Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 162

Wątek: Legia - Zagłębie Sosnowiec [5. kol. Ekstraklasy 2018/19, 19.08.2018, godz. 15:30]

Legionista
    dziś gra z Kuchym i Szymańskim to praktycznie gra w 9 ... drużyna gra na nich, a oni strata za stratą i to taką bardzo łatwą ...

Legionista Awatar (L)ukas
    Dalej brońcie tej lebiegi. A o kogo chodzi, niech każdy sobie dopowie.
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Na szczęście fatalnego już nie ma na boisku

Sa Pinto posadzi Kucharczyka na ławce a on z kolega Miro beda kopać dołki pod drużyna. I tak w kółko...

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Cytat Zamieszczone przez klimek02 Zobacz posta
    Sa Pinto posadzi Kucharczyka na ławce a on z kolega Miro beda kopać dołki pod drużyna. I tak w kółko...
    Zapowiedział trener, że zmiejszy kadre więc może Ich się pozbędzie.

Legionista
    macie swoje okreslanie fatalnego mianem Kinga. na Kinga to trzeba sobie zasluzyc.

Legionista Awatar Antares
    Szymański idzie na rekord strat.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Zapowiedział trener, że zmiejszy kadre więc może Ich się pozbędzie.
    Daj Boże

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Transfer do CSKA dziś Go psychicznie blokuje.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    tu chyba Sodowka zaszumiala w glowce.

Legionista Awatar Antares
    Nie mogę się patrzeć na tego Wieteskę, on nie umie grać w piłkę. Przerzuty w aut, a jak nie podaje na 3 metry do tyłu do Astiza to kopiąc do przodu to albo podaje do kolegi z rywalem na plecach przez co w pierwszej połowie ze 4 straty były, albo do przeciwników. Chcąc grać w piłkę nie można budować akcji ze stoperem, który nie umie jej kompletnie wyprowadzać.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klimek02 Zobacz posta
    Dlatego wiadomo kogo wypierdolić.

Nie da się ukryć. Legia zaczęła ten mecz w 9.
    Kucharczyk był fatalny, nie doszło ani jedno podanie i przez niego padła bramka dla Zagłębia.
    Szymański - same straty. Obok Kucharczyka najsłabszy na boisku i mam nadzieję że Pinto widział to.
    Wieteska - Cały czas żałuję że go nie sprzedaliśmy, teraz nikt go już nie kupi a mogliśmy dostać 2m euro
    Carlitos robi ogromną różnicę, widać że ma świetną technikę.
    Antolić dziś bardzo fajnie, zarówno w ofensywie jak i defensywie, świetne podanie przy golu na 2-1.
    O atak Legii się nie martwię. Mamy Kante, Carlitosa i Niezgodę.
    Bardziej martwi mnie brak skrzydeł i bardzo słaby skład obrony.
    Vesović jak już wróci po kontuzji to powinien grać z przodu i wtedy trzeba spróbować Stolarskiego na PO.
    Wieteska usiądzie w końcu na ławce jak wróci Remy i potrzebny jeszcze jakiś partner dla Remy i powinno być ok.
    Dwa transfery są potrzebne, mam nadzieję że Pinto to widzi. Skrzydłowy i ŚO.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Vesović jak już wróci po kontuzji to powinien grać z przodu i wtedy trzeba spróbować Stolarskiego na PO.
    Wieteska usiądzie w końcu na ławce jak wróci Remy i potrzebny jeszcze jakiś partner dla Remy i powinno być ok.
    Dwa transfery są potrzebne, mam nadzieję że Pinto to widzi. Skrzydłowy i ŚO.
    Troszkę się odniosę do tego. Według mnie skład po powrotach wszystkich do zdrowia - Malarz - Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek - Antolić, Cafu - Vesović, Carlitos, transfer - Kante/Niezgoda. Na ligę i puchar wystarczy.

Legionista
    Rado z fochem na ławce

Legionista Awatar Raffels
    Pomijając całą degrengoladę i stos drewien, które mamy w drużynie, mimo wszystko zastanawiam się co tutaj robi Wieteska.
    Gość nie zna podstaw gry w piłkę, równie dobrze można kogoś z trybun wziąć i nie będzie różnicy.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Pomijając całą degrengoladę i stos drewien, które mamy w drużynie, mimo wszystko zastanawiam się co tutaj robi Wieteska.
    Gość nie zna podstaw gry w piłkę, równie dobrze można kogoś z trybun wziąć i nie będzie różnicy.
    no co robi? taki byl fajny w gorniku i amerykanski ;D

Legionista Awatar Z.
    Meczu po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy nawet nie oglądałem. Widzę po zdjęciach ze po golu kolyska byla. Brawo. W tym polski produkt pilkarzopodobny byl zawsze najlepszy.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Meczu po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy nawet nie oglądałem. Widzę po zdjęciach ze po golu kolyska byla. Brawo. W tym polski produkt pilkarzopodobny byl zawsze najlepszy.
    Kołyska? Ba, pan pseudopiłkarz Jędrzejczyk z tej radości z gry Legii w tym sezonie aż musiał pokazać wszystkim swoje nazwisko!
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Chemica(L)
    No i elegancko. Na ten moment w lidze średnia 2pkt/mecz. Nie wiem o co te wszystkie spiny.
    Ostrołęcki Legionista

"Prawdziwy legionista" wyłożył kielbasę i wyjebka. Jak będzie porażka to się dostanie "zawodnikom Wisły Płock i Wisły Kraków, co to nie widzą jak tu jest" i loczkowi. To na **** się ma starać?

P.S. pierdolnijcie sie w klubie w głowę z wyświetlaniem na bandach tego wszechmistrzostwa...

Legionista
    Pozostaje mieć nadzieję, że Pan Sa ma pojęcie o trenowaniu ! Bo zjazd z formą jest przerażający, przecież nikt nie powie, że Szymański nie ma talentu, a to co dziś grał to jakaś masakra.
    Z piłkarzy na których ja z kolei nie mogę patrzeć to Hamalinen. Po co on wchodzi na plac to ja nie mam pojęcia. Równie dobrze można go postawić za bramką żeby nie przeszkadzał.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kołyska? Ba, pan pseudopiłkarz Jędrzejczyk z tej radości z gry Legii w tym sezonie aż musiał pokazać wszystkim swoje nazwisko!
    Przy naszym stanie obrony to dobrze, że był bo byśmy marudzili na 1 punkt zamiast kompletu. A i w zeszłym tygodniu pokazał że jest potrzebny.

Legionista Awatar berserk
    Z racji imprezy rodzinnej nie widziałem nawet sekundy meczu, ale mam rozumieć, że nadal gramy hujnię i tylko przez to, że Zagłębie gra tak jak gra nie skończyło się wpierdolem?
    #MuremZaBonusem

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
    Tu akurat masz rację, mały. Mioduski won!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
    Z racji imprezy rodzinnej nie widziałem nawet sekundy meczu, ale mam rozumieć, że nadal gramy hujnię i tylko przez to, że Zagłębie gra tak jak gra nie skończyło się wpierdolem?
    Dokładnie
    Gra z każdą inną drużyną skończyłaby się co najwyżej remisem...

Legionista Awatar Paramonow
    W następnym meczu Kuchy, Szymański - ława, Radović i Mąka zdecydowanie dalej ława. Wróci Vesović, wróci Niezgoda, jest Stolarski - jest kim grać. A "legendy" niech się ogarną.

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    Dokładnie
    Gra z każdą inną drużyną skończyłaby się co najwyżej remisem...
    Też niestety nie mogłem ani być ani oglądać.
    Może ktoś ocenić grę Hołowni bo ciekaw jestem jak wypadł na tle tej (jak czytam) mizerii.

Legionista Awatar Chmielo
    Legionista Kucharczyk pokazał dzisiaj kawał serducha na boisku. Jak zwykle swoje niedostatki piłkarskie nadrabia serduchem i zaangażowanie,.

Dolar z kolei musiał mieć nie lada wkurw, kiedy na plac wchodził Eduardo, którego za chwilę w klubie nie będzie.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Może ktoś ocenić grę Hołowni bo ciekaw jestem jak wypadł na tle tej (jak czytam) mizerii.
    Kompletnie niewidoczny.

Uprawnienia umieszczania postów