Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 159

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [16. kol. Ekstraklasy 2018/19, 25.11.2018, godz. 15:30]

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Skoro to nie była kwestia drużyny to jakim cudem Magiera z jechania ze Sportingiem wylądował na wpierdolu z Astaną i Szeryfem?
    Ale przeczytałeś o czym dyskutujemy czy jak zwykle odkreciles kota ogonem ?

Ps. Sami się zaoraliscie ... Skoro Magiera i Czerczesov mieli lepszą drużynę czyli to jednak wina kodziarza że ja reguralnie osłabia ? Że od 3 okienek nie potrafi pozyskać chociaż jednego kreatywnego pilkarza ? Że dał się wyruchać Chorwatom na sporo hajsu i teraz dupsko go szczypie ? I wiele innych.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 27-11-2018 o 01:09
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ps. Sami się zaoraliscie ... Skoro Magiera i Czerczesov mieli lepszą drużynę czyli to jednak wina kodziarza że ja reguralnie osłabia ? Że od 3 okienek nie potrafi pozyskać chociaż jednego kreatywnego pilkarza ? Że dał się wyruchać Chorwatom na sporo hajsu i teraz dupsko go szczypie ? I wiele innych.
    Mam wrażenie że nikt tu nie broni Mioduskiego, natomiast Twoje podejście- wieczna krytyka wszystkiego co robi Prezes jest nieuprawniona. Oczekujesz żeby Legia wygrywała z każdym po 3-4:0 , każdy by tak chciał. Cieszmy się z tego co mamy na te chwile , będzie lepiej-poczekaj do wiosny. Od dawna pisze że Legia potrzebuje porządnego rozgrywającego od czasów odejścia Ofoe nawet nikt w połowię się do niego nie zbliżył.

Legionista Awatar beka
    Kijek, ja pierdole, Ty juz masz urojenia.

Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Kucharczyk wygrał losowanie i wybrał... piłkę
    To ciekawe czemu Zagłębie zaczynało mecz?

Cytat Zamieszczone przez cycu_Legia Zobacz posta
    To ciekawe czemu Zagłębie zaczynało mecz?
    Bo hmm. to nie było boisko szkolne?

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Bo hmm. to nie było boisko szkolne?
    Ale hmm. Skoro - jak pisze kolega - Kuchy wybrał piłkę to Zagłębie nie powinno zaczynać...

Legionista Awatar Jestem
    Ale hmm. Skoro - jak pisze kolega - Kuchy wybrał piłkę to Zagłębie nie powinno zaczynać...
    Może po prostu wybierał na drugą połowę? Nie słychać było dokładnie co tam gadają
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar tomla
    Kuchy się zamotał i wybrał piłkę a po wygranym losowaniu może wybrać tylko stronę. Tak mu przynajmniej Gil powiedział .

Legionista
    Interesujecie się piłką od wczoraj ? Kto wygrywa losowanie przed meczem, ten wygrywa rozpoczęcie od środka... ale w drugiej połowie.
    Kto wygrał losowanie, ten może wybrać tylko i wyłącznie stronę boiska.

Legionista

Ale, że co?
    Nie brałem udziału w tej wymianie zdań, ale nie widziałem ŻADNEGO w dyskusji na temat trenera postu mówiącego, że Mioduch jest super, że świetnie prowadzi drużynę i robi lepsza robotę niż Leśnodorski. (lorenzo i klonów nie liczę, podobnie jak zakochanego w Chorwatach Mario)
    Naprawdę można uznać Pinto za dobrego trenera (a przynajmniej solidnego, który póki co nic nie zyebał) nie wielbiąc przy tym Miodka!
    "wina kodziarza, że osłabia drużynę?" - tak. Po trzykroć tak!
    Jego też wina, że miota się od ściany do ściany, co pół roku zmieniając koncepcję.
    Dodam jeszcze, że wina Mioduskiego, że dopiero za trzecim podejściem zakontraktował kogoś, kogo można nazwać trenerem.

Natomiast zasługa trenera, że w tym chaosie jakoś dał radę poukładać klocki.
    Że gramy jednak w piłkę, poczas gdy na poczatku rundy to było coś co z trudem przypominało jakąkolwiek dyscyplinę sportu.
    Że ogarnał takiego zawodnika, jak Nagy, który teraz daje sporo radości.

Wiem, że to niewielkie wymagania. Ale biorę pod uwagę okoliczności, które rzutują na wyniki trenera. Jak dla mnie Pinto póki co nic nie spierzył, a jakies plusiki można mu na koncie zapisać. Więc ocena wypada pozytywnie.
    Co absolutnie nie oznacza, że uważam Midoka za dobrego prezesa!
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Czy radość z 3 punktów zdobytych na wyjeździe i satysfakcja z tego, że stawia się na młodych to jeszcze kibicowanie Legii czy nawilżanie Mioduskiemu?
    Legia to życie

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    [..]
    Klęknij i się nie odzywaj więcej! Tu rację ma tylko jeden forumowicz Reszta klęczy przed Mioduskim
    Pinto chu*jowy wufeista i koniec !
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Pepolainen Zobacz posta
    Czy radość z 3 punktów zdobytych na wyjeździe i satysfakcja z tego, że stawia się na młodych to jeszcze kibicowanie Legii czy nawilżanie Mioduskiemu?
    Kijek,jedyna prawilna wyrocznia w tym zakresie ,na pewno wyjaśni Ci ten problem.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar klinton
    To o Was.

Czyli jak pisałem, że klęczą to miałem racje.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    To o Was.

Klinton! Skąd masz moje zdjęcia!
    To był rodzinny zjazd. Po niedzielnym rosole razem wyszliśmy na spotkanie z najlepszym prezesem wszechczasów.
    Ale to miała byc rodzinna, zamknieta impreza!
    Więc skąd masz zdjęcia!

Chyba, że.... klinton - Marzenka to Ty?
    koko koko Skorza spoko...

pod obserwacją Awatar pan_nikt

Czyli jak pisałem, że klęczą to miałem racje.

No tak. Po co odnieść się merytorycznie do posta Yevaud.
    (L)

Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    No tak. Po co odnieść się merytorycznie do posta Yevaud.
    Najważniejsze że wszyscy inni się tu odnoszą merytorycznie pisząc o urojeniach, wariacie, etc.

Wydaje mi się, że dość wyraźnie już wcześniej napisałem. Jak ktoś nie umie wyciągnąć z tego co pisze opinii na jego późniejszy wpis no to trudno. Ja nikogo nie będę uczył czytania ze zrozumieniem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Chmielo
    "Już napisałem", "czytanie ze zrozumieniem" - klasyka
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    "Już napisałem", "czytanie ze zrozumieniem" - klasyka
    O ejakulacie za to dawno nic nie wspominał

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    O ejakulacie za to dawno nic nie wspominał
    Pan_nikt masz jakieś dwa bardzo merytoryczne posty powyżej.
    Taka rozmowa. Jednego z nich mam zablokowanego ale nie spodziewam się po nim niczego merytorycznego. Pozdrawiam.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Rozmowa z kijkiem=rozmowa ze skarpetkami. Nic do niego nie trafia.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Rozmowa z kijkiem=rozmowa ze skarpetkami. Nic do niego nie trafia.
    Ojej, straszne. Okrutnie mnie to uraziło. Boli was, że was zamiatam każdym postem. Trudno. Możecie sobie dalej wymyślać
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    To prawda Kijek zamiatasz wszystkich tymi swoimi postami, meandry twojej kory mózgowej są nie do ogarnięcia, z każdym postem bardziej, tylko nie wiem czy to akurat jest powód do dumy, zdrowia życzę.

A wracając do meczu, dużo wskazuje na to że w przerwie na reprezentację Sa Pinto musiał podkręcić śrubę, zapewne liczył się z tym że w meczu z Zagłębiem Lubin nie będzie to wyglądało dobrze, no ale wiedział co gra rywal i nawet wystawiając dość młody skład, Legia w zasadzie spokojnie utrzymała to swoje 1-0. Plan Sa Pinto pewnie jest taki, by ten ostatni miesiąc zakończyć z przytupem, są ważne mecze do rozegrania z wybieganymi rywalami tzn. Korona, Lechia, Piast te mecze mogą dać lidera na koniec roku. Dodatkowo jest ważny mecz w PP, mimo że rywal chyba najsłabszy z dotychczasowych, ale dający 1/4 finału i grę na wiosnę.
    Tak jak wiele osób pisało, byliśmy na początku sezonu w takim totalnym dole, że naprawdę nie można oczekiwać cudów, trzeba dotrwać do zimy i dać szansę Sa Pinto spokojnie popracować.
    Mnie osobiście cieszy gra tylu chłopaków młodych w pierwszym składzie, różnie to wygląda, ale to urok młodości, jedno jest pewne, tylko grą mogą podnosić swoje umiejętności i nabierać pewności oraz stabilizować swoja formę. To jest przyszłość Legii, sportowa i finansowa, wiadomo musi być zachowany odpowiedni balans i zapewne Sa Pinto wie o tym, że samymi chłopakami poniżej dwudziestego roku życia nie zdobędzie MP i PP oraz nie będzie dobrej gry w pucharach, ale można wygrywać z zespołami pokroju Zagłębia Lubin, być może nie w olśniewającym stylu, ale czy to najważniejsze na chwile obecną ? Według mnie do zimy są najważniejsze zwycięstwa, na styl i efektowne mecze przyjdzie czas mam nadzieję na wiosnę, albo w nowym sezonie gdy Sa Pinto zbuduje Legie po swojemu, bo póki co dostał zdezelowanego grata, który ledwo jeździł, wyklepał, posztukował co się da byle dojechać do zimy.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 28-11-2018 o 22:08

Legionista Awatar Stout
    Dobra,nie produkuj się ,tylko klękaj przed Mioduchem.
    Kijek już oznajmił , że to wuefista.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Stout ; 29-11-2018 o 01:14
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar LOL3K
    Ojej, straszne. Okrutnie mnie to uraziło. Boli was, że was zamiatam każdym postem. Trudno. Możecie sobie dalej wymyślać

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

To może Ty skończ wymyślać i merytorycznie wyjaśnij ten swój bełkot zamiataczu.
    Kolejny żałosny wyjazdowy mecz w naszym wykonaniu
    Wygraliśmy 0-1 grając na wyjeździe, zespołem ze średnią wieku 24 – rzeczywiście mega żałosne.
    Ja rozumiem, ze klęczący przed excelem kodziarza budują na sile kolejny extra mecz Wieteski i Sebixa, to hello może pora otworzyć oczy i zobaczyc, że to dwaj najgorsi na boisku. Rozumiem, że za Wieteske nie miał kto grać ale on grał nawet jak miał kto i też był najgorszy. Ile można
    Zajrzyj sobie geniuszu do tematu „kozak/lebiega” i zerknij na oceny Sebixa po tym meczu. A później zastanów się nad swoim wariactwem i urojeniami Kto tu pisał o dobrym meczu Szymańskiego !?
    do końca roku czeka nas wystawianie przedszkola + Nagy. Kolejny piękny dowód jak się pali dupsko Mioduchiwi - szkoda tylko, że cierpi na tym drużyna.
    To powiedz jeszcze wróżbito Macieju czym się objawia te cierpienie drużyny i kto konkretnie tam tak cierpi jak już chcesz być taki słowny i merytoryczny.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Ahhh ten forumowy onanizm z powodu niskiej średniej wieku.
    Szkoda tylko, że niektórzy próbują przekręcać rzeczywistość więc nazwę rzeczy po imieniu: grają oni bo musza, w zasadzie nie mamy wyjścia. Kiedyś młody grał bo był dobry teraz gra bo trzeba sprzedać, żeby w klubie była jakakolwiek kasa. No ale siedźcie i podniecajcie się co to będzie jak jeszcze wróci Niezgoda.

Wygraliśmy z jakimś Zagłębiem Lubin wow. Szkoda tylko nie nie wspominacie że to Zagłębie Lubin to teraz rucha prawie każdy w lidze.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Boli was, że was zamiatam każdym postem.
    To jeszcze mopem przejedź. Jesień jest, błoto się nanosi...

Ahhh ten forumowy onanizm z powodu niskiej średniej wieku.
    Ty byś pewnie prócz Rado jeszcze Brychczego na boisko wysłał.... Nie po to jest na liście płac by bramek nie strzelać

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta

Ty byś pewnie prócz Rado jeszcze Brychczego na boisko wysłał.... Nie po to jest na liście płac by bramek nie strzelać
    Dla Ciebie (i dla mnie) to: Pana Lucjana Brychczego
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów