Marsz Niepodległości 2018

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jaco
    Legionista
    • 10.2003
    • 19648

    #31
    Zamieszczone przez bloniaq
    Ja miałem na myśli Hankę, kodziarzy i ubywateli.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

    Komentarz

    • bloniaq
      Administrator
      • 03.2011
      • 6223

      #32
      Domyślam się Jacku. Wydymani bez mydła. Niemniej jednak, w kontekście RN, to też, jakby nie patrzeć, szach i mat chyba.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

      Józef Mackiewicz

      Komentarz

      • Jaco
        Legionista
        • 10.2003
        • 19648

        #33
        Zamieszczone przez bloniaq
        Domyślam się Jacku. Wydymani bez mydła. Niemniej jednak, w kontekście RN, to też, jakby nie patrzeć, szach i mat chyba.
        Zawsze chodziłem na MN jako Polak a nie jako przedstawiciel RN. Liczę, że członkowie i sympatycy RN takoż.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

        Komentarz

        • bloniaq
          Administrator
          • 03.2011
          • 6223

          #34
          Zamieszczone przez Jaco
          Zawsze chodziłem na MN jako Polak a nie jako przedstawiciel RN. Liczę, że członkowie i sympatycy RN takoż.
          Ja również. Możliwe, że teraz ciężko mi się będzie oprzeć wrażeniu, że dokonało się pewne wrogie przejęcie tego wydarzenia i uczestniczę w jakiejś politycznej rozgrywce, a nie po prostu upamiętniam marszem Narodowe Święto Niepodległości. No bo chyba to nie problem dla rządu i prezydenta poczynić pewne uhonorowania dotychczasowych organizatorów, którzy przez kodziarnianą administrację zostali zablokowani. W imię tej jedności Polaków, którym Niepodległość jest droga.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

          Józef Mackiewicz

          Komentarz

          • LegijnyPatriota
            Legionista
            • 05.2009
            • 147

            #35
            Ciekawa zagrywka bo nawet jak sąd uzna że Marsz może się odbyć to rządowe uroczystości mają pierwszeństwo i nic to już nie zmieni. Bez względu na wszystko to uważam że wszyscy powinniśmy iść niezależnie co myślimy, bo to będzie ciekawe doświadczenie jak Prezydent stanie na czele i poprowadzi Marsz Patriotów, Narodowców + zagorzałych PiSowców których na MN by nie było ale dołączą po tej decyzji. Myślę nawet że to szansa dla RN by przeciągnąć na swoją stronę nowe osoby ale przede wszystkim to jest szansa budowy jednej wielkiej siły przeciwko wszelkiej maści kodomitom itd.

            Komentarz

            • Jaco
              Legionista
              • 10.2003
              • 19648

              #36
              Zamieszczone przez bloniaq
              Ja również. Możliwe, że teraz ciężko mi się będzie oprzeć wrażeniu, że dokonało się pewne wrogie przejęcie tego wydarzenia i uczestniczę w jakiejś politycznej rozgrywce, a nie po prostu upamiętniam marszem Narodowe Święto Niepodległości. No bo chyba to nie problem dla rządu i prezydenta poczynić pewne uhonorowania dotychczasowych organizatorów, którzy przez kodziarnianą administrację zostali zablokowani. W imię tej jedności Polaków, którym Niepodległość jest droga.
              Ale to chyba nie ja powinienem być adresatem Twojego posta, prawda?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz

              • Jaco
                Legionista
                • 10.2003
                • 19648

                #37
                Zamieszczone przez LegijnyPatriota
                zagorzałych PiSowców których na MN by nie było ale dołączą po tej decyzji.
                Ciekawa hipoteza, tylko szkoda, że nieprawdziwa.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

                Komentarz

                • martex
                  Czerwona kartka
                  • 07.2018
                  • 40

                  #38
                  Zamieszczone przez LegijnyPatriota
                  Ciekawa zagrywka bo nawet jak sąd uzna że Marsz może się odbyć to rządowe uroczystości mają pierwszeństwo i nic to już nie zmieni. Bez względu na wszystko to uważam że wszyscy powinniśmy iść niezależnie co myślimy, bo to będzie ciekawe doświadczenie jak Prezydent stanie na czele i poprowadzi Marsz Patriotów, Narodowców + zagorzałych PiSowców których na MN by nie było ale dołączą po tej decyzji. Myślę nawet że to szansa dla RN by przeciągnąć na swoją stronę nowe osoby ale przede wszystkim to jest szansa budowy jednej wielkiej siły przeciwko wszelkiej maści kodomitom itd.
                  Będziesz budował za to swoje kochane państwo z nowymi obywatelami z Azji. Ja zawsze wiedziałem, że polskie społeczeństwo jest upośledzone i tylko udają najmądrzejszych gadając na Niemców, Francuzów itd że są głupi i naiwni. A PIS razem z PO rozgrywają was jak chcą i własnie przejeli marsz.

                  Komentarz

                  • LegijnyPatriota
                    Legionista
                    • 05.2009
                    • 147

                    #39
                    Zamieszczone przez Jaco
                    Ciekawa hipoteza, tylko szkoda, że nieprawdziwa.
                    dlaczego? Wiem że wielu PiSowców na MN przychodziło ale jest też wielu zapatrzonych w swoich liderów którzy w tej sytuacji przyjdą pierwszy raz przede dla Dudy.

                    Komentarz

                    • Jaco
                      Legionista
                      • 10.2003
                      • 19648

                      #40
                      Zamieszczone przez martex
                      Ja zawsze wiedziałem, że polskie społeczeństwo jest upośledzone
                      Na szczęście w małej części. Szkoda, że akurat na ciebie to trafiło.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

                      Komentarz

                      • bloniaq
                        Administrator
                        • 03.2011
                        • 6223

                        #41
                        Zamieszczone przez Jaco
                        Ale to chyba nie ja powinienem być adresatem Twojego posta, prawda?
                        Nie no, jak najbardziej Ty. Tak sobie tylko dywaguję z Tobą o motywacjach i odczuciach względem uczestnictwa w Marszu. Mam nadzieję, że nie odebrałeś tego jako jakiś wyrzut w Twoją stronę.
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

                        Józef Mackiewicz

                        Komentarz

                        • Jaco
                          Legionista
                          • 10.2003
                          • 19648

                          #42
                          Zamieszczone przez LegijnyPatriota
                          dlaczego? Wiem że wielu PiSowców na MN przychodziło ale jest też wielu zapatrzonych w swoich liderów którzy w tej sytuacji przyjdą pierwszy raz przede dla Dudy.
                          Ja z kolei wiem, że wielu przychodziło i przyszłoby nawet bez decyzji Hanki. A jeśli dojdą też nowi, to MN będzie liczniejszy. I chyba to dobrze. Czy nie?
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

                          Komentarz

                          • Jaco
                            Legionista
                            • 10.2003
                            • 19648

                            #43
                            Zamieszczone przez bloniaq
                            Nie no, jak najbardziej Ty. Tak sobie tylko dywaguję z Tobą o motywacjach i odczuciach względem uczestnictwa w Marszu. Mam nadzieję, że nie odebrałeś tego jako jakiś wyrzut w Twoją stronę.

                            No bo chyba to nie problem dla rządu i prezydenta poczynić pewne uhonorowania dotychczasowych organizatorów, którzy przez kodziarnianą administrację zostali zablokowani.
                            Nie jestem w rządzie ani w otoczeniu prezydenta.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

                            Komentarz

                            • LegijnyPatriota
                              Legionista
                              • 05.2009
                              • 147

                              #44
                              Zamieszczone przez martex
                              Będziesz budował za to swoje kochane państwo z nowymi obywatelami z Azji. Ja zawsze wiedziałem, że polskie społeczeństwo jest upośledzone i tylko udają najmądrzejszych gadając na Niemców, Francuzów itd że są głupi i naiwni. A PIS razem z PO rozgrywają was jak chcą i własnie przejeli marsz.
                              Tylko że z takim podejściem polska prawica nigdy nic nie osiągnie, niestety. Ja wiem że PiS to zło. Ale 90% głosujących na nich też by tak stwierdziło gdyby ktoś ich uświadomił, albo też to wiedzą ale wybierają "mniejsze zło". To jest 100-lecie, warto być razem a nie po raz kolejny się dzielić bo tak to można by zrobić tysiąc różnych marszów bo każdy myśli inaczej. Po za tym nawet jak PiS "przejął marsz" to liderzy RN, MN powinni z klasą na miejscu rozegrać to tak by nikt nie miał wątpliwości czyj Marsz jest w rzeczywistości. Z resztą kto ma wiedzieć ten i tak będzie wiedział swoje.

                              Komentarz

                              • bloniaq
                                Administrator
                                • 03.2011
                                • 6223

                                #45
                                Zamieszczone przez Jaco
                                Nie jestem w rządzie ani w otoczeniu prezydenta.
                                Ależ wiem Jacku. Po prostu wysnułem przypuszczenie, że to nie problem, więc byłoby to najlepszym świadectwem dobrej woli, i całkowicie zatarłoby możliwość opisywaną w pierwszym zdaniu tamtego posta. Gdyby jednak tego gestu zaniechano, możnaby przypuszczać że to jednak wrogie przejęcie czyli rozgrywka. A to mogłoby rodzić pewną konsternację dla kogoś kto po prostu chciał maszerować jako Polak. Niektórzy mógliby nawet uwierzyć, że to, nie daj Boże, jakaś komitywa, jak zasugerował Bosak. Nie spodziewałem się, że takie dywagacje weźmiesz do siebie.
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

                                Józef Mackiewicz

                                Komentarz

                                Pracuję...