Ricardo Sá Pinto: „Bo w ryj dać mogę dać”

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ZwykłyCzłowiek
    Legionista
    • 07.2014
    • 1126

    Pełne poparcie dla niegadania z tą kretynką

    Komentarz

    • Somebody
      Legionista
      • 01.2011
      • 1080

      Brawo Rysiek

      Komentarz

      • Kijek
        Taksówkarz
        • 06.2004
        • 12345

        Zamieszczone przez JTH
        Baba jątrzy, rozsiewa ploty jak stara przekupa i wciąż tylko szuka taniej sensacji w naszym klubie, a ty jej jeszcze bronisz...ja rozumiem, że RSP to człowiek Mioduskiego, ale akurat dobrze, że ktoś ją wreszcie ustawił do pionu.
        Idealny przyklad, że nie umiesz czytać albo przeczytałeś to co chciałeś. No nic.
        Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

        Komentarz

        • Majkisek
          Legionista
          • 11.2009
          • 8889

          A jakie to ma znaczenie w tej sytuacji czy to kobieta? Przecież nie strzelił jej w twarz. Babka udaje dziennikarkę, pisze trzy po trzy i rozsiewa farmazony, więc doskonała postawa Są Pinto!

          Komentarz

          • Kijek
            Taksówkarz
            • 06.2004
            • 12345

            Wolałbym takie zachowania piłkarzy względem c+ lub klubu wobec wyborczej niż trenera wobec jakiejś trzecioligowej dziennikarki. No ale ok.
            Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

            Komentarz

            • Roar
              Legionista
              • 05.2015
              • 1241

              Zamieszczone przez Robert E. Lee
              W jakim sensie?
              Chodzi o końcówkę kiedy to Iza łamiącym się głosem stwierdziła, że przecież jest przedstawicielem PS, czyli kibiców i nie odpowiadając nie szanuje kibiców

              Komentarz

              • Raczej
                Lubelak
                • 02.2009
                • 4923

                Zamieszczone przez Kijek
                Myślę że mimo wszystko inna sytuacja. Jak tak to niech klub/drużyna/prezes nie udzielają wywiadów wyborczej, która walczy z kibicami. Zastanawiajace, że tutaj osoby z klubu tego nie zrobią. Po prostu widzę jak już brak konsekwencji.
                Albo niech piłkarze nie udzielają wywiadów c+. Od wielu miesięcy wywiad jak niektórzy eksperci tudzież dziennikarze np. Debinski komentują mecze Legii.

                Jak bojkotować to wszystkich po równo.

                Natomiast tak czysto po ludzku jakieś takie cyrki ze strony faceta to kobiety... Moim zdaniem nie przystoi.
                Chwila chwila, Radwańską wkuurwił TVN więc nie udzielała im później wywiadu, Kropowiak wkuurwiła RSP to ten zachowuje się podobnie, z kibicami to nie ma nic wspólnego.

                Dla mnie cyrkiem są kobiety w piłce. Ja po prostu tej sytuacji nie trawię. Są irytujące z tymi mikrofonami na murawie czy konferencjach, że głowa mała. Ktoś sobie wymyślił pare lat temu jakąś równość płci i teraz są skutki. Wypindrzą się i myślą, że są zayebiste i wszystko im wolno, nawet na pytania z duupy. Jeszcze brakuje żeby zastępowały Szpakowskiego, były już podobno takie zamysły.
                Tak, ulżyło mi.


                E:
                Zapomniałbym a przecież takie to ostatnio modne w internetach:

                #MuremZaRyśkiem
                Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

                Komentarz

                • Makrel
                  Legionista
                  • 02.2012
                  • 1870

                  Przecież Rychu kulturalnie powiedział, że Izunia może przychodzić i uczestniczyć w konferencjach, ale nie będzie odpowiadał na jej pytania.. Co w tym jest niegrzecznego? Co innego jakby ją wyje*ał za drzwi to rozumiem, ale tu kultura pełną gębą była.

                  Jej lament na koniec to miód na moje uszy.

                  Komentarz

                  • ZwykłyCzłowiek
                    Legionista
                    • 07.2014
                    • 1126

                    Zamieszczone przez Raczej
                    Dla mnie cyrkiem są kobiety w piłce. Ja po prostu tej sytuacji nie trawię. Są irytujące z tymi mikrofonami na murawie czy konferencjach, że głowa mała. Ktoś sobie wymyślił pare lat temu jakąś równość płci i teraz są skutki. Wypindrzą się i myślą, że są zayebiste i wszystko im wolno, nawet na pytania z duupy. Jeszcze brakuje żeby zastępowały Szpakowskiego, były już podobno takie zamysły.
                    Pomijając prezenterki, to Czarnota-Bojarska, czy nawet Malarzowa za mikrofonem dają radę. Rewalacja nie ma, ale przynajmniej nie drażnią.

                    Komentarz

                    • bloniaq
                      Administrator
                      • 03.2011
                      • 6224

                      Zamieszczone przez TNTP
                      Cieszę się, że miało to miejsce, bo teraz niektórym spadną maski z twarzy i wszyscy zobaczmy kto klęczy przed Izą Koprowiak...
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

                      Józef Mackiewicz

                      Komentarz

                      • klinton
                        Legionista
                        • 10.2008
                        • 1923

                        Zamieszczone przez Makrel
                        Przecież Rychu kulturalnie powiedział, że Izunia może przychodzić i uczestniczyć w konferencjach, ale nie będzie odpowiadał na jej pytania.. Co w tym jest niegrzecznego? Co innego jakby ją wyje*ał za drzwi to rozumiem, ale tu kultura pełną gębą była.

                        Jej lament na koniec to miód na moje uszy.
                        Dokładnie. Kulturalna odpowiedź RSP. Krótki przekaz- Nie szanujesz Legii, to nie wdawaj się w dyskusję. Rysiek ma u mnie plusa za to

                        Komentarz

                        • księciuniu
                          Gintleman
                          • 10.2010
                          • 21054

                          Zamieszczone przez TNTP
                          Cieszę się, że miało to miejsce, bo teraz niektórym spadną maski z twarzy i wszyscy zobaczmy kto klęczy przed Izą Koprowiak...
                          Może to nieelegancko cytować samego siebie, ale co tam:

                          Zamieszczone przez księciuniu
                          Klęczenie przed Koprowiak jest z pewnością milsze niż przed Mioduchem, ale to nadal klęczenie.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

                          „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                          Komentarz

                          • Gabro
                            Legionista
                            • 10.2003
                            • 4901

                            Najwięksi tego świata prowadzą tego typu wojenki, więc nie ma się co oburzać. Nikt go nie zmusi do odpowiedzi na pytania danego dziennikarza.

                            Full exchange of President Trump and CNN's Jim Acosta. Trump engaged in one of his most direct confrontations with a reporter.Subscribe to TIME ►► http://po....
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                            Komentarz

                            • Gabro
                              Legionista
                              • 10.2003
                              • 4901

                              Maciej Kaliszuk@Maciej_Kaliszuk

                              Sytuacja, w której trener/piłkarz nie chce bez żadnego powodu odpowiadać na pytania dziennikarza jest totalnie absurdalna. Wszyscy dziennikarze mający styczność z @LegiaWarszawa powinni solidaryzować się z @IzaKoprowiak, bo Ricardo Sa Pinto posuwa się za daleko.
                              Fiu, fiu
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

                              Komentarz

                              • Raczej
                                Lubelak
                                • 02.2009
                                • 4923

                                Aż jej się głos zaczął trząść he:


                                #MuremZaRyśkiem

                                Komentarz

                                Pracuję...