Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 138 z 138

Wątek: Legia - Lech Poznań [8. kol. Ekstraklasy 2018/19, 16.09.2018, godz. 18:00]

Legionista

Cytat Zamieszczone przez Adamus85 Zobacz posta
    Czy ktoś słyszy co krzyczy Pinto?
    Janusz z Południowej

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    No nie wiem, coś mi się wydaje, że sprawa motywacji została już załatwiona na kilka/naście następnych meczy
    A mi się wydaje, że jeszcze nie przegraliśmy z beniaminkiem w tym sezonie

Legionista
    Ja tam tym kutafońcom w nic nie uwierzę. Ludzie się nie zmieniają. W tym sezonie było dużo rozczarowań. Ale Jędza w Gliwicach wylewający wszystkie poty to było jedno z najgorszych ... Pokazał, że jak się chce to można, a jak nie to mam wyjebane. Moim zdaniem "bez przebaczenia" ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tak mnie właśnie olśniło, że jak jeszcze nawalimy w tym temacie trochę postów, o tym, że jest mało postów, to postów będzie tak dużo jak w tematach po przegranych meczach i wszyscy będą zadowoleni

I to jest słuszna koncepcja
    A co do meritum - chyba trochę za wcześnie na pochwały. Cieszy wynik, ale na ocenę efektów pracy RSP z naszymi kopaczami poczekajmy.

Legionista Awatar Marcino
    Człowiek nabrał takie dystansu do wszystkiego, że dwa dni po wygranym MP zaczyna się martwić co dalej

Taki mały OT przy okazji. Ostatnio codziennie śmigam od syna ze szpitala na Żwirki i Wigury i jak lecę Łazienkowską to niemal zawsze na stadionie jest odpalone full oświetlenie w ok. 20-21. Co oni tam robią o tej porze ?
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Mam nadzieję, że coś z murawą bo nawet sobie nie wyobrażam jak ona będzie wyglądać w okresie jesienno-zimowym, skoro teraz jest taka tragedia. Kiedyś graliśmy 2 połowę roku co 3 dni i boisko było super...

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Mam nadzieję, że coś z murawą bo nawet sobie nie wyobrażam jak ona będzie wyglądać w okresie jesienno-zimowym, skoro teraz jest taka tragedia. Kiedyś graliśmy 2 połowę roku co 3 dni i boisko było super...
    Może greenkeeper też poleciał w ramach oszczędności?
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tak mnie właśnie olśniło, że jak jeszcze nawalimy w tym temacie trochę postów, o tym, że jest mało postów, to postów będzie tak dużo jak w tematach po przegranych meczach i wszyscy będą zadowoleni

Zaraz będzie szósta strona . Jak na wygrane mecze to powyżej średniej w tym sezonie . Do tematu po przegranej z Zagłębiem już tylko jedna stonka ale do Wisły Płock sporo brakuje .

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Zaraz będzie szósta strona . Jak na wygrane mecze to powyżej średniej w tym sezonie . Do tematu po przegranej z Zagłębiem już tylko jedna stonka ale do Wisły Płock sporo brakuje .
    no to jeszcze po jednym i do łóżka

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Może greenkeeper też poleciał w ramach oszczędności?
    A może doświetlają murawę? Na Legii murawa ma mało słońca i ciężko jest ją utrzymać w dobrym stanie, czyli greenkeeper pilnuje interesu

p.s. Post prawie, że na temat, może dojdziemy do następnej strony?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Bonhart
    Forum Lecha i tak nie dogonimy - u nich juz 13... chyba boli, bardzo boli

Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Forum Lecha i tak nie dogonimy - u nich juz 13... chyba boli, bardzo boli
    Tak z ciekawości do tych co tam zaglądają. Przegrali przez sędziego czy po prostu byli słabi?

Cytat Zamieszczone przez Pigeon Zobacz posta
    Tak z ciekawości do tych co tam zaglądają. Przegrali przez sędziego czy po prostu byli słabi?
    Mają k....a dosyć . Ivana lubią ale trener z niego żaden , piłkarze szrot , trener od przygotowanie beznadziejny i takie tam .

Cytat Zamieszczone przez Pigeon Zobacz posta
    Dużo dziwactwa nie ma chociaż rarytas w postaci przegrania z najgorszą drużyną ekstraklasy się pojawił. Sędzia ok bo nic nie piszą. Raczej trzeźwa ocena sytuacji(co w unii europejskiej jest raczej ewenementem, często winny jest cały otaczający świat). Przegrali że słabą Legia i tyle.
    edit: literówka.

Mają k....a dosyć . Ivana lubią ale trener z niego żaden , piłkarze szrot , trener od przygotowanie beznadziejny i takie tam .
    To tak jak kiedyś u nas.

Cytat Zamieszczone przez zakapior Zobacz posta
    To tak jak kiedyś u nas.
    Prawda , i to jest ciekawe że przy permanentnym kryzysie , nieustannych roszadach na stanowisku trenera Legia zgarnęła 3 ostatnie MP . Tego muszą mieć naprawdę dosyć .

Legionista Awatar Jestem
    Prawda , i to jest ciekawe że przy permanentnym kryzysie , nieustannych roszadach na stanowisku trenera Legia zgarnęła 3 ostatnie MP . Tego muszą mieć naprawdę dosyć .
    No nie dziwne skoro "najsłabsza drużyna" w eklapie notorycznie zbiera Mistrza

Popatrzyłem na te ich forum i widzę jednak sporo "rozsądniejszych" opinii, choćby mielenie tematu 9km więcej przebieganych przez Legionistów i znów nie dziwię się ich zdziwieniom gdzie nasz stoper przebiega więcej niż ich skrzydłowy!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów