Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 144

Wątek: Miedź Legnica - Legia [9. kol. Ekstraklasy 2018/19, 22.09.2018, godz. 20:30]

Legionista
    Mam małą satysfakcję, bo mówiłem, że jednak warto "starać się" od Nagy'ego, a nie go ot tak odtrącać. I jak widać miałem rację, a wielu tu już go chciało ***********, po jakiś tam plotkach z jesieni zeszłego sezonu, że na Mazowieckiej ciągle przebywa. Może przebywa, ale jak widać umiejętności ma, do tego jest walczakiem, więc to sukces gwarantowany w naszej lidze.
    Też czekam na tego Vesovicia bardzo, bo na Kuchego ciężko patrzeć - nie wiem czy on dalej totalnie bez formy czy po prostu mu się nie chce, w sumie **** z tym - w takiej dyspozycji niech wypierdala z dala od pierwszego placu.

Generalnie muszę powiedzieć, że Miodek (z udziałem doradców czy bez) trafił perfekcyjnie z trenerem. Bo sprawia, że grają z zaangażowaniem, biegają i walczą. A to przy takim personalnym składzie w naszej e-klapie wystarcza z nawiązką. Mistrz myślę będzie spokojnie, czekamy na weryfikację w Europie.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 23-09-2018 o 01:04

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez crespo1 Zobacz posta
    Chyba rodzi nam się drużyna. Powoli pod względem sportowym ale i towarzystkim. Fajnie wyglądała ich radość po bramkach.
    Hola hola, gralismy z Miedzia Legnica, niedlugo po kompromitacji ze Spartakiwm Trnava i Dudelange. Bardzo fajnie ze wygrali i na tym poki co poprzestanmy

Legionista
    No i elegancko, a nawet momenty były ! Lód na głowy, a będzie dobrze. Cafu super kocur. Nagy jak będzie tak grał to chapeau bas. Wczoraj zasłużyli na brawo wszyscy ! Trzymam kciuki za trenera mocno.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    No dobrze, Rysiek pokazał, że nie ma dla niego Świętych krów, wiec jakby był taki mizerny, to by go odstrzelił, a jednak wciąż jest w meczówce.
    Tylko kogo na skrzydło może wprowadzić za niego przy kontuzji Vesovica? I kto ewentualnie z ławki? Dzisiaj na ławce z ofensywnych zawodników, którzy mogliby coś wnieść był tylko Kante. Poza tym Rado i Kulenović...

Fakty są takie, że kolejny mecz nieobecny i w ataku i obronie. A jak już się wrócił to bez żadnego zaangażowania dał się objechać i znowu spacerek zamiast ganiać Ojaamę. Nie wiem czy on ciągle nie ma siły biegać i na jako jedynego ciężki treningi nie zadziałały czy coś z psychiką, albo jakieś problemy w życiu prywatnym, bo wygląda cały czas na strasznie zamulonego. W każdym bądź razie dopóki nie ogarnie formy to żaden z niego pożytek.

A Cafu jak w końcówce sezonu i jak w sparingach, widać, że chłopak potrafi się odnaleźć w strzelaniu goli.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 23-09-2018 o 08:30
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Zaangażowanie, doskok do piłkarzy Miedzi - elegancko. W pierwszej połowie wg mnie brakowało trochę szczęścia bo wiele piłek tzw bezpanskich zbierali miedziowi. Drugą połowa to pełna kontrola. Nagy I Cafu piłkarze. Nagy się bawił z piłką. Tak jak podobał mi się Carlitos w poprzednich meczach tak teraz wydaje mi się, że za długo przetrzymuje piłkę.

I jeszcze jedna sprawa. Wydawało mi się że u naszych piłkarzy brakuje umiejętnośći piłkarskich a wychodzi na to że chodziło o konkretne przygotowanie. Jeżeli to prawda (a wszystko na to wskazuje) to zaprzepascilismy dwa lata. Nie byłoby długów w klubie i kilku posmiewisk. Legia odmieniona po przerwie na reprezentację. Pierwszy raz takie coś oglądam od dawna.
    Ostatnio edytowane przez (L)dorado ; 23-09-2018 o 08:36
    edit: literówka.

Fajnie, że wreszcie krystalizuje się pierwsza jedenastka. Kucharczyk za tego karnego Stolarski też dziś bardzo słabo. Szymański podejmował sporo złych decyzji. Natomiast uważam, że powinni zachować miejsce na następny mecz w lidze. Na ławce mamy małe pole manewru. Ze zmianami bym poczekał na powrót Pazdana, Remy'ego i Vesovicia.
    Nagy? Patrzę i oczom nie wierzę jak przemienił się ten chłopak. Dziś to motor napędowy Legii. Jeszcze za czasów pożal się Boże Klafa totalny leszcz. Teraz odmieniony jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Brawo, panie trenerze Sa Pinto

Legionista Awatar MileEndMan
    Wynik cieszy, ale lepszy niż gra. Na plus zaangażowanie i atmosfera w zespole. Obrona solidnie ale nie bez pozwaznych błędów. Brak koncentracji mógł sprawić, że do szatni po pierwszej połowie schodzilibysmy z wynikiem 1:2 co znacznie utrudniłoby grę. Bardzo podoba mi się gra Dominika na całej długości boiska. Antolić i Cafu coraz częściej potrafią kontrolować środek z czego Kawka ma umiejetność dogrania i świetnie się ustawia. Słaby Kuchy (szczególnie w defensywie) i niestety Szymański, który podejmował złe decyzje. Jak nie zacznie grać na jeden, dwa kontakty to niedługo straci miejsce w drużynie (nie wiem czy nie lepiej go jednak sprzedać teraz kiedy są niezłe oferty). Kante mógł wcześniej podmienić Carlitosa. No i bramkarz miedziowych - moim zdaniem gracz meczu. Reasumując: idziemy w dobrym kierunku, ale na zachwyty za wcześnie.

Legionista Awatar crolick
    No i fajno tylko tak to powinno wyglądać + LE

Do poprawy kontry. W 2 połowie były sytyuacje gdzie fajnie odbierali szybko piłkę, ale następnie rozegranie w przewadze liczebnej wołało o pomste do nieba.

Legionista Awatar Paramonow
    Przykro pisać po wygranym meczu, ale najsłabsi w zespole Kuchy i Szymi. Pierwszy powinien biegać (bo to umie) a jakoś ciężko mu idzie, poza tym karnego strzelił jak Lewandowski po udarze...
    Drugi holuje za często piłkę albo próbuje rzeczy trudnych zamiast grać prosto i szybko. Bardzo chaotyczny i nierówny gracz.
    Jeden błąd w defensywie - Antola z Cafu odpuścili Forsella, z obrony nikt nie doskoczył i gol... Tym niemniej na plus znowu Cierzniak, Cafu a przede wszystkim Nagy.
    Carlitos też widać, że dobrze obsłużony podaniem nawet z ostrego kąta bramkę sieknie, szkoda go tylko na wysuniętego, bo nie jest w stanie walczyć o górne piłki i się przepychać jak Kante.
    Wielki plus - kondycja, ostatnie 15 minut Miedź spuchła, Legia biegała. Obrona stabilnie, ale parę błędów było (Stolarski w I połowie objeżdżany przez Ojamę, sytuacja Marquitosa przy 1:1).
    Czuję, że najbliższy mecz z Kante na szpicy, z Carlitosem zamiast Szymiego na "10" zagramy. Ten Martins solidny, o Mące można powoli zapomnieć (nigdy nie byłem do niego przekonany). Czekam na Veszo i Remy'ego, optymizm jest.
    Ostatnio edytowane przez Paramonow ; 23-09-2018 o 12:13

Legionista Awatar Strudzio
    Tak dobry wczoraj mecz zagrali że aż pierwszy raz po wygranym meczu forum wyebao.

Karny Kuchego mistrzostwo Co było do spartolenia to spartolił a i tak wpadło.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    To z tego, że takie wykonanie karnego przy stanie 1:1 to kryminał. I niech Kuchy kurva lepiej weźmie się za solidny trening i solidną grę bo ledwo ledwo strzelony karny w żaden sposób nie zmaże jego beznadziejnego występu
    Super, ale jaki związek ma wykonany karny, do formy, którą prezentuje ?
    Wpadło, wpadło, a nad formą niech pracuje.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Nie rozumiem Kuchy trafił karnego czy nie? Lepiej żeby nie wykorzystał? Przypominam, że Carlitos nie zawsze trafia z 11 metrów a Kuchy jeszcze żadnego karnego nie zmarnował
    Fakty są takie, że przy kluczowej bramce 2/3 zasługi Kuchego podanie do Cafu i wykorzystanie.

Spoko. Tylko jak to jest, że inni zapierdalają a on nie? Stać to sobie może Messi czy Ronaldo, będąc niekwestionowanymi gwiazdami zespołu. Kucharczyk jest wyrobnikiem i ma zapierdalać, albo do widzenia. Koniec świętych krów, czas się brać za pracę.

Legionista
    Problem Kuchego na tę chwilę to głowa, to nie jest, że olewa. Po prostu jest nieobecny, przymulony itd. Ale swoje jak zwykle zrobił.
    A tak naprawdę dwóch innych grajków zagrało kryminał Szymański i Stolarski.

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Problem Kuchego na tę chwilę to głowa, to nie jest, że olewa. Po prostu jest nieobecny, przymulony itd. Ale swoje jak zwykle zrobił.
    A tak naprawdę dwóch innych grajków zagrało kryminał Szymański i Stolarski.
    Oglądaliśmy ten sam mecz?

Legionista
    Oglądaliśmy ten sam mecz?
    A z czy się kolega nie zgadza z tym, że Kuchy zamulony czy, że Stolarski i Szymański zagrali bardzo słabo?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MileEndMan Zobacz posta
    Wynik cieszy, ale lepszy niż gra. Na plus zaangażowanie i atmosfera w zespole. Obrona solidnie ale nie bez pozwaznych błędów. Brak koncentracji mógł sprawić, że do szatni po pierwszej połowie schodzilibysmy z wynikiem 1:2 co znacznie utrudniłoby grę. Bardzo podoba mi się gra Dominika na całej długości boiska. Antolić i Cafu coraz częściej potrafią kontrolować środek z czego Kawka ma umiejetność dogrania i świetnie się ustawia. Słaby Kuchy (szczególnie w defensywie) i niestety Szymański, który podejmował złe decyzje. Jak nie zacznie grać na jeden, dwa kontakty to niedługo straci miejsce w drużynie (nie wiem czy nie lepiej go jednak sprzedać teraz kiedy są niezłe oferty). Kante mógł wcześniej podmienić Carlitosa. No i bramkarz miedziowych - moim zdaniem gracz meczu. Reasumując: idziemy w dobrym kierunku, ale na zachwyty za wcześnie.
    Nie przegrywalibyśmy, w tamtej sytuacji na 99% był spalony.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar zbinky
    A z czy się kolega nie zgadza z tym, że Kuchy zamulony czy, że Stolarski i Szymański zagrali bardzo słabo?
    Nie zgadzam się z tym, że zrobił swoje. Nic nie zrobił a brakowało tylko ciut ciut żeby spierdolił karnego przy 1:1.
    Stolarski i Szymański na pewno nie zagrali super zawodów - skłonny jestem nawet twierdzić, że zagrali słabo. Ale kryminał zagrał tylko i wyłącznie King

Legionista
    Nie zgadzam się z tym, że zrobił swoje. Nic nie zrobił a brakowało tylko ciut ciut żeby spierdolił karnego przy 1:1.
    Stolarski i Szymański na pewno nie zagrali super zawodów - skłonny jestem nawet twierdzić, że zagrali słabo. Ale kryminał zagrał tylko i wyłącznie King
    Kryminał zagrała cała trójka. Z tym, że Kuchy zrobił gola. Szymański same głupie decyzje i straty. Stolarski objeżdżany okrutnie + co najmniej jedna bardzo głupia strata po której poszła kontra.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Nie przegrywalibyśmy, w tamtej sytuacji na 99% był spalony.

Dębiński wczoraj w Lidze + chyba ze trzy razy nawiązywał do tej sytuacji która to miała odwrócić losy meczu . Poświęcono jej więcej czasu niż bramkom .

Legionista Awatar zbinky
    Kryminał zagrała cała trójka. Z tym, że Kuchy zrobił gola. Szymański same głupie decyzje i straty. Stolarski objeżdżany okrutnie + co najmniej jedna bardzo głupia strata po której poszła kontra.
    Nie dogadamy się. Być może jak zajrzysz do tematu kozak/lebiega zrozumiesz o czym piszę.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Spoko. Tylko jak to jest, że inni zapierdalają a on nie? Stać to sobie może Messi czy Ronaldo, będąc niekwestionowanymi gwiazdami zespołu. Kucharczyk jest wyrobnikiem i ma zapierdalać, albo do widzenia. Koniec świętych krów, czas się brać za pracę.
    Czyli co ma jakieś kwity na trenera?
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Czyli co ma jakieś kwity na trenera?
    Ma taki kwit, że nie ma innych skrzydłowych. A za ostatnie swoje występy, w których zamiast biegać to sobie truchta, odpuszcza krycie przeciwników i powroty to powinien wylądować w rezerwach.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Nie zrozumiem. Tam prawie zawsze jest Kuchy. Do mnie wazne co mówią trenerzy i liczby

Kuchy w formie jest bardzo potrzebny zespołowi, szczególnie gdy alternatywą jest łapiący głupie kartki i osłabiający drużynę Vesović. Podczas tego meczu faktycznie był nieco apatyczny ale jednak bramkę zdobył i miał udział w zwycięstwie. Ważne żeby mu się po prostu chciało i dalej będziemy mieli z niego użytek.

Tak swoją drogą to Nagy jest chyba najmilszym zaskoczeniem w ostatnim czasie. Te wypożyczenie na Węgry było chyba najlepszym co mogliśmy mu zafundować, jak widać przemyślał sobie wiele spraw i wrócił do świata żywych. Takiego zaangażowania u niego nie widziałem nawet na początku jego pobytu w klubie, gdzie też miał niezłą formę. Jeśli dalej to utrzyma może być lepszy od Szymańskiego.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Bardzo fajnie Cafu i Nagy. Biorac pod uwagę, że na dzień dzisiejszy to nie ma w klubie hajsu ma zimowe obozy to nie przyzwyczajalbym się do myśli, że zobaczymy Cafu na wiosnę.
    A szkoda bo na nasze warunki to super piłkarz.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Bardzo fajnie Cafu i Nagy. Biorac pod uwagę, że na dzień dzisiejszy to nie ma w klubie hajsu ma zimowe obozy to nie przyzwyczajalbym się do myśli, że zobaczymy Cafu na wiosnę.
    Zimowe obozy są w ciepłych krajach są bezsensowne . Biegają sobie przez 2 tygodnie przy +20 , wracają i trzeba grać przy -15 tak jak było w tym roku . Efekty wszyscy pamiętamy . Niech się przygotowują w kraju . Jak Cafu będzie tak grał do końca roku jak wczoraj to Mioduch dom zastawi ale go wykupi .

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Nie ma hajsu na zimowe obozy, a cała drużyna będzie miała dwa nie JEDEN, a DWA zimowe obozy przygotowawcze w PORTUGALII. Ale to nie ma znaczenia bo przecież zimą ma być bankrut, bo ksysio tak twittną.

ważne, że kijek wie ile klub płaci za mieszkanie eduardo heheh

Uprawnienia umieszczania postów