Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 159

Wątek: Zagłębie Lubin - Legia [16. kol. Ekstraklasy 2018/19, 25.11.2018, godz. 15:30]

Powinniśmy przestać już na siłę wystawiać Szymańskiego w pierwszym składzie. Nie daje on wymaganej jakości, brak mu dokładnych i kluczowych podań. Podejmuje złe wybory. Niech czasem gra w pierwszym składzie, czasem wchodzi z ławki, bądź się z niej nie podnosi. Ja już nie wiem czy przez tyle minut więcej korzyści nie byłoby z Hamalainena czy Pasquato.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Powinniśmy przestać już na siłę wystawiać Szymańskiego w pierwszym składzie. Nie daje on wymaganej jakości, brak mu dokładnych i kluczowych podań. Podejmuje złe wybory. Niech czasem gra w pierwszym składzie, czasem wchodzi z ławki, bądź się z niej nie podnosi. Ja już nie wiem czy przez tyle minut więcej korzyści nie byłoby z Hamalainena czy Pasquato.
    No podejrzewam, że i Remy na "10" dużo lepsze liczby by zrobił. Ba, nawet Rado.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Ivan Drugi
    U- 24 dało radę .

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    A co chcesz od Hamalainena? Mógł mieć ładną asystę, strzelił nawet gola nieuznanego przez spalonego Carlitosa. Czyli statystycznie w pół godziny mógł się zrównać z Szymańskim, który rozegrał już ponad 20 meczów i nadal wykręcił w nich oszałamiające 0 goli, 2 asysty.

Fin przy tej mizerii w ofensywie powinien być poważnym kandydatem nawet do pierwszego składu, a przynajmniej wchodzić z ławki.
    Gość jest już u nas ładnych parę lat i pamiętam go jedynie z goli w końcówkach z Lechem. Trochę mało jak na piłkarza, który kosi taki hajs. Dwa pierdnięcia z badziewnym Lubinem tego nie zmienią. No i młodszy już nie będzie.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar so(L)dier
    cieszy wygrany mecz, na wyjeździe, z tak młodą kadrą w pierwszym składzie

Kulenovic może i słabszy mecz ale po hattricku w kadrze juniorów zobaczył że trener go widzi i stawia na niego, a i Carlitosowi przyda się czasem wejście jako zmiennik.

niepotrzebne nerwy pod koniec meczu, mieliśmy swoje okazje, ale 3 pkty są i to najważniejsze

Legionista Awatar crolick
    Kule wyszedł w pierwszej 11 bo Carlitos miał jakieś problemy mięśniowe w tygodniu.

Legionista Awatar Marcino
    Super sprawa, że 5 na 11 zawodników to młodzież.
    Remy to jest jednak jakość w każdym calu.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Jestem
    Ciekawa sprawa, od kiedy przymknęli forum wronkowe to tutaj frekwencja poleciała w dół, tak w temacie meczowym jak i w pozostałych działach, poza polityką oczywiście
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Jaszcz
    mecz do zapomnienia, brawo młodzież. Jedziemy dalej
    "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

coraz chudszy Awatar Kijek
    Kolejny żałosny wyjazdowy mecz w naszym wykonaniu. Dzięki Bogu trafiliśmy na drużynę, która chyba obecnie gra najgorzej w lidze...

Czekam na jakieś pierwsza poważna wygrana Pinto. Na razie dno w każdym kolejnym meczu.

A już najgorsze że Mioduch ze swoimi pachołkami pozazdrościł zarządzania Lechowi i wszystko opiera się o excela i kogo by tu sprzedać także do końca roku czeka nas wystawianie przedszkola + Nagy. Kolejny piękny dowód jak się pali dupsko Mioduchiwi - szkoda tylko, że cierpi na tym drużyna.

No nic za dwa tygodnie jedziemy do Gdańska i zobaczymy... Może być smiesznie jak się zrobi 8 do Lechii... Najważniejsze aby kodziarzom że się Excelu zgadzało.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A już najgorsze że Mioduch ze swoimi pachołkami pozazdrościł zarządzania Lechowi i wszystko opiera się o excela i kogo by tu sprzedać także do końca roku czeka nas wystawianie przedszkola + Nagy. Kolejny piękny dowód jak się pali dupsko Mioduchiwi - szkoda tylko, że cierpi na tym drużyna.
    .
    Wskaż przynajmniej jednego oldboya z szerokiej kadry, który wniósłby jakość na boisko.

Rado nie wykręci już nigdy lepszych liczb od Szymańskiego (co nie jest jakimkolwiek wyzwaniem), Astiz będzie równie elektryczny co Wieteska, a jeśli nie widać różnicy między bramkarzami, to dlaczego nie wystawiać najmłodszego?

Legionista Awatar Chmielo
    O frustrat się pojawił ze swoją stałą litanią. Ziew.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Marcino
    5 pkt straty do lidera po tym co zastał tutaj Pinto ?
    Jest dobrze, będzie tylko lepiej. Aż szkoda, że za miesiąc przerwa. Ogrywanie młodzieży zaprocentuje na wiosnę, być może także w kasie klubowej co jest rzeczą normalną.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Wskaż przynajmniej jednego oldboya z szerokiej kadry, który wniósłby jakość na boisko.

Rado nie wykręci już nigdy lepszych liczb od Szymańskiego (co nie jest jakimkolwiek wyzwaniem), Astiz będzie równie elektryczny co Wieteska, a jeśli nie widać różnicy między bramkarzami, to dlaczego nie wystawiać najmłodszego?
    W tej rundzie ciężko nie wykręcić lepszych liczb niż Szymański. 1600 minut, 21 meczów, 0 goli, 2 asysty. I mówimy tutaj o kimś kto wykonuje zdecydowaną większość stałych fragmentów gry.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta

Hama grając tyle co ten dziecziaczek miałby dużo lepsze liczby. Co pokazał zeszły sezon.
    Od kiedy w klubie grają Ci których można sprzedać a nie najlepsi to takie są efekty.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    W tej rundzie ciężko nie wykręcić lepszych liczb niż Szymański. 1600 minut, 21 meczów, 0 goli, 2 asysty. I mówimy tutaj o kimś kto wykonuje zdecydowaną większość stałych fragmentów gry.
    Remy - 9 minut , 1 gol .

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Aż szkoda, że za miesiąc przerwa.
    A ja żałuję, że już po tej kolejce nie mamy przerwy. Moim zdaniem osiągnęliśmy już swoje maksimum na ten czas i nie jest one jakoś uspokajająco wysokie. Dla mnie dzisiejszy mecz to był identyczny pojedynek jak z Jagiellonią, Piastem czy Pogonią, tyle że dzisiejsze Zagłębie było o wiele słabsze niż tamci rywale, z którymi nie udało się wygrać. W międzyczasie Górnik dostał od nas srogie baty, ale umówmy się, to są w tym sezonie parodyści. Zresztą już dzisiaj było widać, że na taką grę jak z Zabrzem nie ma co liczyć, jak rywal jest trochę bardziej sensowny. Do końca rundy mamy jeszcze Koronę, Lechię, Piasta i Sosnowiec. Po tym co zobaczyłem dzisiaj, nie zdziwie się jak zdołamy wywalczyć 6-7 punktów.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Amen.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Dyspozycja z meczu na mecz była coraz lepsza. Świetne zawody ze Śląskiem gdzie zabrakło skuteczności, żeby zabić mecz. Potem koncertowa pierwsza połowa z Wisłą gdzie tamci nie mogli wyjść z 30 metra. Potem już dużo słabiej w Białymstoku, dobry mecz ze słabym Górnikiem i teraz bardzo przeciętne mecze bez wielkiego pomysłu w grze do przodu z Pogonią i Lubinem. Chyba po tym naprostowaniu fizyki teraz jakiś dołek przyszedł i tej świeżości brakuje. Skrzydła już nie chodzą tak jak powinny, a że mamy dwóch skrzydłowych na dwie pozycje to nawet nie ma na kogo ich zamienić. Już tak nie potrafimy siąść na rywala jak to było np. z Wisłą. Cafu też raz taran w tym środku, a raz przechodzi obok meczu.

Legionista Awatar alfa
    Hama grając tyle co ten dziecziaczek miałby dużo lepsze liczby. Co pokazał zeszły sezon.
    Od kiedy w klubie grają Ci których można sprzedać a nie najlepsi to takie są efekty.
    Jak miał grać jak był kontuzjowany?

Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    A ja żałuję, że już po tej kolejce nie mamy przerwy. [b] Moim zdaniem osiągnęliśmy już swoje maksimum na ten czas i nie jest one jakoś uspokajająco wysokie[\b] . Dla mnie dzisiejszy mecz to był identyczny pojedynek jak z Jagiellonią, Piastem czy Pogonią, tyle że dzisiejsze Zagłębie było o wiele słabsze niż tamci rywale, z którymi nie udało się wygrać. W międzyczasie Górnik dostał od nas srogie baty, ale umówmy się, to są w tym sezonie parodyści. Zresztą już dzisiaj było widać, że na taką grę jak z Zabrzem nie ma co liczyć, jak rywal jest trochę bardziej sensowny. Do końca rundy mamy jeszcze Koronę, Lechię, Piasta i Sosnowiec. Po tym co zobaczyłem dzisiaj, nie zdziwie się jak zdołamy wywalczyć 6-7 punktów.
    Jestem tego samego zdania. Wg mnie nie mamy nie wiadomo jak wielkiej pilkarskiej jakości a z zawodników wycisnieto tyle ile się da. Aha sobie odciąć jedynie paznokiec za taką teorie bo aż takim ekspertem jak Kijek nie jestem.

Legionista Awatar Raffels
    Gramy tak, jaką mamy kadrę. A tę kadrę "budowano"od 2-3 lat. Ale racja, znowu wina trenera, znowu zmieniajmy...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Czasem jak czytam co po niektóre wpisy to łapie się za głowę. Ludzie my nie jesteśmy Barceloną że będziemy lać wszystkich po 4-0. Poczekajcie , przyszedł nowy trener dajcie chwile popracować. Statystyki na dzień dzisiejszy ma niezłe 15 meczy- 7 zwyciestw-6 remisow-2 porażki. Dla mnie wymierną jego oceny będzie okres po zimowym przygotowaniu.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Powinniśmy przestać już na siłę wystawiać Szymańskiego w pierwszym składzie. Nie daje on wymaganej jakości, brak mu dokładnych i kluczowych podań.
    Co nie przeszkodziło mu zagrać dobrego meczu z Portugalią.
    Dziś zagrał słabo, ale można to wziąć na barki waznego meczu w reprezentacji.Masz jakąś alternatywę, skoro nie widzisz go w pierwszym składzie ?
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Kolejny żałosny wyjazdowy mecz w naszym wykonaniu.
    Wygraliśmy ligowy, wyjazdowy mecz składem ze średnią wieku 24 lata.
    Ja rozumiem, że można być chujowym albo dobrym trenerem, słabym albo obrotnymn prezesem, utalentowanym lub beznadziejnym piłkarzem, ale jaką trzeba mięc kur*wa zjebaną mentalność, żeby ciągle narzekać i nie dostrzegać żadnych pozytywów !? Graliśmy przedszkolem? No to nasze przedszkole wygrało z Zagłębiem Lubin na wyjeździe! To jest powód do narzekania !? To jest takie żałosne !? Ja się cieszę bo: 3 punkty jadą do Warszawy, w pierwszym składzie wystąpiło 5 młodych co w Legii nie zdarzało się od lat, a rokuje to tylko i wyłącznie pozytywnie.
    I ch*uj mnie obchodzi czy przeciwnik był słaby, trawa za długa czy zła pogoda. Najpierw liczą się trzy punkty, później styl.
    Legioniści się cieszą z wygranej swojej drużyny.
    "Klęczący przed Leśniodorskim" wylewają swoje żale w najlepsze
    PS. Tylko Legia. Jeb*ać prezesów
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Od lat wielu sprawdza się to, że mistrzostwa wygrywa się właśnie takimi meczami i takim mozolnym zbieraniem punktów na dalekich wyjazdach.
    Nie wspominając już o obitych słupkach i poprzeczkach, więc ja tu żadnej tragedii nie widzę.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Wygraliśmy ligowy, wyjazdowy mecz składem ze średnią wieku 24 lata.
    Ja rozumiem, że można być chujowym albo dobrym trenerem, słabym albo obrotnymn prezesem, utalentowanym lub beznadziejnym piłkarzem, ale jaką trzeba mięc kur*wa zjebaną mentalność, żeby ciągle narzekać i nie dostrzegać żadnych pozytywów !? Graliśmy przedszkolem? No to nasze przedszkole wygrało z Zagłębiem Lubin na wyjeździe! To jest powód do narzekania !? To jest takie żałosne !? Ja się cieszę bo: 3 punkty jadą do Warszawy, w pierwszym składzie wystąpiło 5 młodych co w Legii nie zdarzało się od lat, a rokuje to tylko i wyłącznie pozytywnie.
    I ch*uj mnie obchodzi czy przeciwnik był słaby, trawa za długa czy zła pogoda. Najpierw liczą się trzy punkty, później styl.
    Legioniści się cieszą z wygranej swojej drużyny.
    "Klęczący przed Leśniodorskim" wylewają swoje żale w najlepsze
    PS. Tylko Legia. Jeb*ać prezesów
    Frustratowi nie pasuje do teorii, bo już miał przygotowaną śpiewkę o wuefiście na ławce i Mioduchu, a tak trzeba się wstrzymać do kolejnych spotkań. Patrząc na powyższy post wyraźnie widać, że czeka na baty od Lechii, żeby po raz kolejny wjechać ze swoim "a nie mówiłem?", "przecież pisałem" itd. Żałosny koleś, szkoda na niego czasu.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar klinton
    Nieśmiało przypomnę, że po przyjściu Czerczesowa gra też nie rzucała na kolana, a niektóre wyniki przed końcem rundy jesiennej były "na granicy". No ale wtedy za sterami klubu stał Bogusław, więc nie było się do czego przyebać...

Kolejny piękny dowód jak się pali dupsko Mioduchiwi - szkoda tylko, że cierpi na tym drużyna
    Jest jeszcze jedno co mnie zastanawia, a Ty widocznie masz jakieś dobre info. Więc prosiłbym o rozwinięcie wątku.
    Czym się objawia te cierpienie drużyny po wygranym, wyjazdowym meczu !?
    Cierpi drużyna czy sfochowany Radovic? A może Pasquato, Hamalainen, Pazdan albo Astiz? Wszyscy po trzydziestce, bez formy z kończącymi się kontraktami?
    Każdy z nich jest tu nie od wczoraj i codziennie ma szanse przekonać do siebie na treningu trenera, od czasu do czasu dostawali szanse w meczach. Mnie na przykład żaden z nich nie przekonał i moim zdaniem każdy z nich siedzi na ławie zasłużenie. Poza tym chyba lepiej ogrywać młodych, na których da się w przyszłości zarobić niż tych dziadków, którzy odcinają kupony a kiedy jeszcze mieli szanse grać... to grali piach.
    Dopóki młodzi wygrywają - niech grają. Proste. Przyjdzie kryzys to zobaczymy jak sobie z nim poradzą ewentualni zmiennicy
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Fajnie że aż tylu młodych w pierwszym składzie, a co do wiecznych narzekań pewnego użytkownika- nie ma co wchodzić w polemikę. Wygrywamy jedziemy do przodu!.

Uprawnienia umieszczania postów