Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Finały, 3. kolejka (10.11.2018 - 11.11.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Finały, 3. kolejka (10.11.2018 - 11.11.2018)

    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Zygo - St.Maro (0-1-1, 8-13)
    Grupa A, LOL3K - księciuniu (0-0-4, 16-31)

    Grupa B, Tom Kruz - Meazza (0-1-2, 19-26)
    Grupa B, Mar.Cin - Krawczol

    Grupa C, Mu(L)timaster - (L)ookasch
    Grupa C, OLIUSTKA - leh71 (2-0-2, 23-25)

    Grupa D, emil83 - trzeci (1-0-1, 17-14)
    Grupa D, Net - Szawar (3-1-0, 34-26)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    Zygo
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-1
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 1-1
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 1-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 1-1
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-1
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 1-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-1

  3. #3
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,869
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 2-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 0-1
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-2
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-2
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  4. #4
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,131
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 0-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 0-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-1
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 1-0
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-1
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  5. #5
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,329
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 2-0
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-3
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-1
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-2
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-0
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-2
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,862
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 2-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-0
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 1-3
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-1
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-2
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  7. #7
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,166
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-0
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-0
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-2
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  8. #8
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,626
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski – Sarajevo 1-0
    10.11 19:00 SUI, Thun – Basel 1-1
    10.11 21:30 POR, FC Porto – Braga 1-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht – Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol – Apollon 1-0
    11.11 16:45 NED, Heracles – Feyenoord 1-1
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń – Salzburg 0-1
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 1-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos – Panathinaikos 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  9. #9
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,247
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-0
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-3
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 1-2
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 0-2
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 1-3
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-0
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 3-0
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-3
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  10. #10
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-1
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 1-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 1-1
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  11. #11
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 0-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-1
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-2
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-1
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 1-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 1-2
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,325
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-2
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 0-1
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 3-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-0
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 2-2
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 0-0
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  13. #13
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,375
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 0-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 1-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-1
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 0-1
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0

  14. #14
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,203
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-1
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 1-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-1
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 0-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 0-0
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-0

  15. #15
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,423
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-0
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 1-2
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-0
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 2-1
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-0
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 0-2
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-2
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  16. #16
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,512
    10.11 16:30 BOS, Zrinjski - Sarajevo 1-0
    10.11 19:00 SUI, Thun - Basel 0-1
    10.11 21:30 POR, FC Porto - Braga 2-1
    11.11 14:30 BEL, Anderlecht - Gent 1-0
    11.11 15:00 CYP, AEL Limassol - Apollon 1-0
    11.11 16:45 NED, Heracles - Feyenoord 1-1
    11.11 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Salzburg 1-2
    11.11 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    11.11 17:30 CRO, Lok. Zagreb - Din. Zagreb 0-1
    11.11 18:30 GRE, Olympiakos - Panathinaikos 2-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •