Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 5. kolejka (01.09.2018 - 02.09.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 5. kolejka (01.09.2018 - 02.09.2018)

    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, księciuniu - Walter
    Grupa 1, LOL3K - Tom Kruz (1-0-1, 18-17)
    Grupa 1, Antares - nil (1-0-1, 17-14)

    Grupa 2, Efcia - emil83 (1-0-3, 38-43)
    Grupa 2, trzeci - Seba.Kolos
    Grupa 2, Mar.Cin - Rulkoś

    Grupa 3, St.Maro - OLIUSTKA
    Grupa 3, Meazza - Krawczol (3-0-0, 39-31)
    Grupa 3, SirKruszon - Martino1989

    Grupa 4, Net - Mrugs
    Grupa 4, (L)ookasch - leh71 (0-0-2, 4-13)
    Grupa 4, Runi - Ciechu (1-0-3, 32-38 )

    Grupa 5, rey - Szawar
    Grupa 5, Bary89 - Mu(L)timaster
    Grupa 5, Zygo - Majkisek

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    Zygo
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 1-1
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 1-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 1-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-1
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

    Walter
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-0
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-0
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 0-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 0-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 0-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-0
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 0-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 0-0
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 0-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 0-0

  3. #3
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,375
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 1-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1

  4. #4
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  5. #5
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    795
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-2
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 3-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-2
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 3-1
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-0
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  6. #6
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,869
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    822
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 1-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  8. #8
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,952
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  9. #9
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    7,081
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  10. #10
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,512
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  11. #11
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,248
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 3-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-2
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 4-1

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,862
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 1-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  13. #13
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,330
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-2
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 3-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 0-1

  14. #14
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,862
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  15. #15
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,167
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  16. #16
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,632
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga – Pilzno 2-1
    01.09 20:00 BUL, Levski – Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic – Rangers 2-1
    02.09 16:00 SUI, Basel – Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg – Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    02.09 20:00 DEN, Brondby – Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb – Rijeka 2-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  17. #17
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,423
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  18. #18
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,697
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 1-2
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  19. #19
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    966
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-2
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  20. #20
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,304
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 1-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 0-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  21. #21
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,073
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  22. #22
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,577
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-2
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-1
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-1
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 3-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 3-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  23. #23
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,325
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-2
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  24. #24
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-2
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-0
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 3-2
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-1
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 3-2
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1

  25. #25
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,563
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 2-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-2
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 1-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 3-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-2
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  26. #26
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    656
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 2-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-1
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-1
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  27. #27
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,217
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-0
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-1
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 1-0
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

  28. #28
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,635
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 1-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 2-0
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 2-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  29. #29
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,203
    01.09 16:45 SVK, Zilina - Slovan Bratislava 0-1
    01.09 19:00 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    01.09 20:00 BUL, Levski - Beroe 1-1
    02.09 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-1
    02.09 16:00 SUI, Basel - Thun 2-0
    02.09 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    02.09 18:00 NOR, Rosenborg - Haugesund 1-0
    02.09 18:00 RUS, Zenit Petersburg - Sp. Moskwa 2-1
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0

  30. #30
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,131
    02.09 20:00 DEN, Brondby - Midtjylland 2-1
    02.09 21:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •