Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 144 z 144

Wątek: Miedź Legnica - Legia [9. kol. Ekstraklasy 2018/19, 22.09.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Adin
    pisanie tyle czasu o karnym Kuchego pokazuję tylko jak niska jest jakość niektórych użytkowników.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar brachu
    odbijajac już od poziomu karnego Kuchego - to bardzo fajne kulisy z tego meczu . Widać ,że znów jest drużyna ,a cieszynka Carlitosa z Kante pokazuje ,że relacje ich sa bardzo ok.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    pisanie tyle czasu o karnym Kuchego pokazuję tylko jak niska jest jakość niektórych użytkowników.
    No cóż. Jeśli jakość użytkowników polega na bezkrytycznym podchodzeniu do niektórych piłkarzy to fakt....... bezsprzecznie mi jej brakuje
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Strach pomyśleć co się będzie działo w niektórych domach jak do jakiegoś karnego Radovic podejdzie...
    W moim będzie wszystko w porządku........

Legionista Awatar mski
    Strach pomyśleć co się będzie działo w niektórych domach jak do jakiegoś karnego Radovic podejdzie...
    Jak przyjdzie mu do głowy coś podobnego do tego co zrobił w Szczecinie to różnie może być

Legionista Awatar Raffels
    Pokazał 2 lata temu z Pogonią.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Rado jest taki chudy że nie dokopie piłki do bramki więc raczej nie dadzą mu strzelać karnego .

Legionista
    Cafu wygrał nam mecz. Co do Kuchego Kinga, mam nadzieje że znajduję się na liście Pinto do odsprzedaży albo chociaż wypożyczenia w zimie.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Pokazał 2 lata temu z Pogonią.
    Aż szok, że po tym co zrobił nie rozwiązano z nim wtedy kontraktu. Rado chvj.

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Cafu wygrał nam mecz. Co do Kuchego Kinga, mam nadzieje że znajduję się na liście Pinto do odsprzedaży albo chociaż wypożyczenia w zimie.
    Zawodnika w tym wieku chcesz wypożyczać ? Albo gra tu do końca, albo idzie gdzieś zarobić więcej hajsu, ale z tą formą to może być ciężko ...
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Oby dawanie mu karnych było nabijaniem liczb na podbicie ceny.

Aż szok, że po tym co zrobił nie rozwiązano z nim wtedy kontraktu. Rado chvj.

Z twoich postów to idzie się pośmiać. Przypominasz mi klaunów z cyrku, tam też nie idzie wytrzymać ze śmiechu. W podobny sposób rozbawiasz.
    edit: literówka.

Ja mam wrażenie, że chyba wszystko idzie w dobrym kierunku ale chyba jeszcze się wstrzymam z tą radością do meczu z Arką.

Legionista Awatar Neg
    Strach to będzie jak przyjdzie nam grac w meczu gdzie decydujący o awansie bedzie karny jak w przypadku Vrdoljaka z Celtikiem i najzwyczajniej w świecie taki farfocel drugi raz nie przejdzie. Naprawdę Kijek piłke nożną odbierasz zero-jedynkowo? Myślę, że wszyscy cieszyli się z bramki bez względu jak padła, jednak patrzec dalej, Kucharczyk nie powinien podchodzic do rzutow karnych bo wykonuje je zle.

Przepraszam za brak polskich znakow.
    Ostatnio edytowane przez Neg ; 25-09-2018 o 07:05
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar tomeck3145
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Strach to będzie jak przyjdzie nam grac w meczu gdzie decydujący o awansie bedzie karny jak w przypadku Vrdoljaka z Celtikiem i najzwyczajniej w świecie taki farfocel drugi raz nie przejdzie. Naprawdę Kijek piłke nożną odbierasz zero-jedynkowo? Myślę, że wszyscy cieszyli się z bramki bez względu jak padła, jednak patrzec dalej, Kucharczyk nie powinien podchodzic do rzutow karnych bo wykonuje je zle.

Przepraszam za brak polskich znakow.
    Jest oczywiście pewnym "osiągnięciem" nie strzelić dwóch karnych w meczu - tak jak Vrdoljak z Celtikiem, ale poza tym - strzelał karne bardzo dobrze. Żaden z tych karnych nie przesądzał o awansie. Oczywiście gdyby choć jednego strzelił, to Ostrowska mogłaby nawet i biegać nago po boisku, sprowokować przerwanie meczu itp. a i tak walkower 3:0 dla Celtiku nie robiłby nam krzywdy.

Jednak, prostując - karne Vrdoljaka nie były decydujące o awansie. Przypominam, że wygraliśmy 4:1 w domu, a do wejścia Bereszyńskiego pod koniec meczu było ciągle 2:0 dla nas. Odpadliśmy z innego powodu.

Legionista Awatar Jestem
    Czyli:
    1. Mamy piłkarza pokrakę który nie potrafi wykonywać karnych ale jakimś cudem piłka zawsze ląduje w siatce, ciekawe dlaczego?
    2. Mamy Trenera idiotę, który nie potrafi na treningach znaleźć najlepszego wykonawcy rzutów karnych tylko wystawia do karnych tego który tego nie potrafi, a przecież są zapewne tacy którzy to potrafią robić lepiej tylko Trener idiota nie umie znaleźć.

Generalnie gratuluję.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czyli:
    1. Mamy piłkarza pokrakę który nie potrafi wykonywać karnych ale jakimś cudem piłka zawsze ląduje w siatce, ciekawe dlaczego?
    2. Mamy Trenera idiotę, który nie potrafi na treningach znaleźć najlepszego wykonawcy rzutów karnych tylko wystawia do karnych tego który tego nie potrafi, a przecież są zapewne tacy którzy to potrafią robić lepiej tylko Trener idiota nie umie znaleźć.

Generalnie gratuluję.
    Generalnie to Zlatan Ibrahimovic niewykorzystal w swojej karierze 10 karnych. Co prawda wykonal ich prawie 80 w swojej karierze i ma 87 procent skutecznosci a to oznacza ze jest gorszy od Kuchego Kinga, który obok Fabinho jest najlepszym wykonawca rzutow karnych na swiecie w tym sezonie. Uwielbiam takie skrajnosci byleby poprzec czyms swoja teze. Twoje "zawsze" to cale 3 karne w przeciagu ilu lat? 10? Imponujacy wynik.

Trenera oceniac nie zamierzam chociaz pokazywal w swoim zyciu, ze oleju w glowie to mu troszke brakuje, ale moze po prostu na dzien dzisiejszy lepszych wykonawcow nie ma w zespole. Tylko o czym to swiadczy?

Cytat Zamieszczone przez tomeck3145 Zobacz posta
    Jest oczywiście pewnym "osiągnięciem" nie strzelić dwóch karnych w meczu - tak jak Vrdoljak z Celtikiem, ale poza tym - strzelał karne bardzo dobrze. Żaden z tych karnych nie przesądzał o awansie. Oczywiście gdyby choć jednego strzelił, to Ostrowska mogłaby nawet i biegać nago po boisku, sprowokować przerwanie meczu itp. a i tak walkower 3:0 dla Celtiku nie robiłby nam krzywdy.

Jednak, prostując - karne Vrdoljaka nie były decydujące o awansie. Przypominam, że wygraliśmy 4:1 w domu, a do wejścia Bereszyńskiego pod koniec meczu było ciągle 2:0 dla nas. Odpadliśmy z innego powodu.
    Od sezonu 2010/2011 podchodzil jesli dobrze zerkam na statystyki 20 razy do rzutow karnych (jesli sie myle to mnie poprawcie). 6 z tych 20 karnych nie wykorzystal. Ja bym polemizowal nad tym, czy byl dobrym wykonawca rzutow karnych.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Czyli:

Generalnie gratuluję.
    1. Dwa karne, dwa centralnie w środek gdzie z Miedzią bramkarz został, ale z niewiadomych przyczyn przepuścił tego karnego między nogami.
    2. Tu chyba raczej chodziło o jakieś podbudowanie go, bo np. taki Carlitos w tamtym sezonie w Wiśle te karne bardzo pewnie strzelał. Raczej Sa Pinto widzi, że Kucharczyk ma jakiś problem i to taki gest wobec niego, że przy stykowym wyniku to on ma strzelać tego karnego, żeby pokazać, że na niego liczy. Na skrzydłach przy kontuzji Vesovica nie ma żadnego wyboru. On chyba lubi ambitnych piłkarzy, ale jeśli trzeba podać największy atut Kuchego to na myśl zawsze przychodziła przede wszystkim ambicja.

Całe dopieprzanie się do niego to raczej nie chodzi o karnego, ale o to, że pomimo tego gola z niego nie zmienia faktu, że Kuchy był najsłabszy w Legii na boisku. Niewidoczny, nie pomagający w defensywie, a jak już się tam wrócił to odpuszczający przeciwników i truchtający sobie po boisku. Inaczej rzecz ujmując piłkarz, którego broniła przede wszystkim ambicja pokazał jej najmniej. I tutaj pytanie czym to jest spowodowane. Jako jedyny po tych ciężkich treningach nie odżył fizycznie? Ma jakieś problemy w domu? Myślę, że jest jakaś inna przyczyna niż olanie meczu o której Sa Pinto wie, bo inaczej z naszą legendą raczej by się nie cackał.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar so(L)dier
    Piszecie jakbyście Kuchego od wczoraj oglądali na boisku. Ten karny to kwintesencja jego gry w Legii, ujowo technicznie uderzona piłka, w sam środek, niemal ociera o bramkarza ale jednak WPADA i jest gol. Cały Kuchy

Od sezonu 2010/2011 podchodzil jesli dobrze zerkam na statystyki 20 razy do rzutow karnych (jesli sie myle to mnie poprawcie). 6 z tych 20 karnych nie wykorzystal. Ja bym polemizowal nad tym, czy byl dobrym wykonawca rzutow karnych.
    Najważniejszego strzelił

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    odbijajac już od poziomu karnego Kuchego - to bardzo fajne kulisy z tego meczu . Widać ,że znów jest drużyna ,a cieszynka Carlitosa z Kante pokazuje ,że relacje ich sa bardzo ok.
    Prawda....bardzo fajnie to wygląda, widać jak ławka żyje meczem i cieszy się razem z grającymi.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Prawda....bardzo fajnie to wygląda, widać jak ławka żyje meczem i cieszy się razem z grającymi.
    To obejrzyjcie sobie gdzieś powtórkę z jaką miną siedzi Rado kiedy Pinto na koniec meczu zbija piątki z zespołem
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar tomeck3145
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    To obejrzyjcie sobie gdzieś powtórkę z jaką miną siedzi Rado kiedy Pinto na koniec meczu zbija piątki z zespołem
    To zjawisko nazywa się gotowaniem żaby. Jakby Pinto wypierdolił Rado z miejsca do rezerw, to mógłby być krzyk, przecież legenda. A tak - Rado sam się podkłada, i nawet tego nie zauważa.

Legionista Awatar AGZI
    Biorac pod uwagę, że na dzień dzisiejszy to nie ma w klubie hajsu ma zimowe obozy to nie przyzwyczajalbym się do myśli, że zobaczymy Cafu na wiosnę.
    Jest wypożyczony do końca sezonu,więc na wiosnę na pewno zobaczymy.A w lecie kończą się kontrakty kilku zawodników,więc pewnie te 400k się znajdzie.
    #MioduskiOut

To ktoś go kupi?

Uprawnienia umieszczania postów