Strona 16 z 36 PierwszyPierwszy ... 612131415161718192026 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 480 z 1068

Wątek: Ricardo Sá Pinto: „Bo w ryj dać mogę dać”

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    O tutaj na przykład. Dla mnie to jednoznaczna obrona czegoś, czego bronić się nie da racjonalnie. Z tym ośmieszaniem może przesadziłem. Ale we mnie wkurwienie na nich za te występy (i 2 lata temu za Magiery i w zeszłym roku za Klafa) jest nadal żywe.
    Jeśli to ma świadczyć o tym, że bronie piłkarzy to...

Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    co do Jędzy to już wielokrotnie tutaj było. W tej formie w której był wtedy był jednym z najsłabszych obrońców w bardzo słabej w obronie Legii.
    Kolejna bzdura. Polecam Ci obejrzeć mecz tuż przed meczem w Lux i po meczu i kto wówczas był najlepszy na boisku. W Gliwicach (mecz bezpośrednio bodajże przed Luksemburgiem) wybrany graczem meczu. Więc skończ z takimi bzdurami.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Morterator Awatar mort
    Widzę,ze na forum coraz lepsze autorytety sobie znajdujecie

Koprowiak - polonistka z kurwidołu na K6 i kodziarka broniaca Konstytucji w jednym, no faktycznie bardzo mnie interesuje co ta osoba ma do powiedzenia

Ja bylbym przerazony gdyby to babsko pisało DOBRZE o Sa Pinto

Pewnie Sa Pinto tu i tak nie zajrzy ale gdyby ktos jakims cudem opowiadal mu o tym temacie to: Jechac trenerze z pilkarzykami ile wlezie a z tym babonem z konwiktorskiej jeszcze bardziej! Za łeb i wywalac z konferencji jak tylko sie pojawi w zasiegu wzroku!
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Może i masz rację ale przypominam, że piłkarzyki mieli już trenera przyjaciela i nie zabardzo im zależało...

Będą wyniki to metody będą akceptowane, nie będzie to wiadomo, że będą kwasy. Takie życie.
    Te metody niekoniecznie wypalą od razu, ale po odsunięciach ze składu widać jak na dłoni, że "ideały" też miały coś za uszami skoro ich już w składzie nie ma. Jak ktoś ich żałuje to niech obejrzy sobie wpadki z Trnawą czy Dudelange.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar zbinky
    Cytat Zamieszczone przez Radoosh Zobacz posta
    na świecie tym niestety
    nie wszystko się mieści w targety
    w projekty, czelendże, agendy
    bo ludzie to zwykłe są mendy

i nawet w Legii Warszawa
    życie wciąż ma swoje prawa
    i my zrozumiemy wraz z wiekiem
    że człowiek jest tylko człowiekiem

pozdro
    korpo Killerze😉
    Czyli z zakładem się zesrałeś. Pier dolnij jeszcze parę wierszyków - na pewno wszyscy na forum na to czekamy

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jeśli to ma świadczyć o tym, że bronie piłkarzy to...

Kolejna bzdura. Polecam Ci obejrzeć mecz tuż przed meczem w Lux i po meczu i kto wówczas był najlepszy na boisku. W Gliwicach (mecz bezpośrednio bodajże przed Luksemburgiem) wybrany graczem meczu. Więc skończ z takimi bzdurami.
    Zdajesz sobie sprawę, że nawet hildeberto Pereira był raz kozakiem meczu? Szok prawda? Pasquato był nim dwa razy. Jednorazowy wyskok Jędzy o niczym nie świadczy. Nie próbuj go wybielać na siłę bo w tamtym okresie był mega chvjowy i pojedyncze wysoki pasują bardziej do tezy że wyjątki tworzą regułę.

Legionista Awatar Runi
    Z Jędrzejczykiem problemem była jego pensja.
    Gdyby zarabiał przykładowe 3-4 razy mniej za swoją grę byłby chwalony ( a przynajmniej nie byłoby narzekań).

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Z Jędrzejczykiem problemem była jego pensja.
    Gdyby zarabiał przykładowe 3-4 razy mniej za swoją grę byłby chwalony ( a przynajmniej nie byłoby narzekań).
    a teraz już nie jest problemem?

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    a teraz już nie jest problemem?
    Jest.
    Ale każdy patrzył na Jędrzejczyka pod kątem pensji, którą zarabia. Z tą pensją powinien ( i słusznie) być gwiazdą ligi. Mimo gromów , którego na niego leciały był czołowym (na pewno w TOP3) prawych obrońców ligi. Dlatego gdyby zarabiał mniej wydźwięk jego gry byłby mniejszy.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Jest.
    Ale każdy patrzył na Jędrzejczyka pod kątem pensji, którą zarabia. Z tą pensją powinien ( i słusznie) być gwiazdą ligi. Mimo gromów , którego na niego leciały był czołowym (na pewno w TOP3) prawych obrońców ligi. Dlatego gdyby zarabiał mniej wydźwięk jego gry byłby mniejszy.
    to może trzeba go nie zgłaszać do ekstraklasy na wiosnę? Zarabia tyle samo ile latem, gdy nie mógł grać, a w sumie nie wiadomo, czy akurat będzie grał dobrze, czy będzie grał źle (tak jak i każdy inny grajek)

Jest.
    Ciekawe co by było jakby chociaż tego karnego w Poznaniu gwizdnęli, albo jakby dostał czerwoną za jebnięcie w łeb typa z Lecha w meczu przy Łazienkowskiej. Była jeszcze 1 sytuacja pod czerwoną, ale już nie kojarzę szczegółów. Jędrzejczyk grał gówno na wiosnę, dwoił się i troił, żeby nam skomplikować wszystko. Osobną kwestią jest to czy wynikało to z braku trenera, stawianiu deweloperki na 1 miejscu, czy czegoś innego.

Legionista Awatar Runi
    Ranking InStat:
    1.Bartosz Rymaniak (276),
    2. Łukasz Burliga (274),
    3. Artur Jędrzejczyk (268 )

Oczywiście rankingi rankingami i jasne , że jeżeli miał dziesięć dobrych zagrań a jedno tragiczne w skutkach (np. te o których wspominasz) to i tak cyferki w InStacie będzie miał dobre, ale nie róbmy z niego jakiegoś lebiegi wiosny. Dalej będę twierdził, że gdyby był dalej w hierarchii drużyny ( takim szarym piłkarzykiem) zauważalność jego "chvjowości" byłaby mniejsza.

Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    Widzę,ze na forum coraz lepsze autorytety sobie znajdujecie

Koprowiak - polonistka z kurwidołu na K6 i kodziarka broniaca Konstytucji w jednym, no faktycznie bardzo mnie interesuje co ta osoba ma do powiedzenia

Ja bylbym przerazony gdyby to babsko pisało DOBRZE o Sa Pinto

Pewnie Sa Pinto tu i tak nie zajrzy ale gdyby ktos jakims cudem opowiadal mu o tym temacie to: Jechac trenerze z pilkarzykami ile wlezie a z tym babonem z konwiktorskiej jeszcze bardziej! Za łeb i wywalac z konferencji jak tylko sie pojawi w zasiegu wzroku!

Na K6 to ją popchnęła mantalność karierowiczki, a nie jakaś specjalna mięta do czarnuchów. Gdyby była lepiej poustawiana to robiłaby aktualności z Ł3. O kodziarskiej działalności nie słyszałem.

- I od razu zaczęłaś regularnie publikować?
    - Nie, absolutnie. Na początku bardzo trudno się przebić. Nie masz swojej działki, wszystko wydaje ci się przez kogoś obstawione. Kluby mają swoich opiekunów, reprezentacją zajmują się czołowi dziennikarze. Najłatwiej było dotrzeć do Polaków z lig zagranicznych, nimi nikt się tak stricte nie zajmował. Zawsze można było zdobyć numer i dzwonić. Wtedy też pojawiła się Polonia Warszawa. To była szansa, bo każdy raczej chciał pisać o Legii. Zaczęliśmy chodzić na nią w duecie z Jarkiem Kolińskim. Cokolwiek się z Polonią działo, od razu się zgłaszałam, że biorę temat, nawet jeśli nie czułam się na siłach. Na początku zaliczyłam kilka wpadek...

http://www.2x45.info/aktualnosci/470...-i-uronic-lze/

W każdym razie, jak bardzo zjebana pod tym względem by nie była, nie jest to relewantne w kontekscie prawdziwości informacji przytoczonych w artukule. Zresztą nawet Woytek pisał, że publikacja jest dosyć obietywna. A, że jest nacechowana negatywnie? To już sobie każdy musi sam odfiltrować. Ja z zachowaniem RSA nie ma problemu. Oby tak dalej trenerze

Gintleman Awatar księciuniu
    Pomysl jak przejebane musi miec Kuchy, mieszkajac ponad 30km od Warszawy. Tak za każdym razem pytać Pinto czy może wrócić do domu. No ale "wziął pizdeczki za mordy" !!!!!!!!1111
    Czekam jeszcze aż powie im, że maja się ostrzyc na łyso albo wszyscy mają się wydziarac żeby groźniej wyglądać.
    Już dał im przykład

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Chmielo
    Ja z kolei czekam dnia, w którym zacznie ich zapraszać na kawę. To przecież super zdało egzamin, chodzili jak w zegarku... do gabinetu na skargę.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Woytek, problem jest taki, że tutaj nigdy nie będzie trenera idealnego a przynajmniej nie w najbliższych latach. Tak jak piłkarzy ściągamy z defektami, eliminującymi ich z transferów do czołówki w Europie tak jest z trenerami. Albo przyjdzie kolega piłkarzy(ten model kompletnie się nie sprawdził) albo przyjdzie kat(póki co chyba jedyna opcja). Niech robi porządki, niech wprowadza intensywność i niech dostanie w końcu dużo więcej czasu niż poprzednicy.

Tak. btw. jak Nawałka był w Górniku to też chodziły słuchy o różnych dziwnych zachowaniach, regulaminach itp. Ale wtedy nie widziałem w przeglądach sportowych takiej jazdy jak z Sa Pinto.
    Kolejny przykład to Korona Kielce. Jakie były na początku narzekania na dziwny regulamin (zakaz chodzenia w klapkach na posiłki), bieganie po lesie... Jak się okazało, było to słuszne, bo bardzo przeciętna drużyna gra regularnie dużo powyżej swojego potencjału. Musi przyjść profesjonalizm do tej zapyziałej ligi. Zbyt długo rządzili wszyscy oprócz trenerów. Skąd przecież wziął się brak szacunku dla nich i zwalnianie przy pierwszym lepszym niepowodzeniu.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Piłkarze są od grania i zapierdzielania, nie podoba się? rozwiązuj kontrakt i wypad. Zarabiają takie pieniądze że nie pozostaję im nic innego jak zapie... Natomiast trenerzy mają różne metody pracy, dla mnie liczy się efekt końcowy. A łgarze dziennikarze zawsze będą szukać dziury w całym. Przestańcie się tym nadmiernie ekscytować.

Jest.
    Ale każdy patrzył na Jędrzejczyka pod kątem pensji, którą zarabia.
    Ja nie.
    Ja mam w dupie ile kto zarabia. Polecam, zdecydowanie łatwiej się żyje.

Piłkarze ogólnie jako grupa społeczna, zawodowa zarabiaja za dużo ale nic na to nie poradzimy.

Z tą pensją powinien ( i słusznie) być gwiazdą ligi. Mimo gromów , którego na niego leciały był czołowym (na pewno w TOP3) prawych obrońców ligi. Dlatego gdyby zarabiał mniej wydźwięk jego gry byłby mniejszy.
    No i to jest zajebiście śmieszne bo obecnie Carlitos zarabia nieznacznie mniej niż Jedza, gra zenade a nie jest tak oceniany jak był Jedza.

Z czego to wynika ? Z tego, że jednego sprowadzał Boguś a Carlitosa Mioduski?

To jest śmieszne, że w mediach prezes mowi, że Jedzą zarabia za dużo etc jednocześnie sprowadza Cartlitosa któremu daje nieznacznie mniej. Gdzie Ci wszyscy księgowi ?
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-01-2019 o 11:16
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar mski
    Ja nie.

Piłkarze ogólnie jako grupa społeczna, zawodowa zarabiaja za dużo ale nic na to nie poradzimy.

No i to jest zajebiście śmieszne bo obecnie Carlitos zarabia nieznacznie mniej niż Jedza, gra zenade a nie jest tak oceniany jak był Jedza.

To jest śmieszne, że w mediach prezes mowi, że Jedzą zarabia za dużo etc jednocześnie sprowadza Cartlitosa któremu daje nieznacznie mniej. Gdzie Ci wszyscy księgowi ?
    Po co ty wszystko sprowadzasz do porównań Leśny vs. Miodek, jaki to ma cel?

Mimo wszystko przykład Carlitosa jest nietrafiony, bo za każdym razem jak gra to jest tutaj krytykowany.

O to piekne. Dziękuję.
    Już wjeżdża w internety.

Odpowiadając na twoje pytanie: sprowadzam bo jednego się krytykuje (Jedza) a drugiego nie (Carlitos). I zastanawia mnie z jakich powodów tak jest.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-01-2019 o 11:34
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Carlitos jest krytykowany, podobnie jak Kucharczyk.

https://legionisci.com/news/76240_Kl...Carlitosa.html

Ja nie.

Jędrzejczyk przychodził do Legii jako reprezentant kraju, chwalony za swoją formę itd. Dostał wysoki kontrakt - ok. Kiedy jednak prezentował się nieadekwatnie do swoich zarobków to był krytykowany przez kibiców.
    Carlitos przyszedł jako "gwiazdor" naszej ligi, król strzelców. Dostał wysoki kontrakt - ok. Teraz niech udowodni, że zasłużył na takie wynagrodzenie.
    Na forum padło już kilka mocnych słów o Carlitosie. Wielu ludziom tutaj jego gra się nie podoba i był krytykowany tak samo jak Jędza. Był wybierany na lebiegę, krytykowany przez forumowiczów itp.

Ktoś powie, że "co nam do zarobków piłkarzy". Nie ich wina, że ktoś chce im tyle płacić. Jasne. Tylko, że nikt im tych pieniędzy nie odbiera, nie podpala samochodów, nie szantażuje rodzin. Kibic płaci, kibic wymaga zaangażowania i dobrej gry. Kiedy tego nie ma - jest krytyka.

E: Krytyka niezależnie od tego kto sprowadzał zawodników Leśniodorski, Mioduski czy Ebebebgenge...
    Ostatnio edytowane przez ŁUKASZ. ; 09-01-2019 o 11:41
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Po co ty wszystko sprowadzasz do porównań Leśny vs. Miodek, jaki to ma cel?

Mimo wszystko przykład Carlitosa jest nietrafiony, bo za każdym razem jak gra to jest tutaj krytykowany.
    Brakuje tylko białej pięcioramiennej na czole Bodka

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Carlitos jest krytykowany, podobnie jak Kucharczyk.

https://legionisci.com/news/76240_Kl...Carlitosa.html

Czyli uważasz, że Carlitos gra adekwatnie do tego ile zarabia ?
    To ciekawe, że jeszcze parę dni temu Pinto był tak chwalony, że stawia więcej na Kulenovica.
    Zdecydujcie się jak to jest.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Czyli uważasz, że Carlitos gra adekwatnie do tego ile zarabia ?
    To ciekawe, że jeszcze parę dni temu Pinto był tak chwalony, że stawia więcej na Kulenovica.
    Zdecydujcie się jak to jest.
    Przecież Carlitos jest krytykowany, i to, że ma najlepsze liczby jak widać nic nie zmienia.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Przecież Carlitos jest krytykowany .
    Nie zauważyłem, ale skoro tak mówisz.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

O to piekne. Dziękuję.
    Już wjeżdża w internety.

Odpowiadając na twoje pytanie: sprowadzam bo jednego się krytykuje (Jedza) a drugiego nie (Carlitos). I zastanawia mnie z jakich powodów tak jest.
    Czy ty masz problem z czytaniem czy z pamięcią? Mocno się nie trzeba wysilać żeby podważyć to co wypisujesz. Nikt nie pieje z zachwytu nad Carlitosem. Często jest yebany za swą chvjowosc. Poczytaj wątki meczowe. Spójrz do kozaków lebieg. W przypadku Jędzy też zalecam ten sam trop. Będzie podobnie. Chociaż z Jędzą pewnie gorzej bo miał więcej słabych meczów. I nikt tego nie sprowadza do przepychanki miodek leśny. Uwierz, że większość tutaj woli Leśnego niż kudlatego ale w momencie gdy przypierdzielasz dla zasady do kodziarza robisz się irytujący i bardziej jest tu walka z twoimi tezami.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    . Uwierz, że większość tutaj woli Leśnego niż kudlatego .
    Czytając posty niektórych mam duże wątpliwości.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    Nie zauważyłem, ale skoro tak mówisz.
    Pewnie już zbyt wielu użytkowników dodałes do ignorowanych
    Ze swojej strony moge powiedzieć, że mnie Jędza nigdy aż tak nie wkvrwiał jak Carlistos.
    No może w jednym meczu na wiosnę.

Tyle, że zazwyczaj ograniczam się do lebiegowania, a i to nie zawsze.
    Natomiast co do Jędzy, to prowadziłeś zażarte dyskusje z wielbicielem chorawckiego specjalisty, który go mocno krytykował i może dlatego mocniej w pamięć zapadło?

W jaki sposób mierzysz, który mecz zagrali adekwatnie do zarobkkw a który nie ? Chętnie bym poznał metodologię.
    Jeśli grają gorzej i z mniejszym zaangażowaniem niż półamatorzy zarabiajacy w rok tyle, ile oni w miesiąc, to raczej w danym meczu nie grają adekwatnie do zarobków. Tak mnie się wydaje.
    I dotyczy to także Carlitosa, Philippsa, Antolica i innych, którym kontrakty dawał Mioduski.
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 09-01-2019 o 12:04
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar beka
    Czytając posty niektórych mam duże wątpliwości.
    Nie ma to jak obalac tezy, ktore sie samemu wymyslilo

Cytat Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
    Czyli z zakładem się zesrałeś. Pier dolnij jeszcze parę wierszyków - na pewno wszyscy na forum na to czekamy
    Chłopaku oszalałeś?

Uprawnienia umieszczania postów