Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 11171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 630 z 737

Wątek: Ricardo Sá Pinto: „Bo w ryj dać mogę dać”

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    W PS żałoba.
    Dlaczego?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Dlaczego?
    taki żarcik odnośnie jednego ze wcześniejszych wpisów. można dopytać thorstein'a

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Dodajmy, że może on wygryźć młodego polskiego gracza.
    nie lepiej by bylo zeby ten mlody polski gracz obronil sie swoja jakoscią na boisku? no chyba ze myslisz ze posadzi Kuchego na lawie, nich probuje,

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    nie lepiej by bylo zeby ten mlody polski gracz obronil sie swoja jakoscią na boisku? no chyba ze myslisz ze posadzi Kuchego na lawie, nich probuje,
    Jeśli Modeiros będzie lepszy od Szymańskiego to niby dlaczego ma grać młody polski gracz?. Sytuacja jest prosta Szymański zacznie pokazywać na co go stać będzie grał.

Legionista
    Jeśli chodzi o młodych to tutaj Pinto nie można nic zarzucić.

Problemem jest to, że przychodzi grajek na pół roku, który ostatnio bardzo mało grał i jeszcze nie przepracował okresu przygotowawczego.

Jasne to może się udać, bo to ekstraklasa ale poważnie to nie wygląda.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Jeśli Modeiros będzie lepszy od Szymańskiego to niby dlaczego ma grać młody polski gracz?. Sytuacja jest prosta Szymański zacznie pokazywać na co go stać będzie grał.
    dokladnie o to mi chodzilo

Iza Koprowiak zadała pytanie na konferencji a Sa Pinto bez tłumaczenia odpowiedział jej że nie odpowie na żadne jej pytanie, może być na konferencji ale na jej pytania odpowiadał nie będzie

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek Zobacz posta
    Iza Koprowiak zadała pytanie na konferencji a Sa Pinto bez tłumaczenia odpowiedział jej że nie odpowie na żadne jej pytanie, może być na konferencji ale na jej pytania odpowiadał nie będzie
    Smuteczek. Teraz tylko czekać aż koledzy z PS zaczną nawałnicę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    A jeszcze się mianowała przedstawicielem kibiców

Gintleman Awatar księciuniu
    Nie wiem czy nie przeceniam RSP, ale to zaczyna wyglądać jak kopanie w klatkę z małpą
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Smuteczek. Teraz tylko czekać aż koledzy z PS zaczną nawałnicę.
    Naprawdę nie widzisz w tym zachowaniu odrobiny żenady ?
    Owszem ona pewnie też ma swoje za uszami, i ewidetnie między nimi nie zaiskrzyło ale bez jaj takie nie odpowiadanie to mimo wszystko żenada. I niezależnie czy to Czerczesow, Magiera czy Pinto.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar TNTP
    Cieszę się, że miało to miejsce, bo teraz niektórym spadną maski z twarzy i wszyscy zobaczmy kto klęczy przed Izą Koprowiak...
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Naprawdę nie widzisz w tym zachowaniu odrobiny żenady ?
    Owszem ona pewnie też ma swoje za uszami, i ewidetnie między nimi nie zaiskrzyło ale bez jaj takie nie odpowiadanie to mimo wszystko żenada. I niezależnie czy to Czerczesow, Magiera czy Pinto.
    Nie, nie widzę w tym grama żenady. Tak jak w przypadku np. Radwańskiej, która bojkotowała TVN.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    A jeszcze się mianowała przedstawicielem kibiców
    W jakim sensie?

Myślę że mimo wszystko inna sytuacja. Jak tak to niech klub/drużyna/prezes nie udzielają wywiadów wyborczej, która walczy z kibicami. Zastanawiajace, że tutaj osoby z klubu tego nie zrobią. Po prostu widzę jak już brak konsekwencji.
    Albo niech piłkarze nie udzielają wywiadów c+. Od wielu miesięcy wywiad jak niektórzy eksperci tudzież dziennikarze np. Debinski komentują mecze Legii.

Jak bojkotować to wszystkich po równo.

Natomiast tak czysto po ludzku jakieś takie cyrki ze strony faceta to kobiety... Moim zdaniem nie przystoi.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 08-02-2019 o 14:14
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar e(L)egion
    W jakim sensie?
    No powiedziała, że odpowiedź na zadane pytania chcą usłyszeć kibice, a ona jest ich przedstawicielem
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    i o co spytała?

Legionista Awatar JTH
    Myślę że mimo wszystko inna sytuacja. Jak tak to niech klub/drużyna/prezes nie udzielają wywiadów wyborczej, która walczy z kibicami. Zastanawiajace, że tutaj osoby z klubu tego nie zrobią. Po prostu widzę jak już brak konsekwencji.
    Albo niech piłkarze nie udzielają wywiadów c+. Od wielu miesięcy wywiad jak niektórzy eksperci tudzież dziennikarze np. Debinski komentują mecze Legii.

Natomiast tak czysto po ludzku jakieś takie cyrki ze strony faceta to kobiety... Moim zdaniem nie przystoi.
    Baba jątrzy, rozsiewa ploty jak stara przekupa i wciąż tylko szuka taniej sensacji w naszym klubie, a ty jej jeszcze bronisz...ja rozumiem, że RSP to człowiek Mioduskiego, ale akurat dobrze, że ktoś ją wreszcie ustawił do pionu.

Pełne poparcie dla niegadania z tą kretynką

Legionista Awatar Somebody
    Brawo Rysiek

Cytat Zamieszczone przez JTH Zobacz posta
    Baba jątrzy, rozsiewa ploty jak stara przekupa i wciąż tylko szuka taniej sensacji w naszym klubie, a ty jej jeszcze bronisz...ja rozumiem, że RSP to człowiek Mioduskiego, ale akurat dobrze, że ktoś ją wreszcie ustawił do pionu.
    Idealny przyklad, że nie umiesz czytać albo przeczytałeś to co chciałeś. No nic.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    A jakie to ma znaczenie w tej sytuacji czy to kobieta? Przecież nie strzelił jej w twarz. Babka udaje dziennikarkę, pisze trzy po trzy i rozsiewa farmazony, więc doskonała postawa Są Pinto!

Wolałbym takie zachowania piłkarzy względem c+ lub klubu wobec wyborczej niż trenera wobec jakiejś trzecioligowej dziennikarki. No ale ok.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    W jakim sensie?
    Chodzi o końcówkę kiedy to Iza łamiącym się głosem stwierdziła, że przecież jest przedstawicielem PS, czyli kibiców i nie odpowiadając nie szanuje kibiców

Legionista

Chwila chwila, Radwańską wkuurwił TVN więc nie udzielała im później wywiadu, Kropowiak wkuurwiła RSP to ten zachowuje się podobnie, z kibicami to nie ma nic wspólnego.

Dla mnie cyrkiem są kobiety w piłce. Ja po prostu tej sytuacji nie trawię. Są irytujące z tymi mikrofonami na murawie czy konferencjach, że głowa mała. Ktoś sobie wymyślił pare lat temu jakąś równość płci i teraz są skutki. Wypindrzą się i myślą, że są zayebiste i wszystko im wolno, nawet na pytania z duupy. Jeszcze brakuje żeby zastępowały Szpakowskiego, były już podobno takie zamysły.
    Tak, ulżyło mi.

E:
    Zapomniałbym a przecież takie to ostatnio modne w internetach:

#MuremZaRyśkiem
    Ostatnio edytowane przez Raczej ; 08-02-2019 o 15:03

Legionista Awatar Makrel
    Przecież Rychu kulturalnie powiedział, że Izunia może przychodzić i uczestniczyć w konferencjach, ale nie będzie odpowiadał na jej pytania.. Co w tym jest niegrzecznego? Co innego jakby ją wyje*ał za drzwi to rozumiem, ale tu kultura pełną gębą była.

Jej lament na koniec to miód na moje uszy.

Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    Dla mnie cyrkiem są kobiety w piłce. Ja po prostu tej sytuacji nie trawię. Są irytujące z tymi mikrofonami na murawie czy konferencjach, że głowa mała. Ktoś sobie wymyślił pare lat temu jakąś równość płci i teraz są skutki. Wypindrzą się i myślą, że są zayebiste i wszystko im wolno, nawet na pytania z duupy. Jeszcze brakuje żeby zastępowały Szpakowskiego, były już podobno takie zamysły.
    Pomijając prezenterki, to Czarnota-Bojarska, czy nawet Malarzowa za mikrofonem dają radę. Rewalacja nie ma, ale przynajmniej nie drażnią.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Cieszę się, że miało to miejsce, bo teraz niektórym spadną maski z twarzy i wszyscy zobaczmy kto klęczy przed Izą Koprowiak...
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Przecież Rychu kulturalnie powiedział, że Izunia może przychodzić i uczestniczyć w konferencjach, ale nie będzie odpowiadał na jej pytania.. Co w tym jest niegrzecznego? Co innego jakby ją wyje*ał za drzwi to rozumiem, ale tu kultura pełną gębą była.

Jej lament na koniec to miód na moje uszy.
    Dokładnie. Kulturalna odpowiedź RSP. Krótki przekaz- Nie szanujesz Legii, to nie wdawaj się w dyskusję. Rysiek ma u mnie plusa za to

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Może to nieelegancko cytować samego siebie, ale co tam:

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Klęczenie przed Koprowiak jest z pewnością milsze niż przed Mioduchem, ale to nadal klęczenie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów