Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 262

Wątek: Legia - Wisła Płock [6. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.08.2018, godz. 15:30]

Legionista
    Tu nawet nie widać efektu nowej miotły. Co było doskonale widoczne choćby za Magiery czy Czerczesowa.
    Zobaczycie, że ten Sa Pinto wyleci albo sam zrezygnuje przed końcem roku.
    Mam nadzieję, że kopacze jakiś oklep zbiorą za dzisiaj.

Legionista Awatar jkp
    [QUOTE=Chmielo;1607690]Jakie wyniki miał Berg, czy Czerczesow? Kim ***** był Urban, Magiera?

Trener chujowy, bo za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nie sprawił, że ta banda patałachów w 2 tygodnie nie zacznie grać jak z nut. oddaje

Nie pisałem nic o Bergu i Czerczesowie. Ja o zupie, Ty o dupie (co u Ciebie często się zdarza, gdy pasuje do Twojej teorii). Ale ok. Berg - ze stosunkowo chujowymi wkładami niezłe wyniki w Europie. Czerczesow - trener z nazwiskiem, doświadczeniem, który od "zawsze" nie dał się ustawiać w klubach. Czy wolałbym powrót Stasia zamiast Pinto? TAK. Jak chyba każdy trzeźwo myślący na forum. Czy wolałbym Berga zamiast Sa Pinto? Jeden ****, bo żaden z nich nie jest trenerem na jakiego w mojej opinii zasługuje Legia.

Swoją drogą - śmieszne są pojękiwania i spory tu, że winien jest Mioduski, a piłkarze/trener są super. Albo odwrotnie. Bo to oddala naszą uwagę od sedna problemu, który jest taki, że mamy prezesa na poziomie Mik_asa i piłkarzy na poziomie "skutera" Bronowickiego (którym się w dodatku nie chce biegać).

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    A widziałeś, żeby dostał jakaś piłkę?

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Tak, dwa przyjął do przeciwnika i raz w aut. Ogromne problemy ma w tym elemencie. I on najbardziej wysunięty powinien zakładać pressing, widziałeś coś takiego?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

https://laczynaspasja.pl/patologia-k...as-trzeba-nap/

Bicie piłkarzy po przegranych meczach to patologia. Koniec, kropka, nie ma z czym dyskutować. Sytuacja skrajnie anormalna, która nie powinna się zdarzyć nigdy i nigdzie. Najbardziej paradoksalne jest to, że w tej pełnej – nomen omen – paradoksów lidze, jaką jest Ekstraklasa, nie do końca bezzasadne jest pytanie o rozwiązanie tyleż nienormalne, co skuteczne…

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Są pewne smrody, które czuć już od dawna i niestety wciąż dają się we znaki. Nie sposób rozstrzygnąć w 100% z czego to wynika. A to Rado kopnął Orlando na treningu, a to ktoś ustalił skład, a to Pazdan poleciał na skargę i wiele, wiele innych przypadków. Zróbmy czystkę i postawmy na ludzi nie powiązanych w ten burdel. Dopóki tak się nie stanie, dopóty będziemy dalej się męczyć.
    Plotkami się nie zajmuje. Trudno w ogóle stwierdzić, co jest prawdą, a co wymysłem. Jeśli już piszemy o fermencie, to plotki i niby informacje z pierwszej ręki mają najczęściej dziennikarze wyborczej/sport.pl. Zawsze znajdują jakieś smrody w Legii, mącą, wymyślają konflikty, sytuacje z d.upy. Produkują seryjnie prowokacyjne i tendencyjne materiały, tytuły na temat Legii i pozwalają na jej opluwanie, nic nie robiąc z szambem w komentarzach. A nawet jeśli jacyś piłkarze starli się na treningu, to jest dla mnie naturalną sprawą. Każdy miał w życiu jakieś starcia, spięcia z kolegami w szkole, pracy. To, że w danej sytuacji znalazł się ten i ten piłkarz, nie oznacza od razu, że ten sam piłkarz sieje ferment.

Wszystkich od razu nie zwolnisz, bo prawie wszyscy wyglądają źle. Przyczyna musi leżeć gdzie indziej. Przynajmniej nie tylko w piłkarzach. Nie trzeba daleko szukać. Spójrz na nazwiska trenerów w ostatnim roku. Przy ich "fachu" i "zdolnościach" Mioduskiego i tak nie jest źle. Znając ich "możliwości" mogło być jeszcze gorzej.

Ostatni raz tak podle czułem się w 1997 po meczu z Widzewem 2:3...

oraz 10 dni temu po odpadnięciu z Dudelange

Mam dziwne przeczucie że przez Mioduskiego będziemy musieli zaczynać reaktywację od IV ligi
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Widzę pozytywy. Gorzej być nie może.

Morterator Awatar mort
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Zajebiste porównanie.
    Jak wynajmujesz ludzi do budowy domu to czepiasz się ciecia który pilnuje budowy czy ludzi którzy dom budują?
    No raczej nie biegam od hydraulika do pomocnika murarza a w miedzyczasie nie ganiam typa od stolarki jedniczesnie zerkajac co robi glazurnik

Jest szef i to jego opierdalam oraz winie za burdel takze troche sie samozaorałes
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Masz ubogą wyobraźnię.

Challenge accepted

Po Luksemburgu myslalem tak samo.
    I niestety jestem pewien, ze pod wodza Mioduskiego przezyjemy jeszcze niejedną niespodziankę.

Legionista
    Tak sie konczy zabawa bez trenera. Nowy dokręcił śrubę to wyszlo gorzej bo czas średni ale długookresowo moze się opłacać. Mamy amatora na szczycie. Problemem nie jest Kucharczyk a fakt, ze w takiej formie jest naszym najlepszym skrzydlowym. Hama, Nagy, Szymański, Vesovic sa o zgrozo jeszcze gorsi. Środek pomocy istnieje tylko na papierze. A obrona? Ktos za to odpowiada. Mioduski konsekwentnie rozwala to co osiągnął Leśny. A pisanie, ze piłkarze grają na zwolnienie jest srednio prawdziwe, jak juz robią to w sposób bardziej wyrafinowany. Nie w takiej sytuacji. Dla mnie jest to proste Miodek amator plus amatorzy przez niego zatrudnieni.

Masz bardzo słabą wyobraźnię albo ograniczoną percepcję!

Za Mioduskiego pobiliśmy już chyba wszystkie niechlubne i haniebne rekordy...

Został mu już tylko spadek do niższej ligi bądź po prostu likwidacja spółki

Po Dudelange trzeba sobie uzmysłowić, że ten człowiek jest zdolny do wszystkiego...
    Ostatnio edytowane przez Ursynów1916 ; 26-08-2018 o 20:10
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta

Wszystkich od razu nie zwolnisz, bo prawie wszyscy wyglądają źle. Przyczyna musi leżeć gdzie indziej. Przynajmniej nie tylko w piłkarzach. Nie trzeba daleko szukać. Spójrz na nazwiska trenerów w ostatnim roku. Przy ich "fachu" i "zdolnościach" Mioduskiego i tak nie jest źle. Znając ich "możliwości" mogło być jeszcze gorzej.
    Jestem zdania, że płacimy za Jozaka. Zjebał najważniejsze przygotowania w zimę, zamiast zapier... to smażyli jajca na Florydzie. Teraz przyszły wyniki, bo sił starczyło jedynie na obronę PP i MP wyszarpanego na ogromnym farcie. Pinto nie ogarnie tego burdelu w tydzień czy w miesiąc. Może po zimie coś ruszy.

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta

Za Mioduskiego pobiliśmy już chyba wszystkie niechlubne i haniebne rekordy...

Po Dudelange trzeba sobie uzmysłowić, że ten człowiek jest zdolny do wszystkiego...
    Pozostaje jeszcze jedna rzecz do zrobienia: odpaść z PP w pierwszym starciu.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Strudzio

Za Mioduskiego pobiliśmy już chyba wszystkie niechlubne i haniebne rekordy..

EEE tam, toż to jeszcze Cracovia za tydzień jest, ile to już? 10 lat bez porażki? 12?

2005 rok, runda wiosenna?

Mimo wszystko uwazam, ze tak zle nie bedzie. Mioduski zrobi wszystko, aby nie okazalo sie, ze jest grabazem Legii.
    Co nie zmienia faktu, ze czeka nas jeszcze troche upokorzen. Pierwsze to pozwolenie na przelamanie Cracovii za tydzien.
    Zwroccie uwage, ze ten sezon jest inny niz kilka poprzednich - mocne druzyny sa w czubie tabeli od samego poczatku. A to oznacza, ze odrobienie 10 pkt straty nie bedzie mozliwe. Biorac pod uwage jakich asow mamy w skladzie, jakich ludzi na decyzyjnych stanowiskach, brak kasy na jakiekolwiek wzmocnienia zima (zreszta szansa na wzmocnienia za Mioduskiego i obecnej ekipy jest niewielka), uwazam, ze bedziemy sie bic o gorna ósemke z ogromnymi szansami na nie wejscie do niej.
    O ku..wa ... ale chcialbym sie mylic!

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Ty ich zatrudniles? Ja? A moze ktos inny z forum?

Broncie tej pizdy dalej, broniliscie jej po Astanie i Szeryfie, broniliscie po Trnavie, ba po Luksemburgu jej broniliscie i dalej widze niektorym mało.

On wam placi?
    Póki co to jedyną ekipą która broni kogokolwiek na tym forum jest klub miłośników Rado i Kuchego który tutaj zacytuję (może nie dosłownie) "jak się komuś nie podoba Rado to niech wypierdala z Legii" także ten tego

Ja wielokrotnie jechałem Mioduskiego, ale wskaż konkretnie jakie jego decyzje zarządcze miały wpływ na dzisiejszą kolejną już kompromitację.
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Chmielo
    [QUOTE=jkp;1607704]
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Jakie wyniki miał Berg, czy Czerczesow? Kim ***** był Urban, Magiera?

Trener chujowy, bo za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nie sprawił, że ta banda patałachów w 2 tygodnie nie zacznie grać jak z nut. oddaje

Nie pisałem nic o Bergu i Czerczesowie. Ja o zupie, Ty o dupie (co u Ciebie często się zdarza, gdy pasuje do Twojej teorii). Ale ok. Berg - ze stosunkowo chujowymi wkładami niezłe wyniki w Europie. Czerczesow - trener z nazwiskiem, doświadczeniem, który od "zawsze" nie dał się ustawiać w klubach. Czy wolałbym powrót Stasia zamiast Pinto? TAK. Jak chyba każdy trzeźwo myślący na forum. Czy wolałbym Berga zamiast Sa Pinto? Jeden ****, bo żaden z nich nie jest trenerem na jakiego w mojej opinii zasługuje Legia.

Swoją drogą - śmieszne są pojękiwania i spory tu, że winien jest Mioduski, a piłkarze/trener są super. Albo odwrotnie. Bo to oddala naszą uwagę od sedna problemu, który jest taki, że mamy prezesa na poziomie Mik_asa i piłkarzy na poziomie "skutera" Bronowickiego (którym się w dodatku nie chce biegać).
    Nazwałeś Sa Pinto amatorem, stąd przywołałem przykłady Berga i Staśka.

Berg:
    Lyn - 1,51 pkt/m
    Lillestrom - 1,24 pkt/m

0,6 w 10 meczach Blackburn nie warto nawet wspominać.

I co ważne, że ta średnia jest zbudowana w zasadzie jedynie o ligę i krajowy puchar (jeden dwumecz w eliminacjach puchar UEFA).

Czerczesow:

Kufstein - 1,73 pkt/m
    Wacker Tirol - 1,25 pkt/m
    Spartak Moskwa - 1,89 pkt/m
    Zhemchuzhina - 1,38 pkt/m
    Terek Grozny - 1,55 pkt/m
    Amkar Perm -1,40 pkt/m
    Dynamo Moskwa -1,76 pkt/m

Przy powyższych nazwiskach Sa Pinto wygląda co najmniej solidnie zważywszy na fakt, iż żaden z wymienionych nie ugrał nic podczas swojej trenerskiej przygody poza Legią. A teraz pytanie, kogo byś sobie życzył na ławce trenerskiej? Kto nie będzie amatorem i spełni Twoje kryteria? Jestem niezmiernie ciekaw...

Na Czerczesowa nie ma najmniejszych szans. Możesz podziękować Leśnodorskiemu, bo to on nie podpisał z nim nowej umowy.

Co do ostatniego akapitu - zgadzam się.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Tu nawet Pep Guardiola by nie pomógł

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ja wielokrotnie jechałem Mioduskiego, ale wskaż konkretnie jakie jego decyzje zarządcze miały wpływ na dzisiejszą kolejną już kompromitację.
    Główne:
    Zostawienie Klafa.
    Jozak
    Tournee po USA

Pośrednie:
    Blokada Jędzy.
    Ściągnięcie szrotu w zimie.

Legionista Awatar brachu
    [QUOTE=Chmielo;1607729]
    Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta

Na Czerczesowa nie ma najmniejszych szans. Możesz podziękować Leśnodorskiemu, bo to on nie podpisał z nim nowej umowy.
    Przeciez do Sewka ( przydupasa Bodka) Stachu wydzwania regularnie - nawet dzis po meczu . Wiec Jakby Bodek odkupil klub to i Stachu czeka w blokach startowych ;-)
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Preparat
    Tu trzeba zburzyć i budować od nowa. Tylko dobry polski trener i budowa kręgosłupa drużyny przez polskich zawodników, a następnie dodawanie wartościowych stranierich.
    Ktoś jest w krzakach! Kto to? Kto to? Kto to?
    Dickson Choto. Choto. Choto. Choto.

Legionista Awatar brachu
    Główne:
    Zostawienie Klafa.
    Jozak
    Tournee po USA

Pośrednie:
    Blokada Jędzy.
    Ściągnięcie szrotu w zimie.
    Juz sobie te USA darujmy - ***** ile oni beda dochodzic do formy po tym USA ? Czemu zimowy zaciag oceniasz jako szrot jesli zgodnie wszyscy twierdzimy ,ze od poczatku roku mielismy dwoch amatorow jako trenerow ? Jedynie Miodkowi mozna zarzucic wlasnie tych amatorow .
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Alek
    [QUOTE=Chmielo;1607729]
    Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta

Nazwałeś Sa Pinto amatorem, stąd przywołałem przykłady Berga i Staśka.

Berg:
    Lyn - 1,51 pkt/m
    Lillestrom - 1,24 pkt/m

0,6 w 10 meczach Blackburn nie warto nawet wspominać.

I co ważne, że ta średnia jest zbudowana w zasadzie jedynie o ligę i krajowy puchar (jeden dwumecz w eliminacjach puchar UEFA).

Czerczesow:

Kufstein - 1,73 pkt/m
    Wacker Tirol - 1,25 pkt/m
    Spartak Moskwa - 1,89 pkt/m
    Zhemchuzhina - 1,38 pkt/m
    Terek Grozny - 1,55 pkt/m
    Amkar Perm -1,40 pkt/m
    Dynamo Moskwa -1,76 pkt/m

Przy powyższych nazwiskach Sa Pinto wygląda co najmniej solidnie zważywszy na fakt, iż żaden z wymienionych nie ugrał nic podczas swojej trenerskiej przygody poza Legią. A teraz pytanie, kogo byś sobie życzył na ławce trenerskiej? Kto nie będzie amatorem i spełni Twoje kryteria? Jestem niezmiernie ciekaw...

Co do ostatniego akapitu - zgadzam się.
    Chmielo, poza tym mało który poważny trener zdecydowałby się na pracę tutaj. Już nawet nie chodzi o pieniądze, ale o niereformowalność grajków.

A Ci którzy wybrzydzają odnośnie obecnego trenera niech ochłoną. Nie jesteśmy już piłkarskim tygrysem Europy Środkowo - Wschodniej, tylko starym schorowanym żółwiem.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    Juz sobie te USA darujmy - ***** ile oni beda dochodzic do formy po tym USA ? Czemu zimowy zaciag oceniasz jako szrot jesli zgodnie wszyscy twierdzimy ,ze od poczatku roku mielismy dwoch amatorow jako trenerow ? Jedynie Miodkowi mozna zarzucic wlasnie tych amatorow .
    Philipps ktory zjebał dwumecz ze swoimi krajanami.
    Eduardo, co nic nie daje.
    Pasquato co odpierdala.
    Mauricio

Legionista Awatar Jestem
    Dajcie jeszcze ze trzy tygodnie Sa Pinto zanim go do reszty zwyzywacie od idiotów i trenerów wf. Ktoś zrobił zestawienie statystyczne za ostatnich kilka lat w całej eklapie i efekt nowej miotły nie działa, po prostu to tylko miejska legenda, w pamięci zostają przypadki zadziałania a pozostałe wypieramy, taka psychologia.

Cytat Zamieszczone przez Preparat Zobacz posta
    Tu trzeba zburzyć i budować od nowa. Tylko dobry polski trener i budowa kręgosłupa drużyny przez polskich zawodników, a następnie dodawanie wartościowych stranierich.
    I tu są dwa problemy "dobry polski tener" - totalna abstrakcja, nie przypadkowo nasi trenerzy albo prowadzą jakieś słabe kluby w jeszcze słabszych ligach za granicami naszego kraju, albo jak już któryś wyciągnie nos z ekstraklasy to nawet nie zauważamy że gdzieś za granicą pracował bo szybko go odpalają.
    Druga sprawa - fajnie budować kręgosłup na polakach, ale na dobrych nas nie stać, a za młodych każdy klub chce duże pieniądze więc też nas nie stać, więc pozostaje brać totalnych przeciętniaków :/

Legionista Awatar Chmielo
    [QUOTE=Alek;1607738]
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

Chmielo, poza tym mało który poważny trener zdecydowałby się na pracę tutaj. Już nawet nie chodzi o pieniądze, ale o niereformowalność grajków.

A Ci którzy wybrzydzają odnośnie obecnego trenera niech ochłoną. Nie jesteśmy już piłkarskim tygrysem Europy Środkowo - Wschodniej, tylko starym schorowanym żółwiem.
    Toteż mówię, że nie ma co wybrzydzać. Sa Pinto nie jest jakimś trenerem marzeń, ale na pewno nie można go postawić w jednym szeregu z Magierą, Jozakiem, Kalufurićem, czy Urbanem. Jestem przekonany, że bardzo zależy mu na tym, żeby naprowadzić zespół na właściwe tory. Niestety z gówna bata nie ukręcisz i nawet Czerczesow był tego świadomy. W tym całym pierdolniku pozytywne jest to, że raczej nie pójdzie z wkładami na kompromis i to promyk nadziei w tym całym spierdoleniu.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar PeCe
    Ja bym chciał poruszyć inny temat, który zresztą był dziś na tapecie na stadionie i nie tylko. Wymagacie od wkładów, zacznijcie też wymagać od siebie. Ja rozumiem, że jest tak, że nie zawsze każdy może przyjść, bo robota, wesele, wakacje, dziecko w domu i cokolwiek innego, ale ci co mogą, to zamiast przyjść na ten stadion, pokazać, że nie chodzimy dla wyników i wkładów, to siedzą na tym forum i wypisują te smuty czyja to wina i dlaczego. Jakie to wkłady niedobre, a Mioduski to amator. Trzeba było przyjść dziś i to wykrzyczeć, to nie było komu, a pretensje do wkładów można było wyartykułować po meczu, gdy podeszli pod gniazdo. Jeżeli uważacie, że wkłady to dno i Mioduski też dno, to ja dołożę cegiełkę i napiszę, że frekwencja i odpuszczanie meczów, gdy można przyjść i wyrazić swoje zdanie bezpośrednio, to takie samo dno. Czytać się już tego nie da.

www.nsa.net.pl Niezależne Stronnictwo Akademickie

Uprawnienia umieszczania postów