Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 8. kolejka (28.09.2018 - 30.09.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,239

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 8. kolejka (28.09.2018 - 30.09.2018)

    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W przypadku Superpucharu wynik liczony po 90 min.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, księciuniu - nil (1-0-1, 10-4)
    Grupa 1, Tom Kruz - Antares (2-0-2, 34-32)
    Grupa 1, LOL3K - Walter (1-0-0, 10-2)

    Grupa 2, Efcia - Rulkoś (0-0-2, 12-22)
    Grupa 2, Seba.Kolos - Mar.Cin (1-0-0, 6-5)
    Grupa 2, trzeci - emil83 (0-0-1, 5-9)

    Grupa 3, St.Maro - Martino1989 (0-0-1, 10-12)
    Grupa 3, Krawczol - SirKruszon (2-0-4, 42-46)
    Grupa 3, Meazza - OLIUSTKA (2-0-3, 30-25)

    Grupa 4, Net - Ciechu (1-0-0, 13-8 )
    Grupa 4, leh71 - Runi (3-0-1, 40-32)
    Grupa 4, (L)ookasch - Mrugs (1-0-0, 9-8 )

    Grupa 5, rey - Majkisek (3-1-2, 52-49)
    Grupa 5, Mu(L)timaster - Zygo (0-0-1, 5-6)
    Grupa 5, Bary89 - Szawar (2-1-3, 42-46)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,239
    Zygo
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 1-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1

    Walter
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 0-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-0
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 0-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 0-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 0-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-0
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 0-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-0

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,117
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-3
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2

  4. #4
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-2
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 3-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-0

  5. #5
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,537
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 3-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 1-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 1-2
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    7,031
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 2-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 1-0

  7. #7
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,298
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 0-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-3
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-2
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-2
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-2

  8. #8
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,839
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 3-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 2-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 2-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 3-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 2-0

  9. #9
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,503
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 2-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 2-0

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    807
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 1-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 0-1

  11. #11
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,928
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 3-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 1-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 1-2
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  12. #12
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,349
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 1-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1

  13. #13
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,100
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  14. #14
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,831
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  15. #15
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,211
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-2
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-2
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-3
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-3
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  16. #16
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,816
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski 2-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 2-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 1-1

  17. #17
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,375
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  18. #18
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,662
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 3-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  19. #19
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    789
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 4-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-2
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 0-2

  20. #20
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,549
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 3-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 0-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  21. #21
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 0-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2

  22. #22
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    954
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 3-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  23. #23
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,239
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 0-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1

  24. #24
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,041
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 0-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 1-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1

  25. #25
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,177
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2

  26. #26
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,307
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-0
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-2
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-2
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  27. #27
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,203
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-2
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-0
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2

  28. #28
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,573
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-3
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 2-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  29. #29
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,542
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 1-0
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 1-2
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 1-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 1-0
    30.09 16:45 NED, Feyenoord - Vitesse 3-1
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-0
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis - Partizan 0-1
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos - PAOK 2-1
    30.09 20:00 NOR, Molde - Rosenborg 1-2
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  30. #30
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    654
    29.09 16:00 BUL, CSKA Sofia – Levski---
    29.09 18:00 CYP (SP), APOEL - AEK Larnaca 2-1
    29.09 19:00 SUI, Thun - Young Boys 0-1
    29.09 20:00 I liga, Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
    30.09 16:00 CRO, Gorica - Lok. Zagreb 2-1
    30.09 16:45 NED, Feyenoord – Vitesse 2-0
    30.09 18:45 BLS, BATE - Din. Minsk 1-1
    30.09 19:00 SRB, Radnicki Nis – Partizan 1-2
    30.09 19:30 GRE, Olympiakos – PAOK 1-1
    30.09 20:00 NOR, Molde – Rosenborg 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •