Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 159 z 159

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [16. kol. Ekstraklasy 2018/19, 25.11.2018, godz. 15:30]

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
    Pozostaje mieć nadzieję, że będziesz równie pamiętliwy w stosunku do osób, które z wypiekami na twarzy oczekują kolejnych porażek. Jutro Kielce, za tydzień Gdańsk.
    Przypomnij swoje posty sprzed 15 lat, bo jakoś cię nie pamiętam. Wybacz.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Ryku
    Nie bez przyczyny mam ich 267 a nie 17830.

Legionista Awatar Jaco
    Nie bez przyczyny mam ich 267 a nie 17830.
    To zapraszam kiedyś do dyskusji oko w oko. Zaproszę też Kijka, żeby łatwiej się gadało.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Pozostaje mieć nadzieję, że będziesz równie pamiętliwy w stosunku do osób, które z wypiekami na twarzy oczekują kolejnych porażek. Jutro Kielce, za tydzień Gdańsk.
    Zapewne pijesz do mnie więc wyjaśnię prościej: nigdzie nie napisałem, że oczekuje porażki. Napisałem, że obecna forma i dotychczasowe mecze które graliśmy z drużynami w formie nie napawają optymizmem. Jakbyś czytał moje posty a nie tylko heheszki dzbanów to bys wiedział. Będę się pierwszy jak wygramy jutro i w Gdańsku natomiast chyva wszyscy widzimy jak wygląda nasza gra ostatnio i to, że z nikim kto byłby w formie nie wygraliśmy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jak zwykle kilku kleczacych sie odezwalo ale tym razem udowodnilo po raz kolejny, ze nie potrafia czytac zrozumieniem. Wiec prostym jezykiem: ja nie mam nic przeciwko, ze graja mlodzi, niech graja - pod warunkiem, źe sa lepsi.

Ja rozumiem, ze klęczący przed excelem kodziarza budują na sile kolejny extra mecz Wieteski i Sebixa, to hello może pora otworzyć oczy i zobaczyc, że to dwaj najgorsi na boisku. Rozumiem, że za Wieteske nie miał kto grać ale on grał nawet jak miał kto i też był najgorszy. Ile można

Szymańskiego nawet nie chce mi się komentowac, czekam aż w końcu w jakimś meczu on kopnie piłkę dwa razy na tyle, że zrobi jakaś różnicę. Na razie dramat.

Postu sprzed kilku dni podsumowujacego poczatek Pinto w Legii powtarzac nie bede wiec krotko: Pinto nie wygral na razie z nikim powaznym. Ogral tylko druzyny, ktore byly w danej chwili w kryzysie. Z kazdym kto potrafil kopnc w lidze remisy, porazki + dwa wymeczone awanse w PP. I mozna zaklinac rzeczywistosc i robicze mnie wariata - trudno natomiast takie sa fakty, że gramy słabo. Można wypuszczać w klubu kontrolowane przecieki jak to wszyscy kochają Pinto. Kocha Pinto Mioduski bo nie ma wyjścia - musi bo nie może przyznac, że znowu dał dupy.

Za tydzień dobrze grająca Korona - może w końcu Pinto coś wygra i będziecie mieli powody aby robić z tej drużyny przyszłego uczestnika LM
    Udanego tygodnia.
    Może nie uczestnik LM, ale chyba aż tak źle z tą Legią nie jest jak ją malujecie Panie Kolego.

Oceniasz to po jednej wygranej ? No gicio.
    Domagajcie się od UEFA dzikiej karty w LM !
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Gabro
    Dokładnie.

Fajnie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Ryku
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    To zapraszam kiedyś do dyskusji oko w oko. Zaproszę też Kijka, żeby łatwiej się gadało.
    Po przeczytaniu tematu dotyczącego meczu z Koroną, jestem dostatecznie zniechęcony.

Aczkolwiek jutro też jest dzień i nigdy nie wiadomo, co przyniesie...

Uprawnienia umieszczania postów