Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 102

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [13. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.10.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Od 4 meczów nie strzeliliśmy gola Jagiellonii mam nadzieję ,że Veso zagra na prawej pomocy a Stolar wróci na prawą obronę. Złotek głównym arbitrem....
    Ja mam nadzieję, że Vesovic nie powacha murawy. Gość jest przesłaby.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Robią z niego niesamowity wiatrak na PO, ale niemal w każdym meczu pokazuje, że ma spore zalety w ofensywie.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Jak gościa nie wystawia się na jego pozycji to czego oczekujesz? Pamiętasz Kucharczyka na wahadłem choćby?
    Myślę, że sam Marko szczęśliwy nie jest, że gra w obronie, a nie na skrzydle.. Stolar na PO, Czarnogorzec na PP - mam nadzieję, że w końcu Pinto ogarnie to.

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Robią z niego niesamowity wiatrak na PO, ale niemal w każdym meczu pokazuje, że ma spore zalety w ofensywie.
    Liczby mówią, że i w ofensywie jest badziewny

Legionista
    Jak wspomniał Blaise - Kuchemu na wahadle też szło beznadziejnie, jak masz biegać wzdłuż całego boiska, to potem siły może nie starczyć, a to na dopieszczenie podania, a to na wyminięcie rywala przy kontrze. Dać mu kilka spotkań na jego nominalnej pozycji, to się okaże czy jest coś wart.
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Marcino
    On mi całkowicie przypomina Trickovskiego, z tym że tamten poza Legią konkretnie się prezentuje.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Pisanie przez kibica Legii, że Vesovic jest chujowy, zalatuje dla mnie trochę ignoranctwem.

Gościu na razie ma trochę pecha - początek zeszłej rundy kontuzja, potem wszedł i wiadomo jak grał wtedy zespół za Jozaka. Tak naprawdę 7 solidnych/dobrych meczów na koniec z Klafem już i Veso i tak zdążył się pokazać w kilku meczach z bardzo dobrej strony.

W tym sezonie rozpoczął zdrowy, ale znowu trafił na gównianą grę całego zespołu z Klafem. Nie popisał się w Trnawie z czerwem, ale jestem daleki od oceniania go przez pryzmat gry w tamtym okresie.
    Przyszedł w końcu Rysiek uporządkował grę i Veso długo się leczył przecież. Ominęły do drugie przygotowania, wrócił dopiero 2 mecze temu...i w dodatku nie gra na swojej nominalnej pozycji. Jeżeli ktoś śledzi mecze Legii dokładnie, to na pewno zauważył, że gość jest szybki wybiegany, pokrętło w nodze ma i po prostu jakość.
    Dajmy mu kilka meczów zdrowemu, na nominalnej pozycji i w ZESPOLE, a nie jakimś gównie, to jestem pewien, że szybki zobaczymy rezultaty w "cyferkach".

Legionista

Antolic...

Kuchy na lawie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

Antolic...
    I bardzo dobrze, bo gość był co mecz top3 naszych i nagle trochę z założenia stracił miejsce na rzecz Martinsa. Szkoda mi go trochę było.

Sa Pinto widać chce wygrać środek pola i to może być dobra decyzja żeby zagrać tą trójką w środku. Bardziej to ustawienie może przypominać 433.
    Stolarski po świetnym meczu z Lechem, chyba bardzo sobie przejebał u Ryśka spotkaniem z Arką...

Ciekawe czy ten Majecki wciąż jest słabszy od starszych kolegów czy po prostu mamy takich trenerów, co nawet jakby mieli Donnarummę, to by go trzymali na ławie..

Legionista
    Małgorzata Chłopaś
    ‏ @_turi

Cyrk w Białymstoku. 3 godziny do meczu a na sektorze może 150 kibiców Legii. Każdy po kolei zabierany na kontrolę osobistą. Przy kilku stopniach rozbierani, zdejmują już nie tylko buty, ale i skarpety. Chłopak z grupy niepełnosprawnych musiał zdejmować protezę. Dramat.
    Białostockie dno, jeśli to przejdzie bez echa to ja nie mam pytań. Piłkarze czas na rewanż na boisku.

Legionista
    Malarz podtrzymuje passę. WSZYSTKO co leci w światło wpada. Niby nie można powiedzieć, że ewidentny błąd (tak jak tydzień temu), ale czas reakcji to jakiś zart...

Legionista Awatar Antares
    Piłka na 4-5 metr Malarz znowu został w blokach.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar dilbert
    No tak, jak na jesieni gramy ważny mecz o czołówkę to klasyk, że jakiś gol w 8 milisekundzie, albo czerwo... Ciekawe, czy malowany coś wybroni dzisiaj.

beka z Jagi

Co oni pokażą w Europie z tak marną grą...?

obraz nędzy
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Raffels
    Wróciła stara beznadziejna Legia.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
    Od 4 meczów nie strzeliliśmy gola Jagiellonii mam nadzieję ,że Veso zagra na prawej pomocy a Stolar wróci na prawą obronę. Złotek głównym arbitrem....
    Zapowiada się, że passa będzie podtrzymana. Żenada.

Legionista Awatar Ćwirek
    jeśli Ktoś z Forumowiczów ma działający/nietnący link poproszę priv
    niestety praca mnie uziemiła i nie ma 3 wycieczki w te nieprzyjazne rejony ale co coś wyszukam od razu tnie przerywa etc...
    z góry dzięki!!

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    jeśli Ktoś z Forumowiczów ma działający/nietnący link poproszę priv
    niestety praca mnie uziemiła i nie ma 3 wycieczki w te nieprzyjazne rejony ale co coś wyszukam od razu tnie przerywa etc...
    z góry dzięki!!
    Na dailymotion jest.Ale musisz włączyć jakieś VPN.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Antares
    Jaga aspiruje niby do mistrzostwa, a kolejny mecz się murują i tylko liczą na kontry. Strasznie się to ogląda, ale na nas działa. Chyba najgorszy mecz Cafu w Legii, masa prostych strat, odpuszczanie rywali, on przegrał pojedynek z Runje przy golu. Znowu cała nadzieja w Kuchym. No i szybko wpuściłbym Kante, bo Carlitos przy tak murujących się zespołach za wiele w polu karnym nie zrobi.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

jeśli jest to mecz naszych dwóch eksportowych drużyn...
    to UEFA powinna rozważyć wprowadzenie osobnych rozgrywek dla drużyn z Andory, Polski, San Marino i Gibraltaru

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Wróciła stara beznadziejna Legia.
    Nie przesadzajmy.

Jaga zaczeła mecz od prowadzenia, to się broni i nie jest łatwo. Nie stwarzamy super okazji, ale bez przesady. Generalnie absolutnie nie odnosi się wrażenia, że ta Legia nie wie co grać i wali głową w mur. Naprawdę ta piłka fajnie chodzi, rozciągają szeroko, grają klepkę w środku, brakuje tej kropki nad "i".

Legionista Awatar Mistarz
    A Runje to ręką nie strzelił?

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    jeśli jest to mecz naszych dwóch eksportowych drużyn...
    to UEFA powinna rozważyć wprowadzenie osobnych rozgrywek dla drużyn z Andory, Polski, San Marino i Gibraltaru
    Rozważyli i wprowadzają coś na podobę starego pucharu intertoto

A co do meczu to mamy dużo pecha, jak nie 3 bramki w 5 minut, to strata w 1 minucie. Arek, z całym szacunkiem, ale się nie popisał. Majecki mógłby się ogrywać, nawet jakby to samo wpuścił to by tak to człowieka nie denerwowało

Legionista Awatar Budyń_70
    No cóż, gra się tak jak przeciwnik pozwala. Jagiellonia sprowadziła grę do przepychanek i ostrego wycinania.
    Przeciw takiej taktyce ciężko się gra, a tym bardziej ciężko o polot.

Legionista
    Jak tyle pismaki pierdolily jak Pinto wstawił Cierzniaka za Arka, to ile by było pierdolenia jakiego to konfliktu nie ma i upokarzania legendy jakby młodego dał teraz..
    Może to jest też odpowiedz dlaczego gra Malarz

E: no teraz to mnie wkurwił Sa Pinto. Mega faworyzuje swoich, Antolic najlepszy z trójki i schodzi..

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Nie przesadzajmy.

Jaga zaczeła mecz od prowadzenia, to się broni i nie jest łatwo. Nie stwarzamy super okazji, ale bez przesady. Generalnie absolutnie nie odnosi się wrażenia, że ta Legia nie wie co grać i wali głową w mur. Naprawdę ta piłka fajnie chodzi, rozciągają szeroko, grają klepkę w środku, brakuje tej kropki nad "i".
    tylko, że tu nie chodzi o wrażenia artystyczne...
    w poprzednich 4 spotkaniach z Jagą nawet nie potrafiliśmy strzelić bramki, już nie mówiąc o wygranej

skoro nie potrafi się wygrać z tak marną Jagą to wybiegając w przyszłość czego szukać w pucharach?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    tylko, że tu nie chodzi o wrażenia artystyczne...
    w poprzednich 4 spotkaniach z Jagą nawet nie potrafiliśmy strzelić bramki, już nie mówiąc o wygranej

skoro nie potrafi się wygrać z tak marną Jagą to wybiegając w przyszłość czego szukać w pucharach?
    Też nie jestem szczęśliwy z tego co oglądam, ale odnosiłem to do słów "wróciła stara beznadziejna Legia", które, jak dla mnie, nie mają za wiele wspólnego z prawdą.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
    A Runje to ręką nie strzelił?
    Barkiem

Legionista Awatar Budyń_70
    Warto jednak z osądami poczekać do końca meczu

Uprawnienia umieszczania postów