Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 159

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [16. kol. Ekstraklasy 2018/19, 25.11.2018, godz. 15:30]

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Dla Ciebie (i dla mnie) to: Pana Lucjana Brychczego
    Ja bym jeszcze dodał Pana Pułkownika

A co do wieku graczy to ostatnio Legia miała w lidze jedne z wyższych średnie wieku. Było zawsze przy słabszej dyspozycji dużo głosów że lepiej wpuścić młodych nawet kosztem wyników (skoro i tak te wyniki są takie sobie - mówię tu o dołkach formy)

Jest teraz młody jak na nas skład, to też źle, mimo że wygrywamy

Wygramy z Koroną i Lechią to będzie nie tak bo wygraliśmy tylko jedną bramką, a w ogóle to liga jest buraczana i to ich obowiązek wygrywać (co akurat poniekąd prawda)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Ja bym jeszcze dodał Pana Pułkownika
    Już się tak nie rozpędzaj.

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    grają oni bo musza, w zasadzie nie mamy wyjścia. Kiedyś młody grał bo był dobry teraz gra bo trzeba sprzedać, żeby w klubie była jakakolwiek kasa.
    Akurat to jest niestety prawda.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Cytat Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
    Jeśli będzie tak że będzie grała młodzież i będziemy wygrywać co w tym złego? Taki jest futbol a tym bardziej polski futbol. Pojawia się młody, gra w miarę dobrze( choć żaden z naszych młodych nic rewelacyjnego nie prezentuje) to się go sprzedaje. Takie realia były są i będą.

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Jeśli będzie tak że będzie grała młodzież i będziemy wygrywać co w tym złego? Taki jest futbol a tym bardziej polski futbol. Pojawia się młody, gra w miarę dobrze( choć żaden z naszych młodych nic rewelacyjnego nie prezentuje) to się go sprzedaje. Takie realia były są i będą.
    Ale to obniża poziom sportowy. Uważam, że jeżeli ofensywny pomocnik w postaci Szymańskiego gra mocno poniżej oczekiwań, to nie powinien zaczynać meczu w pierwszym składzie. Wiem, że potrzebujemy pieniędzy i finalnie ktoś zapłaci trochę eurasów za młodego zdolnego z kilkudziesięcioma spotkaniami na najwyższym krajowym poziomie, ale jeżeli coś w tej drużynie ma ruszyć, to powinni grać najlepsi, a słabsi dostawać szansy. Piłkarze na pewno też czują, że ich gra nie powala, a Pinto z uporem wystawia tych graczy którzy w ostatnim czasie naprawdę nie grają na poziomie jaki powinien mieć 1 skład Legii.

Btw odważne posunięcie Pinto z wystawieniem Kulenovicia w 1 składzie i poinformowanie go o tym 1,5h przed meczem. Zapewne chciał sprawdzić czy się nie zestresuje i nie spali w debiucie. Szkoda, że nie wykorzystał szansy, choć źle nie zagrał.

Legionista Awatar VooDoo
    Inna sprawa, że bezdyskusyjnie potrzebujemy lepszych piłkarzy na 10 i skrzydle.

Legionista Awatar Runi
    Jasne, że jest prawdą. Tylko, że gdzie w Europie to tak nie działa ( jeśli weźmiemy rzecz jasna kluby z podobnej półki )?

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Jasne, że jest prawdą. Tylko, że gdzie w Europie to tak nie działa ( jeśli weźmiemy rzecz jasna kluby z podobnej półki )?
    Wolałbym sytuację, w której nie musimy się martwić o finanse, mamy mocny skład, jesteśmy najlepsi i jednocześnie możemy sobie pozwolić na wprowadzanie młodych do 1 drużyny. Niestety w tym momencie o finanse się martwimy, skład potrzebuje wzmocnienia, a młodych wprowadzamy promując na siłę, bo od tego zależy, ile pieniędzy wydamy na kolejne transfery.

Legionista Awatar Chmielo
    Z czym niby prawda? Że młodzi byli wystarczająco dobrzy i klub nie starał się ich promować? Przypomnij sobie w jakich okolicznościach szansę gry otrzymał choćby Rybus, czy Borysiuk. Gdyby nie pusta kasa to pewnie do dnia dzisiejszego by nie wypłynęli. Duda był w beznadziejnej formie, a mimo to upychano go w składzie. Już nie wspomnę o Bieliku, który został ściągnięty tu typowo w celach szybkiej promocji i zarobku.

Jest młody Majecki, duży talent i dwóch bramkarzy, którzy za chwilę skończą karierę. Chłopak zbiera dobre recenzje, nie robi mega baboli i chyba kiedyś to doświadczenie musi zebrać. Czemu nie dać mu grać?

Wieteska grał, ponieważ Remy był kontuzjowany. Jest jeszcze elektryczny Astiz, którego po sezonie u nas nie będzie i Pazdan, który co okienko przebierał nogami, żeby się stąd urwać. Do tego kończy mu się kontrakt i dwa lata z rzędu praktycznie zawala nam puchary (idiotyczne błędy, kartki). Dlaczego nie inwestować w kogoś takiego tylko promować kogoś, komu kończy się kontrakt i nic nie wskazuje na to, że klub będzie chciał go przedłużyć?

Kulenović dostaje minuty za dobrą postawę na treningach. Chłopak ma 18 lat i to normalne, że lepsze występu będzie przeplatał słabszymi. Jednak nikt go nie wystawia kosztem wyników. Nagy nie ma żadnych alternatyw na skrzydle, zaś jego występy nie dają podstaw ku temu, żeby jego miejscem zajął Hamalainen z umową do czerwca.

Jedynie Szymański mógłby odpocząć i faktycznie tutaj mógłby grywać Fin albo Pasquato, bo chyba nikt, poza jego psychofanem, nie myśli o tym, żeby do składu wstawiać Dolara.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 30-11-2018 o 10:58
    A Melanż Trwa...

Ale to obniża poziom sportowy. Uważam, że jeżeli ofensywny pomocnik w postaci Szymańskiego gra mocno poniżej oczekiwań, to nie powinien zaczynać meczu w pierwszym składzie.
    To może napisz kto z trójki Dolar, Hamalainen, Pasquato powinien zamiast niego grać w środku pola.

Gintleman Awatar księciuniu
    Chmielo - 99% racji

(ten 1% to za propozycję wystawiania Pasquato )
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jedynie Szymański mógłby odpocząć i faktycznie tutaj mógłby grywać Fin albo Pasquato, bo chyba nikt, poza jego psychofanem, nie myśli o tym, żeby do składu wstawiać Dolara.
    Mi się wydaje, że ostatnie zarzuty o promowanie na siłę młodzieży, dotyczą głównie Szymańskiego. Reszta graczy jakoś się broni, co słusznie napisałeś powyżej. Także problemem jest Szymański i tutaj trener mógłby pomyśleć o jakiejś rotacji, bo rykoszetem dostaje cała reszta. Oczywiście Wieteska miał udział choćby przy pierwszym golu Pogoni czy w paru innych "gorących" sytuacjach w tej rundzie, ale lepiej żeby grał on niż Astiz czy Pazdan. Pytanie jaka będzie jego pozycja przy zdrowym Remym i cudownie ozdrowionym Jędrzejczyku.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Także problemem jest Szymański i tutaj trener mógłby pomyśleć o jakiejś rotacji, bo rykoszetem dostaje cała reszta.
    Nie rykoszetem tylko kijkiem...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Mi się wydaje, że ostatnie zarzuty o promowanie na siłę młodzieży, dotyczą głównie Szymańskiego. Reszta graczy jakoś się broni, co słusznie napisałeś powyżej. Także problemem jest Szymański i tutaj trener mógłby pomyśleć o jakiejś rotacji, bo rykoszetem dostaje cała reszta. Oczywiście Wieteska miał udział choćby przy pierwszym golu Pogoni czy w paru innych "gorących" sytuacjach w tej rundzie, ale lepiej żeby grał on niż Astiz czy Pazdan. Pytanie jaka będzie jego pozycja przy zdrowym Remym i cudownie ozdrowionym Jędrzejczyku.
    U normalnych użytkowników tak. Tylko naczelny frustrat próbuje tradycyjnie zakłamać rzeczywistość i wypisuje brednie, żeby mu się tylko z tezą zgadzało. Wuefista na polecenie Miodka promuje młodych, bo w kasie się nie zgadza i zaraz puszczamy ich na wyprzedaży.

@księciuniu
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    To może napisz kto z trójki Dolar, Hamalainen, Pasquato powinien zamiast niego grać w środku pola.
    Ja bym spróbował z Carlitosem jako cofniętym napastnikiem i drugim napastnikiem na szpicy, w środku pola Martins i Cafu. Jeżeli miałbym wstawić kogoś za Szymańskiego, to wstawiłbym Hamalainena bo chyba z tej trójki jest najlepszy, ale nie zmienia to faktu że potrzebujemy transferu dobrej 10.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    W lutym "kodziarz-chvj", bo miał odmładzać skład, a bierze emeryta Eduardo.

W maju na informację, że mamy odkupić Wieteskę z nastawieniem na sprzedaż. Jest aprobata.

W lipcu jednak "kodziarz-chvj", bo mieliśmy brać Polaków.

W sierpniu gotowa recepta na sukces:

Teraz stawiamy na Polaków i na młodych to jednak znowu "kodziarz-chvj", bo na młodych stawiamy tylko, żeby zarobić, bo nie ma pieniędzy. Gra chvjowy Wieteska, Majecki, Szymański i Kulenović. Logika godna Scheuring-Wielgus.

Tak w ogóle to witam wszystkich.
    Gratuluję debiutu...ciekawe czy to drugie konto bloniaq, Chmiela czy kogo ale debiut zostanie przez nich doceniony - nie ma to jak wyciągnąć z kontekstu kilka postow które kompletnie się nie wykluczają. Styl rozmowy dokładnie jak Twoich idoli. Przez tobą duża kariera na forum.

Ps. Mimo wszystko chujowo bo ja sam bym wyciągnął kilka innych moich postów więc mogłeś się bardziej postarać. Jednak serio pisz pod swoim prawdziwym nikiem. Nie musiałeś zakładać nowego konta.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Fiksacja na temat "pisoskich trollkont" to pewnie jeden z głównych tematów na jakichś forach gorszego sortu...
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Stout
    bloniaq,ale żeś dostał ......rykoszetem ))))

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Stout
    Tylko niech ten śmiałek nie próbuje wtykać w karuzelę....kijka.
    Może się to różnie skończyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Ćwirek
    tak niezbyt udolnie próbujecie śmieszkować z wypowiedzi Kijka, a jeśli prześledzicie co miał do powiedzenia przez kilka dobrych lat wstecz i ile się z tego sprawdziło (ja głównie Forumkę czytuję, rzadko udzielam się aktywnie, zwłaszcza w tematach drażliwych bo perspektywa z 300 km od Stolicy może być nieco inna niż z Jej samego serca), to byście się srodze zdziwili (nie, nie jestem psychofanem (TFU!!)/wyznawcą/czy popularnie wśród młodszej młodzieży - followersem Kijka - ot Kolega - może czasem na granicy a i czasem poza granicami komentuje Legijną rzeczywistość, nie zawsze musimy się ze wszystkim zgadzać, ale diss czy tam jak kto woli hejt dla hejtu są mega słabe, zwłaszcza, że uprawiane są tylko przez tę "drugą stronę"..
    tyle ode mnie, gdyby Ktoś z szanownych Forumowiczów miał ochotę na polemikę to zapraszam na priv bądź pod bramą w Głogowie - ten temat już wystarczająco spłynął pustymi frazesami..
    z Legijnym pozdrowieniem! dla WSZYSTKICH!

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    tak niezbyt udolnie próbujecie śmieszkować z wypowiedzi Kijka, a jeśli prześledzicie co miał do powiedzenia przez kilka dobrych lat wstecz i ile się z tego sprawdziło (ja głównie Forumkę czytuję, rzadko udzielam się aktywnie, zwłaszcza w tematach drażliwych bo perspektywa z 300 km od Stolicy może być nieco inna niż z Jej samego serca), to byście się srodze zdziwili (nie, nie jestem psychofanem (TFU!!)/wyznawcą/czy popularnie wśród młodszej młodzieży - followersem Kijka - ot Kolega - może czasem na granicy a i czasem poza granicami komentuje Legijną rzeczywistość, nie zawsze musimy się ze wszystkim zgadzać, ale diss czy tam jak kto woli hejt dla hejtu są mega słabe, zwłaszcza, że uprawiane są tylko przez tę "drugą stronę"..
    tyle ode mnie, gdyby Ktoś z szanownych Forumowiczów miał ochotę na polemikę to zapraszam na priv bądź pod bramą w Głogowie - ten temat już wystarczająco spłynął pustymi frazesami..
    z Legijnym pozdrowieniem! dla WSZYSTKICH!
    W sedno. Nic dodać, nic ująć. Za 5 lat zapewne nikt nie będzie pamiętał o tych forumowiczach.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

No właśnie - hejt dla hejtu jest słaby. I strzelam, że dokładnie tak są odbierane wypowiedzi Kijka przez większość osób, do których się, Ćwirek odnosisz. Na pewno przeze mnie. Mnie to ogólnie średnio interesuje legijna część twitterka, większość jakiegoś piłkarskiego pudelka, w rodzaju jakie skarpetki miał dziś na treningu ktośtam, czy jakieś kulisy kurva i rozkminianie na co się patrzył Kucharczyk jak coś mówił na ucho Pazdanowi. Omijam to, ale jak mam jeszcze wchodzić na forumkę i ciągle czytać "to źle, tamto źle", jakieś wylewanie swoich żali i frustracji, oblężona twierdza Wielkiego Nieodżałowanego Prezesa Bogusława, Przyjaciela Miast i Wsi, jakiś udowadnianie na siłę, że się miało rację, i na każdym kroku, że Bogusław > Dariusz, to przynajmniej się pośmieję z tej fiksacji, bo cóż pozostało. Tylko tyle, że to śmieszne, bo Kijek autentycznie uosabia dokładnie te cechy które sam osobiście piętnuje. Jeśli uważasz, że "pierwszej strony" nie dotyczy "hejt dla hejtu", no to sorry, ale z tym to się nie da zgodzić, żebym nie wiem jak się starał.

PS. Ale że Jaco, który zawsze cisnął po defetystach i tych co "w przerwie meczu" już wiedzą że przegraliśmy, teraz defetystę, który już wie, że przegraliśmy, wspiera, to akurat mi się trochę kłóci.
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    No właśnie - hejt dla hejtu jest słaby. I strzelam, że dokładnie tak są odbierane wypowiedzi Kijka przez większość osób, do których się, Ćwirek odnosisz. Na pewno przeze mnie. Mnie to ogólnie średnio interesuje legijna część twitterka, większość jakiegoś piłkarskiego pudelka, w rodzaju jakie skarpetki miał dziś na treningu ktośtam, czy jakieś kulisy kurva i rozkminianie na co się patrzył Kucharczyk jak coś mówił na ucho Pazdanowi. Omijam to, ale jak mam jeszcze wchodzić na forumkę i ciągle czytać "to źle, tamto źle", jakieś wylewanie swoich żali i frustracji, oblężona twierdza Wielkiego Nieodżałowanego Prezesa Bogusława, Przyjaciela Miast i Wsi, jakiś udowadnianie na siłę, że się miało rację, i na każdym kroku, że Bogusław > Dariusz, to przynajmniej się pośmieję z tej fiksacji, bo cóż pozostało. Tylko tyle, że to śmieszne, bo Kijek autentycznie uosabia dokładnie te cechy które sam osobiście piętnuje. Jeśli uważasz, że "pierwszej strony" nie dotyczy "hejt dla hejtu", no to sorry, ale z tym to się nie da zgodzić, żebym nie wiem jak się starał.

PS. Ale że Jaco, który zawsze cisnął po defetystach i tych co "w przerwie meczu" już wiedzą że przegraliśmy, teraz defetystę, który już wie, że przegraliśmy, wspiera, to akurat mi się trochę kłóci.
    A nie wpadło Ci do głowy, że Kijek robi sobie jaja z wpisów na forum niektórych (nielicznych) forumowiczów? Zapewne nie zna ich z życia w świecie realnym, bo nie bywają w miejscach, w których Kijek bywa?
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    A nie wpadło Ci do głowy, że Kijek robi sobie jaja z wpisów na forum niektórych (nielicznych) forumowiczów? Zapewne nie zna ich z życia w świecie realnym, bo nie bywają w miejscach, w których Kijek bywa?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    O właśnie. I Kijek potraktował wyraźną szyderą także mój wpis.
    A ja jakoś się nie obrażam, tylko z pokorą przyjmuję krytykę.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Po mojemu to te jaja dawno już zgniły Jacku, a wręcz trafiły już do zbiornika bezodpływowego czyli tzw. szamba. W każdym razie to jest smród, który raczej dawno już przekroczył poziom pisania o kopaczach per "pedały". Ale widocznie jak się zna osobiście autora, to perspektywa się zmienia...
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Po mojemu to te jaja dawno już zgniły Jacku, a wręcz trafiły już do zbiornika bezodpływowego czyli tzw. szamba. W każdym razie to jest smród, który raczej dawno już przekroczył poziom pisania o kopaczach per "pedały".
    Po Twojemu. Ja cały czas pamiętam, kto pisał o piłkarzach mojej Legii "pedały". I nie zapomnę.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Jaco
    Piosenka na dobranoc z pewnym podtekstem:
    https://www.youtube.com/watch?v=-QSnj3z3a9I
    Bez urazy dla niewinnych.

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Ryku
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Po Twojemu. Ja cały czas pamiętam, kto pisał o piłkarzach mojej Legii "pedały". I nie zapomnę.
    Pozostaje mieć nadzieję, że będziesz równie pamiętliwy w stosunku do osób, które z wypiekami na twarzy oczekują kolejnych porażek. Jutro Kielce, za tydzień Gdańsk.

Uprawnienia umieszczania postów