Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 3. kolejka (18.08.2018 - 19.08.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,184

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 3. kolejka (18.08.2018 - 19.08.2018)

    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, nil - księciuniu (1-0-0, 4-2)
    Grupa 1, Antares - Tom Kruz (1-0-2, 24-28 )
    Grupa 1, Walter - LOL3K

    Grupa 2, Rulkoś - Efcia (1-0-0, 9-5)
    Grupa 2, Mar.Cin - Seba.Kolos
    Grupa 2, emil83 - trzeci

    Grupa 3, Martino1989 - St.Maro
    Grupa 3, SirKruszon - Krawczol (3-0-2, 35-35)
    Grupa 3, OLIUSTKA - Meazza (2-0-2, 15-23)

    Grupa 4, Ciechu - Net
    Grupa 4, Runi - leh71 (1-0-2, 25-27)
    Grupa 4, Mrugs - (L)ookasch

    Grupa 5, Majkisek - rey (2-0-3, 41-44)
    Grupa 5, Zygo - Mu(L)timaster
    Grupa 5, Szawar - Bary89 (3-1-1, 40-33)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,184
    Zygo
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 1-1
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 1-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1

    Walter
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 0-0
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 0-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-0
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-0
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-0
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 0-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-0
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 0-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-0

  3. #3
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,813
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 2-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 1-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-2
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0

  4. #4
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-1
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 2-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-0
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-2
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1

  5. #5
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    778
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    6,980
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 0-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0

  7. #7
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,102
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-2
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1

  8. #8
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,806
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  9. #9
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,321
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1

  10. #10
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,036
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  11. #11
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,497
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 0-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 1-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0

  12. #12
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 3-1
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 2-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1

  13. #13
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,752
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1

  14. #14
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,622
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 2-4
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  15. #15
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,189
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 0-3
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 1-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-4
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 1-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 3-2
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-2
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-2
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  16. #16
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,344
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  17. #17
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,422
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv – Oleksandriya 3-1
    18.08 20:00 POR, Boavista – Benfica 1-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń – Admira 1-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana – Maribor 0-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  18. #18
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,903
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 2-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 1-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-2
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-0
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  19. #19
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,264
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-0
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 3-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-2
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0

  20. #20
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,184
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 3-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 0-1

  21. #21
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    943
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 3-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 3-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 3-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  22. #22
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,503
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-1
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-2
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  23. #23
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,011
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 1-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-2
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0

  24. #24
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,295
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 3-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 1-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  25. #25
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,517
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 1-1
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-0
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  26. #26
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,185
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 0-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-2
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0

  27. #27
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,537
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-3
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-0
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-3
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 0-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 1-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  28. #28
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    779
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 0-2
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 3-0
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 1-2
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 0-1
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-1
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1

  29. #29
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,154
    18.08 18:00 RUS, Krasnodar - Sp. Moskwa 1-1
    18.08 18:30 UKR, Dyn. Kyiv - Oleksandriya 2-1
    18.08 20:00 POR, Boavista - Benfica 0-1
    19.08 14:30 BEL, Antwerp - Club Brugge 1-3
    19.08 16:00 DEN, Aarhus - FC Kopenhaga 0-2
    19.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    19.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Slovan Bratislava 1-1
    19.08 20:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    19.08 20:00 ROM, CFR Cluj - Din. Bucharest 2-0
    19.08 20:30 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •