Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 83

Wątek: Legia - Arka Gdynia [10. kol. Ekstraklasy 2018/19, 28.09.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Raffels
    Ale co się dziwić, jeśli w składzie Legii nie ma pół kreatywnego pomocnika. Podziękowania dla pionu sportowego, za taką kadrę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Już zapomniałem że Ekstraklasie bliżej do rugby niż do piłki nożnej...
    Co Gil pozwala grać to żart...

Tyle drewna co dziś na boisku to w mazurskich lasach nie ma. Zero kreatywności i szybkości akcji.

Co ta ***** Gil dzisiaj odpierdala. Co za śmieć..

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Co ta ***** Gil dzisiaj odpierdala. Co za śmieć..
    Akurat sędziuje chujnie w obu kierunkach.
    Typowe PZPNowskie urozmaicenie gry poprzez nie gwizdanie chwytów judo na boisko...

Legionista Awatar crolick
    Jakim cudem tam nie było karnego?

Sędzia tragedia. W obie strony. Karny moim zdaniem ewidentny.

Cm spalony w meczu z Koroną był analizwany na varze, a tu było nie dość ewidentne by sprawdzać

https://streamable.com/ra5bn

Dla mnie karny 100%, na początku myślałem że Carlitos go wywalił ale widać że ciamajda nie potrafi wybić piłki i się wywala

Legionista Awatar Antares
    Jakim cudem ten ślepy pajac utrzymuje się w tej lidze? Przecież Gil co mecz zabija tempo swoim nieudolnym sędziowaniem, kompletnie nie czuje gry. Tam gdzie faule to nie widzi, tam gdzie czysto to gwiżdże. I tak od wielu sezonów. Karny jak byk, co robił też VAR?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Co za pizdy siedziały w wozie?
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    https://streamable.com/ra5bn

Dla mnie karny 100%, na początku myślałem że Carlitos go wywalił ale widać że ciamajda nie potrafi wybić piłki i się wywala
    na moje Marić wyraźnie ściągnięty do parteru. ale wcześniej znacznie ostrzejszych wejść G*l nie gwizdał... Za to powinniśmy dostać przynajmniej 3 wolne na ok 20 metrze...

Kolejne frajersko stracone punkty. I nie ma co patrzeć na sędziego, bo z takimi Arkami i innymi gównami to oni powinni wygrywać z zamkniętymi oczami u siebie.

***** grali, Gil drukował. Legia w Ekstraklasie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bony Zobacz posta
    I kto dostal klapsa dzis na dziaslo dzbanie ze stol(y)ca?? doobranoc gascie swiatlo
    Weź mi kebaba przywieź małpo.

A na VAR-ze czasami Frankowski nie siedział?

Brakuje nam jakości w ofensywie. Carlitos jak dostanie piłkę to nikomu nie odda tylko się ze wszystkimi kiwa, aż straci, a dzisiaj chyba nawet jednego rywala nie minął. Szymański znowu wielkie nic, Kucharczyk strzelił gola, a poza tym go nie było. Ogólnie jeden z najgorszych meczów w tym sezonie, w całej lidze.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Strudzio
    Wszystko winny VAR, nic o chujozie jaką Waść moście zafundowały?! 3 meczyki pobiegali i już spokój, pierwsza połowa dno po całości, nawet nie dno a qrwa kryminał, całe fragmenty Kucharczyk sobie drepta, Carlitosowi się już chyba nawet nie chce, sam fakt że Cafu dzisiaj wszystko na odpier%$ zagrywa chyba coś mówi. Przynajmniej teraz tydzień odpoczynku, no bo jak to tak co 3 dni grać?! Myślicie że "fajnie się biega za piłką przez 90 min"?

No niestety, jak skończyliśmy kiepsko mecz w PP, tak kiepsko zaczęliśmy mecz z Arką. Z czasem było lepiej, ale to za mało. Inna sprawa że kilku zawodników znowu zawiodło, Carlitos to była czarna rozpacz, chyba pora najwyższa aby mu ktoś wyjaśnił, że piłka nożna to gra zespołowa. Jego próby indywidualnych popisów, działały w tamtym sezonie, w tym już go wszyscy rozpracowali i nikt się na te jego popisy nie daje nabierać, zero gry zespołowej. Szymański też bardzo, bardzo słabo, on próbował grać na jeden kontakt, ale zazwyczaj kończyło się to stratą. Kucharczyk po za golem nic nie dał drużynie więcej. Nawet Cafu słabiej dzisiaj, wychodzi na to że zespół poprawił się biegowo, ale nie jest wstanie jeszcze grać w rytmie co trzy dni i pewnie to będzie możliwe do osiągnięcia, po przepracowaniu normalnie przerwy zimowej. Nie ma co się oszukiwać w miesiąc, nie nadrobi się zaległości ponad rocznych. Trzeba dociągnąć do zimy z jak najmniejsza stratą, potem niech Sa Pinto pracuje, niech kontuzjowani wracają do zdrowia, niech eliminuje słabe ogniwa w tej drużynie.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 28-09-2018 o 22:19

Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Wszystko winny VAR, nic o chujozie jaką Waść moście zafundowały?! 3 meczyki pobiegali i już spokój, pierwsza połowa dno po całości, nawet nie dno a qrwa kryminał, całe fragmenty Kucharczyk sobie drepta, Carlitosowi się już chyba nawet nie chce, sam fakt że Cafu dzisiaj wszystko na odpier%$ zagrywa chyba coś mówi. Przynajmniej teraz tydzień odpoczynku, no bo jak to tak co 3 dni grać?! Myślicie że "fajnie się biega za piłką przez 90 min"?
    Ja to myślę, że fizycznie, to jednak nie jest ich wina, że przez rok ich wuefisiści trenowali.

Legionista Awatar Paramonow
    Z chaotycznym i anorektycznym Szymańskim i Carlitosem na "9" to się nie da każdego meczu wygrać. Trochę mniej szczęścia, trochę gorzej zagrał Cafu z Antoliciem i już chała w ofensywie. Szarpał Nagy, coś tam próbował Kuchy (wyszedł gol do pustaka) ale to nie jest gra, która daje pewność wygranej nawet z Arką... Albo gramy z Carlitosem na "10" i z Kante na szpicy albo próbujemy skrzydłami, ale na razie tylko Nagy sobie radzi. Arka narzuciła swój styl, było dużo przepychanki, walki, póki Janota i Zarandia mieli siłę, to nawet nie byliśmy lepsi. Potem już Gil pomógł śledziom no i się zesrało. Bramka dla Arki - typowe gapiostwo i brak koncentracji na początku meczu. Frajerski remis.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Gil !!!
    Cooooooo ????
    Ty kurwoooooooo !!!!!

Nie jest to w moim stylu ale sędzia chvj i tyle o nim.

Co do piłkarzy to ci co w formie to raczej ją trzymają a ci co słabi to też tę formę trzymają. Pierwsza połowa słaba druga wg mnie dobra. Brakowało sytuacji.

Arek wybroniłby pierwszego gola.
    edit: literówka.

Legionista Awatar crolick
    No dobra był spalony, ale dlaczego zaczęliśmy od wrzutu z autu to nie mam pojęcia

Legionista Awatar Benek
    Pewnie z tego samego powodu co Arka miała wolny bo uderzeniu barkiem w Nogya przez piłkarza Arki

Nie ma co gadać na sędziego. Po za bieganiem nic się nie zmieniło od przyjścia Pinto. Dzis brakowało zmian zwłaszcza jak trener narzeka na konferencji że piłkarze mogą być zmęczeni.

PS. Niech wraxa Niezgoda bo Lopez już wkurwia.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Carlitos tragiczny dzisiaj
    W sumie Arka na farcie podpieranym przez Gila i tyle, szkoda czasu.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Carlitos tragiczny dzisiaj
    W sumie Arka na farcie podpieranym przez Gila i tyle, szkoda czasu.
    My też nic nie pokazaliśmy, także o Gilu bym nawet nie wspominał.

Siła do biegania przez 90 minut to jedno, a ograniczenia piłkarskie drugie. Za mało było klarownych sytuacji z takimi ogórami jak Arka.
    A Melanż Trwa...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Słabo.
    Tragiczni Cafu i Carlitos. Carlitos mógłby się skupić bardziej na graniu a nie na badaniu z sędzią.

Jak dla mnie Cierzniak mimo, że zasłonięty to dostał w krótki słupek - sporo jego winy. Malarz by to wyjal.

Generalnie całość dzisiaj słabiutko.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cierzniak już drugi gol po słupku. Najpierw z Miedzią, teraz z Arką. Jak na przedpolu jest lepszy od Malarza, tak po prostu refleks u niego kuleje. Drugi Przyrowski, który też stał jak zamurowany, gdy piłka leciała mu po słupku.

Legionista Awatar Marcino
    Na chwilę obecną nie są przygotowani do takiej intensywności spotkań. Trzeba przyjąć wynik z pokorą i niech dalej ciężko pracują.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Lepiej już Carlitosa rzucić na prawe skrzydło za kucharczyka, a na "9" Kante, bo jak on ma grać sam w ataku to wynika z tego tylko masę strat. Podania głównie dostaje tyłem do bramki, próbuje się kiwać, ale łatwo tę piłkę traci. Ze swoimi warunkami fizycznymi to nie jest typ zawodnika, który się będzie w tłoku z obrońcami przepychał. A na skrzydle ma przestrzeń i piłkę przodem do bramki więc może ze swojego dryblingu, którego tak chętnie używa zrobić jakiś użytek.

Uprawnienia umieszczania postów