Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 162 z 162

Wątek: Legia - Zagłębie Sosnowiec [5. kol. Ekstraklasy 2018/19, 19.08.2018, godz. 15:30]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    2/3 bramek, jakie zdobyliśmy z Dudelange wypracował Kuchy.
    Nie bronię go w spotkaniu z Zagłębiem, gdzie zaprezentował się tragicznie. Ale mówić, że akurat jemu statystyki sie nie zgadzają? To komu się zgadzają? Cafu? Nagy? Mączyński, Szymański?
    Może przegiąłem z brakiem statystyk, ale i tak uważam, że ma mniejszy udział niż to bywało jeszcze niedawno. Zwłaszcza przy golach/asystach dających bardzo dużo, bo tego nigdy nie brakowało. Aczkolwiek to tylko odczucia, nie chce mi się wertować poprzednich sezonów. A statystyki nikomu się nie zgadzają, bo nikt nie gra na miarę oczekiwań.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Ale co ma przygotowanie fizyczne do odpuszczenia Pawłowskiego? Przecież on niby biegł za nim, a nagle skręcił w prawo, kompletnie odpuścił i nawet nie próbował udawać, że chce o tę piłkę powalczyć. Takie samo irracjonalne zachowanie jak Pazdana z Luksemburczykami.
    Pazdan zachował się irracjonalnie, kretyńsko, nie pomyślał o konsekwencjach, ale jednak (pomijając skutek i całą tą sytuację) podwoił krycie. Efektu nie oceniam, bo każdy widział. Kuchy tylko pozorował.

Biegł za nim, a potem wyprzedził i biegł przed nim! Szkoda, że w innym kierunku niż Pawłowski.
    Daj spokój, obejrzyj to jeszcze raz, on nie brał udziału w tej akcji.

Piszę to mimo mojej bardzo dużej sympatii do Kucharczyka, widzę, że jak dostaję piłkę z przodu, to stara się coś z nią zrobić, ale nic mu kompletnie nie wychodzi, za sprawą beznadziejnej formy, przygotowania, sposobu gry reszty zawodników. Jednak wszystkie jego wady, które "wspierane" przez brak jednej jego bardzo istotnej zalety, po prostu są na świeczniku. A Legia dotarła do punktu, w którym nie ma już ostatecznie miejsca dla tych, którym się nie chce, choć i tak nie wiem, czy już nie za późno. Jest teraz szansa z nowym trenerem, na oczyszczenie szatni ze szkodników, mam nadzieję, że zostanie to wykorzystane.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Jestem
    Myślę, że nie wszyscy widzieli statystyki z tego meczu, proszę bardzo, warto się zaznajomić:
    https://legionisci.com/news/75071_St...Sosnowiec.html

Ciekawe, że z takimi statystykami Carlitos dostał się do jedenastki kolejki w extragolu czy raczej Gol Extra, dla nich ktoś kto strzeli bramkę to już jakiś wymiatacz od razu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar crolick
    Antolić w tym meczu jak czołg
    Szkoda że nie podają InStat Index, ale i tak jest materiał do analizy.

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Antolić w tym meczu jak czołg
    Szkoda że nie podają InStat Index, ale i tak jest materiał do analizy.
    Na legia.net jest. Antola 304.
    Ale te 96% celnych podań robi wrażenie bardziej

Ostatnio edytowane przez thorstein ; 21-08-2018 o 22:17

Legionista Awatar TNTP
    No jak się gra na alibi do najbliższego nieobstawionego zawodnika swojej drużyny to raczej nie ma się czym jarać...no chyba, że Astizem również
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Antares
    Akurat Antolić co w porównaniu do wielu meczów było nowością zawsze wychodził do stoperów po piłkę. Do tej pory często było tak, że stoperzy mają piłkę, a środkowych pomocników nie ma, kompletnie nie pokazują się do gry i jedyne co pozostawało to dzida do przodu. To chyba takie pozostałości po tym 3-5-2 gdzie wszyscy starali się wbiegać w linię obrony rywala i na boisku tworzyła się wielka dziura.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez ja
    Biegł za nim, a potem wyprzedził i biegł przed nim! Szkoda, że w innym kierunku niż Pawłowski.
    Daj spokój, obejrzyj to jeszcze raz, on nie brał udziału w tej akcji.
    Naprawdę uważasz, że jeżeli ja piszę, że Kucharczyk biegł w innym kierunku niż Pawłowski, a Ty, że Kuchy nie brał udziału w akcji to tu jest sprzeczność?
    To żeby rozwiać wątpliwości napiszę, że Kuchy biegał nawet szybko tylko zupełnie nie tam, gdzie potrzeba.

Zupełnie na odwrót Antolic.
    Do asekuracji biegł tam gdzie trzeba, ale w tempie spacerowym.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Jestem
    ...
    Zupełnie na odwrót Antolic.
    Do asekuracji biegł tam gdzie trzeba, ale w tempie spacerowym.
    Co do Antka jesteś zdecydowanie zbyt surowy za ten mecz, przypomnij sobie jak uratował sytuację na naszym polu karnym rozpaczliwym wślizgiem. Nie twierdzę, że jest ideałem bo też miałem do niego wielkie zastrzeżenia za pierwsze mecze, ale akurat w tym meczu był najlepszym piłkarzem na boisku i to raczej bezdyskusyjnie, choć nie uchronił się przed pewnymi błędami, ale w czasie meczów to błędów się nie robi na ławce rezerwowych co nie jest zresztą do końca prawdą.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Co do Antka jesteś zdecydowanie zbyt surowy za ten mecz, przypomnij sobie jak uratował sytuację na naszym polu karnym rozpaczliwym wślizgiem. Nie twierdzę, że jest ideałem bo też miałem do niego wielkie zastrzeżenia za pierwsze mecze, ale akurat w tym meczu był najlepszym piłkarzem na boisku i to raczej bezdyskusyjnie, choć nie uchronił się przed pewnymi błędami, ale w czasie meczów to błędów się nie robi na ławce rezerwowych co nie jest zresztą do końca prawdą.
    Ale ja nie twierdzę, że Antolic w tym spotkaniu zagrał źle (ani tym bardziej, że Kucharczyk w tym spotkaniu zagrał dobrze! Byli na dwóch różnych biegunach w tym spotkaniu.)
    Natomiast w tej jednej sytuacji mogliśmy podziwiać szybkość Kucharczyka (szkoda, że źle ukierunkowaną) i trucht Antolica w dobrym kierunku, niestety bez odpowiedniej predkości.
    Gdyby połaczyć obie cechy...
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Jestem
    Ale ja nie twierdzę, że Antolic w tym spotkaniu zagrał źle (ani tym bardziej, że Kucharczyk w tym spotkaniu zagrał dobrze! Byli na dwóch różnych biegunach w tym spotkaniu.)
    Natomiast w tej jednej sytuacji mogliśmy podziwiać szybkość Kucharczyka (szkoda, że źle ukierunkowaną) i trucht Antolica w dobrym kierunku, niestety bez odpowiedniej predkości.
    Gdyby połaczyć obie cechy...
    Teraz mam jasność i nie mam zastrzeżeń

Czy ma ktoś pomysł jakim to cudem forma Antolića idzie wyraźnie w górę a z pozostałymi piłkarzami delikatnie pisząc jest różnie? Co do Carlitosa to mam jasność, leżał bykiem zamiast się przygotowywać do sezonu, to widać i czuć, było wiadomo jak przychodził, że na razie na cuda nie można liczyć.
    Pazdek na fochu a reszta ciągle protestuje? A może Antek wziął prywatnie gdzieś korepetycje?

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Teraz mam jasność i nie mam zastrzeżeń

Czy ma ktoś pomysł jakim to cudem forma Antolića idzie wyraźnie w górę a z pozostałymi piłkarzami delikatnie pisząc jest różnie? Co do Carlitosa to mam jasność, leżał bykiem zamiast się przygotowywać do sezonu, to widać i czuć, było wiadomo jak przychodził, że na razie na cuda nie można liczyć.
    Pazdek na fochu a reszta ciągle protestuje? A może Antek wziął prywatnie gdzieś korepetycje?
    poczekaj z 3-4 tygodnia forma przede wszystkim fizyczna wzrośnie wszystkim, a tym którzy będą protestować pozostanie szukanie nowego pracodawcy.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    poczekaj z 3-4 tygodnia forma przede wszystkim fizyczna wzrośnie wszystkim, a tym którzy będą protestować pozostanie szukanie nowego pracodawcy.
    Jeśli tak się stanie to można będzie grubo obstawić MP jeszcze przed zimą

Uprawnienia umieszczania postów