Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki od 301 do 323 z 323

Wątek: Ricardo Sá Pinto: „Bo w ryj dać mogę dać”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    A to kogoś poza makątsw odesłał do rezerw? Coś mi umknęło?

Przypomnę tylko, że nieco ponad dwa tygodnie temu po chujowym meczu ledwo zremisowali na Łazienkowskiej z Arką. Ja się jeszcze z zachwytami wstrzymam. Jak ograją Jagiellonię na Słonecznej, to będzie można napisać, że coś ruszyło do przodu. Nawet Jozak miał serię 5 zwycięstw.
    "posadził na ławce rezerwowych", a "Odesłał do rezerw" to jednak nie to samo, co słusznie wytykasz.
    Wydaje się jednak, że to właśnie autor miał na myśli. Zaczął od "sadzania na ławce" a później, by sie nie powtarzać użył sformułowania "odesłał do rezerw" z kontekstu wynika, że nie do drużyny rezerwowej, tylko poza pierwszą jedenastkę.

Taki Malarz przestał być zawodnikiem pierwszego wyboru, ale do rezerw odesłany nie został
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar VooDoo
    https://legia.net/wiadomosci,74533-t..._sa_pinto.html

Dobry artykuł na legia.net dotyczący poprawy w różnych aspektach gry, a także sposobu prowadzenia drużyny.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Dlatego liczę, że u któregos buczka pojawi się zakład o wyjebaniu go do końca sezonu.
    Wzięliśmy mix Michniewicza z Ojrzynskim tylko z zagranicy tak jak Mioduch lubi.
    Myślicie, że jest szansa, żeby popracował do wiosny?
    A Melanż Trwa...

W forbecie coś takiego...
    Czy Ricardo Sa Pinto poprowadzi Legię w pierwszym spotkaniu ligowym w sezonie 2019/2020? | sobota, 1 grudnia 12:00
    Tak 1.75
    Nie 1.93

Legionista
    Poprawa w grze jest widoczna gołym okiem. Ale trzeba pamiętać z jak niskiego punktu odniesienia startowaliśmy (porażka z klubem z Luksemburga). Portugalczyk wywrócił do góry nogami hierarchię w drużynie (Rado, Hama, Mączyński, Philipps, Pazdan, Malarz) i niektórym piłkarzom znów zachciało się biegać i walczyć. Z zachwytami nad trenerem jednak ja się wstrzymuję do zimowych przygotowań i meczów na wiosnę. Na razie zadziałał prawidłowo efekt nowej miotły (z opóźnieniem, ale zawsze).

Legionista
    Na razie to zadziałało to, że poświęcił dwa mecze i zrobił im drugi obóz przygotowawczy, po którym drużyna wreszcie ma kondycje biegać przez 90 minut. Bez tego to pewnie byśmy byli w środku tabeli w tym momencie.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Dlatego liczę, że u któregos buczka pojawi się zakład o wyjebaniu go do końca sezonu.
    Wzięliśmy mix Michniewicza z Ojrzynskim tylko z zagranicy tak jak Mioduch lubi.
    Myślicie, że jest szansa, żeby popracował do wiosny?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Paramonow
    Najśmieszniejsze w tym całym wątku jest to, że przyszedł gość, który po prostu robi swoją robotę, nie daje sobie skakać po pagonach i jest konsekwentny a dla wielu z nas to nagle objawienie. A jednak da się...
    Kluczowa wg mnie była udana selekcja i pokazanie paru zawodnikom, że przeszłe zasługi nie są przepustką do grania (Rado, Hama, Pazdan a nawet Malarz). Do tego dbałość o kondycję i chyba (nie wiem tego, ale strzelam) - całkiem niezłe umiejętności motywacyjne Ryśka. Ten zespół stać na wiele, bo naprawdę mamy dobrych graczy na każdej pozycji - wystarczyło tylko potrząsnąć, konkretnie potrenować i poukładać wszystkie klocki od nowa.
    Jeżeli uda się jeszcze "wietrzenie magazynów" i z klubu wyfrunie kilku graczy, którzy dużo zarabiają a nic nie dają (Mąka i Edu jako forpoczta), to naprawdę z optymizmem patrzę w przyszłość, szczególnie pod kątem stabilności finansów i możliwości pozyskania jakiś dobrych, młodych grajków.
    Na Legię w obecnym składzie, w formie i z dobrym trenerem na ławce nie ma żadnej siły w tej naszej niezbyt poważnej lidze.
    Ostatnio edytowane przez Paramonow ; 06-11-2018 o 01:54

Legionista Awatar Neg
    Ja nie chciałbym zapeszac, ale podobny start miał Berg. Tak samo ściągaliśmy trenera z wizją, mającego bogate CV jak na nasze możliwosci i również wniosł do zespołu jakośc jakiej nigdy nie było i szły za tym wyniki. Oczywiscie chce by Pinto takie wyniki osiagał u nas jak najdłużej, ale na ostateczny osąd bym jeszcze poczekał.
    Fanatyczny Tarchomin

Gintleman Awatar księciuniu

Ricardo Sá Pinto: „Bo w ryj dać mogę dać”

Na plus jest to, że Pinto nie pieprzy o żadnej wizji ani misji, tylko że mają zasuwać. A taka „wizja” może przez dłuższy czas przynosić efekty (przynajmniej w lidze)
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    Ja nie chciałbym zapeszac, ale podobny start miał Berg. Tak samo ściągaliśmy trenera z wizją, mającego bogate CV jak na nasze możliwosci i również wniosł do zespołu jakośc jakiej nigdy nie było i szły za tym wyniki. Oczywiscie chce by Pinto takie wyniki osiagał u nas jak najdłużej, ale na ostateczny osąd bym jeszcze poczekał.
    CV to miał w ostatnim czasie jedynie Czerczesow. Berg był wynalazkiem jakich wiele w ostatnim czasie.

Cytat Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    CV Berg miał dużo gorsze.
    Poza tym, oczywistym jest że Sa Pinto w końcu wyleci. Gdyby przetrwał dwa lata to by oznaczało, że Legia zrobiła ogromny krok do przodu. A wyniki takie jakie miał Berg przyjąłbym z pocałowaniem ręki (zwlaszcza, że nie wszedł do LM nie ze swojej winy)

Legionista
    Berg miał bogate CV jako zawodnik. Jako trener żadne.

Sa Pinto ma tą przewagę, że stawia mocno na przygotowanie i jest dobrym motywatorem, więc nawet jak gra nie będzie się kleić, coś się wypali, to zawsze będzie można ten mecz wybiegać i wywalczyć. Pytanie tylko czy nie potwierdzi się to co się mówi o tych trenerach zamordystach jak Okuka czy Petrescu, że rok tak pociągniesz, wygrasz mistrza, ale potem będzie takie wyprucie organizmów, że kolejny rok będzie chudy.

Legionista
    Wyprucie organizmów ? Przecież to nie są amatorzy. Jakby mnie Sa Pinto wziął w obroty to mógłbym być wypruty na kolejne 12 miesięcy. Ale to zawodowcy. Odpoczną sobie po czterdziestce, a nawet dużo wcześniej.
    Jak przychodzi trener, u którego się normalnie trenuje (Hasi, Czerczesow, Sa Pinto) to są głosy, że za ciężko i potrzebny jest trener bardziej lajtowy. Przychodzą lajtowcy (Magiera, Jozak) to znów w drugą stronę, że nie ma zapieprzania.
    Za te wszystkie upokorzenia (ostatnio głównie europejskie) zero litości dla piłkarzy. Mają zasuwać i ani pisnąć.

Legionista Awatar alfa
    Zajechanie im nie grozi, bo zdaje się, że wybrał do gry najmłodsze i najbardziej wybiegane organizmy. Dał sobie spokój z dziadkami. Przez długi czas mieliśmy jeden z najstarszych składów, a w sobotę:
    19 - 30, 21, 31, 27 - 28, 25 - 27, 19, 23 - 28

Legionista
    Ciekawe, że Pinto jakoś znacznie łatwiej przychodzi stawianie na młodszych graczy niż poprzednim trenerom.

Legionista Awatar Antares
    W przypadku Sa Pinto bardzo ważną rolę spełniły kończące się kontrakty. Jakby tak Mączyński, Pazdan, Hamalainen czy Rado mieli je jeszcze na 3 lata to wątpię, żeby tak lekko poszli na ławkę, trybuny i do rezerw. Tak jak nie poszedł Jędrzejczyk, który dostał szansę się odbudować.

Kadry mamy naprawdę szeroką i grając raz na tydzień nawet bez tych zawodników spokojnie do końca rundy wystarczy.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Mam nadzieję ,że ktoś trenerowi podpowie że Veso to prawy pomocnik a nie prawy obrońca.
    Mój dom Łazienkowska 3

W wypowiedziach naszego treneiro życzeniowość zaczyna brać górę nad rzeczywistością. Sa Pinto nie idź tą drogą

Proszę, oto transkrypcja: #takbyło

=Prezes Ojciec Miłosierdzia, który pojednał kibiców ze sobą, przez porażkę i zwycięstwo swojego Klubu i zesłał Trenera Świetnego na odpuszczenie porażek, niech ci udzieli przebaczenia i pokoju ,przez posługę Legii i ja odpuszczam Tobie grzechy, w imię Ojca, Klubu i Trenera Świetnego.
    -Amen
    -Wysławiajmy Prezesa bo jest dobry.
    -Bo jego poparcie jest na lata.
    -Prezes odpuścił Ci twoje artykuły. Idź i nie pisz źle więcej o Legii.

Legionista
    Z ciekawostek, czasami podczytuję internetowe wydanie A Bola i stosunkowo często pojawiają się tam artykuły na nasz, tzn. Legii temat. Jak wiadomo wszystko za sprawą Ricardo Sa Pinto. Niby drobnostka, ale jednak zwiększa medialny zasięg Legii do Portugalii.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Z ciekawostek, czasami podczytuję internetowe wydanie A Bola i stosunkowo często pojawiają się tam artykuły na nasz, tzn. Legii temat. Jak wiadomo wszystko za sprawą Ricardo Sa Pinto. Niby drobnostka, ale jednak zwiększa medialny zasięg Legii do Portugalii.
    To może streść coś ciekawego? Bo tak, to co mnie to, że coś tam czytujesz?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów