Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

Wątek: Legia - Wisła Kraków [12. kol. Ekstraklasy 2018/19, 21.10.2018, godz. 18:00]

Legionista
    Na powyższe pytanie nie odpowiem, ale postaram się nieco usprawiedliwić nieco postawę madziara w drugiej połowie: prawdopodobnie odniósł kontuzję uda, po zejściu siedział na ławce z jakimś kompresem na nodze.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Książę Warszawski Zobacz posta
    Przez chwilę przypomniała się największa trauma w kibicowskim życiu - 2:3 z Widzewem...

Jaka jest tajemnica ostatniej formy Nagy'a? Przestał chodzić na dz.wki?
    Mnie również, jeszcze podczas meczu to niechlubne wydarzenie przyszło do głowy i szczęście, że w ostatecznym rozrachunku do powtórki nie doszło.

Legionista Awatar Jestem
    Nagy wykonał chyba sporą pracę z jakimś dobrym psychologiem sportowym ponieważ ewidentnie zmienił podejście do gry. Różnica jest ogromna w porównaniu z tym co prezentował w zeszłym roku, teraz zero nerwów i luz nawet w ciężkich chwilach - to się rzuca w oczy, podejrzewam, że podobnie zmieniło się podejście do treningów i życia prywatnego, to nie może być przypadek choć ktoś może napisać, że po prostu dojrzał ale zmiana jest zbyt szybka i zbyt radykalna aby to było takie proste

Teraz Carlitosowi by się przydał ten sam psycholog, ponieważ jego problemy siedzą w głowie a nie w nogach.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Przed meczem stawiałem na remis 1:1 ale po meczu odczuwam duży niedosyt strata 2 punktów zepsuć prowadzenie 2:0 zwłaszcza przed bardzo trudnym piątkiem. Szkoda...
    Mój dom Łazienkowska 3

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nagy wykonał chyba sporą pracę
    Albo jej nie wykonuje i w lędźwiach pełny zbiornik, testosteron uderza i nie daje robić głupot

Legionista Awatar crolick
    Wiślacy mogą powiedzieć to samo.
    Ogólnie mogło być gorzej, ale w końcu była walka i widać symptomy poprawy.
    Jeśli nie będzie jakiegoś trzęsienia ziemi na wiosnę powinno być dla nas dobrze.

Szkoda że tak łatwo daliśmy sobie walnąć te bramki, nie wiem jak mogli pozwolić sobie na aż taką nieodpowiedzialność w defensywie, ale chociaż nie przegraliśmy. Najlepsi Carlitos i Nagy.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 23-10-2018 o 12:54
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Witam. Jest ktoś chętny na wyjazd do Białegostoku w piątek. Wyjazd prywatny, mam wolne 3 wolne miejsca i bilet na sektor Jagi. Tel: 512 324 009.

Uprawnienia umieszczania postów