Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 262

Wątek: Legia - Wisła Płock [6. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.08.2018, godz. 15:30]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Ty ich zatrudniles? Ja? A moze ktos inny z forum?

Broncie tej pizdy dalej, broniliscie jej po Astanie i Szeryfie, broniliscie po Trnavie, ba po Luksemburgu jej broniliscie i dalej widze niektorym mało.

On wam placi?
    a jakim cudem nawet za takiego ignoranta jak Zygo takiej padaki nie odpierdalali ?!?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez lszny Zobacz posta
    nie oglądajmy się na innych...

my jesteśmy Legia Warszawa, Legia Warszawa kurva mać... ciągle się piszę - ten menda, ten legenda, ten pozoruje grę itp, oni są po to by tu zapie#dalać.. jak mi się atmosfera w pracy nie podoba, podział obowiązków, czy pensja - rozmawiam z prezesem, rozmowy nie pomagają to odchodzę i tyle, a nie pozoruje swoją pracę i tak jawnie wale w uja, dno dno i nic więcej
    Jak ci gdzie indziej połowy nie dadzą tego co masz tutaj, to nie odejdziesz. Całe szczęście, że tej całej grupie wkładów bez ambicji się kontrakty kończą.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Raffels
    Mioduski nie jest bez winy, ba - powinien zakończyć swoje prezesowanie i znaleźć kogoś, kto się na piłce zna. Ale największymi winowajcami do jebania z każdej strony są te piłkarzyki. To jest niewyobrażalne co te zera odpierdalają.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez Radziu1916 Zobacz posta
    Zaraz pewnie ktoś mnie tu zwyzywa, zbanuje że janusz itd, ale Bracia, ile jeszcze będziemy tam chodzić i biernie się temu wszystkiemu przyglądać? Ile można nabijać pudlowi kabzę wykupując karnety, miejsca? Jeżeli już tak się identyfikujemy z tym klubem, że Legia to My, to może warto jednak podjąć jednak jakieś kroki?
    Już widzę jak na Lecha ludzie odpuszczają, no i wiadomo będzie po przerwie na kadrę, także nowe siły/nadzieje itp itd

Legionista Awatar Loko
    Lepiej bronić kopaczy, oni przecież niczym nie zawinili. Tak bardzo się starają tylko ten okropny prezes opłaca przeciwników żeby lepiej grali przeciwko nam. Ale Ci nasze kopacze mają ciężko, ta porażka idzie na konto Mioducha. To on zle dobrał taktykę, krzywo biegał, niecelnie podawał no się nie angażował. Kopacze trzymacie się, to nie Wasza wina, że jesteście tacy ch*ujowi...
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Strudzio
    Te wasze myślenie jest fenomenalne, "Mioduch ***********" i co wtedy, odejdzie i zostaniemy jak Zawisza, długi są a kto nagle wyłoży hajs na wrak?

Winny jest Mioduch bo jest on jedynym spoiwem wszystkich ostatnich klesk.
    A legendy boiskowe nie są?
    Taki Kucharczyk to pamięta nawet mecz z Koroną za Skorży.
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 26-08-2018 o 17:23

Obrona w tym zestawieniu to był po prostu dramat. Jędza głową w chmurach, Wieteska fatalny jak zwykle, Astiz to już kompletna kompromitacja, a do tego wiecznie spóźniony, Hołownia dalej na poziomie rezerw...

Jaki Pazdan by nie był, to zagrałby dzisiaj lepiej niż Iñaki.

Malarz coś tam wyjął. Martwi, że i Majecki przyjmuje cztery bramki w rezerwach od Olimpii Zambrów...

Hamalainen... to aż szkoda słów na niego.

Zawodnicy, którym kończą się kontrakty w sezonie 18/19. Nie ma sensu przedłużać, naprawdę...

- Malarz chyba byłby do pożegnania po sezonie, ale nadal nie ma następcy
    - Cierzniak podziękować i dać kogoś do nauki na ławkę i do ogrywania się w Pucharze Polski

- Pazdan temat rzeka
    - Astiz wiadomo, żegnamy
    - Hlousek też pa pa
    - Turzyniecki dobre pytanie co z nim
    - Cafu ryzykować wykupienie?
    - Mączyński jedno z większych rozczarowań, za Legię umierał nie będzie, pogonić
    - Hamalainen już nawet nie ma przebłysków
    - Pasquato czasem jakaś iskierka nadziei, ale to za mało
    - Kuchy nie wiem, ale ten chętny klub z Rosji to pewnie blef z jego strony, jeśli nie to czas poszukać nowych wyzwań
    - Radović jego czas już dawno się skończył

-Eduardo (do końca roku i wraca do Brazylii)
    - Sandro Kulenović dostał nowy kontrakt, a takiego drewna dawno nie widziałem. Ciekawe jak wchodzi po schodach? Wypożyczyć do tej Gieksy czym prędzej i czekać na powrót Niezgody.

Kadrowo jest fatalnie. Szymański odchodzący do CSKA niczego by nie zmienił. Historia pokazuje, że za takie pieniądze się nie odmawia (patrz oferta na 7 mln euro za Żyro)
    Ostatnio edytowane przez oorleano ; 26-08-2018 o 17:12

Legionista
    WSZYSCY WON ZA NARUSZENIE 1 PKT Art.52
    Art. 52 Kodeksu pracy zwolnienie dyscyplinarne.
    § Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika w razie:

1) ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych,

2) popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie go na zajmowanym stanowisku, jeżeli przestępstwo jest oczywiste lub zostało stwierdzone prawomocnym wyrokiem,

3) zawinionej przez pracownika utraty uprawnień koniecznych do wykonywania pracy na zajmowanym stanowisku.

Dobranoc

To nieprawdopodobne, co niektorzy tu wypisują.
    To winni zawodnicy, ze w zime pojechali na wakacje do Stanow. To zawodnicy zatrudnili trenera, ktory nigdy nie trenowal seniorskiej druzyny, po czym zamienili go na trenera zenskiej pilki noznej. Gdy mieli szanse zatrudnic jakiegos fachowca, to jednak zostawili Klafuricia. To pilkarze zatrudnili Kepcije i nasprowadzali Philippsow, Pasquato, Antolicow i jeszcze kilku innych. I mozna jeszcze kilka rzeczy wymienic czego to zawodnicy nie zrobili ... aha i to oni bywaja od czasu do czasu w klubie, a nie sa tam caly czas.
    Ludzie ... pierdo..lnijcie sie w łep.
    Jak mozna bronic Mioduskiego? On sie do tego po prostu nie nadaje! Kazda chwila dluzej na stanowisku prezesa przybliza nas do katastrofy. On nie ma pojecia o tym sporcie, o ludziach, o zasadach zarzadzania klubem. I to widac na kazdym kroku!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
    WSZYSCY WON ZA NARUSZENIE 1 PKT Art.52
    Art. 52 Kodeksu pracy zwolnienie dyscyplinarne.
    § Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika w razie:

1) ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych,

2) popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie go na zajmowanym stanowisku, jeżeli przestępstwo jest oczywiste lub zostało stwierdzone prawomocnym wyrokiem,

3) zawinionej przez pracownika utraty uprawnień koniecznych do wykonywania pracy na zajmowanym stanowisku.

Dobranoc
    Tyle pracy z kopiuj wklej,a nie sprawdziłeś, że kodeks pracy nie obowiązuje w wypadku kontraktów piłkarskich.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Chcę pomóc drużynie. Michał Pazdan to gracz z dużym doświadczeniem. Rozmawiałem z nim i nie jest jeszcze w pełni gotowy do gry po występie na mistrzostwach świata.

Legionista Awatar Bonhart
    Ja tam wszystko rozumiem, ale blagam, skonczmy z tym mitem, ze ten debilny wyjazd do USA ma cos wspolnego z zenada odpierd@lana pol roku pozniej.
    Mioduski jako prezes jest juz od dawna skonczony, to nie ulega watpliwosci. Jesli ten gosc mysli powaznie o biznesie zwiazanym z Legia Warszawa powinien po dzisiejszym meczu zadzwonic do Bodka i grzecznie poprosic o pomoc, bo nie mam zludzen, ze zadnego sensownego kandydata na swoje stanowisko nie ma, bo nie szukal, tak samo jak nie szukal trenera.
    Ten sklad kopaczy ktorych mamy jest niemal w calosci do wymiany - to jest tez nienajlepsza wiadomosc, bo kilku nowych zawodnikow to kolejne niewiadome, kolejny stalracony czas na zgranie skladu, a prawda jest taka, ze brak sukcesu w pucharach w przyszlym sezonie grozi sporych rozmiarow katastrofa...

Legionista Awatar Adin
    Teraz chyba uczciwie można powiedzieć, że to nie wina piłkarzy, że grają jak pizdy, ale ich przygotowania motorycznego, fizycznego, szybkościowego. Efekt nowej miotły powinien zadziałać chociażby w minimalnym %, a tutaj od czasu Sa nie widać żadnej poprawy. Dzięki więc miodek za super trenerów. Pewnie takie same smrody masz na funkcjach kierowniczych w klubie od innych zadań.

Bez całkowitego rozpierdolenia tego wszystkiego i budowania na nowo - nic nie będzie. Nawet jak piłkarze za 1-2 miesiące odzyskają walory piłkarskie, to ruchy wewnątrz klubu nie pozwolą nam na wejście na wyższy poziom, niż wygranie tej śmiesznej ligi.

A dwa lata temu ogrywaliśmy Sporting w LM...po bardzo poukładanej, wyrafinowanej grze...
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Tyle pracy z kopiuj wklej,a nie sprawdziłeś, że kodeks pracy nie obowiązuje w wypadku kontraktów piłkarskich.
    To jaki to jest rodzaj umowy i gdzie uregulowany,bo w sumie sam jestem ciekawy?
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Antares
    Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jedyny od początku, który pokazuje, że mu zależy to Carlitos. Jest w słabej formie, niewiele mu wychodzi, ale szarpie. Zresztą wypracował już 7 goli. A taki Kuchy znany z ambicji co odstawia? Jędza? Dwa mecze pobiegał, po golach poskakał jak małpa i stwierdził, że wystarczy na spłacenie się jego 800 tys? Pazdan wielce sfochowany całe życie, bo znowu nikt go nigdzie nie chce. Rado jak grał o LM, to nawet żadnego sprintu nie wykonał. Młodzi? Równie dobrze za Wieteską można kołek drewna wbić w boisko, Hołownia nic nie umie do przodu.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie widać światełka w tunelu, na pewno do przerwy zimowej poprawy nie będzie. W przerwie zimowej jak Loczek nie znajdzie kasy na transfery to będzie ciąg dalszy kompromitacji. Wygląda na to, że idziemy w ślady Wisły Kraków...

Jeśli Lukseburg był kompromitacją, to co się w takim razie od***ło dzisiaj? Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Płock ma o 30% niższy budżet od F91.

I ten bezczelny stojanow w pierwszej połowie...

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dlaczego nikt z Was nie zapytał wczoraj Kucharczyka o skandaliczne zachowanie przy golu dla Zagłębia, które powtarza się co jakiś mecz (tu akurat z konsekwencją)? Jaki jest powód tego, że w rozmowie z Radovićem nie poruszycie tematu jego niesportowej sylwetki? Nie kusi Was, aby dowiedzieć się co jest powodem tego, że Pazdan zawala nam eliminacje kolejny rok z rzędu albo czemu Astiz w co drugim spotkaniu przegrywa pojedynek indywidualny z rywalem, wiesza się na nim, co przy VARze jest prostą drogą do czerwonej kartki?

Po takim meczu chciałoby się napisać - *********** wszyscy, niech w następnym meczu wystawi rezerwy. Tylko, że tam grają jeszcze większe patałachy i tu koło się zamyka.

Nie mam żadnej satysfakcji, ani taki układ w ogóle mnie nie cieszy, ale może to dobrze, że to wszystko w końcu pierdolnęło? Przecież zanosiło się na to już ładne kilka lat. Tu nie było żadnych solidnych fundamentów. Zwykła prowizorka i jazda bez trzymanki.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 26-08-2018 o 17:59
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Szawar
    K....jesteśmy dostarczycielami punktów. Wstyd.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez oorleano Zobacz posta
    Obrona w tym zestawieniu to był po prostu dramat. Jędza głową w chmurach, Wieteska fatalny jak zwykle, Astiz to już kompletna kompromitacja, a do tego wiecznie spóźniony, Hołownia dalej na poziomie rezerw...

Jaki Pazdan by nie był, to zagrałby dzisiaj lepiej niż IĂąaki.

Malarz coś tam wyjął. Martwi, że i Majecki przyjmuje cztery bramki w rezerwach od Olimpii Zambrów...

Hamalainen... to aż szkoda słów na niego.

Zawodnicy, którym kończą się kontrakty w sezonie 18/19. Nie ma sensu przedłużać, naprawdę...

- Malarz chyba byłby do pożegnania po sezonie, ale nadal nie ma następcy
    - Cierzniak podziękować i dać kogoś do nauki na ławkę i do ogrywania się w Pucharze Polski

- Pazdan temat rzeka
    - Astiz wiadomo, żegnamy
    - Hlousek też pa pa
    - Turzyniecki dobre pytanie co z nim
    - Cafu ryzykować wykupienie?
    - Mączyński jedno z większych rozczarowań, za Legię umierał nie będzie, pogonić
    - Hamalainen już nawet nie ma przebłysków
    - Pasquato czasem jakaś iskierka nadziei, ale to za mało
    - Kuchy nie wiem, ale ten chętny klub z Rosji to pewnie blef z jego strony, jeśli nie to czas poszukać nowych wyzwań
    - Radović jego czas już dawno się skończył

-Eduardo (do końca roku i wraca do Brazylii)
    - Sandro Kulenović dostał nowy kontrakt, a takiego drewna dawno nie widziałem. Ciekawe jak wchodzi po schodach? Wypożyczyć do tej Gieksy czym prędzej i czekać na powrót Niezgody.

Kadrowo jest fatalnie. Szymański odchodzący do CSKA niczego by nie zmienił. Historia pokazuje, że za takie pieniądze się nie odmawia (patrz oferta na 7 mln euro za Żyro)
    wg mnie:

- Malarz chyba byłby do pożegnania po sezonie, ale nadal nie ma następcy (zgoda, szukać następcy jak najszybciej, bo choć charakterny i ambitny, to lepszy już nie będzie)
    - Cierzniak podziękować i dać kogoś do nauki na ławkę i do ogrywania się w Pucharze Polski (zgoda, w powiązaniu do powyższego - potrzebny konkretny, zdolny, młody, do ogrywania następca)
    - Pazdan temat rzeka (niech już tam idzie, gdzie tam chce)
    - Astiz wiadomo, żegnamy (pełna zgoda)
    - Hlousek też pa pa (tylko kto w jego miejsce, póki co nie ma, a sam Adam potrafi jeszcze dać od siebie co nie co)
    - Turzyniecki dobre pytanie co z nim (również nie mam zdania)
    - Cafu ryzykować wykupienie? (nie, mnie osobiście nie przekonuje, jest zbyt powolny w podejmowaniu boiskowych decyzji, często narażając się na odebranie piłki bądź nic nie wnoszące zagranie)
    - Mączyński jedno z większych rozczarowań, za Legię umierał nie będzie, pogonić (pełna zgoda)
    - Hamalainen już nawet nie ma przebłysków (pełna zgoda, bo trzymanie go dla dwóch meczów w sezonie nie ma sensu)
    - Pasquato czasem jakaś iskierka nadziei, ale to za mało (ja bym zaryzykował i zostawił, a nuż pod okiem Ryśka odrobi lekcje)
    - Kuchy nie wiem, ale ten chętny klub z Rosji to pewnie blef z jego strony, jeśli nie to czas poszukać nowych wyzwań (ja bym zostawił, gdyż mając Legię w sercu, co obecnie nie przekłada się na poczynania na boisku zapewne z powodu fatalnego przygotowania jego jak i całej drużyny, to gdy wróci na właściwe tory, powinien znowu błyszczeć kiedy będzie trzeba)
    - Radović jego czas już dawno się skończył (pełna zgoda, choć trochę szkoda, ale dobro klubu jest najważniejsze i musimy iść na przód)
    -Eduardo (do końca roku i wraca do Brazylii) (pełna zgoda - efekt marketingowy bardzo mizerny, efekt sportowy jeszcze mniejszy)
    - Sandro Kulenović dostał nowy kontrakt, a takiego drewna dawno nie widziałem. Ciekawe jak wchodzi po schodach? Wypożyczyć do tej Gieksy czym prędzej i czekać na powrót Niezgody (jako trzeci/czwarty do napadu od biedy może być, myślę by go zostawi na sezon/dwa i zobaczyć)
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 26-08-2018 o 18:10

Legionista Awatar Stout
    Myślałem,że po Mik_asie nie trafi sie nam większy nieudacznik w fotelu prezesa.
    Byłem w błędzie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Jak firma pada na ryj to masz pretensje do Prezesa czy do ciecia w stróżowce nocnej?
    Zajebiste porównanie.
    Jak wynajmujesz ludzi do budowy domu to czepiasz się ciecia który pilnuje budowy czy ludzi którzy dom budują?

Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Żaden trener nie zrobi z tych wkładów piłkarzy...
    Dzięki Mioduskiemu, zatrudniającemu ludzi udających trenerów, z niezłych piłkarzy zostały nam wraki ludzi.

Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Już mnie trochę śmieszą te żale do Mioduskiego.
    Jedyne o co można mieć w tym momencie do niego pretensje to to że jeszcze płaci tym "piłkarzom"
    Hhahaaha jedyne. Niezły żart. Pretensje to można mieć, że nieudacznik jeszcze nie znalazł prezesa na swoje miejsce.

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    W zeszłym roku, gdy Montella objął Sevillę, i zwiększył im obciążenia, bo też były u nich w tym braki (nieporównywalnie mniejsze niż u nas), następne dwa mecze wyglądały naprawdę słabo (potem Sevilla również przegrywała, ale wyglądała w nich znacznie lepiej). Nasz najbliższy mecz pewnie też będzie wyglądał podobnie, nasz jedyny atut w meczu w Krakowie to forma Cracovii. Potem liczyć, że na obozie w Warce uda się naprawić 4 zryte okresy przygotowawcze
    Wreszcie jakiś rozsądny komentarz. Od dawna pewnie nie trenowali jak należy, Pinto docisnął im śrubę, to mają cięższe nogi teraz. Niestety teraz, a nie w okresie przygotowawczym. Musimy poczekać aż przyjdzie forma. Może to potrwać, bo start sezonu dawno za nami.

Jak firma pada na ryj to masz pretensje do Prezesa czy do ciecia w stróżowce nocnej?
    Ty ich zatrudniles? Ja? A moze ktos inny z forum?

Broncie tej pizdy dalej, broniliscie jej po Astanie i Szeryfie, broniliscie po Trnavie, ba po Luksemburgu jej broniliscie i dalej widze niektorym mało.

On wam placi?
    Też nie mogę tego zrozumieć. Jak kurva w takiej sytuacji można jescze bronić Mioduskiego. Zaraz wyskoczy kolejny pacjent, że to wina Leśnego. Ludzie, kurva, prawda jest taka, że ostatnie MP i PP to rozpęd i opary po poprzednim rozdaniu właścicielskim. Na to wygląda, patrząc co się teraz dzieje. Tendencja jest wyraźna, szokująca i łatwa do przewidzenia. To przeraża, jest tylko gorzej. Toniemy! Mioduski kurva sam możesz tonąć, ale klub oszczędź!

Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    To nieprawdopodobne, co niektorzy tu wypisują.
    To winni zawodnicy, ze w zime pojechali na wakacje do Stanow. To zawodnicy zatrudnili trenera, ktory nigdy nie trenowal seniorskiej druzyny, po czym zamienili go na trenera zenskiej pilki noznej. Gdy mieli szanse zatrudnic jakiegos fachowca, to jednak zostawili Klafuricia. To pilkarze zatrudnili Kepcije i nasprowadzali Philippsow, Pasquato, Antolicow i jeszcze kilku innych. I mozna jeszcze kilka rzeczy wymienic czego to zawodnicy nie zrobili ... aha i to oni bywaja od czasu do czasu w klubie, a nie sa tam caly czas.
    Ludzie ... pierdo..lnijcie sie w łep.
    Jak mozna bronic Mioduskiego? On sie do tego po prostu nie nadaje! Kazda chwila dluzej na stanowisku prezesa przybliza nas do katastrofy. On nie ma pojecia o tym sporcie, o ludziach, o zasadach zarzadzania klubem. I to widac na kazdym kroku!
    Nic dodać, nic ująć. Kolejny normalny głos.
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Teraz chyba uczciwie można powiedzieć, że to nie wina piłkarzy, że grają jak pizdy, ale ich przygotowania motorycznego, fizycznego, szybkościowego. Efekt nowej miotły powinien zadziałać chociażby w minimalnym %, a tutaj od czasu Sa nie widać żadnej poprawy. Dzięki więc miodek za super trenerów. Pewnie takie same smrody masz na funkcjach kierowniczych w klubie od innych zadań.

Od siebie dodam, że ciągłe pisanie o sabotażu, "zrobili to celowo", "zwalniają trenera", "to tylko wina piłkarzy" na początku może mieć sens, potem staje się nudne i denerwujące, bo do niczego nas nie prowadzi. Jeśli ktoś się nad tym w ogóle nie zastanawia i nie stara się znaleźć innych przyczyn, to zawsze winni będą piłkarze. Kolejnego trenera już zwalniają, chociaż dopiero zaczął pracę. No patrzcie... Następnego też będą zwalniać jak przegra kilka meczów. I następnego. Te domysły nie będą mieć końca. Usuńmy te konie trojańskie z klubu. W końcu mają wszystko w du.pie, nie zależało im nigdy na tym klubie, nic mu nie zawdzęczają, nic dla niego nie zrobili. Nie to co Mioduski. To legenda, on jest prezesem i ma ich zwolnić! Musi to posprzątać, ten bałagan, który zrobili ludzie wilki, którzy rzucają mu cały czas kłody pod nogi. Tak się przecież zasłużył dla Legii. Nieważne że kieruje klubem i pierwszą strategiczną decyzją (sic!) było zatrudnienie na trenera wykładowcy i teoretyka od szkolenia dzieci z asystentem, fachowcem od kobiet. Nieważne. Piłkarze psuje odejdźcie! Darku zostań! Napraw wszystko co zepsute w klubie, który tak starannie budujesz, a ci zburzyli. Prowadź! Prowadź do zwycięstwa!
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 26-08-2018 o 18:27

Legionista Awatar Edi
    Zajebiste porównanie.
    Jak wynajmujesz ludzi do budowy domu to czepiasz się ciecia który pilnuje budowy czy ludzi którzy dom budują?

Proste, przypie**alasz się do głównego bosa, w tym przypadku mioduski.

Legionista
    Zajebiste porównanie.
    No chyba logiczne, że szefa firmy, a nie pomocnika murarza.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar Stout
    Zajebiste porównanie.
    Weź kurva przeczytaj co napisałeś .
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Piłkarze pedały, trener idiota. Ciężko coś więcej napisać. Jestem wstrząśnięty.

Legionista
    Mam wielki żal do trenera Pinto, że nie obił im tych mord w przerwie za pozorowanie gry.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Piłkarze pedały, trener idiota. Ciężko coś więcej napisać. Jestem wstrząśnięty.
    A tobie o co z tym trenerem chodzi? Znajdź lepszego w zasięgu Legii.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Uprawnienia umieszczania postów