Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 241 do 262 z 262

Wątek: Legia - Wisła Płock [6. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.08.2018, godz. 15:30]

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Główne:
    Zostawienie Klafa.
    Jozak
    Tournee po USA

Pośrednie:
    Blokada Jędzy.
    Ściągnięcie szrotu w zimie.
    Ale my chyba rozmawiamy o czymś innym.
    Mi nie chodzi o to co złego zrobił DM - bo zrobił on znacznie więcej (nawet ograniczając się tylko do pionu sportowego) niż napisałeś.
    Nie chodzi mi również o to kto jest odpowiedzialny za porażki - chociażby dzisiejszą - bo w dużej mierze jest on temu winny (nie chce mi się analizować czy w 20%, czy też może w 60%)

Ja się pytam kto jest odpowiedzialny za tą ultra kompromitację ?

1) Przypomnę, że w momencie zwolnienia był to najbardziej utytułowany trener w polskiej lidze
    2) To tyczy się też 1), do kurwy nędzy, my mówimy o porażkach z Dundacośtam, czy Wisłą U SIEBIE 1:4, a nie ze Slavią Praga. ***** to nie ma wytłumaczenia, tym że trenują ich paratrenerzy, bo dziś trenerem zespołu który ich ROZJEBAŁ jest DARIUSZ DŹWIGAŁA. Już widzę co by się działo jakby on miał trenować naszych gwiazdorów
    3) Nie żartuj sobie. Goście po 20kilka lat, ale **** wyjazd to USA im przeszkodził. Tak jak Pazdanowi odbija się czkawką ten ultramaraton na Mistrzostwach Świata. Ja mogę dodać jeszcze, że na ostatnim zgrupowaniu Asitiz nie miał materaca Hilding, a w byle gównie to on się nie wysypia. Nie ma co chciałbym mieć takiego rzecznika jak Ty, największą katastrofę wytłumaczysz plamami na słońcu, albo działaniem premiera Bangladeszu.

4) Blokada czego ? Kto mu zablokował chęci do dobrej gry ? Może Mioduski jak w Space Jam wyssał mu umiejętności ? Zresztą to on 1 odpowiada za ten wynik ?
    5) Ten szrot wpasowuje się w szrot sprowadzony, rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu.
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Ja do tego całego spierdolenia chcę zadać pytanie, czy władze klubu zwolniły w ramach oszczędności grasskeepera? ( człowieka odpowiedzialnego za murawę) Wygląda ona jak nasz cały skład czyli gównianie ( jak by był styczeń albo luty) przeorana po całym sezonie?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    Ja do tego całego spierdolenia chcę zadać pytanie, czy władze klubu zwolniły w ramach oszczędności grasskeepera? ( człowieka odpowiedzialnego za murawę) Wygląda ona jak nasz cały skład czyli gównianie ( jak by był styczeń albo luty) przeorana po całym sezonie?
    Ponoć go robota Pinto ponieważ zarządził mnóstwo treningów na płycie głównej.

Gdy człowiek myśli że nie można upaść niżej to dostaję łomot u siebie tracąc 4 bramki, co nastepnę?. 0:6 z Koroną Kielce?

Administrator Awatar Cypis
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Philipps ktory zjebał dwumecz ze swoimi krajanami.
    Eduardo, co nic nie daje.
    Pasquato co odpierdala.
    Mauricio
    i żeby zrobić miejsce dla tego frajera pozbyto się z klubu Dąbrowskiego.sportowo to decyzja idioty jozaka ale ktoś sie zgodził żeby pozbyć sie go za darmo a raczej jeszcze mu wypłacając kontrakt a to juz decyzja prezesa darusia no ale przecież on nie jest niczemu winien

Legionista
    Jedyny plus jest taki, że w grudniu kończy się umowa Eduardo, a w czerwcu chyba ze 12 kontraktów w tym praktycznie wszystkie obecnie największe nieporozumienia. Argumentów za przedłużaniem nie ma żadnych. Ciekawe kto ich wszystkich zastąpi ? i te zastępstwa najpewniej wyznaczą kierunek na najbliższe, dwa, trzy lata. Tu nie będzie marginesu na błąd. Jak przyjdą słabi piłkarze to będzie dopiero prawdziwy dramat ... no chyba, że opierdzielą znowu MP i PP i na euforii dostaną nowe kontrakty to tu spadnę z krzesła

Piotr Kamieniecki @PKamieniecki
    Dość przerażający jest fakt, że Legia straciła cztery bramki, a w rankingu InStat trzech najlepszych legionistów to: Antolić (289), Wieteska (286) i Astiz (268). Najgorszy Kulenović (201), a z grających od początku, Hamalainen (228).
    Antolić podtrzymuje wysoką dyspozycję. Drugi mecz z rzędu z najwyższym wynikiem InStat. Ciekawe czy znajdzie to odzwierciedlenie w wynikach Kozaków i Lebieg... Astiz? Czerwona kartka ewidentnie zamazała ogólny obraz jego solidnego występu :)

Legionista
    Po słowach tego idioty Pazdana, że jeszcze nie wypoczął po Mistrzostwach Świata w Rosji, to Mioduski powinien dyscyplinarnie go zwolnić. Odpadliśmy z grupy grając piach jak nigdy dotąd, nie wyszliśmy z grupy a facet ledwo żyje. Dareczku miej jaja i albo weź sobie zrób rachunek sumienia i wywal tych amatorów, albo ustąp ze stanowiska.

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ale my chyba rozmawiamy o czymś innym.
    Mi nie chodzi o to co złego zrobił DM - bo zrobił on znacznie więcej (nawet ograniczając się tylko do pionu sportowego) niż napisałeś.
    Nie chodzi mi również o to kto jest odpowiedzialny za porażki - chociażby dzisiejszą - bo w dużej mierze jest on temu winny (nie chce mi się analizować czy w 20%, czy też może w 60%)

Ja się pytam kto jest odpowiedzialny za tą ultra kompromitację ?

1) Przypomnę, że w momencie zwolnienia był to najbardziej utytułowany trener w polskiej lidze
    2) To tyczy się też 1), do kurwy nędzy, my mówimy o porażkach z Dundacośtam, czy Wisłą U SIEBIE 1:4, a nie ze Slavią Praga. ***** to nie ma wytłumaczenia, tym że trenują ich paratrenerzy, bo dziś trenerem zespołu który ich ROZJEBAŁ jest DARIUSZ DŹWIGAŁA. Już widzę co by się działo jakby on miał trenować naszych gwiazdorów
    3) Nie żartuj sobie. Goście po 20kilka lat, ale **** wyjazd to USA im przeszkodził. Tak jak Pazdanowi odbija się czkawką ten ultramaraton na Mistrzostwach Świata. Ja mogę dodać jeszcze, że na ostatnim zgrupowaniu Asitiz nie miał materaca Hilding, a w byle gównie to on się nie wysypia. Nie ma co chciałbym mieć takiego rzecznika jak Ty, największą katastrofę wytłumaczysz plamami na słońcu, albo działaniem premiera Bangladeszu.

4) Blokada czego ? Kto mu zablokował chęci do dobrej gry ? Może Mioduski jak w Space Jam wyssał mu umiejętności ? Zresztą to on 1 odpowiada za ten wynik ?
    5) Ten szrot wpasowuje się w szrot sprowadzony, rok temu, dwa lata temu, trzy lata temu.
    To ja już nie wiem czyja to wina wg Ciebie ...

Takie rzeczy tylko w Polsce. Pazdan dalej jest nie przygotowany do gry po mundialu. Ludzie polska piłka nigdy nie będzie poważna. To się tyczy generalnie wszystkich.

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Takie rzeczy tylko w Polsce. Pazdan dalej jest nie przygotowany do gry po mundialu. Ludzie polska piłka nigdy nie będzie poważna. To się tyczy generalnie wszystkich.
    ciekawe ktory dzienikarz pierwszy sie wysypie o co chodzi z Pozadanem ? Stano wie ale nie powie
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Po słowach tego idioty Pazdana, że jeszcze nie wypoczął po Mistrzostwach Świata w Rosji, to Mioduski powinien dyscyplinarnie go zwolnić. Odpadliśmy z grupy grając piach jak nigdy dotąd, nie wyszliśmy z grupy a facet ledwo żyje. Dareczku miej jaja i albo weź sobie zrób rachunek sumienia i wywal tych amatorów, albo ustąp ze stanowiska.
    Pełna zgoda, tu nie ma sentymentów, albo ostro po pensji albo zwolnienie, to jest jakaś żenada. Lemar z Francji skrócił sobie wakacje żeby szybciej zacząć treningi w nowym klubie żeby jak najszybciej zrozumieć filozofie Atletico i gra od pierwszego meczu. Inny Francuzi czyli Umtiti i Varane ta sama pozycja co Pazdan, cały mundial grają, zaczyna się sezon w Hiszpanii i grają od początku.
    Rakitić, środkowy pomocnik a co za tym idzie człowiek który co mecz jest w czołówce piłkarzy z największą liczbą kilometrów, w meczu finałowym MŚ grał swój 71 mecz w sezonie! już ma 2 na 2 rozegrane pełne mecze w Barcelonie, gość w ubiegłym sezonie we wszystkich rozgrywkach klubowych rozegrał 4266 minut na znacznie wyższym poziomie niż ekstraklasa co kosztuje też więcej sił, Pazdan 3350 minut, doliczając jeszcze mecze reprezentacyjne to Rakitić w sezonie rozegrał pewnie z 1200 minut więcej, ale mu to nie przeszkadza, no ale Pan Piłkarz Michał Pazdan 26 sierpnia nie jest jeszcze w stanie grać po mundialu, toż to jest jakiś nieśmieszny żart... Trzeba jak najszybciej eliminować takie zachowania i takich parodystów, albo po prostu dać temu panu kontrakt amatorski na poziomie 2tys zł miesięcznie, bo jego zachowanie nie jest w żadnym stopniu profesjonalne.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Antolić podtrzymuje wysoką dyspozycję. Drugi mecz z rzędu z najwyższym wynikiem InStat. Ciekawe czy znajdzie to odzwierciedlenie w wynikach Kozaków i Lebieg... Astiz? Czerwona kartka ewidentnie zamazała ogólny obraz jego solidnego występu
    Skoro się wybija to zaraz ktoś go wykupi i zostaniemy w jeszcze większym bagnie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Dariusz Tuzimek może Nam powie o co kaman z Pazdanem. W dzisiejszym arrykule na wp jest bardzo zdziwiony, że Pazdek wczoraj nie grał. Ba gość jest oburzony, że ociężały Rado tylko Kulenović i Pasquato.

Legionista Awatar (L)ukasz
    Cytat Zamieszczone przez Ciechanowiak(L) Zobacz posta
    Dariusz Tuzimek może Nam powie o co kaman z Pazdanem. W dzisiejszym arrykule na wp jest bardzo zdziwiony, że Pazdek wczoraj nie grał. Ba gość jest oburzony, że ociężały Rado tylko Kulenović i Pasquato.
    Jak obserwuję obecną grę Pazdana i jego ustawianie się, to uważam, że jego brak jest wzmocnieniem.
    Wczorajszy gol numer 1 dla Wisły. Wszyscy 4 obrońcy przy wrzutce w nasze pole karne ustawieni przodem do bramki.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Antolić podtrzymuje wysoką dyspozycję. Drugi mecz z rzędu z najwyższym wynikiem InStat. Ciekawe czy znajdzie to odzwierciedlenie w wynikach Kozaków i Lebieg... Astiz? Czerwona kartka ewidentnie zamazała ogólny obraz jego solidnego występu
    Z tej całej mizerii to wczoraj Antolić jako jedyny pokazywał się do rozegrania, w drugiej połowie jak przez chwilę docisnęli to też on brał udział w tych akcjach. Dlatego dziwiło mnie, że zszedł on, a nie fatalny Cafu. Ogólnie Cafu to dla mnie największe rozczarowanie, miał niezłą końcówkę sezonu, potem błyszczał w sparingach, a teraz gra taką chvjnie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Sam Carlitos nic nie zrobi.
    Mój dom Łazienkowska 3

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jestem zdania, że płacimy za Jozaka. Zjebał‚ najważniejsze przygotowania w zimę, zamiast zapier... to smażyli jajca na Florydzie. Teraz przyszły wyniki, bo sił starczyło jedynie na obronę PP i MP wyszarpanego na ogromnym farcie. Pinto nie ogarnie tego burdelu w tydzień czy w miesiąc. Może po zimie coś› ruszy.
    Kiedyś› Leśny powiedział‚ coś takiego że jak Legia w okresie 5 lat wygra 4 razy MP to on będzie zadowolony. Jakoś tak to chyba brzmiało. Więc może to jest ten właśnie sezon, który należy poświęcić na zrobienie porządków w tym burdelu żeby potem znowu nastały tłuste lata. Pinto nie jest Gandalfem i cudów od ręki nie zdziała więc chyba trzeba nastawić się na doczołganie do końca roku a potem zobaczymy co wymyśli nasz trenejro w przerwie zimowej.
    Ostatnio edytowane przez r9robins ; 27-08-2018 o 14:33

A tak trochę przewrotnie - wczorajszy mecz to tragedia, wynik jest nie do przyjęcia, ale... czy to coś zmienia? Nie od dziś wiemy, że sytuacja w Legii jest skrajnie zła. Że drużyna od co najmniej roku była w ręku ludzi niekompetentnych. Że są w klubie ludzie równi i równiejsi. Że sukcesy w ostatnim sezonie to bardziej zasługa słabości rywali, niż naszej klasy sportowej. Że od początku 2017 roku notujemy systematyczny i coraz szybszy zjazd.

Napiszę tak - jeśli faktycznie wczoraj zagraliśmy słabo, bo "piłkarze" dostali w tygodniu serię mocniejszych treningów, to jakoś jestem w stanie przełknąć taką porażkę. Może czas skończyć z doraźnym gaszeniem kolejnych pożarów w trakcie sezonu (Czerczesow, Magiera, Jozak, Klafurić), tylko zacząć faktycznie wprowadzać nowe standarty, które w dłuższej perspektywie pozwolą wyjść z obecnej niemocy? Może warto wprowadzić tu opcję ciężkiego zap,ierdalania na treningach, nawet kosztem straconej rundy/ sezonu? Jeśli te porażki pozwolą nam wyjść z obecnego syfu i coś faktycznie zmienić - to ja biorę je w koszty.

Jeśli Kuchy/ Rado inna Jędza nie dadzą rady (nie zaakceptują) takiej rzeczywistości - trzeba będzie kopaczy pożegnać. I wziąć młodych, nawet aktualnie gorszych, którzy poprzez ciężką pracę będą w stanie się rozwinąć.

Dość już wiecznej prowizorki i głupot o przygotowaniu fizycznym. W poważnej piłce nie ma mowy o takich kwestiach. To absolutne minimum. Coś się tu musi zmienić. Bo nie tyle pozostaniemy tu, gdzie jesteśmy ale zwyczajnie zanotujemy spadek. Już nie w europejskiej, tylko polskiej hierarchii.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Ten mecz był szczególny, Moim zdaniem to największa kompromitacja w całej historii Legii. Najwyższa porażka na Łazienkowskiej od przeszło 46 lat, ale statystyka nie oddaje skali kompromitacji ponieważ Legia przegrała wtedy z Górnikiem Zabrze, który w latach 70-ych był piłkarską potęgą.

Ten mecz to symbol upadku, upadku sportowego ale przede wszystkim moralnego. To co odjebali piłkarze przechodzi ludzkie pojęcie, po prostu nie znajduje słów którymi mógłbym opisać to wszystko. Jak wam piłkarzyki nie wstyd? Wy wszyscy którzy zagraliście taki mecz. Gardzę wami tak bardzo.

Nie obchodzi mnie to, co dzieje się w klubie. Legia miewała różne okresy w swojej historii, wielu właścicieli, wiele drużyn. Były zespoły lepsze i gorsze nawet ale żaden nie skompromitował się w taki sposób jak skompromitowali się "piłkarze" w Niedzielę. Dla mnie w ogóle to jakaś abstrakcja czytać te pomeczowe komentarze, wypowiedzi, o tym że ciężko trenowali, że ktoś źle się ustawił, że ktoś nie przeciął podania... Ludzie ku4wa, szkoda na to czasu. Śmieszą mnie też komentarze o przychodzeniu na mecz, że: "Co z ciebie za kibic jak nie wspierasz klubu w trudnych momentach ***** ludzie, jakie trudne momenty, wszyscy w klubie zadowoleni, w Legii jest tak że aż koszulki klubowe się opinają. Widocznie durniu jeden z drugim wątpisz w to że kibic jako całość, to nie idiota. kibic jest naiwny, ale nie głupi. I frekwencja jak najbardziej oddaje stosunek do Was, szmaty... Macie szczęście że jeszcze wypłaty dostajecie, macie szczęście że gracie w Legii, na której frekwencja poniżej pewnego poziomu nie schodzi...

Pies Was jebał piłkarzyki i reszta dziadostwa. Legia nie zdechnie jak wieszczą niektórzy. Kibice na Legie przyjdą, choćby w czwartej lidze.

Legionista Awatar Gabro
    Czy któryś z piłkarzy zapowiedział już oddanie pensji za sierpień?
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Czy któryś z piłkarzy zapowiedział już oddanie pensji za sierpień?
    przecież za mało zarabiają.

Uprawnienia umieszczania postów