkarskie umiejętności były po stronie Legii. Oczywiście oprócz umiejętności Legia dołożyła to co wymieniłem we wcześniejszym co przełożyło się na zwycięstwo.

Podsumowując Korona zaprezentowała się na poziomie jednak nie wystarczylo to na Legię, bo ta zagrała bardzo dobry mecz. Nie efektowny ale efektywny. Więc nie jest to tak jak przedstawiasz że Legia ok ale tylko dlatego że Korona słabo.
    Tak.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jeśli twoja aktywność tutaj w ostatnim czasie to 100% ironii to jesteś mistrzem. Jeśli nie to twoje wpisy powinny trafiać do tematu z pokemonami.
    "Za Bogusia" by tej aktywności nie było.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Szymański dzisiaj zagrał fajny mecz. Tak naprawdę widać, że ten jego brak asyst to często indolencja kolegów w wykończeniu, bo on gra bardzo fajne piłki, które w lepszej technicznie drużynie można zamieniać w bramki. Wydaje mi się, że popracował też fizycznie. Nie boi się wejść w pojedynek siłowy, nawet z niezłymi dzikami, a nawet jak fauluje to przez swoją posturę często nie dostanie kartki. Właściwie to w 30 minucie ściągnął z boiska zawodnika, który go krył.
    Chłopak nie wygląda, ale walczy za dwóch i nie ma co ukrywać, że to walka o transfer. Oby mu się to udało.

Legionista Awatar mski
    Tak.
    Zatem cieszę się że potwierdziłeś moje słowa i zarazem zaprzeczyłeś temu co produkowałeś wcześniej. Usuń konto.

Przewidziało mi się czy Szymański po bramce kogoś "uciszał"?
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Tak było.

Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Pewnie mnie.
    Strasznie się przejąłem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Tak było.
    Po pierwszej bramce strzelonej w 17 kolejce w meczu u siebie z grającą w "10" Koroną

Pewnie mnie.
    Strasznie się przejąłem.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista
    Co poniektórzy powinni się zastanowić co pisza, Sa Pinto gotowy do oddania strzału:

oczywiście @FotoPyk
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    Szymański dzisiaj zagrał fajny mecz. Tak naprawdę widać, że ten jego brak asyst to często indolencja kolegów w wykończeniu, bo on gra bardzo fajne piłki, które w lepszej technicznie drużynie można zamieniać w bramki. Wydaje mi się, że popracował też fizycznie. Nie boi się wejść w pojedynek siłowy, nawet z niezłymi dzikami, a nawet jak fauluje to przez swoją posturę często nie dostanie kartki. Właściwie to w 30 minucie ściągnął z boiska zawodnika, który go krył.
    Chłopak nie wygląda, ale walczy za dwóch i nie ma co ukrywać, że to walka o transfer. Oby mu się to udało.
    Z perspektywy Legii i budżetu to dobrze byłoby go zimą sprzedać. Jednak z perspektywy samego zawodnika głupotą byłoby odchodzić już zimą. W wywiadzie mówił, że najchętniej trafiłby do Włoch. Tam nie ma praktycznie żadnej przerwy pomiędzy rundami z marszu wchodzi do drużyny bez przygotowań, bez aklimatyzacji. To znacznie trudniej niż np. dopinając transferu w czerwcu gdzie miałby jeszcze masę czasu na aklimatyzacje w nowym kraju. No i przede wszystkim przeszedłby z zespołem obóz przygotowawczy.

A przecież na koniec sezonu ma młodzieżowe EURO gdzie mógłby się jeszcze bardziej wypromować i złapać fajne doświadczenie. Zresztą ja nie rozumiem jak można się rzucać na podbijanie Serie A, gdy nawet w naszej słabej lidze nie jest się gwiazdą. Ma przykład z tego okienka Marcjanika i Recy, którzy rozegrali kilka niezłych meczów (Marcjanik to nawet nie), a teraz tam przepadli. I ma też przykład Piątka, który rozegrał dwa bardzo dobre sezony i dopiero tam wyruszył, że przejście tam nie musi być tak bolesne jak będzie na to gotowy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Lillo
    *****, Kijek zluzuj

Legionista Awatar Jestem
    Przypieprzanie się do Seby za dzisiejszy mecz to ślepota albo zła wola. W poprzednim meczu był słaby, prawdopodobnie wskutek meczów w młodzieżówce. Dzisiaj psuto mu potencjalne asysty, tak, piszę w liczbie mnogiej z premedytacją - do tego przebiegł najwięcej z wszystkich na boisku. Do Dominika też niektórzy mają poważne zastrzeżenia, bez przesady. Brakuje tylko rytualnych narzekań na Kuchego, a Kuchy King dzisiaj, a raczej już wczoraj.

p.s. Dzisiejsza Legia poradziłaby sobie spokojnie z Lechią, martwi mnie jedynie przestój po czerwonej kartce, ale podejrzewam, że Rysiek im wytłumaczy dlaczego się tak nie robi i dlaczego akurat wtedy trzeba przycisnąć.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Przedszkolak Majecki - czyste konto
    Przedszkolak Sebix - bramka
    Przedszkolak Kulenovic - asysta
    + Nagy - 2 asysty
    Kolejne "żałosne zwycięstwo"
    Tylko drużyna cierpi
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Mnie najbardziej cieszy super forma Nagy, w poprzednich sezonach jak był w gazie to był najlepszym zawodnikiem Legii, potem odbiło mu z Mazowiecką ale po powrocie z wypożyczenia widać że jest w nim mega potencjał.
    Najbardziej obawiam się że zimą Montpellier go wyciągnie z Legii i to tylko za 2-3m euro.

Legionista Awatar LOL3K
    Ja to już nic nie rozumiem.
    Przyjeżdża drużyna grająca w tym momencie top 3.
    Zostaje sprowadzona do parteru i wyjeżdża z trójeczką.

A teraz nagle ble, Korona suabiaki, chujowizna jak Zabrze.
    Chui z tym, że to zasługa zaKODowanego wuefisty Pinto, że wybrał taką, a nie inną taktykę i skład osobowy.
    Przez ***** tydzień Kielczanie zapomnieli jak się gra i dzięki ich parodii piłki nożnej wygraliśmy

Jak widać nie potrzeba Radovicia, Pazdana, makitsw, fina, Edłardo, żeby pogonić drużynę z top3.
    Zima zapowiada się nad wyraz ciekawie :faja:
    Pinto działaj, bo z tej mąki () może być chleb. Odsiewamy, odsiewamy.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Marcino
    Brawo trener, brawo drużyna. Są efekty ciężkiej pracy, a zgraną pakę było widać po bramce Szymańskiego, kiedy cała drużyna nagle znalazła się obok ławki rezerwowych. Gra wczoraj wyglądała naprawdę bardzo dobrze.

I jeszcze jedno odnośnie Sebka, on potrzebuje grać, grać i jeszcze raz grać. Widać ma zaufanie u trenera, jeśli zimą nie wyjedzie to na wiosnę zrobi ogromną różnicę.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 02-12-2018 o 06:57
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Co tu dużo pisać, wychodzi na to że w przerwie na reprezentację Sa Pinto dał im wycisk, stąd słaby mecz z Zagłębiem chociaż pewnie wygrany. Wszystko po to aby na końcówkę roku był gaz i siła. Wczoraj było to czego zabrakło w Szczecinie, o czym sam powiedział Sa Pinto, czyli agresywnej gry, to Pogoń nas zdominowała. Wczoraj już było odwrotnie i Korona była momentami bezradna jak my w Szczecinie. Osobiście bardziej bałem się meczu z Koroną niż Lechią, więc teraz jestem dziwnie spokojny że w Gdańsku sobie poradzimy, jeśli zagramy z taką konsekwencją, agresją. Po powrocie Remy'ego środek obrony według mnie jest najlepszy w lidze, Hlousek daje radę, widać że jest optymalnie przygotowany, strona prawa wygląda słabiej póki co. Vesovic przeplata dobre mecze ze słabszymi i wczoraj akurat był ten słabszy. Środek pola tez chyba już Sa Pinto znalazł optymalne ustawienie z tego materiału jaki posiada, skrzydła też wszystko jasne i atak też wiadomo kto ma grać. Ten zespół się buduje cały czas i zgrywa, ale wygląda to chyba dobrze, pewnie gra nie porywa, ale każdy dobry trener buduje zespół od tyłu, widać że pracujemy mocno nad dyscyplina taktyczną w defensywie, w zimie zapewne będziemy poprawiać inne aspekty bardziej ofensywne.
    Kilka słów o grze młodych:
    Bardzo dobry mecz Nagyego w ofensywie i w obronie, bardzo ładnie zaprezentował się Szymański, może gol doda mu pewności i zacznie grac na miarę swoich umiejętności, to co powiedział wczoraj Sa Pinto na jego pozycji liczą się liczby (bramki, asysty), może w końcu te liczby będą. Dla niego byłoby lepiej gdyby został w Legii jeszcze z półtorej sezonu i ustabilizował swój poziom gry. Według mnie jeszcze nie nadaje się na grę w czołowych ligach i zbyt szybki wyjazd by mu krzywdę zrobił. Kulenovic jak pokazał wczorajszy mecz jest idealny na końcówki, asysta przy golu Szymańskiego. Co do Majeckiego, widać że to materiał na klasowego bramkarza, ale jest młody i ma problemy przy wyjściach z bramki, dla mnie osobiście lepsze wrażenie robił Cierzniak jak grał, ale młodzi muszą grać, swoje błędy zrobią, ale taka kolej rzeczy by zbierali doświadczenie i poprawiali swoje umiejętności oraz budowali swoja pewność gry. Majecki też powinien zostać w klubie przynajmniej półtorej roku i grac regularnie zanim go się puści do lepszej ligi. Szkoda by było się pozbywać w zimie młodych, gdyż to na razie jest półprodukt piłkarski, sądzę że gdyby pograli z sezon, dwa byli by już ukształtowanymi piłkarzami, którzy mogli by pójść za naprawdę grube pieniądze. Trzeba mieć nadzieję że władze klubu znajdą jakieś inne metody łatania dziury niż wyprzedaż młodych zdolnych. Aktualnie na wyjazd do Europy jest gotowy Nagy i jeśli kogoś sprzedawać to właśnie jego ale nie za mniej niż 5 mln euro. Chociaż osobiście liczę na to że Mioduski będzie odpowiedzialny i za swoje błędy zapłaci ze swojej kasy, oraz wykaże cierpliwość, bo przy tym trenerze jest szansa że w tym sezonie Sa Pinto przygotuje maszynkę do wygrywania meczy i w następnym sezonie grą w pucharach i sprzedażą jakiegoś młodego zawodnika połatamy wszystko co trzeba.
    APEL:
    Panie Mioduski, narobił Pan dużo bałaganu przez te dwa lata w klubie, mam nadzieję że widzi Pan jednak że tym razem chyba wszystko zmierza w dobrym kierunku, niech Pan tego nie spieprzy. Jest dobry trener, który wychodzi na to że ma wizję jak ma wyglądać drużyna, jak ma grać, wie jak to zrobić, potrafi dobrać sobie zawodników do swojej wizji, albo wizje dostosowuje do materiału jaki ma w zespole. Wychodzi z wielkiego bałaganu jaki powstał po dwóch latach w drużynie, odmładza kadrę, buduje zespół od postaw, stara się przy tym dbać by to nie odbiło się na wynikach w lidze i PP, nie jest to może jeszcze gra naszych marzeń, ale są nadzieje że na nowy sezon powstanie drużyna na miarę aspiracji naszego klubu i jej kibiców. Niech więc Pan wykaże się odpowiedzialnością i cierpliwością, kłopoty finansowe w które w dużej mierze są Pana udziałem, niech Pan teraz ogarnie, w inny sposób niż sprzedaż najzdolniejszych piłkarzy, podobno zna się Pan na tym jak mało kto w kraju. Daj Pan szanse Sa Pinto, pracować z tymi piłkarzami, a być może za rok będziemy się cieszyć zarówno sukcesami sportowymi oraz finansowymi.
    Niech każdy zajmie się swoja robotą w klubie, trener trenowaniem, piłkarze graniem, a właściciel (prezes) zarządzaniem finansami klubu bez szkody dla drużyny i co za tym idzie dla kibiców

P.S. Bym zapominał, król jest tylko jeden: Kuchy King
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 02-12-2018 o 10:38

Ale myślałem, że Ty jednak umiesz czytać ale chyba jednak nie. Więc napiszę: w poprzednich meczach Korona grała bardzo dobrze i każdy kto ogląda ekstraklasę więcej niż 3 minuty to potwierdzi. Dzisiaj zagrali kiepsko.

No ale na tle takiej Legii to nie dziwne.
    Ja zapytam tylko czy leki masz refundowane czy pokrywasz 100 procent ze swoich środków? Widząc twój poziom flustracji to pewnie opłacasz całość i chyba są źle dobrane.

Skończcie już te osobiste wycieczki, bo nie da się czytać forum od jakiegoś czasu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Skończcie już te osobiste wycieczki, bo nie da się czytać forum od jakiegoś czasu.
    Popieram w 100%, każdy ma swoje zdanie i niech ma, ale po co obrażać drugiego kibica klubu któremu kibicujemy wszyscy.

Legionista Awatar Jaszcz
    Potwierdzam. Zrobiło się tu takie szambo, że ja pierdole.
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Legionista Awatar Budyń_70
    Słuszna uwaga.
    I to powinno tyczyć się wszystkich bez wyjątku, po obu stronach "barykady".

Legionista Awatar bloniaq
    Nie trzeba napominać. Samo się skończy. Dopóki nie przegramy meczu przez Mioducha.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

O co chodzi z tym uciszaniem Szymańskiego? Ani na meczu, ani na powtórkach nie widziałem tej sytuacji.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    O co chodzi z tym uciszaniem Szymańskiego? Ani na meczu, ani na powtórkach nie widziałem tej sytuacji.
    Naczytal się forum i doszedł do wniosku, że tym golem może sobie pozwolić
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Też nie widziałem tego uciszania w trakcie meczu ale pokazali to w zapowiedzi o czym będzie dzisiejsza Liga+. Mecz z Koroną ma być pokazany w "lidze od kuchni", powinno być zaraz.
    edit: no i nie pokazali tego uciszania, tylko na migawce w zapowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Kolodont ; 02-12-2018 o 22:02

Legionista Awatar Jestem
    Nie wiem kogo uciszał Seba, ale mam nadzieję, że nie będzie za bardzo gwiazdorzył, a w razie czego Sa Pinto z Cześkiem go utemperują.

Jest pewien pozytywny i rzadki aspekt tego meczu. Otóż Kuchy w przerwie meczu oświadczył, że nie było na nim faulu, tego od żółtej kartki.
    Z kolei po meczu trener Korony stwierdził, że czerwona ewidentna i nie ma o czym gadać. Jaki kontrast z buraczanymi naszymi konkurentami ze Stoku ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Ale wiesz, że mówisz o dwóch różnych kartkach?

Uprawnienia umieszczania postów