Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 101

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [13. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.10.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar St.Maro

Jagiellonia Białystok - Legia [13. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.10.2018, godz. 20:30]

5 ostatnich spotkań Legii:
    • 4-1 Miedź Legnica (w, liga) - Cafú x2, Kucharczyk, Carlitos
    • 1-0 Chojniczanka Chojnice (w, PP) - Pazdan
    • 1-1 Arka Gdynia (d, liga) - Kucharczyk
    • 1-0 Śląsk Wrocław (w, liga) - Cafú
    • 3-3 Wisła Kraków (d, liga) - Nagy, Carlitos x2

5 ostatnich spotkań Jagielloni:
    • 3-1 Górnik Zabrze (w, liga) - Bezjak, Novikovas, Frankowski
    • 1-0 Lechia Dzierżoniów (w, PP) - Świderski
    • 0-4 Śląsk Wrocław (d, liga)
    • 1-1 Korona Kielce (w, liga) - Novikovas
    • 2-1 Pogoń Szczecin (d, liga) - Frankowski, Runje

ligowe mecze z Jagiellonią:
    Kod:
    ogółem: 33  14-10-9  40-29
       dom: 16   9- 3-4  21-13
    wyjazd: 17   5- 7-5  19-16

1. 1987/88, 1987.11.21 Legia - Jagiellonia Białystok 1-0
      2. 1987/88, 1988.06.18 Jagiellonia Białystok - Legia 2-0
      3. 1988/89, 1988.10.29 Legia - Jagiellonia Białystok 2-0
      4. 1988/89, 1989.06.11 Jagiellonia Białystok - Legia 1-1
      5. 1989/90, 1989.11.05 Jagiellonia Białystok - Legia 0-0
      6. 1989/90, 1990.05.16 Legia - Jagiellonia Białystok 2-0
      7. 1992/93, 1992.08.19 Jagiellonia Białystok - Legia 3-1
      8. 1992/93, 1993.03.21 Legia - Jagiellonia Białystok 1-0
      9. 2007/08, 2007.11.09 Legia - Jagiellonia Białystok 0-0
     10. 2007/08, 2008.05.07 Jagiellonia Białystok - Legia 1-2
     11. 2008/09, 2008.08.24 Legia - Jagiellonia Białystok 2-0
     12. 2008/09, 2009.03.13 Jagiellonia Białystok - Legia 2-1
     13. 2009/10, 2009.10.03 Jagiellonia Białystok - Legia 2-0
     14. 2009/10, 2010.04.19 Legia - Jagiellonia Białystok 2-1
     15. 2010/11, 2010.11.06 Legia - Jagiellonia Białystok 2-0
     16. 2010/11, 2011.05.13 Jagiellonia Białystok - Legia 0-0
     17. 2011/12, 2011.11.07 Jagiellonia Białystok - Legia 0-0
     18. 2011/12, 2012.04.29 Legia - Jagiellonia Białystok 1-1
     19. 2012/13, 2012.11.10 Legia - Jagiellonia Białystok 1-2
     20. 2012/13, 2013.05.11 Jagiellonia Białystok - Legia 0-3
     21. 2013/14, 2013.09.25 Jagiellonia Białystok - Legia 2-3
     22. 2013/14, 2014.03.02 Legia - Jagiellonia Białystok 0-3
     23. 2014/15, 2014.08.15 Jagiellonia Białystok - Legia 0-3
     24. 2014/15, 2015.02.15 Legia - Jagiellonia Białystok 1-3
     25. 2014/15, 2015.05.20 Legia - Jagiellonia Białystok 1-0
     26. 2015/16, 2015.08.30 Jagiellonia Białystok - Legia 1-1
     27. 2015/16, 2016.02.14 Legia - Jagiellonia Białystok 4-0
     28. 2016/17, 2016.07.16 Legia - Jagiellonia Białystok 1-1
     29. 2016/17, 2016.11.18 Jagiellonia Białystok - Legia 1-4
     30. 2016/17, 2017.05.21 Jagiellonia Białystok - Legia 0-0
     31. 2017/18, 2017.09.24 Jagiellonia Białystok - Legia 1-0
     32. 2017/18, 2018.02.27 Legia - Jagiellonia Białystok 0-2
     33. 2017/18, 2018.05.06 Jagiellonia Białystok - Legia 0-0

Dorobek Legii na tle poprzednich sezonów:
    (po 13. meczach, licząc od ESA37)
    Kod:
    2013/14 - 28 pkt - 13 (9-1-3) 31-14
    2014/15 - 26 pkt - 13 (8-2-3) 28-14
    2015/16 - 20 pkt - 13 (5-5-3) 27-15
    2016/17 - 16 pkt - 13 (4-4-5) 17-16
    2017/18 - 22 pkt - 13 (7-1-5) 14-13

2018/19 - 22 pkt - 12 (6-4-2) 19-15

Witam. Mam 3-4 wolne miejsca na piątkowy prywatny wyjazd do Białegostoku. Telefon 512 324 009.

Zamknąć temat o meczu, na znak protestu, taka moja propozycja.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Zamknąć temat o meczu, na znak protestu, taka moja propozycja.
    Jakiego protestu? Tzn przeciwko czemu/komu mamy protestować?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Co chciałby autor postu osiągnąć protestem na forum?

Ten protest powinien być wyrazem solidarności z kibicami naszego klubu, którzy jeżdżą za Legią po całym świecie i tylko w jednym miejscu są traktowani od kilku lat poniżej wszelkich norm przyjętych w cywilizowanym świecie. Dlatego my jako kibice na forum powinniśmy pokazać że dla nas klub z Białegostoku, klub który nie respektuje podstawowych praw obywatelskich, mało tego, poniża naszych najwierniejszych kibiców z uśmiechem na twarzy, za cichym przyzwoleniem wszystkich.
    Dla nas kibiców taki klub powinien być nie godny wzmianki słowem, na naszym forum. Klub który propaguje metody żywcem wyjęte z głębokiej komuny, poniżania i szykanowania ludzi jest ścierwem nie godnym uwagi kibica Legii. Dlatego proponuję i apeluje o skasowanie wszystkich postów w tym temacie i zamknie wątku.
    Niech przemówią piłkarze naszego klubu, jedyna moja propozycja jest taka, by ci co maja wpływ na ruch kibicowski Legii i są w kontakcie z klubem zorganizowali wraz z klubem akcję w której to piłkarze Legii wyjdą z symboliczna oprawą w imieniu kibiców Legii którym od kilku lat uniemożliwia się normalne kibicowanie swojemu klubowi.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 25-10-2018 o 09:18

Nie popłacz się chłopino z tych nerwów... Aż takie wrażenie ten cyrk na tobie robi !?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Gintleman Awatar księciuniu
    Usunąć to ja bym proponował coś innego... Przecież te posty snooriego się nadają do "kibicowskich bełkotów".

A może nie bądźmy tak okrutni kasując temat meczowy z naszego forum, bo to w końcu też są ludzie, obywatele naszego kraju i istoty czujące. Może wystarczy jak przez tydzień będziemy pisali nazwę ich klubu małą literą - i tak im w pięty pójdzie

E: A ja w ramach osobistego protestu, w książeczce synka z bajkami, dorysowałem Babie jadze czarnym markerem kuutasa i wąsy. A co.
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 25-10-2018 o 09:59
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    To będzie kolejny cios, wymierzony w kibiców Legii. Może po prostu lepiej zamknąć temat meczowy na forum Jagi?

Najlepszą odpowiedzią na te wszystkie wysr.... zakazy ze strony Jagielonii, będzie wygrana. Wyjść -wygrać- zapomnieć, nie tworzyć wrażenia że Jagiellonia to znaczący klub.

Legionista Awatar beka
    E: A ja w ramach osobistego protestu, w książeczce synka z bajkami, dorysowałem Babie jadze czarnym markerem kuutasa i wąsy. A co.
    ladnie to tak dziecko przyuczac, ze baba z ******* to jest normalna rzecz?

Nic nie rozumiesz. Ja mu powiedziałem, że to nie jest normalna baba, tylko Baba jaga z Białegostoku. I niech dziękuje rodzicom, że jego mama nie jest z Białegostoku. Albo tata...

Jak wrócę do domu to mu jeszcze pluszową pszczółkę Maję gwoździami ponakuwam. Na pohybel!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    ladnie to tak dziecko przyuczac, ze baba z ******* to jest normalna rzecz?
    No własnie o to chodzi, że nie chodzi o normalną babę
    Ja sprawdziłem lodówkę co bym nie zeżarł czegoś z północnego wschodu. Mam nadzieję, że Żubrówka się nie liczy bo ona to chyba już w rękach jakiegoś ruska. snorri mógłbyś w sumie rozpocząć jakąś akcję u najmłodszych w placówkach dla najmłodszych warszawiaków, "Pszczółko Maju precz z przedszkola" czy cuś, czyli blokada w TV na bajkę i wysłanie na wschód tych ich maskotek.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    ... snorri mógłbyś w sumie rozpocząć jakąś akcję u najmłodszych w placówkach dla najmłodszych warszawiaków, "Pszczółko Maju precz z przedszkola" czy cuś, czyli blokada w TV na bajkę i wysłanie na wschód tych ich maskotek.
    Raczej nie, ale popieram wszystkie wasze inicjatywy, mi wystarczy zamknięcie tematu meczowego w ramach solidarności z naszymi kibicami, którzy kolejny rok prawdopodobnie przejadą kawał drogi i pod stadionem zakończa swój udział w meczu. To jest ******* żenada, was to śmieszy, a mi szkoda naszych kibiców że nie będą mogli wziąć udziału w meczu, dlatego apeluje o symboliczny gest poparcia od braci forumowej. A pozostałe inicjatywy o których wspominacie popieram, każdy niech wyrazi swój sprzeciw jak potrafi i na miarę swoich mozliwości.

Legionista Awatar beka
    napisze Ci wprost - to co sie na forumce pisze/robi generalnie nie ma znaczenia, istotne sa akcje w swiecie rzeczywistym.

Ej no, to ja najebałem 15,5 tysiąca postów, a Ty mi dopiero teraz takie rzeczy mówisz!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Nic nie rozumiesz. Ja mu powiedziałem, że to nie jest normalna baba, tylko Baba jaga z Białegostoku.
    A Jaś i Małgosia zabrali jej wszystkie prześcieradła .

Administrator Awatar mOFMC
    Raczej nie, ale popieram wszystkie wasze inicjatywy, mi wystarczy zamknięcie tematu meczowego w ramach solidarności z naszymi kibicami, którzy kolejny rok prawdopodobnie przejadą kawał drogi i pod stadionem zakończa swój udział w meczu. To jest ******* żenada, was to śmieszy, a mi szkoda naszych kibiców że nie będą mogli wziąć udziału w meczu, dlatego apeluje o symboliczny gest poparcia od braci forumowej. A pozostałe inicjatywy o których wspominacie popieram, każdy niech wyrazi swój sprzeciw jak potrafi i na miarę swoich mozliwości.
    Klasyczna postawa "weźmy i zróbcie"
    Moze jednak wykażesz jakąś inicjatywę. Nie wiem, transparent na balkonie, jakiś symboliczny, ale widoczny gest w ramach tego protestu? Pogłówkuj, wstaw fotkę a wtedy pomyśle nad zamknięciem tego tematu tak, że całemu Podlasiu pójdzie w pięty!
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar Seba.Kolos
    No dobrze... Rozumiem, ze jakbys mial taka "wladze" Temat polecialby do kosza, ale nie masz i tu pojawia sie moje pytanie. Jak Ty KoLego protestujesz przeciw temu, o czym napisales?
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar Stout
    Pije ciepłe Królewskie !

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Budyń_70
    Pierwsze co mi przyszło do głowy odnośnie tego protestu, to że ten meczowy topik w żaden sposób nie dotyczy piłkarzy Jagi jak i ich klubu, tylko Legii i jej piłkarzy oraz tego jak się zaprezentują w najbliższym meczu, więc nie widzę tutaj podstaw do zamykania.

Legionista
    Kur*a mać, miałem wyłączyć na minutę forum o 20:30 w porze jutrzejszego meczu i zapomniałem. Źle się z tym czuję.

A tu taka ciekawostka:
    Jutro 50. mecz Ireneusza Mamrota na ławce trenerskiej @Jagiellonia1920 w lidze.
    W przypadku zwycięstwa Jagiellonia zostanie najlepszym zespołem licząc od momentu przyjścia trenera do Białegostoku. Trzeba przyznać, że całkiem nieźle sobie radzi trener Mamrot

Dobór sędziego to jakiś kabaret, stawiam czerwona kartka dla Legii, karny dla Jagielonii(problematyczny). Generalnie będzie się mówiło o sędziowaniu.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Dobór sędziego to jakiś kabaret, stawiam czerwona kartka dla Legii, karny dla Jagielonii(problematyczny). Generalnie będzie się mówiło o sędziowaniu.
    Proszę cię. Nie baw się w kolejowych fanów.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Proszę cię. Nie baw się w kolejowych fanów.
    a nie ma racji?
    jak tamci szukają przed każdym meczem jakichś pierdół z kosmosu typu chujowy układ gwiazd, tak u nas wystarczy obejrzeć jeden mecz z udziałem pedała Złotka bądź pedała Frankowskiego, żeby zrozumieć.
    Ja naprawdę tego nie rozumiem - ilu jest u nas sędziów ligowych? przecież co mecz albo sędziuje Złotek albo Frankowski/albo któryś z nich na VARze... no ja pierdole. i jak nawet nie idzie gruby wałek do kontrowersji w C+ (gdzie Sławcio i tak ich wybroni), to nam zawsze ciężko złapać rytm, bo nam się gwiżdże każdy kontakt, a rywalom nie. I potem nie powiesz, że sędzia wypaczył wynik meczu, a czasem takie gwizdanie przez 90 min ma nawet większe skutki niż jedno grube przekręcenie przy bramkowej.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Pierwsze co mi przyszło do głowy odnośnie tego protestu, to że ten meczowy topik w żaden sposób nie dotyczy piłkarzy Jagi jak i ich klubu, tylko Legii i jej piłkarzy oraz tego jak się zaprezentują w najbliższym meczu, więc nie widzę tutaj podstaw do zamykania.
    No chyba masz rację, rozsądnie i rzeczowo to ująłeś, emocje mnie poniosły, ale krew mnie zalewa gdy naszych kibiców się traktuje w ten sposób. Nadal uważam że klub i piłkarze powinni odpowiednio przed meczem zwrócić na tą całą sytuację uwagę, bo tak nie może być, aby naszych kibiców, którzy pokonują setki kilometrów by wspierać klub, tak traktowano.
    Pozdrawiam i dzięki za rozsiądą odpowiedź . Ja trochę namieszałem, ale tak to jest gdy w człowieku uczucia wygrywają nad chłodna kalkulacją. Strasznie szanuję i podziwiam nasza ekipę wyjazdową i po prostu wkur.wia mnie ta cała sytuacja, tym bardziej że powtarza się co mecz i nikt nic z tym nic nie robi. Na wiosnę przecież zostali ukarani za nie wpuszczenie kibiców Legii, ale zawieszono im kare na rok, a Legia za to że piłkarze wyszli pięć minut później na mecz, solidaryzując się z kibicami, została ukarana, bez zawieszenia kary i trzeba było płacić. Mam nadzieję że tym razem Jagiellonii kare odwieszą i potraktują to jako recydywę, co będzie wiązać się z odpowiednio wysoką karą, chociaż tyle. Mam nadzieje że piłkarze zgodnie z zapwoiedzią Sa Pinto, 3 pkty zdobyte zadedykują kibicom.

Legionista
    @Snorri:

Klub wystosowuje pisma, chce uczestniczyć w dialogu z tą kurwą Agnieszką, ostatnio interweniowali na bieżąco tuż przed meczem, Jankowski tweetował, piłkarze opóźnili wyjście na mecz.. Co mają więcej zrobić wg ciebie? Mam wrażenie, że sobie tak piszesz dla samego pisania "zróbmy coś! niech zarząd coś zrobi! niech piłkarze coś zrobią!" co mają ***** oddać mecz walkowerem albo utworzyć oficjalne bojówki i siłą szturmować Słoneczną?

Mogą znowu opóźnić wyjście, mogą podczas prezentacji wyjść w koszulkach poparcia dla kibiców, można na konferencji przed meczem zwrócić uwagę na całą sytuację. Mogą też po meczu, gdyby wygrali, na konferencji pomeczowej dedykować wygraną kibicom. Opcji jest wiele, od tego w klubie sa mądre głowy, aby problem nagłaśniać, zawracać uwagę, tak jak to zrobiono po meczach z Celtikiem i zorganizowano słynna akcje w mediach społecznościowych. W klubie pracuje mnóstwo osób odpowiedzialnych za wizerunek medialny klubu, co chwile klub wypuszcza fajne klipy, spoty, nowe akacje marketingowe i widać że są fajne pomysły więc klub powinien robić jak najwięcej szumu w tym temacie. Mi się nie podoba ta sytuacja i o tym piszę, klub ma możliwości powinien robić jak najwięcej by bronić swoich kibiców, przed dyskryminacją, szantażem i lekceważeniem ze strony innych klubów.
    Osobiście mam nadzieję że Jagiellonii zostanie odwieszona kara i dostaną po kieszeni.

Legionista
    Od 4 meczów nie strzeliliśmy gola Jagiellonii mam nadzieję ,że Veso zagra na prawej pomocy a Stolar wróci na prawą obronę. Złotek głównym arbitrem....
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista
    Mogą znowu opóźnić wyjście, mogą podczas prezentacji wyjść w koszulkach poparcia dla kibiców, można na konferencji przed meczem zwrócić uwagę na całą sytuację. Mogą też po meczu, gdyby wygrali, na konferencji pomeczowej dedykować wygraną kibicom. Opcji jest wiele, od tego w klubie sa mądre głowy, aby problem nagłaśniać, zawracać uwagę, tak jak to zrobiono po meczach z Celtikiem i zorganizowano słynna akcje w mediach społecznościowych. W klubie pracuje mnóstwo osób odpowiedzialnych za wizerunek medialny klubu, co chwile klub wypuszcza fajne klipy, spoty, nowe akacje marketingowe i widać że są fajne pomysły więc klub powinien robić jak najwięcej szumu w tym temacie. Mi się nie podoba ta sytuacja i o tym piszę, klub ma możliwości powinien robić jak najwięcej by bronić swoich kibiców, przed dyskryminacją, szantażem i lekceważeniem ze strony innych klubów.
    Osobiście mam nadzieję że Jagiellonii zostanie odwieszona kara i dostaną po kieszeni.
    ale ta sprawa jest obecna w mediach. Piszą o tym większe portale, weszło, mówi się o tym przy okazji każdego meczu w Białym, tylko, że Jaga sobie nic z tego nie robi i tłumaczy to ryzykiem wybuchu burd na meczu (wiadomo z jakiego powodu).
    Komisja ligi niby potępia zachowania, ale sama jest obsrana, bo wie, że to wcale nie jest scenariusz sci-fi, więc żadnych dalej idących konsekwencji nie wyciągnie..

Uprawnienia umieszczania postów