Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 155

Wątek: Cracovia - Legia [7. kol. Ekstraklasy 2018/19, 02.09.2018, godz. 18:00]

Legionista
    Przez Pazdana nie ma 3 punktów. I tyle w tym temacie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Zegarek Zobacz posta
    Chyba Malarz już sobie nie pogra.
    Po czym wnosisz? Cracovia 2 celne strzały.

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Nie możesz wygrać to chociaż zremisuj. Dobry 1pkt wywalczony w 10.

Cytat Zamieszczone przez Ciechanowiak(L) Zobacz posta
    Nie możesz wygrać to chociaż zremisuj. Dobry 1pkt wywalczony w 10.
    Z ostatnią drużyną.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar alfa
    W końcówce była namiastka drużyny. Biegali, wracali na swoje pozycje. Jeszcze jakości nie ma za grosz, ale może coś Pinto z nich wydusi

Cierzniak słabo gra nogami, ale ma jedna cechę zdecydowanie lepsza od Malarza. Bardzo szybko uruchamia grę po tym jak złapie piłkę. Od dłuższego czasu uważałem, że jest fatalny, ale dzisiaj mi się o dziwo bardzo podobał.
    Dobry mecz Jedzy,Cafu i Carlitosa.
    Uważam, że gdybym ja dzisiaj zagrał za Wieteske to nie poczulibysmy dużej różnicy. Oby jak najszybciej wrócił Remy. Stolarski zagralbardzo poprawnie i wreszcie nie drżało serce jak szła tam akcja.
    Myślę, że Jedzą powinien zostać na środku z Remym, a boki Stolarski i Hlousek.
    Creme de ła creme Michał Kucharczyk. Jeżeli za parę lat w jakiejś skandalizującej ksiazce, okaże się, że Kuchy specjalnie sabotował ten mecz to się nie zdziwię.

Jest progres jeśli chodzi o motorykę albo chociaż grę?

Legionista
    Cierzniak dużo spokoju o dziwo dawał drużynie. Świetnie wychodził do dośrodkowań i poprawił grę nogami. Haha teraz podaje rękoma Niemniej czyni to celnie i daje początek dobrze zapowiadającym się akcjom. Dobry występ.

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    Creme de ła creme Michał Kucharczyk. Jeżeli za parę lat w jakiejś skandalizującej ksiazce, okaże się, że Kuchy specjalnie sabotował ten mecz to się nie zdziwię.
    Też o tym miałem, to co odje%$ Kuchy to jakiś wyszy poziom, czegoś takiego jeszcze nie zrobił, KAŻDE zagranie złe, ten wolny, jak mu piłka odskakiwała, i jeszcze ta strata zaraz po wejściu co MKS sobie ładniutką kontrę zrobił.

PS Nikt nie pochwali Antolicia? w ostatnim kwadransie jak mu się chciało to robił co chciał, potrafił utrzymać piłkę, przerzucić.
    Kolejna sprawa makaroniarz; dobre wejście, co tu więcej mówić, chyba lepszy on w 1 składzie niż 7 mln jurków men. O Carlitosie nie ma co gadać bo typ jest przekotem. Mecz z F91 pozwolił wywalić kilka ogniw, mam nadzieje że ten wywali na stałe Pazdana a Wieteske posadzi na ławie kosztem łysego..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    Po tym, że pewnie łapał wszystkie piłki, nie tylko strzały. U Arka tego ostatnio nie było.

Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    Wyjścia do dośrodkowań, skracanie kątów strzałów. Coś czego Arek nawet nie próbował. O grze na linii ciężko coś powiedzieć przy celownikach Craxy.
    W sytuacji z czerwoną to Pazdan powinien wycofać piłkę.
    Przy obecnej formie sportowej (biorąc pod uwagę sytuację życiową pewnie też mentalną) Malarz powinien chwilę odpocząć.
    Patrząc na metrykę wolałbym Majeckiego lub Kudrjavcevsa, ale trzeba przyznać, że Cierzniak dał solidną zmianę.

Swoją drogą Jędza dał dzisiaj nadzieję na ogarnięcie pozycji stopera. Ciekawe w jakim stanie wróci Remy. Oby znacząco ograniczającym ryzyko gry jednym z trójki Wieteska/Astiz/Pazdan.

Legionista Awatar Szawar
    Nudy...jedyny plus, że im się chciało w porównaniu do poprzednich spotkań.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Budyń_70
    Mimo wszystko brawa za podjęcie walki w dość trudnej sytuacj, grając w osłabieniu.
    Do tego dwie piłki meczowe w końcówce mogły dać nam zwycięstwo.

Legionista
    Ja wiem, ze Kuchy dziś znow irytował ale stworzył jedyna 100% sytuację. Cafu nie liczę bo to zamieszanie po aucie zreszta tez Kuchy go wykonał. Więc jednak nie wszystko źle, swoje zrobil jak na 20 min. A co stworzyli pozostali?

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    A ja jednak mam pytanie. Jakie Ty masz oczekiwania względem wyniku w tym meczu? Że w drugiej połowie zdominujemy grę i pociśniemy Cracovię 3:0?

Bo ja mam podobne odczucia co Szymański, gość rozsądnie powiedział.
    Oczekiwałem zapier... na zdobycie 3pkt a nie minimalizm. Zapomnieli że tu jest LEGIA, że tu wynik inny niż wygrana to porażka ? Człowiek traci cierpliwość na to wszystko. Graliśmy z tragiczną Craxą. 0:0 to byłby dobry wynik z Lechem w takiej sytuacji a nie z nimi.

Dobrze, że Pinto kombinuje ze składem, myślę że efekty niebawem. Pozytywne.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 02-09-2018 o 20:51
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    pojebało cię nie ? swoje fantazje erotyczne to na onet przenieś. Jeasteś tu miesiąc i najebałeś 200 postów. Weź ***** hejterze ***********, są chujowi ale ***** to nie oznacza, że taki troll może tryskać ze swoich fantazji. Możesz ! ale po co tu ?

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Użytkownik Lillo się zna więc niech się wypowie.
    Otóż zawodnicy craxy nie oddawali celnych strzałów i nie dali się wykazać naszemu ręcznikowi. Solidny występ.

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Taa...Już widzę jak by te ...... wygrały w pełnym składzie

Coś tam było widać w końcówce.

Czas na przerwę, treningi i zgrywanie. Oby było lepiej.

Legionista Awatar krzysiek1916
    Ja bym jeszcze dodał bardzo solidny mecz Nagy’a.
    Powroty do defensywy, ambicja, utrzymanie się przy piłce i zasuwanie przez cały mecz.
    Na nim Cracovia złapała co najmniej dwie żółte.
    Oby tak dalej, to będzie jeszcze z niego pociecha.

Co ciekawe po wszystkich widać zalążki chęci i ambicji tylko nie po naszych polskich grajkach. To co Kuchy z Pazdanem odpier.....to sabotaż.
    Janusz z Południowej

Bardzo trafne podsumowanie meczu: https://www.youtube.com/watch?v=awf04H5LsCs

Niestety jesteśmy skazani na oglądanie tego ....., nie widać tutaj żadnych pozytywów, 90 minut 5 strzałów w światło bramki ze strony obu drużyn, faktycznie B klasa gra lepiej. Póki co nie ma co się oszukiwać, że wygląda to bardzo słabo. Pamiętajmy że po boisku biegają ludzie zarabiający miesięcznie łącznie kilka baniek i podobno coś trenujący. Pytanie, za co ta kasa (gdzie te wytrenowane strzały, jak to jest że zawodowy piłkarz nie może kopnąć piłki celnie po ziemi, przyjąć żeby nie odskoczyła na kilka metrów, strzelić w światło bramki przez 90 minut - totalnie niezrozumiałe)?
    Ostatnio edytowane przez AdrianK ; 02-09-2018 o 23:19

Legionista Awatar LOL3K
    Pazdan chyba się wyleczył z gry w Legi na dłużej
    Zdobyliśmy JEDEN punkt w dwoma ałtsajderami ligi.
    Nie może tu być mowy o zadowoleniu z jednego pkt, szczególnie ze Pasy chvja grały. Celowniki ustawione tragicznie.

Szkoda, że Carlitos nie ma z kim tu grać, ciągnął wszystko sam ile się dało.
    Kuchy też zaraz wyląduje z 3 lidze coś mi się wydaje.

Plus za dwie akcje w końcówce, ale to zdecydowanie za mało jak na mecz z ostatnią drużyną, mimo grania w 10.

Pinto jedziesz z panienkami!

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Moim zdaniem nic by to nie dało. Z taką słabą Cracovia powinno wygrać nawet w 10. Pokazuje to w jak głębokiej "odchłani" jesteśmy.
    edit: literówka.

Legionista Awatar mski
    https://twitter.com/piotrzakrzewski/...803328000?s=21

Ten moment gdy Kuchy stopuje kolegów jak profesor i mówi „Panowie, dajcie mi piłkę. Mam plan!”

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta

Ten moment gdy Kuchy stopuje kolegów jak profesor i mówi „Panowie, dajcie mi piłkę. Mam plan!”
    Az dziw bierze że on ma tu swoich wyznawców...

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta

Dokładnie tak bym podsumował całą karierę Kucharczyka. Kopacz, któremu wydaję się, że jest gwiazdą bo kilka razy strzelił bramkę w kartoflanej lidze.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Alek
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Ja bym jeszcze dodał bardzo solidny mecz Nagy’a.
    Powroty do defensywy, ambicja, utrzymanie się przy piłce i zasuwanie przez cały mecz.
    Na nim Cracovia złapała co najmniej dwie żółte.
    Oby tak dalej, to będzie jeszcze z niego pociecha.
    Ale za to jego żółta kartka była wyjątkowo głupia. Tym bardziej w sytuacji która odbywała się na połowie przeciwnika.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Nagy jest "skrzydłowym". Skrzydłowy powinien umieć kiwnąć, dośrodkować i stwarzać zagrożenie z bocznych stref boiska...Nie pamiętam kiedy ostatnio Legia miała skrzydłowego.

Uprawnienia umieszczania postów