Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Finały, 1. kolejka (27.10.2018 - 28.10.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - Finały, 1. kolejka (27.10.2018 - 28.10.2018)

    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, St.Maro - księciuniu (0-0-2, 7-15)
    Grupa A, Zygo - LOL3K (2-0-4, 32-50)

    Grupa B, Meazza - Krawczol (4-0-1, 52-48 )
    Grupa B, Tom Kruz - Mar.Cin

    Grupa C, (L)ookasch - leh71 (0-1-3, 12-26)
    Grupa C, Mu(L)timaster - OLIUSTKA

    Grupa D, trzeci - Szawar
    Grupa D, emil83 - Net (2-0-0, 11-8 )

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    Zygo
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-1
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 1-1
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-1
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-1
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,131
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-2

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    822
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 2-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 1-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-1

  5. #5
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,869
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 2-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 2-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 2-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 0-2

  6. #6
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,375
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-1
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 0-2
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 2-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-1
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-1

  7. #7
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,330
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 3-2
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 0-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-3
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 0-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 3-1
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-2

  8. #8
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,632
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-1
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege – Genk 0-1
    28.10 14:30 NED, Ajax – Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split – Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa – Krasnodar 1-1
    28.10 18:30 GRE, AEK – Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann – Rosenborg 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  9. #9
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,862
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 0-1
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  10. #10
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,167
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  11. #11
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 0-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 2-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 2-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 0-1

  12. #12
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,512
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-0
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 2-0
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 0-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-2

  13. #13
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,325
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 2-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 0-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-2
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 2-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-2
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 2-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 0-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  14. #14
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,248
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-2
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 0-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 0-0
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-1
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 3-2
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-2
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 3-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  15. #15
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,203
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-1
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 0-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-1
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 2-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-1

  16. #16
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,423
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-0
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-1
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 1-1
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 2-0
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 1-0
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  17. #17
    27.10 16:45 SLO, Maribor - O. Ljubljana 1-2
    27.10 17:00 CZE, Zlin - Sparta Praga 1-2
    27.10 19:00 I liga, Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0
    28.10 14:30 BEL, St. Liege - Genk 0-2
    28.10 14:30 NED, Ajax - Feyenoord 3-1
    28.10 15:00 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-1
    28.10 17:00 I liga, Chojniczanka - ŁKS Łódź 1-1
    28.10 17:00 RUS, CSKA Moskwa - Krasnodar 2-1
    28.10 18:30 GRE, AEK - Aris 1-0
    28.10 20:00 NOR, Brann - Rosenborg 1-2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •