Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 85

Wątek: Legia - Górnik Zabrze [14. kol. Ekstraklasy 2018/19, 03.11.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Czerwuś powinien być dla Jędzy.
    To był prawie taki sam faul jak nieco wcześniej na Szymańskim, więc ....?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Kuchy King

Czy można już mówić o stylu Kuchego w kontekście wykonywania karnych
    ma Lewandowski powazna konkurencje w reprezentacji

Czy mi się wydawało ale Kuchy cały czas się patrzył na bramkarza !! ...ale mi zaimponowałeś

Legionista Awatar Raffels
    3-0 to bardzo niebezpieczny wynik...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Kto dziś sędziuje? Najlepszy sędzia od dawna.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Spotkanie Legii z Górnikiem Zabrze poprowadzi Wojciech Myć. Arbiter z Lublina prowadził w tym sezonie jeden mecz z udziałem "Wojskowych" - z Chojniczanką w ramach Pucharu Polski.
    LL!
    WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Legionista
    Niesamowite jak wielką różnicę w kulturze gry i postrzeganiu jakości zawodników może zrobić obecność trenera.

Szkoda, że nie padło na 5-0 czy 6-0. Ale trudno, polskie zespoły są solidarne i nie lubią wysoko wygrywać.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Bonhart
    O Lasyku tez tak sie mowilo jak nam sedziowal za 1 razem... Ale fakt, chlop gwizdal poprawnie, bez wydziwiania.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Niesamowite jak wielką różnicę w kulturze gry i postrzeganiu jakości zawodników może zrobić obecność trenera.

Szkoda, że nie padło na 5-0 czy 6-0. Ale trudno, polskie zespoły są solidarne i nie lubią wysoko wygrywać.
    Mogło też zwyczajnie braknąć pary, 3 mecz w 8 dni, a we wtorek było 120 min do tego.

Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    O Lasyku tez tak sie mowilo jak nam sedziowal za 1 razem... Ale fakt, chlop gwizdal poprawnie, bez wydziwiania.
    Racja. A dziś to chyba nie poprawnie, a idealnie gwizdał.
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar mski
    Wiem, wiem, że zabrzmi to conajmniej dziwnie ale liczyłem że powieziemy ich szóstką Brawa za dziś dla każdego zawodnika i tyle w temacie!

Legionista Awatar Jestem
    Zdecydowana większość naszych piłkarzy pokazała dzisiaj zwyżkę formy mimo 120 minut w Gliwicach.
    To co będzie na wiosnę? Strach się bać

p.s. Wbrew pozorom o wynik w Szczecinie nie jestem całkowicie spokojny ale może być fajnie do oglądania.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Mogło też zwyczajnie braknąć pary, 3 mecz w 8 dni, a we wtorek było 120 min do tego.
    Miałem na myśli wykorzystanie stuprocentowych sytuacji, a nie szaleńcze gonienie za kolejnymi bramkami. Od tego wolę mądre bieganie/stanie i oszczędzanie się na Pogoń, która jest rywalem 10 razy mocniejszym niż Górnik.

Jakbyśmy dzisiaj z nimi nie wygrali wyraźnie, to byłby wstyd. Tam to pewnie 9 zawodników to niesamowite drewno, które musi tą piłkę przyjmować na 3-4 kontakty bo inaczej wyląduje w trybunach. Rozumiem stawianie na młodzież, ale ta młodzież nie powinna być aż tak słaba jak większość zawodników Górnika. Trochę Brosza zarząd skrzywdził. Dostali ponad 30 mln od miasta i żeby z tego ściągnąć tylko i wyłącznie największe Hiszpańskie drewno w historii naszej ligi(czyli ten cały Jimenez) a nie żadnego doświadczonego a przy tym dobrego zawodnika? Ta CJL by się rozwijała szybciej i lepiej gdyby mogli podpatrywać dobrych zawodników.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Raffels
    Martins gość, którego Legia potrzebowała od dawna. IMO znacznie lepsza wersja Moulina i grając przed defensywnym pomocnikiem daje dużo więcej jakości w ofensywie. Gdybyśmy mieli kogoś lepszego na skrzydło i prawdziwą dychę(takiego Vadisa np.) to w ofensywie byłby kosmos.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

cud, miód i orzeszki!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Miałem na myśli wykorzystanie stuprocentowych sytuacji, a nie szaleńcze gonienie za kolejnymi bramkami. Od tego wolę mądre bieganie/stanie i oszczędzanie się na Pogoń, która jest rywalem 10 razy mocniejszym niż Górnik.

Jakbyśmy dzisiaj z nimi nie wygrali wyraźnie, to byłby wstyd. Tam to pewnie 9 zawodników to niesamowite drewno, które musi tą piłkę przyjmować na 3-4 kontakty bo inaczej wyląduje w trybunach. Rozumiem stawianie na młodzież, ale ta młodzież nie powinna być aż tak słaba jak większość zawodników Górnika. Trochę Brosza zarząd skrzywdził. Dostali ponad 30 mln od miasta i żeby z tego ściągnąć tylko i wyłącznie największe Hiszpańskie drewno w historii naszej ligi(czyli ten cały Jimenez) a nie żadnego doświadczonego a przy tym dobrego zawodnika? Ta CJL by się rozwijała szybciej i lepiej gdyby mogli podpatrywać dobrych zawodników.
    Górnik ma defensywę na takim poziomie, że wiadomym było, że sytuacji nie zabraknie. Dobrze i tak, że te cztery ustrzelili.

Kocur Awatar Paw(L)ak
    Jak fajnie się ogląda taką Legię, że wiadomo że wygra. 1:0, 2:0, 3:0 czy tam 4:0, wygra po prostu i chvj. Widać, że mamy PANA trenera na ławce. Jak to wszystko ładnie z@pierdala. W tym Liege, chyba serio odpuścili zajebistego treneiro. Coraz mniej się dziwię, że grajkowie stamtąd, mogą za nim tęsknić i domagać się jego powrotu. A w Legii pod jego panowaniem? Nagy przeżywa renesans swojej formy, gra najlepiej od kiedy zawitał do Legii, Carlitos wreszcie pokazuje swój potencjał, Martins trzyma za mordę cały środek pola. Dzisiaj mogło być 5, nawet 6:0, no ale dobra. Czwórka też fajnie wygląda. Żabole oddali więcej niż jeden, celny strzał na naszą bramkę?
    Ostatnio edytowane przez Paw(L)ak ; 03-11-2018 o 23:32
    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''↑

I ta teleportacja Hlouska przed asystą

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Tak to powinno wyglądać w konfrontacji z ogórami . Kiedyś któryś z kabaretów miał skecz w którym opisane było że w rzeźni wszystko jest proste : świnia , prąd , bzzzzzzz . Dziś na boisku też było prosto : Górnik , Legia , 4:0 .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez normal Zobacz posta
    i Królewskie smakuje cudownie!
    najgorsze szczyny, jakie mogą być. W jednym rzędzie z najniższą półką z biedry albo lidla.

Tak powinien wyglądać każdy mecz Wielkiej Legii w tej gówno wartej lidze. Niestety takie mecze zdarzają nam się niezmiernie rzadko.
    Jędza cud, że nie wyleciał za boiskowy bandytyzm, ale ślepiec Musiał na varze. Czerwo.
    Jest jakieś info co do Remyego ? Facet nie gra od wielu miesięcy i nie wiadomo kiedy wraca do gry. Kabaret jakiś.
    Transfer środkowego obrońcy w zimie wydaje się priorytetem.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Tak to powinno wyglądać w konfrontacji z ogórami . Kiedyś któryś z kabaretów miał skecz w którym opisane było że w rzeźni wszystko jest proste : świnia , prąd , bzzzzzzz . Dziś na boisku też było prosto : Górnik , Legia , 4:0 .
    Skecz Kabaretu moralnego niepokoju

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Skecz Kabaretu moralnego niepokoju
    No przecież !

Legionista Awatar startowiec55
    Być może Górnik miał jeszcze w nogach środowy pojedynek. My teoretycznie graliśmy jeden dzień wcześniej. Mecz ustawiła bramka zdobyta przez Carlitosa. Po golu na 2-0 z Górnika uszło powietrze. W drugiej połowie bardziej zabezpieczyliśmy tyły, ponieważ wyciągnęliśmy wnioski po remisie z Wisłą.

Na razie jestem wyznaczony do wykonywania rzutów karnych. Muszę jeszcze nieco potrenować, aby podczas nich być bardziej spokojnym. Ćwiczę razem z naszymi bramkarzami. Wyniki ostatnich meczów nie były najlepsze, ale nasza gra wcale nie była zła. Ostatnim starciem, w którym całkowicie zawiedliśmy, było spotkanie z Wisłą Płock. Od tego czasu w każdym pojedynku prezentujemy się dobrze. Pierwszej części oprawy nie widziałem, bo śpiewaliśmy hymn. Podczas drugiej byliśmy już w drodze do szatni. Śmialiśmy się, że być może powinniśmy dokończyć mecz na bocznym boisku. Podczas przerwy nie wybiegliśmy jednak tam, aby się rozgrzewać. Wiedziałem o akcji kibiców już jakiś czas temu. To bardzo ważny przekaz, że śpiewamy "kiedy my żyjemy", a nie "póki my żyjemy". Takie wartości jak hymn narodowy nabywamy, kiedy się rodzimy i przekazujemy z pokolenia na pokolenie, dlatego chwała naszym kibicom.

Kuchy King i tyle w temacie!
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Antares
    Że co? Masz Jędzę, Wieteską, Pazdana, Remy'ego, który chyba do wiosny wróci oraz od biedy jeszcze przez pół roku Astiza i według Cb transfer środkowego obrońcy jest priorytetem? Na ten moment to najmocniej obsadzona pozycja w drużynie. Latem Pazdan i Astiz mogą odejść i dopiero wtedy trzeba myśleć nad ewentualnymi transferami tam, ale nie zimą.

Priorytetem to powinien być skrzydłowy, bo na dwa miejsca jest dwóch piłkarzy. Całe szczęście, że Nagy wrócił do żywych. A Vesović na takie mecze gdzie dominujemy i rywal tylko z jakąś kontrą od czasu do czasu próbuje wyjść to Veso jest idealnym bocznym obrońcą, bo wiele daje w ofensywie. Gorzej jest gdy rywal spycha do obrony.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar klinton
    Oho. Zaczyna się ból dupy reszty kraju, bo wracamy na właściwe tory. Normalnie sprzężenie zwrotne
    Słychać wycie? Znakomicie

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    najgorsze szczyny, jakie mogą być. W jednym rzędzie z najniższą półką z biedry albo lidla.

Tak powinien wyglądać każdy mecz Wielkiej Legii w tej gówno wartej lidze. Niestety takie mecze zdarzają nam się niezmiernie rzadko.
    Jędza cud, że nie wyleciał za boiskowy bandytyzm, ale ślepiec Musiał na varze. Czerwo.
    Jest jakieś info co do Remyego ? Facet nie gra od wielu miesięcy i nie wiadomo kiedy wraca do gry. Kabaret jakiś.
    4:0 i dalej marudzenie...

Ogółem jak byłem sceptycznie nastawiony do Sa Pinto, tak teraz widać, że gość jest naprawdę dobry. W trakcie sezonu odbudował zespół fizycznie, sama gra jest IMHO o wiele lepsza niż za Berga czy Czerczesowa. Potrafimy grać zarówno długą piłką jak i na małej przestrzeni i przede wszystkim nie bazujemy na jednym piłkarzu(Rado/Duda/Vadis), bo jest Cafu,Nagy,Szymański,Carlitos,nawet Vesovic dzisiaj pokazał, że potrafi.
    Aż ciężko sobie teraz wyobrazić, że ten sam zespół wyłapał gongi ze Słowakami czy Luksemburgiem. W końcu jest tak, że to porażka jest zaskoczeniem a nie dobry występ.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar Marcino
    Dominacja, Górnik nie istniał dłużej niż przez 2 minuty przy swoich akcjach.
    Wraca Legia, której trzeba się bać, gdzie przyjedzie ktoś na Ł3 i w szatni się obsra prosząc o najniższy wymiar kary.

Pinto odwalił kawał dobrej roboty, nie grają nazwiska, grają najlepsi zawodnicy.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Przekonujące zwycięstwo po dobrym meczu, czyli to, czego było nam trzeba. Carlitos powoli się rozkręca, jego styl gry niektórych irytuje, ale dopóki zdobywa gole i asysty powinien wychodzić w podstawowym składzie. Martins w tej chwili też pewniak do pierwszego składu, dużo widzi na boisku i potrafi ładnie podać.

No i Kuchy z kolejną brameczką Jak widać trener słusznie dalej wystawia go w składzie, mimo sprzeciwu niektórych osób
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez oczkovski Zobacz posta
    Czy mi się wydawało ale Kuchy cały czas się patrzył na bramkarza !! ...ale mi zaimponowałeś
    Też na to uwagę zwróciłem. Cały czas głowa do góry i kontroluje, gdzie się bramkarz rzuca.
    Zupełnie odwrotne wrażenie Carlitos przy pierwszym golu. Głowa w dół i kopnięcie w stronę bramki, a nuż wpadnie.
    Na szczęście nie liczy się moje wrażenie, a skuteczność napastnika.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Koras(L)
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Twoje życie musi być bardzo smutne...

Cum Debita Reverentia - www.kabaty.xt.pl - Osiedle Kabaty

Muszę przypiać z zachwytu. Od czasów Magiery najlepsza Legia jaką oglądam. Co do czerwonej dla Jędzy... W ostatnich meczach ktoś w Jędze tak wszedł (nie pamiętam meczu) i po varze chyba było czerwo? Dobrze nie pamiętam?

Uprawnienia umieszczania postów