Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 105

Wątek: Legia - Lech Poznań [8. kol. Ekstraklasy 2018/19, 16.09.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar 171torwar
    Fajnie, ze Nagy wrocil z zaswiatow. Przyznam sie, ze juz zwatpilem po jego perypetiach.

Dobre zwyciestwo dla morale. I jak wspomnieliscie zaledwie 3 pkt. straty
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista Awatar Moriarty
    Radovic to jest jakiś dramat niestety. Ten faul w końcówce przed polem karnym zupełnie bez sensu. Myślę, że już za dużo u Pinto nie pogra.
    A ogólnie wyglądało to naprawdę nieźle, szczególnie na tle poprzednich występów. Jak dalej będzie szło w tym kierunku i nic nie pier... to przezimujemy na pozycji lidera.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    16.08.2018 - Dzień HAŃBY. Panie Mioduski - Panu już dziękujemy.
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
    Radovic to jest jakiś dramat niestety. Ten faul w końcówce przed polem karnym zupełnie bez sensu. Myślę, że już za dużo u Pinto nie pogra.
    A ogólnie wyglądało to naprawdę nieźle, szczególnie na tle poprzednich występów. Jak dalej będzie szło w tym kierunku i nic nie pier... to przezimujemy na pozycji lidera.
    Ten faul to efekt braku szybkości, co z wiekiem już się nie poprawi.
    Facet chce, ale już niestety nogi nie niosą.

Legionista
    pewnie, tylko Pinto przede wszystkim poprawił to co kulało najbardziej - grę w defensywie
    defensywną grą to z średniakami i dołem tabeli wywalczymy co najwyżej parę wygranych i parę remisów

teraz pora na, przynajmniej, proste schematy w ataku
    taki wczesny Berg - trzech atakujących, bezpośrednio i szybko
    kiedyś może i klepka z całym zespołem przesuwającym się wysoko

ale w końcu ruch w dobrym kierunku

Legionista Awatar Benek
    Fakt zagrał chujowo ale to raczej dlatego, że za bardzo chciał się pokazać. Rado wie że zbyt dużo szans nie dostanie i każde minuty musi wykorzystać na Maxa. To było jego pierwsze 15 minut od dłuższego czasu więc bez przesady z tą krytyka.

Ja tam ciągle w niego wierze i. Mam nadzieję, że kilka pkt w tym sezonie nam zdobędzie
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Napisał nieprawdę?
    To za co on pieniądze brał? Jako trener przygotowania fizycznego powinien ich nauczyć mądrze biegać, a to czy jak stoją to robią to mądrze czy głupio to rola 1szego trenera.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Fakt zagrał chujowo ale to raczej dlatego, że za bardzo chciał się pokazać. Rado wie że zbyt dużo szans nie dostanie i każde minuty musi wykorzystać na Maxa. To było jego pierwsze 15 minut od dłuższego czasu więc bez przesady z tą krytyka.
    A może w drugą stronę- nie ma co go na siłę bronić? |Od momentu kiedy wszedł był strasznie elektryczny, wprowadzał dużo nerwowości, miał problemy z przyjęciem piłki, a jego straty powodowały zagrożenie pod naszą bramką. Oczywiście część z błędów wynika z braku ogrania, i chęci pokazania się, ale jakie to ma znaczenie? W takim momencie meczu od tak doświadczonego zawodnika, lidera drużyny, powinno wymagać się raczej uspokojenia gry, utrzymywania się przy piłce, kradnięcia sekund, po prostu boiskowej mądrości. A nie szarpania "bo mam swoje 10 minut" i teraz albo nigdy i przy tym stwarzania sytuacji dla przeciwników.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Ten faul to efekt braku szybkości, co z wiekiem już się nie poprawi.
    Facet chce, ale już niestety nogi nie niosą.
    Brak szybkości spowodowany wiekiem jestem w stanie zrozumieć, ale braku myślenia już nie, szczególnie u zawodnika z takim doświadczeniem. Ten z Lecha był bokiem do bramki i generalnie uciekał z pola karnego, więc po co go faulować w takim miejscu?
    ---------------------------------------------------------------------------------

Legionista Awatar Marcino
    Czytam wszystko co się dzieje wokół drużyny i wniosek jest jeden: nagle wszystkim się chce, zapierdzielają, Pinto robi co uważa za słuszne, odstawia zasłużonego Arka i widać jedno: strach przed cięciami w składzie, strach przed nieprzedłużonymi kontraktami i koniecznością opuszczenia ciepłego gniazdka przez dużą ilość osób.

Chciałbym by mu się udało to co sobie zaplanował i nie oczekuję niewiadomo jakich wyników do momentu stabilizacji drużyny.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Czytam wszystko co się dzieje wokół drużyny i wniosek jest jeden: nagle wszystkim się chce
    Zawodnicy aż tak głupi nie są i pewnie w główkach plotki na temat problemów finansowych klubu po swojemu przerabiają. Dobrze wiedzą, że jeśli Miodka brak kasy przyciśnie, to będzie ciął kadrę i pensje grajków bez najmniejszych skrupułów. Mają wreszcie solidny powód, żeby trochę zapierniczać na swój dobrostan finansowy...

Cytat Zamieszczone przez rogerthat Zobacz posta
    Czemu w watkach meczowych zawsze jest tak cicho jak Legia wygrywa?
    Jest pewna zasadność w tym co piszesz. Całą energię forumowych wypoin pochłoną Poznań. Tam jest już 10 stron w wątku meczowym.

Akurat w wątkach meczowych wolę jednak mniej poczytać.
    edit: literówka.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Jest pewna zasadność w tym co piszesz. Całą energię forumowych wypoin pochłoną Poznań. Tam jest już 10 stron w wątku meczowym.
    Nie dziw się. Tam mają istną huśtawkę nastrojów. Taka sinusoida. Początek sezonu i hurraoptymizm po kilku wygranych meczach, następnie dołek. Na wiosnę znów to samo, wielkie nadzieje po dobrym starcie rundy, majster tuż tuż, a na koniec przychodzi mecz z Legią po podziale na grupy i po raz kolejny zaczyna się akcja pt. "Mamy kurva dosyć"

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Na wiosnę znów to samo, wielkie nadzieje po dobrym starcie rundy, majster tuż tuż
    Majster to są miejsca 2-4, więc pewnie cel osiągną

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    To za co on pieniądze brał? Jako trener przygotowania fizycznego powinien ich nauczyć mądrze biegać, a to czy jak stoją to robią to mądrze czy głupio to rola 1szego trenera.
    Ja nie wypowiedziałem się na temat jego pracy , a w kwestii jego stwierdzenia , które jest niewątpliwie prawdą.

Bardzo ważne zwycięstwo, powinno dać kopa zawodnikom do ciężkiej pracy, bo wiadomo że łatwiej się ciężko pracuje gdy widzi się efekty tej pracy.
    Ja chciałem zauważyć że Legia odmładza wyjściową jedenastkę jeśli wierzyć http://ekstrastats.pl w tej kolejce po 7 meczach jesteśmy na 3 miejscu pod tym względem. Pewnie będziemy 4 zespołem po meczu Zagłębie Sosonowiec z Górnikiem Zabrze, bo wiadomo że Górnik ma zazwyczaj najmłodszą jedenastkę w każdym kolejce w całej lidze.
    Zakładam więc że i po tej kolejce Górnik Zabrze będzie również na pierwszym miejscu i po tej kolejce jeśli idzie o najniższa średnią wieku pierwszej jedenastki (około 24 lat), ale dalej to wyglądało tak w 8 kolejce:
    2. Pogoń Szczecin - 25,6
    3. Wisła Płock - 26,2
    4. Legia Warszawa i Cracovia Kraków - 26,3
    5. Piast Gliwice - 26,9

Reszta zespołów po wyżej 27 lub 28 lat, łącznie z Zagłębie Sosnowiec (bo tak zazwyczaj było).

W kolejkach 1-7 średnia wieku Legii oscylowała między 27-28. Wydaje mi się że idealnie by było gdyby co kolejkę średnia wieku pierwszej jedenastki oscylowała w przyszłości na poziomie 25 lat. Wydaje się że będzie to możliwe w następnym sezonie, gdy dojdzie do rewolucji w zespole bo jak wiadomo bardzo dużej ilości zawodnikom kończą się kontrakty i sądzę że kilku starszych zawodników opuści na dobre Legię.
    Z zainteresowaniem będę śledził kolejne mecze, jeśli idzie o ten parametr.

Uprawnienia umieszczania postów