Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Finały, 2. kolejka (03.11.2018 - 04.11.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Finały, 2. kolejka (03.11.2018 - 04.11.2018)

    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, księciuniu - Zygo
    Grupa A, LOL3K - St.Maro (2-0-4, 35-34)

    Grupa B, Krawczol - Tom Kruz (0-0-1, 3-4)
    Grupa B, Mar.Cin - Meazza

    Grupa C, leh71 - Mu(L)timaster
    Grupa C, OLIUSTKA - (L)ookasch

    Grupa D, Szawar - emil83 (1-0-3, 30-43)
    Grupa D, Net - trzeci

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    Zygo
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 1-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 1-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 1-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-1
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,131
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 1-2
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-0
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 2-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-2

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,862
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  5. #5
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,869
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 1-2
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-2
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-2

  6. #6
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,250
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 1-2
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-3
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 4-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 0-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-0
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-2
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-4
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  7. #7
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,330
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 0-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-2
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 0-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 0-2

  8. #8
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,167
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-2
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 1-2
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-0
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-0
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-3
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  9. #9
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,512
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-2
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 0-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-2

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,325
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-2
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-2
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 3-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-2
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-2
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 0-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  11. #11
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,632
    03.11 15:00 CZE, Ostrava – Pilzno 1-0
    03.11 15:00 GRE, Atromitos – PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic – Hearts 1-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo – Zeljeznicar 1-0
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos – AEK 1-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 1-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg – Midtjylland 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  12. #12
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 1-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-2
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 0-2
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-0

  13. #13
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,375
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 1-0
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 0-2

  14. #14
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,423
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-2
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 1-2
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 1-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-0
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-0
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-3
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  15. #15
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,203
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 0-0
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-1
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 2-0
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 0-1
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-1
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 1-2

  16. #16
    03.11 15:00 CZE, Ostrava - Pilzno 1-1
    03.11 15:00 GRE, Atromitos - PAOK 0-2
    03.11 16:00 SCO, Celtic - Hearts 3-1
    03.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    03.11 17:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    03.11 18:00 BEL, Genk - Club Brugge 2-1
    03.11 18:00 GRE, Panathinaikos - AEK 1-2
    04.11 17:00 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
    04.11 17:30 CRO, Osijek - Din. Zagreb 0-2
    04.11 18:30 DEN, Esbjerg - Midtjylland 0-2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •