Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 114

Wątek: Pogoń Szczecin - Legia [15. kol. Ekstraklasy 2018/19, 09.11.2018, godz. 20:30]

Najbardziej wkurza to ze Szymański po meczu mowi ze nie grali zle.

Szymański twierdzi, że dobrze graliśmy piłką i Pogoń nie mogła dojść do piłki. Nie chodzi tu o porażke tylko o to, że oni po prostu byli słabsi piłkarsko.
    Inna sprawa to naprawdę dziwna decyzja z pierwszym składem dla Domagoja "głowę obracam tylko do tyłu" Antolica w zamian za świetnego w poprzednim meczu Cafu. Jak już przegraliśmy środek pola to można było sobie popykać długie piłki.
    Petardy do przodu Wieteski to też śmieszna sprawa.

Mecz bez żadnej sytuacji z gry z obu stron, dużo walki fizycznej a tutaj Pogoń dużo lepiej wyglądała i zasłużenie wygrała. Posadzenie Cafu się nie broni, 2 z rzędu wyjazdowy mecz z kombinowaniem ze środkiem pola i szukaniem kwadratowych jaj.

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Najgorsze,że na wzmocnienia nie będzie pieniędzy.A jeszcze pewnie kogoś sprzedadzą.
    Sprzedanie Szymańskiego i daj boże Wieteski będzie wzmocnieniem.
    Szymański blokuje naturalną pozycję Lopeza, a Wieteska... no cóż.

Swoją drogą - demony z europucharów. Wszyscy budzą się na 10 minut przed końcem...
    Chyba tylko Hlousek ciągnął grę do przodu (btw. chyba miał u nas najwięcej strzałów),

Nie wiem czy nie warto z powrotem postawić na Pazdana. Wieteska znowu winny bramki i z pięćset straconych piłek przez beznadziejne wyprowadzanie piłki.
    Janusz z Południowej

Legionista Awatar Antares
    Najlepiej dla Legii będzie jak ktoś zimą skusi się na potencjał Szymańskiego. To po pierwsze ustabilizuje finanse kluby gdzie może styknie na skrzydłowego i nową "10", bo ta jest potrzebna. 20 meczów, 0 goli, 2 asysty. No nie może ofensywny pomocnik w Legii mieć takich liczb, mogę się założyć, że nawet obecny Rado dostając tyle minut miałby je lepsze.

Dzisiaj 80 minut nie było go na boisku, a potem na 10 minut się uaktywnił, ale standardowo jak przyszło posłać ostanie dokładne podanie to się nie udawało.

I Sa Pinto musi wymyślić co innego na wykorzystywanie Carlitosa. Czy dzisiaj przy tak słabych skrzydłach nie lepiej było go dać na bok, żeby on miał piłkę przodem do bramki i zrobił użytek ze swojego dryblingu? Znowu non stop piłki do niego były kiedy miał rywala na plecach, lub jakieś dzidy, a to nie jest typ zawodnika do takiej gry i 99 procent z nich było traconych.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Budyń_70
    Pinto słabo rozpracował Pogoń, powinien na początek postawić mimo wszystko na silnego Kante, a w długiej połowie wpuścić na podmęczoną obronę szybszego i zwrotniejszego Carlitosa.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Sprzedanie Szymańskiego i daj boże Wieteski będzie wzmocnieniem.
    ,
    Zgadza się.Tyle,że potencjonalni kupcy też to widzą.I jeśli w ogóle ich kupią w tej formie,to za grosze.A wtedy trzeba będzie sprzedać tych,którzy akurat coś dają,żeby budżet się spiął.Efekt może być taki,że na wiosnę zamiast lepiej będzie jeszcze gorzej..
    #MioduskiOut

coraz chudszy Awatar Kijek
    Tragiczny mecz, coś strasznego.
    Kolejny skandaliczny mecz Antolica. Podstawski wjechał w niego okrutnie.
    Żenada to jest to co wyprawiamy na wyjazdach ostatnio.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Zgadza się.Tyle,że potencjonalni kupcy też to widzą.I jeśli w ogóle ich kupią w tej formie,to za grosze.A wtedy trzeba będzie sprzedać tych,którzy akurat coś dają,żeby budżet się spiął.Efekt może być taki,że na wiosnę zamiast lepiej będzie jeszcze gorzej..
    na dopłatę by ktoś ich wziął powinno nas być stać.

Wieteska zbyt mocno zaczyna mi się kojarzyć z Wawrzyniakiem. Tylko Kuba przynajmniej na boku grał...

Legionista Awatar Huxley
    Kiedy wraca Remy, bo tych lagujących parodystów na środku obrony nie da się oglądać?...Kur.w.a za co Mioduski im płaci, jakim trzeba być imbecylem, żeby takim parodystom tyle hajsu wywalać...potrzebującym by dał, a nie tym tłustym kotom, które się budzą 5 min. przed końcem meczu.

Pogoń poza jeżdżeniem na dupach i strzałem życia nic kompletnie nie pokazała, ale to wystarczyło na tych patałachów.

Co na boisku robił Antolić????
    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Co za ***** z tego Runi, zadawać pytanie, czy stadion również się podoba...
    Po chujja takie pytanie, kiedy wiadomo co i jak.

I obawiam się, że te stawianie na młodych w tym sezonie odbije nam się utratą mistrzostwa jak to w Poznaniu przez lata jest.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Co na boisku robił Antolić????
    Wiem, że to pytanie retoryczne, ale odpowiem.

NIC.

Chyba raz mu się udało 'przypadkowo' kopnąć Podstawskiego w jaja. I tyle.

Legionista Awatar Chmielo
    Carlitos u nas to jest dno. Przy Reymonta to był zupełnie inny grajek. Nieszablonowy, zadziorny, pazerny na bramkę, którego wszędzie było pełno. Wydawałoby się, że wystarczy obsadzić go w nieco lepszym towarzystwie i będzie grał jak z nut. Niestety nas stał się marnym symulantem, na miarę wczesnego Radovića, wymachującym łapami. Ta jego udawana walka o górną piłkę, gdzie nie skacze do główki, tylko nabiega na przeciwnika jest tak żałosna, ze aż człowiek ma ochotę wstać i zapierdolić kopa na rozpęd.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Carlitos u nas to jest dno. Przy Reymonta to był zupełnie inny grajek. Nieszablonowy, zadziorny, pazerny na bramkę, którego wszędzie było pełno. Wydawałoby się, że wystarczy obsadzić go w nieco lepszym towarzystwie i będzie grał jak z nut. Niestety nas stał się marnym symulantem, na miarę wczesnego Radovića, wymachującym łapami. Ta jego udawana walka o górną piłkę, gdzie nie skacze do główki, tylko nabiega na przeciwnika jest tak żałosna, ze aż człowiek ma ochotę wstać i zapierdolić kopa na rozpęd.
    Ja nadal nie rozumiem dlaczego nikt nie zagrywa mu prostopadłych piłek, tylko non stop tyłem do bramki i obrońca na plecach. No chyba, że on do nich nie wychodzi, ogólnie jako "9" znowu pokazał, że na takie mecze się tam nie nadaje.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ja nadal nie rozumiem dlaczego nikt nie zagrywa mu prostopadłych piłek, tylko non stop tyłem do bramki i obrońca na plecach. No chyba, że on do nich nie wychodzi, ogólnie jako "9" znowu pokazał, że na takie mecze się tam nie nadaje.
    Dokładnie. W ogóle nie wykorzystuje się jego atutów. Zero klepki, żadnych piłek na precyzyjny strzał. To nie jest zawodnik do grania tyłem do bramki!
    A Melanż Trwa...

Dokładnie. W ogóle nie wykorzystuje się jego atutów. Zero klepki, żadnych piłek na precyzyjny strzał. To nie jest zawodnik do grania tyłem do bramki!
    Dlatego sprzedaż Szymańskiego będzie jeszcze większym wzmocnieniem

W takim meczu, na ścianę tylko Kante.

Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Pogoń poza jeżdżeniem na dupach i strzałem życia nic kompletnie nie pokazała, ale to wystarczyło na tych patałachów.
    Nie zgodzę się. Świetnie wychodzili spod pressingu, bez wykopywania na pałę, z pierwszej piłki, na małej przestrzeni. Na dodatek wygrali środek pola i zamknęli skrzydła. My do głosu doszliśmy dopiero wtedy, gdy Pogoń się cofnęła i zaczęła głębiej bronić.

Na prostopadłe piłki to może wychodzić i Kuchy. Póki co to Carlitos nie ma ani dryblingu, ani zastawienia się, ani walki w powietrzu. Na dodatek jest irytująco samolubny. Rado miał rację: "czymś innym jest gra w Legii, czymś innym w Wiśle"
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Na prostopadłe piłki to może wychodzić i Kuchy. Póki co to Carlitos nie ma ani dryblingu, ani zastawienia się, ani walki w powietrzu. Na dodatek jest irytująco samolubny. Rado miał rację: "czymś innym jest gra w Legii, czymś innym w Wiśle"
    Nie będąc CR7 ciężko jest grać tyłem do bramki, dostać piłkę przy asyście dwóch obrońców, obrócić się z nią, przedryblować kolejnego i strzelić gola. W takich meczach jeśli Carlitos ma być użyteczny, to albo musi być wystawiony na skrzydło, albo jako podwieszony napastnik, żeby miał choć odrobinę więcej miejsca.

Fakt faktem, dzisiaj słabo się poruszał bez piłki, natomiast ze względu na powyższe aż tak bym tego Carlosa nie krytykował.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Ja wszystko rozumiem, ale skoro jemu brakuje miejsca w tej naszej wyśmiewanej z każdej strony Ekstraklasie to czarno widzę jego przydatność w europucharach. I nie mówię tu o Spartaku Trnava czy innym Dudelange.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Znów przegraliśmy środek pola i to jest pierwsza i podstawowa przyczyna porażki.

coraz chudszy Awatar Kijek
    A kto ma podawać Carlitosowi te prostopadle piłki? Przecinaki Cafu, Martins i Antolic? Przecież my nie mam nic kreatywności w pomocy i pół skrzydlowego (no czasem 3/4). Nie rozumiem na psi chvj się Pinto (niestety coraz większe zadatki na zostanie wuefista) upiera z Veso na obronie.

Pierwsza bramka trochę Majeckiego jakby został a nie wychodził gdzieś na wycieczkę to miałby szansę to wyjąć (Malarz bankowo by to obronił).

A już na maxa irytujące jest to ich non stop gadanie z sędziami. Wiadomo, że Stefański jak będzie miał okazję nam dojebac to to zrobi jak nieodgwizdanie dwóch wolnych blisko pola karnego dzisiaj. Niestety to ich gadanie, narzekanie ostatnio się powtarza i przybiera na sile.

Cudownie jeszcze by było jakby Carlitos się zaczął bardziej skupiać na piłce a mniej na pokazach mody, odkrywaniu gastronomicznych możliwości Warszawy. Jak widzimy średnio u niego idzie łączenie dobrego grania w piłkę i atrakcji na mieście.

Niech wraca Remy, Niezgoda, Hama, Radovic to się zacznie coś dziac.

No i w zimie koniecznie dwóch skrzydłowych i w końcu jakiś kreatywny piłkarz.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A kto ma podawać Carlitosowi te prostopadle piłki? Przecinaki Cafu, Martins i Antolic? Przecież my nie mam nic kreatywności w pomocy i pół skrzydlowego (no czasem 3/4). Nie rozumiem na psi chvj się Pinto (niestety coraz większe zadatki na zostanie wuefista) upiera z Veso na obronie.

Pierwsza bramka trochę Majeckiego jakby został a nie wychodził gdzieś na wycieczkę to miałby szansę to wyjąć (Malarz bankowo by to obronił).

A już na maxa irytujące jest to ich non stop gadanie z sędziami. Wiadomo, że Stefański jak będzie miał okazję nam dojebac to to zrobi jak nieodgwizdanie dwóch wolnych blisko pola karnego dzisiaj. Niestety to ich gadanie, narzekanie ostatnio się powtarza i przybiera na sile.

Cudownie jeszcze by było jakby Carlitos się zaczął bardziej skupiać na piłce a mniej na pokazach mody, odkrywaniu gastronomicznych możliwości Warszawy. Jak widzimy średnio u niego idzie łączenie dobrego grania w piłkę i atrakcji na mieście.

Niech wraca Remy, Niezgoda, Hama, Radovic to się zacznie coś dziac.

No i w zimie koniecznie dwóch skrzydłowych i w końcu jakiś kreatywny piłkarz.
    Zwłaszcza w obecnej formie, że co wleci to wpada
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Może i by wybronił, bo zazwyczaj nie rusza się z linii, ale za to bankowo by wpuścił ten strzał Drygasa z linii pola karnego w drugiej połowie.
    A przecież była mowa, że mimo wszystko lepiej jak młody będzie się ogrywał, nawet kosztem kilku błędów.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 10-11-2018 o 09:32

Mimo wszystko liczby ma całkiem przyzwoite, 7 bramek i 3 asysty to niezły wynik pamiętając o beznadziejnym początku w jego wykonaniu. Styl gry faktycznie ma dosyć irytujący, ale to zawodnik który lubi mieć sporo swobody, a nie dostawać długą lagę i walczyć z całą obroną przeciwnika. To już prędzej Niezgoda zdziała coś w takiej sytuacji, natomiast Carlitos musi mieć więcej przestrzeni. Bardziej zawodzi według mnie Szymański, 20 meczów i ledwie 2 asysty, przecież to jest żałosne na pozycji śpo. Takie promowanie na siłę gdy chłopak ewidentnie ma problemy z ustabilizowaniem formy raczej nie pomoże nam w wyciągnięciu kasy którą chcielibyśmy za niego dostać.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 10-11-2018 o 08:38
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Co za ***** z tego Runi, zadawać pytanie, czy stadion również się podoba...
    Po chujja takie pytanie, kiedy wiadomo co i jak.
    Osobiste wycieczki do mnie po tak chujow** meczu są nie na miejscu.
    Całe szczęście że tyko kilku trenerów potrafi przygotować zespół fizycznie i są w stanie z nami biegać przez 80 minut.

Gintleman Awatar księciuniu
    Majecki przy pierwszej bramce poszedł na wycieczkę (niepotrzebnie), ale zdarzył z niej wrócić jeszcze przed strzałem, więc na (nie)skuteczność obrony nie miało to raczej wpływu (a jedynie na kiepskie wrażenie artystyczne).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar alfa
    Problemem nie był ani środek pola, ani skrzydłowi. Pogoń dobrze rozgrywała piłkę od tyłu i nasz pressing nie robił na nich wrażenia. Stąd się wycofaliśmy. Natomiast z drugiej strony był dramat. Przy rozegraniu pod pressingiem mieliśmy problem z dostarczeniem piłki do pomocników i jak Pogoń pozwalała to rozgrywali sobie obrońcy z bramkarzem. W momencie, gdy postanowili przycisnąć to nasi środkowi obrońcy byli strasznie elektryczni i pałowali do przodu. Nawet, gdy Martins wchodził do rozegrania między stoperów to Pogoń tak się przesuwała, aby to Wieteska musiał wprowadzić piłkę do przodu. Jak się to kończyło to wszyscy widzieli. Gdy minęliśmy ich pierwszą linię to jakoś sobie radziliśmy. Natomiast, gdy rozgrywanie spoczywało na stoperach to była wielka panika i kopanie bez ładu

Uprawnienia umieszczania postów