Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Półfinały (01.12.2018 - 02.12.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,355

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Półfinały (01.12.2018 - 02.12.2018)

    01.12 15:30 SVK, Zilina - Dun. Streda
    01.12 17:15 SLO, Domzale - Maribor
    02.12 13:00 BOS, Zeljeznicar - Siroki Brijeg
    02.12 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege
    02.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV
    02.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    02.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Lok. Moskwa
    02.12 18:00 BEL, Anderlecht - Genk
    02.12 18:00 HUN, MOL Vidi - Honved
    02.12 18:00 TUR, Besiktas - Galatasaray

    Dogrywka
    01.12 15:00 CRO, Osijek - Rijeka
    01.12 17:00 AUT, Austria Wiedeń - St. Polten
    02.12 13:00 SCO, Hearts - Rangers
    02.12 14:30 RUS, FK Rostów - CSKA Moskwa
    02.12 18:00 GRE, Aris - Panathinaikos

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/2
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    księciuniu - (L)ookasch (2-0-1, 21-21)
    St.Maro - trzeci

  2. #2
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,371
    01.12 15:30 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-1
    01.12 17:15 SLO, Domzale - Maribor 1-1
    02.12 13:00 BOS, Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1-2
    02.12 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
    02.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV 0-2
    02.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-2
    02.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Lok. Moskwa 2-2
    02.12 18:00 BEL, Anderlecht - Genk 1-1
    02.12 18:00 HUN, MOL Vidi - Honved 2-1
    02.12 18:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 2-0

    Dogrywka
    01.12 15:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1
    01.12 17:00 AUT, Austria Wiedeń - St. Polten 1-1
    02.12 13:00 SCO, Hearts - Rangers 0-1
    02.12 14:30 RUS, FK Rostów - CSKA Moskwa 1-2
    02.12 18:00 GRE, Aris - Panathinaikos 1-2

  3. #3
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,715
    01.12 15:30 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-1
    01.12 17:15 SLO, Domzale – Maribor 1-2
    02.12 13:00 BOS, Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1-0
    02.12 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 1-0
    02.12 14:30 NED, Feyenoord – PSV 0-1
    02.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    02.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Lok. Moskwa 1-1
    02.12 18:00 BEL, Anderlecht – Genk 2-1
    02.12 18:00 HUN, MOL Vidi – Honved 1-0
    02.12 18:00 TUR, Besiktas – Galatasaray 2-1

    Dogrywka
    01.12 15:00 CRO, Osijek – Rijeka 1-1
    01.12 17:00 AUT, Austria Wiedeń - St. Polten 1-1
    02.12 13:00 SCO, Hearts – Rangers 1-1
    02.12 14:30 RUS, FK Rostów - CSKA Moskwa 1-1
    02.12 18:00 GRE, Aris - Panathinaikos 0-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  4. #4
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,355
    01.12 15:30 SVK, Zilina - Dun. Streda 2-1
    01.12 17:15 SLO, Domzale - Maribor 0-1
    02.12 13:00 BOS, Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1-1
    02.12 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-0
    02.12 14:30 NED, Feyenoord - PSV 1-2
    02.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-2
    02.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Lok. Moskwa 1-0
    02.12 18:00 BEL, Anderlecht - Genk 2-0
    02.12 18:00 HUN, MOL Vidi - Honved 0-0
    02.12 18:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 1-0

    Dogrywka
    01.12 15:00 CRO, Osijek - Rijeka 0-1
    01.12 17:00 AUT, Austria Wiedeń - St. Polten 2-0
    02.12 13:00 SCO, Hearts - Rangers 0-1
    02.12 14:30 RUS, FK Rostów - CSKA Moskwa 0-2
    02.12 18:00 GRE, Aris - Panathinaikos 1-1

  5. #5
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,226
    01.12 15:30 SVK, Zilina - Dun. Streda 1-1
    01.12 17:15 SLO, Domzale - Maribor 0-2
    02.12 13:00 BOS, Zeljeznicar - Siroki Brijeg 0-0
    02.12 14:30 BEL, Club Brugge - St. Liege 2-1
    02.12 14:30 NED, Feyenoord -€“ PSV 1-2
    02.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-1
    02.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - Lok. Moskwa 1-1
    02.12 18:00 BEL, Anderlecht -€“ Genk 0-1
    02.12 18:00 HUN, MOL Vidi -€“ Honved 1-0
    02.12 18:00 TUR, Besiktas - Galatasaray 2-0

    Dogrywka
    01.12 15:00 CRO, Osijek -€“ Rijeka 1-1
    01.12 17:00 AUT, Austria Wiedeń - St. Polten 1-0
    02.12 13:00 SCO, Hearts -€“ Rangers 0-2
    02.12 14:30 RUS, FK Rostów - CSKA Moskwa 0-1
    02.12 18:00 GRE, Aris - Panathinaikos 1-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •