Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 10. kolejka (20.10.2018 - 21.10.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,614

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 10. kolejka (20.10.2018 - 21.10.2018)

    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Walter - księciuniu (1-0-0, 7-4)
    Grupa 1, Tom Kruz - LOL3K (1-0-2, 23-26)
    Grupa 1, nil - Antares (1-0-2, 18-23)

    Grupa 2, emil83 - Efcia (4-0-1, 51-45)
    Grupa 2, Seba.Kolos - trzeci (0-0-1, 6-11)
    Grupa 2, Rulkoś - Mar.Cin (0-0-1, 3-9)

    Grupa 3, OLIUSTKA - St.Maro (0-0-1, 0-9)
    Grupa 3, Krawczol - Meazza (0-0-4, 38-48 )
    Grupa 3, Martino1989 - SirKruszon (0-1-0, 6-6)

    Grupa 4, Mrugs - Net (0-0-1, 2-8 )
    Grupa 4, leh71 - (L)ookasch (2-1-0, 16-7)
    Grupa 4, Ciechu - Runi (4-0-1, 45-37)

    Grupa 5, Szawar - rey (1-0-0, 6-2)
    Grupa 5, Mu(L)timaster - Bary89 (1-0-0, 11-6)
    Grupa 5, Majkisek - Zygo (0-0-1, 7-11)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,614
    Zygo
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 1-1
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 1-1
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1

    Walter
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 0-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 0-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-0
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 0-0
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 0-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-0
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 0-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 0-0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-0
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 0-0

  3. #3
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-1
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 4-1
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 2-2
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 2-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 3-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 3-1

  4. #4
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,194
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-1
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-1
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 2-2
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 2-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-2
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 3-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 3-1

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,518
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 1-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 0-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,023
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  7. #7
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,922
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 3-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-0
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-0
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  8. #8
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,520
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-1
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-0
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-2
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0

  9. #9
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,449
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-1
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 0-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 0-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    7,388
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1

  11. #11
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    2,078
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    822
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0

  13. #13
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,251
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-1
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1

  14. #14
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,624
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 3-1
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-0
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-3
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-3
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  15. #15
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,017
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1

  16. #16
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,396
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-1
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 3-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 2-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-2
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-0
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-2
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-3
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  17. #17
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,551
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  18. #18
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,515
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-2
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 0-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1

  19. #19
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,231
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 1-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-1

  20. #20
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    841
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 3-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 3-1
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1

  21. #21
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,250
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 1-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic – Hibernian 1-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica – Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest – Honved 1-0
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski – Zeljeznicar 2-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-0
    21.10 17:59 GRE, Aris – PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  22. #22
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,662
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic – Hibernian 3-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica – Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest – Honved 1-0
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski – Zeljeznicar 1-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris – PAOK 0-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  23. #23
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,028
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-2
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  24. #24
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,614
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 1-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-3
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0

  25. #25
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    670
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 1-2
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-2
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-0
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  26. #26
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2:0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 1:0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0:2
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2:1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1:2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1:1
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 1:0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 1-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 3:1

  27. #27
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,901
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 1:0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2:0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0:1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2:0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 1:2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1:0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2:0
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1:0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  28. #28
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,593
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 2-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-1
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-2
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 2-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-1
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  29. #29
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,360
    20.10 16:00 ISR, M. Tel Aviv - Hapoel Hadera 2-0
    20.10 16:00 SCO, Celtic - Hibernian 1-0
    20.10 16:00 SLO, Gorica - Maribor 0-2
    20.10 17:00 HUN, MTK Budapest - Honved 1-1
    20.10 19:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    20.10 19:00 SUI, Zurich - Young Boys 0-1
    20.10 19:30 BOS, Zrinjski - Zeljeznicar 1-0
    21.10 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Sturm Graz 2-1
    21.10 17:59 GRE, Aris - PAOK 0-0
    21.10 18:00 CYP, APOEL - AEL Limassol 2-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •