Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 237

Wątek: Marsz Niepodległości 2018

Legionista Awatar Foxx
    3 godziny po Bosaku:

https://dorzeczy.pl/kraj/83252/Bedzi...e-rozmowy.html

ale faktycznie się znalazł.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Ja jade do Wrocka na marsz, nie będe brał udziału w tym śmiesznym przedstawieniu z księciem od chanukowych świeczek i imigrantów. RN dzivki systemu.

Legionista

e:
    Pożyjemy, zobaczymy bo wp.pl z wiarygodnością nie mają nic wspólnego, tutaj też powołują się na jakieś "nasze źródło".
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 09-11-2018 o 14:47

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    Czytanie, że Morawiecki jest lepszym politykiem od Tuska to już zbyt wysoki poziom abstrakcji jak dla mnie
    Też się obśmiałem, a także kilka osób, którym dałem te wynurzenia do przeczytania

Legionista Awatar Foxx
    I na zdrowie Ja nie muszę się podpierać czyimś śmiechem, by oceniać to, co tu czytam. Dla odmiany, pisząc podaję argumenty, które są podstawą moich opinii.

Czy te osoby skomentowały jakoś zapowiadaną przez Ciebie "analizę" wyników wyborów samorządowych?
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista Awatar midzi
    Nie musiały. Najlepszemu premierowi V RP zawdzięczam wszak wydłużenie weekendu do 12 listopada

Legionista Awatar Foxx
    Czyli identycznie, jak z wiosennym przesileniem. No, naprawdę totalna niespodziewanka

PS Może na wszelki wypadek im wytłumacz, że opinia o jakimś polityku, że jest lepszy od celebryty nie wiąże się z oceną jakości premierowania

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    3 godziny po Bosaku:

https://dorzeczy.pl/kraj/83252/Bedzi...e-rozmowy.html

ale faktycznie się znalazł.
    Hmm. Nie żebym znał standardy polityków i jakoś analizował miejsce na liście priorytetów obsługi mediów społecznościowych, ale być może, tylko być może, cisza ze strony Bąkiewicza miała jakieś uzasadnienie. Wyobrażam sobie, że mógł na przykład uczestniczyć w jakimś ważnym spotkaniu, ale podkreślam, że to tylko moja ślepa hipoteza...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Posłuchajcie sobie, jaja jak berety... Organizujemy marsz, ale nie wiemy co się dzieje.

https://twitter.com/MWszechpolska/st...30841822531585

Legionista Awatar Foxx
    Przecież jedziesz do Wrocka, więc ani jaja ani berety nie wpłyną na komfort maszerowania

Legionista Awatar beka
    Dzisiaj od Tuska na luzie lepszy jest Morawiecki, który przecież się dopiero polityki uczy. Dość przypomnieć sposób załatwienia sprawy z Izraelem. Dla odmiany wystąpienia na forum międzynarodowym, czy w zagranicznych mediach pozwalają porównać, jak obaj sobie radzą w sytuacji, gdy rozmówcy nie składają się z klakierów.
    tak jak rozumiem Twoją argumentacją i się z nią zgadzam tak zacytowanego fragmentu kompletnie nie rozumiem. Przecież Morawiecki w polityce ma taką a nie inną rolę wyłącznie dlatego, że takie jest życzenie Kaczyńskiego. Jak tylko ten zmieni zdanie Morawiecki z polityki zniknie. No i sprawę z Izraelem trzeba było załatwiać, bo najpierw ta nieszczęsna została uchwalona - a wtedy to już MM był premierem.

Legionista Awatar VBS
    https://twitter.com/RBakiewicz/statu...19793011195904

"@RBakiewicz
    Obserwuj Obserwuj @RBakiewicz
    Więcej
    Jest porozumienie @StowMarszN że strona rządową w sprawie wspólnotowego marszu na setną rocznicę odzyskania Niepodległości.

Spotykamy się o godz. 14.00 na Rondzie Dmowskiego. O godz. 15.00 po przemówieniu @AndrzejDuda wymarsz w stronę Stadionu Narodowego."

Legionista
    Czołem koleżanki i koledzy,

podsumowując aktualną sytuację chciałbym przedstawić i przypomnieć kilka zagadnień.
    1. Utrzymujemy mobilizację na Marsz Niepodległości. Bierzemy flagi narodowe i oczywiście RN. Opaski RN. Ubieramy się dostojnie, schludnie (ma być 12 stopni C, sucho i bezwietrznie).
    2. Jesteśmy organizacją, a nie pospolitym ruszeniem dlatego podkreślam walor dyscypliny i hierarchiczności. Niech się to przejawi w punktualności, zgranym przemieszczaniem i utrzymywaniem komunikacji ZG - Szefowie województw - delegacja struktury wojewódzkiej.
    3. Na ten moment trwają ponowne negocjacje w sprawie. Wszystko wskazuje na to, że będzie wersja marszu dwuczłonowego. Przodem Duda z wojskiem, urzędnikami i poplecznikami (Kluby Gazety Polskiej jak znam życie). Wyraźnie oddzielony od prezydenckiego kordonem Straży Marszu Niepodległości, będzie szedł oryginalny Marsz Niepodległości (RN MW ONR ZŻ NSZ i wszyscy, którzy przyjadą na Marsz Niepodległości, m.in. NSZZ Solidarność jak deklarowała oraz organizacje katolickie i patriotyczne).
    4. W sieci pojawiają się liczne spekulacje prowadzące do eskalacji emocji, jak chociażby informacja, że wojsko będzie w jakiejś formie blokować MN. Pojawiło się dementi MON, że żadnych takich zamiarów nie ma. Żandarmeria będzie wspierać Policję tak samo jak przy akcjach typu "Znicz". Potrzebne jest trzymanie ciśnienia. Gorące serca owszem ale krew zimna. Przez te dni pracujemy na wizerunek narodowca jaki będzie na ekranach telewizji z połowy świata.
    5. Miejsce narodowców jest z narodem, marsz należy do narodu w drugiej kolejności do narodowców, którzy narodowi mają służyć. Upokorzenia i chwyty poniżej pasa ze strony obozu władzy nie sprowokowały naszych negocjatorów do uniesienia, na którym by później żerowano miesiącami. Za to my będziemy mieli narzędzia do podsumowywania polityki rządu i prezydenta ale już po tym święcie. Duda marszu nie przejął.
    6. Jutro spodziewajcie się przynajmniej jednego komunikatu podsumowującego sytuację i przedstawiającego plan działania, zadbajcie by ludzie z Waszych autobusów byli w niedzielę dobrze poinformowani.

Dziękuję.
    Krzysztof Tuduj

..

Legionista Awatar Foxx
    @krzysztofbosak
    Obserwuj Obserwuj @krzysztofbosak
    Więcej

Treść komunikatu wypracowanego przez rząd i @StowMarszN. #MarszNiepodległości i Marsz Biało-Czerwony będą skoordynowane w jeden wielki wspólny marsz, w którym każde zgromadzenie będzie mogło zachować swój własny charakter. Z niczego nie musimy rezygnować i idziemy razem!

To tyle na temat netowego bicia piany, chociaż zachęcam, by miłośnicy marszu z Andersenem nie rezygnowali z takiego pomysłu na obchody stulecia odzyskania niepodległości

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    tak jak rozumiem Twoją argumentacją i się z nią zgadzam tak zacytowanego fragmentu kompletnie nie rozumiem. Przecież Morawiecki w polityce ma taką a nie inną rolę wyłącznie dlatego, że takie jest życzenie Kaczyńskiego. Jak tylko ten zmieni zdanie Morawiecki z polityki zniknie. No i sprawę z Izraelem trzeba było załatwiać, bo najpierw ta nieszczęsna została uchwalona - a wtedy to już MM był premierem.
    Jest to bardzo trafna uwaga i to w trzech wymiarach.

1. Morawiecki jest jednym z dwóch autorów pierwszego podręcznika do prawa unijnego, jako prywatny przedsiębiorca wspierał akcje patriotyczne, a jako minister finansów skoordynował opracowanie i wdrożenie pierwszej spójnej strategii od umiarkowanie udanego "Planu Balcerowicza".

2. Ustawa o IPN nie była jedyną niespodzianką resortu Ziobry w czasie urzędowania Morawieckiego. Widzieliśmy więc, jak koalicjant serwuje, a premier odbija. To tylko wzmacnia moją argumentację

3. Oczywiście masz rację w kwestii skali sprawstwa Kaczyńskiego. Jest to dobra okazja do przypomnienia, kto taką rolę pełnił w przypadku Tuska:

- Była pomoc ze strony CDU dla KLD. Ale znacznie więcej do powiedzenia mają na ten temat Tusk i Bielecki. Tyle chciałem w tej sprawie powiedzieć - stwierdził Paweł Piskorski na antenie TVN24. Były polityk PO opowiadał też o kulisach finansowania partii politycznych w latach 90. - Polska na początku lat 90. to była Polska, w której biznesmeni finansowali politykę gotówką, nie było jasnych reguł - mówił. Tłumaczył też, że ujawnianie tych rewelacji po upływie ponad 20 lat to nie polityczna zemsta ani promocja książki, którą właśnie wydaje. - Nie chcę robić sztucznej promocji. Ta książka nie jest po to, aby obnażyć, czy uderzyć, ona jest po to, aby zrozumieć. Po 25 latach stać nas na to, zamiast taniego moralizatorstwa, które uprawiają Tusk i Kaczyński - stwierdził w rozmowie na antenie stacji.
    https://www.newsweek.pl/polska/donal...weekpl/31ng0qr

Andrzej Olechowski to jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej. Uważa, że niemieckie pieniądze rzeczywiście mogły wspierać KLD, zgodnie z tezami Pawła Piskorskiego.

W swojej książce stwierdził on, że niemiecka CDU mogła finansować dawną partię Tuska. Wymianą pieniędzy mieli zajmować się lider KLD, Jan Krzysztof Bielecki, oraz szef CDU, Helmut Kohl, kanclerz Niemiec.
    http://www.fronda.pl/a/olechowski-po...kld,37389.html

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Czy naprawdę nie sądzicie, że to jest jedna wielka ustawka PiS/rząd+PO+prezydent? Nie dopuszczacie takiego wariantu? Obserwacja ostatnich 24 godzin, kolejnych wpisów na TT wypowied, znikąd przygotowanych materiałów video z dopiero co wymyślonym marszem... Moim zdaniem (na tę chwilę) nie pozostawia wątpliwości, że całość jest ukartowana na wyrugowanie MN. Po prostu śmierdzi na kilometr.
    Mam nadzieję, Woytku, że teraz trochę inaczej to widzisz.
    Czy jednak nie?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar BlackAdder
    WSZYSCY naaaaa Maaarszzzz !!!

"Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Bosak non stop w onetach czy tvnach daje do myślenia nie? Wielka szkoda, że marsz jest w rękach takich ludzi

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Bosak non stop w onetach czy tvnach daje do myślenia nie?
    Że co?

Brawo PFN

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Brawo PFN
    osobo, bo nie wiem czy twa poprawność polityczna rozróżnia płcie, jebnij się w łeb, byle mocno, żebym nie musiał poprawiać. (twoi rodzice na pewno żałują, że nie zaufali unimilowi).
    Biało-czerwonych kwiatów niosąc naręcze, chłopcy z Warszawy spalili tęcze.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Mam nadzieję, Woytku, że teraz trochę inaczej to widzisz.
    Czy jednak nie?
    teraz widzę to tak:

Legionista Awatar bloniaq
    Jakaś "selekcja na bramkach" ponoć występuje. Z jednej strony, dla mnie taki przykładowo Czarny Blok to szkodnicy, których na tym marszu nie powinno być - niezależnie od całego zamieszania z tym kto jest organizatorem - a siłowe wyjebanie ich i ich gości "oddolnie" czy przez Straż Marszu, czy psiarnie, samo w sobie już by szkodziło. Z drugiej strony CHWDP za jakieś prewencyjne zatrzymania w stylu z czasów rządów PO.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 11-11-2018 o 12:32
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Jakaś "selekcja na bramkach" ponoć występuje. Z jednej strony, dla mnie taki przykładowo Czarny Blok to szkodnicy, których na tym marszu nie powinno być - niezależnie od całego zamieszania z tym kto jest organizatorem - a siłowe wyjebanie ich i ich gości "oddolnie" czy przez Straż Marszu, czy psiarnie, samo w sobie już by szkodziło. Z drugiej strony CHWDP za jakieś prewencyjne zatrzymania w stylu z czasów rządów PO.
    Czarny Blok to szkodnicy, bo mówią głośno o dzisiejszych problemach Polski, a nie ciągle żyją historią ?

Akurat przyjechał na marsz do Warszawy, zobaczyć jak to będzie wyglądać i mam pytanie: w tej Warszawie żyją jeszcze jacyś Polacy ? Od ***** ukrow, bialorusow, ciapakow, mudzinow, skosniookich, ormian itd. idziesz do hotelu a tam połowę gości - ciapaki.

Legionista
    Ja mam obawę, że dzisiejsze zdjęcia Dudy na tle flag ONRu(chyba nikt nie zaprzeczy, że większość społeczeństwa ma do nich zdecydowanie negatywny stosunek) zostaną wyciągnięte przez Tuska przed drugą turą wyborów prezydenckich...

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez martex Zobacz posta
    Czarny Blok to szkodnicy, bo mówią głośno o dzisiejszych problemach Polski, a nie ciągle żyją historią ?

Akurat przyjechał na marsz do Warszawy, zobaczyć jak to będzie wyglądać i mam pytanie: w tej Warszawie żyją jeszcze jacyś Polacy ? Od ***** ukrow, bialorusow, ciapakow, mudzinow, skosniookich, ormian itd. idziesz do hotelu a tam połowę gości - ciapaki.
    Zacytuję pewnego osobnika: Wypad, pajacu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chmielo
    Żyją, ale nie pomieszkują w hotelach, także tam ich nie uświadczysz.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Zacytuję pewnego osobnika: Wypad, pajacu.
    Z takim podejsciem, za 5 lat jaki katalog stolicy polecasz dla swojej stolicy? Czy raczej preferujesz uzbeko/tadzycką Moskwe czy raczej ciapaty Berlin?

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Żyją, ale nie pomieszkują w hotelach, także tam ich nie uświadczysz.
    Na ulicy teź was ciężko uświadczyć, czy w różnych sklepach,kawiarniach itd. bo wszystko obsadzone obcymi.

" NIE WIEM JAK TO JEST ZABIĆ CZŁOWIEKA , ZABIJAŁEM TYLKO KOMUNISTÓW " - RAFAŁ GAN-GANOWICZ

Legionista Awatar Koras(L)
    Z takim podejsciem, za 5 lat jaki katalog stolicy polecasz dla swojej stolicy? Czy raczej preferujesz uzbeko/tadzycką Moskwe czy raczej ciapaty Berlin?

Na ulicy teź was ciężko uświadczyć, czy w różnych sklepach,kawiarniach itd. bo wszystko obsadzone obcymi.
    Wypie.rdalaj jak najszybciej do siebie na wioskę. Tam będziesz miał samych Polaków.

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Legionista Awatar Stout
    Ale od wsi to ty się odczep ,bo byś jajków i mlika nie miał .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów