Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 262

Wątek: Legia - Wisła Płock [6. kol. Ekstraklasy 2018/19, 26.08.2018, godz. 15:30]

Przez 30 minut jeden strzał po indywidualnej akcji Carlitosa !!!
    DRAMAT

Legionista
    Sposób zachowania Wieteski przy golu dramatyczny, jak i gra, a w zasadzie jej brak całego zespołu...
    Oni wyglądają na bardziej zagubionych niż w meczach z Trnawą czy Dudelange..

Ale te wkłady sa daremne...
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar Raffels
    Dno dna. Mamy najgorzej w tym momencie drużynę w lidze.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Antares
    Jędrzejczykowi widać ambicji na 2 mecze wystarczyło. Dzisiaj nieprzytomny.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Jakiś koszmar. Na to się nie da patrzeć. Znowu zero chęci, pierdoleni hobby playerzy.

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Dno dna. Mamy najgorzej w tym momencie drużynę w lidze.
    Toż pisałem, u nas nie może być normalnie bo nie i ****. Ponoć najlepsza kadra, "budżet" chłopaczki pewno teraz powiedzą że wycisk dostali i sił na bieganie nie było.

No i Oczywiście Furman no bo kto inny?

Szkoda czasu na oglądanie tego gówna.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zaorać to wszystko w pis.du!!

Ile lat można oglądać taką padake...

Legionista Awatar alfa
    Malarz strasznie dużo strzałów wpuszcza z bezpośrednich rzutów wolnych

Nawet Malarz przestał do tych piłek dolatywać. Ja nie wiem co się z tymi wkładami dzieje.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Budyń_70
    Ciężko w słowniku osób mało kulturalnych znaleźć określenie na co się tu wyrabia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Ciężko w słowniku osób mało kulturalnych znaleźć określenie na co się tu wyrabia.
    oczy krwawią i zęby bolą o oglądania

Legionista Awatar Mistarz
    Zero pomysłu na grę do przodu i gra na alibi. Pozbycie się Gui, Vadisa, brak formy Radovicia i nie ma kto rozgrywać. Najbardziej boli, że przyjedzie jakiś Płock czy inna Nieciecza. Pressing, doskok, gol, obrona od własnej połowy kontra 0:2 i do domu. A ci jakby nic się ***** nie stało...

Legionista
    No właśnie. Kiedyś (2 lata temu i dawniej) jak dostaliśmy bramkę to od razu wkurw i ciśnięcie przeciwników i multum sytuacji i zazwyczaj odrobienie strat , a teraz szkoda gadać. Nawet po nich złości nie widać.

EEE eeeee eeeee https://www.youtube.com/watch?v=B-9pF7yG5JM eeee eeeee eeee

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Jędrzejczykowi widać ambicji na 2 mecze wystarczyło. Dzisiaj nieprzytomny.
    A po co ma się przemęczać? Pokazał się w dwóch meczach, jak to źle zrobił Mioduski i wystarczy na cały sezon, można jeździć doglądać budowy.

Czy ktoś może wytłumaczyć naszemu treneiro na trzy lata że kluczem do wygranej nie jest posiadanie piłki ale kontrola nad środkiem pola ? Czy on nie widzi że Kante i Carlitos po prostu sobie przeszkadzają ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
    Zero pomysłu na grę do przodu i gra na alibi. Pozbycie się Gui, Vadisa, brak formy Radovicia i nie ma kto rozgrywać. Najbardziej boli, że przyjedzie jakiś Płock czy inna Nieciecza. Pressing, doskok, gol, obrona od własnej połowy kontra 0:2 i do domu. A ci jakby nic się ***** nie stało...
    Loczek się zdenerwował i wyszedł.Trener ma kontrakt na 3 lata ma czas na budowę drużyny,zero celnych strzałów w pierwszej połowie to jest dramat.

Legionista
    :O Dawno takiej żenującej połowy nie było.
    Tu brakuje przede wszystkim gościa od rozgrywania, który weźmie piłkę od obrony i jakkolwiek ją przeniesie w okolice pola karnego przeciwnika. Widać to doskonale jak trzech naszych obrońców kopie do siebie na swojej połowie w okolicach koła środkowego i nie wiedzą co zrobić.
    Jak nie nastąpi jakiś cud, a przecież nikogo już nie kupimy więc to że Antolić czy Cafu się nagle nauczą grać należy rozpatrywać w kategorii cudu, to czeka nas powtórka z sezonu 10/11 czy coś w tym stylu.

Legionista

Dość pośmiewiska, wypier.dalajcie z boiska!
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Raffels
    Uwaga:
    Strzały
    1 - 11

I nic nie trzeba więcej dodawać.

Z ostatnią drużyną w tabeli.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Alek
    Gruzin przedryblowal dwóch naszych aż dopiero Astiz go skasował. Dramat, że nawet nie umiemy odebrać piłkę rywalom.
    O rozgrywaniu akcji nie chce wspominać, podanie od obrońcy do obrońcy, brak pomysłu na grę. Zresztą jeden strzał oddany na bramkę Ploczczan najlepiej podsumowuje widowisko w naszym wykonaniu.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Legionista Awatar Ero11Londyn
    Wpuścić Pasquato, a może nawet dać pograć Eduardo/Kulenovicowi. Przecież ta drużyna co prześlizgnęła się w dodatku z marnym skutkiem przez pierwszą połowę nie ma jakichkolwiek szans na odmienienie obliczna gry Legii. Zmiany po przerwie już niczego gorszego nam nie zaserwują. To niemożliwe.

Legionista Awatar Adin
    Ciekawie tam musi być w szatni teraz
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

A mówiłem, żeby się nie cieszyć, że oni mocniej trenują, bo mocniejsze treningi dla naszych gwiazdorów to problem. Jedyną nadzieją na tę patologię jest rozpędzenie całego towarzystwa i wielka rewolucja.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Ciekawie tam musi być w szatni teraz
    mam nadzieję, że wyjdą na drugą połowę z obitymi ryjami

Kuchy King pewnie do trenera powiedział, a nie mówiłem, odpuść Warkę, a my ten mecz wyrównamy. A jak dasz nam więcej dni wolnego to i wygramy

coraz chudszy Awatar Kijek
    To wszystko wina Lesnodorskiego, on zabronił piłkarzom wygrywac. !!!!!!!!!111111jedenjedenjedenoneoneone
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To wszystko wina Lesnodorskiego, on zabronił piłkarzom wygrywac. !!!!!!!!!111111jedenjedenjedenoneoneone
    cieszy Cię to jełopie jeden ?

Uprawnienia umieszczania postów