Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 138

Wątek: Legia - Lech Poznań [8. kol. Ekstraklasy 2018/19, 16.09.2018, godz. 18:00]

Legionista
    Jest progres. Let It Be
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Najlepszy Stolarski i ku rozpaczy forumowych gimbow ...Jędrzejczyk.

Brawo!
    A co z Rado?!?!
    (L)

Legionista Awatar Bonhart
    Z Lechem zawsze przyjemnie wygrac, chocby po nienajlepszej grze. Mam nadzieje, ze po serii kompromitacji w koncu zaczniemy odbijac sie od dna chociaz w tej naszej ekstraklapie.Mizerna to osloda po straconych pucharach, ale coz pozostalo - trzeba znowu ta lige pozamiatac.

Legionista

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    118km o.0 To nie jest przypadkiem jakiś rekord ekstraklasy?
    Wisła K. jak w zeszłym sezonie u nas pewnie wygrała, to przebiegła 120, czy nawet więcej kilometrów.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    A co z Rado?!?!
    Jeszcze nie wspomiales o Lesnodorskim...

Chryste Panie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Budyń_70
    W końcu widziałem drużynę względnie poukładaną taktycznie, która wiedziała jak i co ma grać.
    Do tego dobrze nastawioną mentalnie, co pokazało choćby spięcie na początku, gdzie niemal wszyscy ruszyli na pomoc.
    No i to zaangażowanie, które przełożyło się na kosmiczny wynik ilości przebiegniętych kilometrów
    Toż to tyle to biegali Chorwaci podczas Mistrzostw Świata
    Ten mecz pokazał, że nie da się na stojąco jak dotychczas, tylko wynik, dobry wynik trzeba przede wszystkim wybiegać.
    Jeszcze raz brawo, brawo, brawo .....jest światełko w tunelu

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Wisła K. jak w zeszłym sezonie u nas pewnie wygrała, to przebiegła 120, czy nawet więcej kilometrów.
    Górnik miał w ubiegłym sezonie 124.

Legionista Awatar wklepack
    Wreszcie jest ta podstawa czyli .... bieganie. To taki sport w którym najważniejsze to biegać. I szlag mnie trafiał jak słyszałem farmazony ze lepiej stać niż głupio biegać. Napastnicy byli pierwszymi obrońcami, zaangażowanie i walka, a to jest podstawa. Naprawdę w porównaniu do poprzednich meczy to się przyjemnie oglądało. Wiadomo że jeszcze trochę pracy aby to lepiej wyglądało ale widać że idziemy w dobrym kierunku. I miałem jakieś takie dziwne przeczucie - od dłuższego czasu mi obce, że bedzie dobrze nawet jak była końcówka meczu. Jeszcze raz brawo, brawo i brawo.

Legionista
    To jest to, czyli zaangażowanie, pasja. Taką Legie chcemy oglądać, nawet jeśli miałaby wpaść porażka. Oby to nie był przypadek, bo wygląda, że idzie ku lepszemu.

Legionista Awatar Runi
    Taktycznie dziś klasa.

Legionista
    Legia co mecz powinna grać w limitowanych koszulkach. Rok temu w zielonych:
    Legia - Górnik 1:0
    Legia - Górnik 2:1 (PP)
    Legia - Arka 2:1 (PP)
    Lech - Legia 0:2 (0:3)
    I teraz w czerwonych
    Legia - Lech 1:0

Wyraźnie rzuca się w oczy nie tylko to, że biegają, ale także to, że najzwyczajniej wiedzą dokładnie gdzie mają biegać i jak. Mam nadzieję, że prezes zrozumiał, że trener jest tak samo ważny w budowie drużyny, jak nawet największe gwiazdy na boisku, których niestety nie mamy, więc tym bardziej zarządzanie drużyną jest kluczowe. Mieli podbudowę w postaci paru meczów w sezonie, więc łatwiej było im wejść w ciężkie treningi, jakie zaaplikował im Ryszard Sa Pinto. Liczę, że z każdym meczem forma będzie coraz lepsza, a za tym pójdzie cała reszta elementów rzemiosła, ze świeżą głową i myśleniem na czele.

Tak powinno być od początku sezonu. Drużyna nie jest zgrana - szczególnie w ataku, więc trzeba było postawić na prostą koncepcję - podbudowę, podstawy. Walka w defensywie o każdy metr, linie blisko siebie, natychmiastowy powrót. Prawdziwy trener to wie i dlatego od tego zaczął. Dopiero potem koncepcje ofensywne, warianty w ataku poz. itd. Już było z tym lepiej, a będzie jeszcze lepiej, jeśli ten nowy as Andre wprowadzi się odpowiednio do drużyny.

Podobał mi się Nagy. Zasuwał za dwóch. Carlitos nie widzi kolegów, podaje do nikogo, niewiele mu wychodzi. Mam wrażenie, że nie nadaje się do gry w drużynie która ma piłkę i stara się podaniami rozmontować rywala. Powinien odpuścić rozgrywanie i skupiać się na pokazywaniu na prostopadłe piłki i uciekaniu spod opieki stoperów rywala. Kuchy oprócz dwóch, trzech przyzwoitych dośrodkowań, nadal słabo. Stolarski naprawdę nieźle, jeszcze niech włącza się więcej do ofensywy, a będzie dobrze. Cafu i Antolic bardzo dobrze, nie dali rywalowi pierdnąć, nie licząc jednej sytuacji sam na sam. Ogólnie mam wrażenie, ze doskonale blokujemy przeciwnikowi wszystkie warianty rozegrania. Ryglujemy przestrzeń, dzięki temu obrona i Cierzniak są bezpieczni. Jeśli nadal będą tak pracować efekty przyjdą, razem z dobrą grą w ofensywie.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 16-09-2018 o 22:50

Legionista
    I jeszcze takie coś znalezione:

Bardzo dobry mecz taktycznie, widać też ciężki trening Sa, bo to ile dzisiaj biegali... coś pięknego.

Dla mnie genialne jest to jak odzyskaliśmy Nagyego, chłopak jest wszędzie, walczy, biega, daje jakość, wielkie brawa.
    Decyzja z wystawianiem Cierzniaka to kolejny ogromny plus, to jaka jest przepaść między nim a Malarzem pod względem wychodzenia do dośrodkowań i gry nogami... no po prostu przepaść.
    Stolarski bardzo fajny mecz, ale ciężko patrzy się na jego dośrodkowania, zwłaszcza gdy nikt go nie atakuje a ten dośrodkowuje za boisko.
    Antolić to dla mnie najbardziej niedoceniony piłkarz tego meczu, no ale cóż, taka pozycja, wybieganie, walka, spokój, podania, gość dzisiaj odwalił kawał dobrej roboty.
    Jędza bardzo dobry mecz, Wiesteska dużo zyskuje przy grze z nim na środku, ale jednak ta sytuacja gdy Tiba zabawił się z nim... nasze szczęście że później popełnił błąd techniczny.
    Kuchy, ciężko go ocenić bo gościa nie było w tym meczu, duży plus za jedno fajne przejęcie w ofensywie po fatalnym podaniu Stolarskiego ale jak widzę Kuchego w grze obronnej... jeden wielki kryminał, już taki Messi daje więcej w defensywie jak się cofnie.
    Rado - eh... niech już te minuty dostaje Kulenović, ostatni dobry okres Rado to runda jesienna gdy grał z Vadisem, później to już równia pochyła i to w zastraszającym tempie, dzisiaj to człowiek który nie powinien być w 18 meczowej.
    Szymi, niby nie widoczny, ale asyste dał palce lizać.
    No i ten Carlitos, mam wrażenie że to jest taki nasz Griezmann, gdy musi grać sam w ataku to jest bardzo przeciętny i irytujący, taki typ piłkarza który potrzebuje drugiego napastnika który weźmie na siebie obronę a on będzie mógł wtedy pokazać 200% więcej, do tego potrzebuje możliwości być "wolnym elektronem" i poruszać się tam gdzie chce.

Piękna oprawa. Bardzo ładnie chłopaki zapierd.. Radość piłkarzy z kibicami po golu. Oby to były dobre prognostyki przed kolejnymi meczami
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Najlepszy Stolarski i ku rozpaczy forumowych gimbow ...Jędrzejczyk.

Brawo!
    Brakuje jeszcze haseł Legia to My, ale czekaj przecież zagrali całkiem niezły mecz.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Antares
    Czyli treningi dają efekty, teraz czas na wytrenowanie kilku schematów w ofensywie. Robimy obóz przygotowawczy z budowaniem drużyny od podstaw, w trakcie sezonu, ale inaczej się nie da. Cieszą kolejne solidne zawody Antolica w środku pola. Teraz czekać na powrót Remy'ego i Vesovica, też powinni jakość pokazać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Czyli treningi dają efekty, teraz czas na wytrenowanie kilku schematów w ofensywie. Robimy obóz przygotowawczy z budowaniem drużyny od podstaw, w trakcie sezonu, ale inaczej się nie da. Cieszą kolejne solidne zawody Antolica w środku pola. Teraz czekać na powrót Remy'ego i Vesovica, też powinni jakość pokazać.
    No i nie zapominajmy o Jarku "1-0" Niezgodzie, który /mam nadzieję/ głodny gry wpadnie i pozamiata naszych obecnych napadziorów

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Górnik miał w ubiegłym sezonie 124.
    Kozackie wyniki (Wisła dokładnie 122 km). Nie mniej ja nie pamiętam, kiedy ostatnio tyle przebieglismy. Dystans powyżej 115 hm należy już zaliczać do bardzo dobrych. Oby tej pary starczyło do końca rundy, wtedy będzie lider na zimę.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Kozackie wyniki (Wisła dokładnie 122 km). Nie mniej ja nie pamiętam, kiedy ostatnio tyle przebieglismy. Dystans powyżej 115 hm należy już zaliczać do bardzo dobrych. Oby tej pary starczyło do końca rundy, wtedy będzie lider na zimę.
    Słynny trener personalny gwiazd z tabloidów niejaki Krzepowa mówił, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek(L) Zobacz posta
    ...Jędza bardzo dobry mecz, Wiesteska dużo zyskuje przy grze z nim na środku, ale jednak ta sytuacja gdy Tiba zabawił się z nim... nasze szczęście że później popełnił błąd techniczny...
    Na razie delikatnie tylko nadmienię, że w jednym z tematów broniłem Wieteski, gdyż na początku sezonu nie grał według mnie tak tragicznie W OBRONIE. Zaznaczyłem, że przydałby się mu (jak i Żyro) mentor w obronie, który go poprowadzi w rozwoju boiskowym. Nie myślałem jedynie, że taką rolę może przejąć Jędza, a bardziej Pazdan wydawał się odpowiedni. Potem wylała się na Mateusza fala forumowego hejtu, ale meczy akurat nie oglądałem to trudno było dyskutować. Ten mecz był jednak pierwszym światełkiem w tunelu potwierdzającym moją teorię

PS. Jak ta liga jest przech......, że my po najgorszej grze w mojej pamięci mamy zaledwie 3 pkt straty do lidera po 8 kolejkach

Legionista
    Dodam jeszcze, że zdecydowanie dokładniej podawali i wogole szybciej, bez holowania czy poprawiania jej 10 razy. Postęp wyraźny. jak to tylko zrobić żeby „im się chciało” regularnie ?

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Dodam jeszcze, że zdecydowanie dokładniej podawali i wogole szybciej, bez holowania czy poprawiania jej 10 razy.
    Do momentu wejścia Dolara, głównego hamulcowego.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Na razie delikatnie tylko nadmienię, że w jednym z tematów broniłem Wieteski, gdyż na początku sezonu nie grał według mnie tak tragicznie W OBRONIE. Zaznaczyłem, że przydałby się mu (jak i Żyro) mentor w obronie, który go poprowadzi w rozwoju boiskowym. Nie myślałem jedynie, że taką rolę może przejąć Jędza, a bardziej Pazdan wydawał się odpowiedni. Potem wylała się na Mateusza fala forumowego hejtu, ale meczy akurat nie oglądałem to trudno było dyskutować. Ten mecz był jednak pierwszym światełkiem w tunelu potwierdzającym moją teorię

PS. Jak ta liga jest przech......, że my po najgorszej grze w mojej pamięci mamy zaledwie 3 pkt straty do lidera po 8 kolejkach
    Wieteska daje się "objeżdzać" z taką łatwością, że nie raz trudno mi uwierzyć, że on gra w Legii... I w tym meczu nie było wyjątku. Ten Tiba(?) go zrobił jak chciał przy linii końcowej i tylko błąd techniczny portugalczyka uratował nas od zagrożenia....
    Za to Stolarski - klasa. Gościu wygląda bardzo obiecująco. Czuję, że wymianka Michalaka to był dobry deal.

No, ale nie ma co popadać w hurraoptymizm po jednym meczu...

PS. Radovic chyba się już wykreślił z listy Ryszarda...
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    Pożyjemy zobaczymy ŁUKASZ.-u. Ja teraz nie chcę się o niego wykłócać...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Słynny trener personalny gwiazd z tabloidów niejaki Krzepowa mówił, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać
    Napisał nieprawdę?

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Napisał nieprawdę?
    Mądrze stać to potrafi Barcelona, Real i jeszcze kilka innych topowych zespołów, reszta to ma zapierda.... . I nasi to wczoraj pokazali. Brawo Legia!!!! jak dobrze obejrzeć Ligę + Ekstra bez nerwów i wkurzania się na grę Legii.

Legionista Awatar 171torwar
    Fajnie, ze Nagy wrocil z zaswiatow. Przyznam sie, ze juz zwatpilem po jego perypetiach.

Dobre zwyciestwo dla morale. I jak wspomnieliscie zaledwie 3 pkt. straty
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista Awatar Moriarty
    Radovic to jest jakiś dramat niestety. Ten faul w końcówce przed polem karnym zupełnie bez sensu. Myślę, że już za dużo u Pinto nie pogra.
    A ogólnie wyglądało to naprawdę nieźle, szczególnie na tle poprzednich występów. Jak dalej będzie szło w tym kierunku i nic nie pier... to przezimujemy na pozycji lidera.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Uprawnienia umieszczania postów