Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 101

Wątek: Legia - Korona [17. kol. Ekstraklasy 2018/19, 01.12.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Raffels
    Remy dzisiaj w obronie jak profesor. Brakowało kogoś takiego w środku. No i widać, że jak na boisku nie ma Wieteski to jest spokój.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Gabro
    Brawo Legia! Nie pozwoliliśmy Koronie praktycznie na nic. Fajnie chodziły skrzydła. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

No to za tydzień jedziemy doganiać lidera Remy pewne miejsce w składzie, on i Jędza gwarantują spokój na środku. No i Kuchy z bramką
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

https://zapodaj.net/b18e170188fe8.jpg.html

ile w koncu goli bylo? 3 czy 4?

Na dużym spokoju to wszystko się działo. Ostatnio u siebie jesteśmy bardzo mocni. Właściwie wszyscy dzisiaj zagrali, trudno znaleźć jakiś słaby punkt.

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Brawo Legia! Nie pozwoliliśmy Koronie praktycznie na nic. Fajnie chodziły skrzydła. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
    Kijek szczeka, karawana jedzie dalej.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar e(L)egion
    Dobrze, dobrze, dobrze. Bałem się tego meczu, ale wygraliśmy go łatwiej niż myślałem. W końcu jakąś liczbę dał Szymański. W obliczu czekającego go transferu, było takie coś potrzebne. Remy super powrót. Koronie tym razem same bieganie i walka nie wystarczyła.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Kijek szczeka, karawana jedzie dalej.

Tak jest.

To była raptem tylko Korona ale ok skoro byli tacy, którzy się podniecali po ograniu przedszkola z Zabrza to faktycznie mają powody aby teraz zrobić to samo po Koronie.

Zobaczymy w niedzielę co dalej. Mecz o w miarę spokojna zimę.

Piłkarze super, jesteście mistrzami !
    A tych co mają problemy z liczeniem to informuje zdobylismy u siebie 15 punktów na 27 możliwych. Klekajcie narody.

Ps. Szymański kolejny raz najgorszy na boisku no ale po golu loczek może dopisać +300.000.

PS2. Arek! Malarz!
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-12-2018 o 22:53
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Benek
    Brawo kur. Wa!! Zapierdzielali aż miło. Pytanie tylko czy w to zasługa trenera czy zimna

Teraz w Głogowie dać grać zmiennikom i szykować siły na Gdańsk.

PS. Kijek zdecyduj się, to była tylko Korona czy to była Korona, która gra aktualnie jedna z najlepszych piłek ?
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 01-12-2018 o 22:54
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Brawo kur. Wa!! Zapierdzielali aż miło. Pytanie tylko czy w to zasługa trenera czy zimna

Teraz w Głogowie dać grać zmiennikom i szykować siły na Gdańsk.
    Patrząc na ich mecz z Wigrami to powinna być raczej jednostka treningowa. I to jedna z tych "regeneracyjnych"...

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Dobrze, dobrze, dobrze. Bałem się tego meczu, ale wygraliśmy go łatwiej niż myślałem. W końcu jakąś liczbę dał Szymański. W obliczu czekającego go transferu, było takie coś potrzebne. Remy super powrót. Koronie tym razem same bieganie i walka nie wystarczyła.
    Korona tylko biegała i walczyła to dawno temu za Ojrzyńskiego. Za Lettieriego oni naprawdę potrafią pograć piłką. Dzisiaj pomimo gry całą drugą połowę w dziesiątkę wykonali około 100 podań więcej. Z czego oczywiście wiele nie wynikało, bo Remy z Jędzą świetnie ich czyścili.

Lubię tutaj skrytykować Szymańskiego, bo mu się to często należało, ale pisanie, że dzisiaj był najsłabszy na boisku to bzdura. Przy pierwszej bramce to on wypuścił Kucharczyka. Trzeciego gola on strzelił, miał dwa, trzy takie fajne dłuższe podania. On wrzucał Hamie przy golu ze spalonego. Masa fauli na nim i kartek i masa roboty w pressingu. Szybki doskok na pełnym gazie gdzie Koroniarze często wybijali i oddawali nam piłkę. Myślę, że Pinto przy swoim pomyśle na obecny czas to bardzo ceni w Szymańskim. Niestety Radović ma problem z bieganiem, a co dopiero z presowaniem.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 01-12-2018 o 23:02
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    dobrze zagrali
    plan było widać aż nadto
    środek defensywnie, szybki doskok, ładnie się ustawiali, blokowali Koronie rozegranie
    za ofensywę, tj. głównie kontry odpowiadały skrzydła- obrońcy ze skrzydłowymi
    wiadomo, że to nie Barcelona, ale chyba optymalna gra dla nas, skoro środek pomocy na razie gra w ofensywie co najwyżej średnio
    cały czas słabo się rozumieją i dużo w tym chaosu
    generalnie na Lechię wystarczy - Remy, Jędza, Martins Cafu - środkiem nam nie zagrożą,
    ale Lechia też głównie gra skrzydłami, trener cofnie skrzydła do obrony i na trzeźwo tego nie będzie się dało obejrzeć

PS. Kijek zdecyduj się, to była tylko Korona czy to była Korona, która gra aktualnie jedna z najlepszych piłek ?
    Ale myślałem, że Ty jednak umiesz czytać ale chyba jednak nie. Więc napiszę: w poprzednich meczach Korona grała bardzo dobrze i każdy kto ogląda ekstraklasę więcej niż 3 minuty to potwierdzi. Dzisiaj zagrali kiepsko.

No ale na tle takiej Legii to nie dziwne.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Tak jest.

To była raptem tylko Korona ale ok skoro byli tacy, którzy się podniecali po ograniu przedszkola z Zabrza to faktycznie mają powody aby teraz zrobić to samo po Koronie.
    Ja pierd0lę ale ty jesteś żałosny. Usuń konto- wstydu nie masz.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Korona tylko biegała i walczyła to dawno temu za Ojrzyńskiego. Za Lettieriego oni naprawdę potrafią pograć piłką. Dzisiaj pomimo gry całą drugą połowę w dziesiątkę wykonali około 100 podań więcej. Z czego oczywiście wiele nie wynikało, bo Remy z Jędzą świetnie ich czyścili.
    Zgadzam się. Źle się dzisiaj nie zaprezentowali. Dlatego tak cenne są te punkty. Nawet grając w 10 walczyli i jeździli na tyłkach. Za mało jednak mieli argumentów z przodu.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar Benek

No ale na tle takiej Legii to nie dziwne.
    I tak trzymaj
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Ja pierd0lę ale ty jesteś żałosny. Usuń konto- wstydu nie masz.

No i ? Z czym masz problem ?

A dodatkowo proponuje zerknąć wyżej. Jeśli skończyłeś więcej niż 6 klas podstawówki to zrozumiesz.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-12-2018 o 23:03
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

I tak trzymaj

Szydera levelhard z mojej strony ale wiem czeka mnie ciężka noc z nieumiejącymi czytać gimbusami. Już się zaczęło.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Ale wtedy to była super Korona, a teraz słaba więc się nie liczy.

Gra się tak jak przeciwnik pozwala, Kijku. A skoro wcześniej dobrze grająca Korona zagrała dzisiaj słabo to co to oznacza?
    Pewnie za Bodka byłoby super zwycięstwo ale że rządzi kodziarz z Adamowiczem a na ławce trenerskiej wuefista, który nie wystawia kapitalnych zawodników jak Radović to szkoda gadać.

A tak nie jest ? Obecnie Korona, Lechia i Pogoń grają najlepiej w Ekstraklasie. I wystarczy oglądać ekstraklasę aby to widziec. Pozdrawiam.

Człowieku nie pogrążaj się, zrobiłeś z siebie durnia. Daj Spokój

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ale wtedy to była super Korona, a teraz słaba więc się nie liczy.

Gra się tak jak przeciwnik pozwala, Kijku. A skoro wcześniej dobrze grająca Korona zagrała dzisiaj słabo to co to oznacza?
    Pewnie za Bodka byłoby super zwycięstwo ale że rządzi kodziarz z Adamowiczem a na ławce trenerskiej wuefista, który nie wystawia kapitalnych zawodników jak Radović to szkoda gadać.
    W pełni się zgadzam.
    Ja w przeciwieństwie do wielu forumowiczów nie będę oblewał ejakukatem komputerów po wygranej z przedszkolem z Zabrza i nieważne jak dobra zazwyczaj a dzisiaj kiepska Korona.

Pozdrawiam.

Ps. Wiadomo, że za Bodka, Bogusia to by się działo.
    Za Bodka, Bogusia to by dziś było +7 a nie -7 stopni.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-12-2018 o 23:10
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Pierwsze zdanie to cytat Kijka, sorki za złe cytowanie.

Legionista Awatar mski
    No i ? Z czym masz problem ?

A dodatkowo proponuje zerknąć wyżej. Jeśli skończyłeś więcej niż 6 klas podstawówki to zrozumiesz.
    Generalnie to chyba z twoją demencją albo rozdwojeniem jaźni, którą/którym drażnisz ludzi.
    Nie będę się wdawał w dyskusję z Tobą bo każdy wie jaki z ciebie typ.

Za dziś brawo, bo taktycznie, pod kątem dyscypliny i zaangażowania zagrali bardzo dobrze. Była walka, doskok, asekuracja. Szkoda że w drugiej połowie nie wcisnęli więcej ale generalnie wieczór na plus.\

W pełni się zgadzam.
    Ja w przeciwieństwie do wielu forumowiczów nie będę olewał ejakukatem komputerów po wygranej z przedszkolem z Zabrza i nieważne jak dobra zazwyczaj a dzisiaj kiepska Korona.

Pozdrawiam.
    Jesteś w stanie założyć/przyznać że Legia zagrała dobrze?

Gintleman Awatar księciuniu
    ...ale wiem czeka mnie ciężka noc z nieumiejącymi czytać gimbusami. Już się zaczęło.
    To następnym razem podrywaj lepiej wykształconych.
    Powodzenia!
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Generalnie to chyba z twoją demencją albo rozdwojeniem jaźni, którą/którym drażnisz ludzi.
    Nie będę się wdawał w dyskusję z Tobą bo każdy wie jaki z ciebie typ.

To nie wdawaj.

Jesteś w stanie założyć/przyznać że Legia zagrała dobrze?
    Zaskoczę Cie. Tak, jestem.

Ba, zaskoczę Cię nawet drugi raz: doskonale zdaje sobie sprawę, że teraz czeka mnie zalew wiadomości od dzbanów cytujacych mnie przed meczem. Przeżyje.
    Podtrzymuje swoje zdanie: dotychczas Korona w ekstraklasie prezentowała się dobrze/bardzo dobrze, dziś zagrali słabo i w zasadzie mogliśmy z nimi wygrać w miarę na stojąco.

Pozdrawiam.

Ps. No ale wiadomo, że za Bogusia to byśmy z jeszcze trojka do przodu skończyli.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-12-2018 o 23:20
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Grała dobrze aż do meczu z Legią. Co za przypadek.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Też nie rozumiem tych ciągłych utyskiwań.
    Oczywiście na chwilę obecną gramy jak gramy, jednakże na pewno należy chłopaków dzisiaj pochwalić za ambicję, wolę walki i nieodpuszczanie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego, gdyż Korona postawiła twarde warunki, a wynik tego nie odzwierciedla.

Co do pracy sędziego, to moim zdaniem nie można mieć zastrzeżeń.......niemal wszystkie stykowe sytuacje gwizdał dla nas.

Legionista Awatar mski
    Podtrzymuje swoje zdanie: dotychczas Korona w ekstraklasie prezentowała się dobrze/bardzo dobrze, dziś zagrali słabo i w zasadzie mogliśmy z nimi wygrać w miarę na stojąco.

Czyli rozumiem że według Ciebie zwycięstwo Legii nie jest wynikiem jej dobrej gry, czytaj pressowaniem, doskakiwaniem, agresywnością, odbiorem tylko tym, że Korona zagrała słabo bo zapomniała jak się gra w piłkę / było za zimno / nie mieli dnia, tak?

Legionista Awatar Ćwirek
    Serio się do Seby przyjebujecie??
    ok, ma swoje niedostatki ale za dziś na nim wieszać psy...
    zastanówcie się komu tak naprawdę kibicujecie...

dobrej nocy

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    To następnym razem podrywaj lepiej wykształconych.
    Powodzenia!
    Hy,hy,hy......
    -

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów